آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ

آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ

کاراکتر یا شخصیت به یک موجود خیالی گفته می شود که می تواند از اساطیر افسانه ای و حیوانات و انسان ها کاملا به صورت خلاق و خیالی شکل گرفته باشد. تمام برندها از کوچک گرفته تا بزرگ به طراحی کاراکتر نیاز دارند. شما می توانید در حین دوره ی آموزش طراحی کاراکتر یک برند همراه با استاد یک برند معروفی را در نظر بگیرید و با خلاقیت خود برای آن مسکات طراحی کنید. در این دوره ی آموزش فتوشاپ و آموزش نقاشی دیجیتال با تمرین و شخصی سازی فایل  های تمرینی که استاد با تجربه ی دوره ی طراحی مسکات ارائه می دهد، یک پورتفولیوی غتی دارید که می توانید آن را به شرکت های تبلیغاتی و همینطور کارفرما های پروژه های کاراکتر سازی برند ها ارائه نمایید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی طراحی کاراکتر یک برند

معرفی آموزش طراحی کاراکتر یک برند

کاراکتر یا شخصیت به یک موجود خیالی گفته میشود که میتواند از اساطیر افسانه ای و حیوانات و انسان ها کاملا به صورت خلاق و خیالی شکل گرفته باشد. همه ی ما کاراکترهایی که از زمان بچگی تاکنون را دیده ایم به خاطر داریم. کاراکترهایی مانند سندباد، میکی موس و… که هرکدام برای ما تداعی کننده ی خاطرات خاصی از قبیل نقاط قوت و ضعف و… می باشد. آموزش طراحی کاراکترهای تبلیغاتی نمادین برای به ذهن سپردن محصول و برندبسیار کاربرد دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است. برای دانلود آموزش طراحی کاراکترهای تبلیغاتی نمادین و مشاهده فیلم اموزش طراحی کاراکتر برای برند می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

ذهن انسان بیش از هرچیزی میتواند یک کاراکتری را که با آن خو گرفته است را به یاد بیاورد و همانطور که لوگو یا نشان یک برند یا کسب و کار اهمیت دارد در سطحی بالاتر شخصیت تجاری تبلیغاتی آن برند نیز اهمیت پیدا میکند چرا که در هر یک از جایگاه های تبلیغاتی مانند بیلبورد و پوستر و تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و… میتوان از آن کاراکتر و شخصیت تجاری تبلیغاتی استفاده نموده و نهایت بهره را برای ماندگاری در ذهن مخاطب ببریم. از همین ما دوره طراحی شخصیت تبلیغاتی را تهیه کردیم تا بتواند به شما در طراحی شخصیت تبلیغاتی و شخصیت تجاری تبلیغاتی کمک کند. برای دانلود آموزش طراحی کاراکترهای تبلیغاتی نمادین و مشاهده فیلم اموزش طراحی کاراکتر برای برند می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

برای مثال یکی از موفق ترین کاراکترهای تبلیغاتی و شخصیت تجاری تبلیغاتی در ایران که بیشتر از سایر کاراکترهای برندها توانسته است موفق باشد، برند چی توز می باشد که در این دوره آموزش طراحی کاراکتر یک برند نیز به آن پرداخته ایم. حال تصور کنید طراحی بسته بندی ها و بیلبودها و تیزرهای تلویزیونی چی توز بدون این کاراکتر میمون معروف آن میبود! آن زمان هم به قدری که الان که این متن را میخوانید این برند برای شما تداعی میشد؟! قطعا خیر

طراحی شخصیت تبلیغاتی برای برند ها بسیار حائز اهمیت است زیرا شخصیت تجاری تبلیغاتی به راحتی در ذهن مخاطب قرار می گیرد. برای دانلود آموزش طراحی کاراکترهای تبلیغاتی نمادین و مشاهده فیلم اموزش طراحی کاراکتر برای برند می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

 بازار کار طراحی شخصیت تجاری تبلیغاتی

بازار کار بعد از دوره آموزش طراحی کاراکتر یک برند

تمام برندها از کوچک گرفته تا بزرگ به طراحی کاراکتر و طراحی شخصیت تبلیغاتی نیاز دارند. شما میتوانید در حین دوره طراحی شخصیت تبلیغاتی یک برند همراه با استاد یک برند معروفی را در نظر بگیرید و با دیدگاه خود برای آن مسکات طراحی کنید. حال شما با تمرین و ممارست زیادی که به خرج داده اید یک پورتفولیوی غنی دارید که میتوانید آن را به شرکت های تبلیغاتی و همینطور کارفرماهای پروژه های کاراکترسازی برند ها و طراحی شخصیت تبلیغاتی ارائه نمایید. برای دانلود آموزش طراحی کاراکترهای تبلیغاتی نمادین و مشاهده فیلم اموزش طراحی کاراکتر برای برند می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش طراحی کاراکتر یک برند رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره طراحی شخصیت تبلیغاتی شما به صورت موردی و کاملا عملی روی چند کاراکتر تبلیغاتی کار میکنید تا تمام ابزارها و تکنیک های مورد نیاز طراحی کاراکتر تبلیغاتی را بشناسید و به همراه استاد روی آن ها کار کنید. و البته مانند سایر دوره های آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی نیز استانداردها و مزایایی در این دوره آموزشی نهفته است. برای دانلود آموزش طراحی کاراکترهای تبلیغاتی نمادین و مشاهده فیلم اموزش طراحی کاراکتر برای برند می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

مزایای آموزش طراحی کاراکتر یک برند

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر یک برند

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از دوره آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ پروژه محور روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی

در قسمت اول دوره آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ پروژه محور با کلمه مسکات _کاراکتر برند تبلیغاتی آشنا خواهیم شد و انواع کاراکتر های تبلیغاتی همراه با نمونه رو آموزش میبینیم.

2.کشیدن رسم خطی یک کاراکتر تبلیغاتی

در قسمت دوم دوره آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ پروژه محور ما سعی میکنیم که یک کاراکتر برند تبلیغاتی رو به صورت رسم خطی بکشیم و بعد از کشیدن اون پروژه رو ذخیره میکنیم.

3.رنگ آمیزی و نکات مربوط به رنگ

در این قسمت از دوره آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ پروژه محور شروع به رنگ آمیزی و نکات مربوط به رنگ رو آموزش میدیم و نوع انتخاب رنگ و اماده میشیم برای پروژه بعدی .

4.رسم یک کاراکتر دیگر

در این قسمت از دوره آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ پروژه محور یک کاراکتر دیگه رو رسم میکنیم.

5.رنگ امیزی کاراکتر پروژه دوم

در قسمت پنجم دوره آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ پروژه محور کاراکتر پروژه دوم رو رنگ آمیزی میکنیم.

سرفصل ها

۱ فصل ۶ جلسه ۲:۵۰:50 ساعت

دوره جامع آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ

۶ قسمت ۲:۵۰:50

1. معرفی

رایگان (پخش زنده)
00:04:38

2. رسم خطی کاراکتر برند تبلیغاتی

00:38:36

3. رنگ و رنگ آمیزی

00:32:25

4. رسم کاراکتر

00:32:55

5. رنگ آمیزی یک کاراکتر دیگر

00:54:33

6. قسمت آخر دوره آموزش طراحی مسکات

00:07:41

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش طراحی کاراکتر برند به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۲. چطور میتونم در دوره آموزش طراحی کاراکتر برند ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش طراحی کاراکتر برند دسترسی پیدا کنید.

۳. آیا در حین دوره آموزش طراحی کاراکتر برند از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش طراحی کاراکتر برند شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

۴. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش سینما فوردی اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش طراحی کاراکتر برند متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش طراحی کاراکتر برند ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی طراحی کاراکتر برند و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

سعید محمودی

مدرس دوره: سعید محمودی

آقای سعید محمودی یکی از گرافیست های قابل هستند که برای برند های معتبری طراحی مسکات یا کاراکتر تبلیغاتی انجام داده اند و در این دوره آموزشی طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی توانستد دوره آموزشی استاندارد و قابل قبولی را در این زمینه آماده کنند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پویا
پویا
2 سال قبل

ممنون از سایت خوبتان

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
1
    1
    لیست خرید شما
    آموزش طراحی کاراکتر یک برند
    آموزش طراحی مسکات با فتوشاپ
    1 X 69.000 تومان = 69.000 تومان