آموزش رایگان افزایش سرعت افتر افکت

آموزش رایگان افزایش سرعت افتر افکت

با افزایش دادن سرعت و بهره وری در افتر افکت، پروژه ها و طراحی های خود را در زمان کمتری به اتمام خواهید رساند.در واقع در کمترین زمان بهترین نتیجه را خواهید داشت. سرعت رندر گرفتن نقش مهمی در عملکرد افترافکت دارد که اگر با تنظیمات و تکنیک های افترافکت آشنا باشید مشکلی در افت سرعت نخواهید داشت. نرم افزار افتر افکت به واسطه ساخت موشن گرافیک و یا جلوه های ویژه نرم افزار سنگین تری نسبت به سایر نرم افزارهای ادوبی بوده و از این رو کار با آن نیازمند داشتن سرعت و بهره وری مناسبی خواهد بود و در این دوره آموزش افتر افکت با تمام تکنیک های لازم در رندر و نرم افزار جانبی مدیا انکودر و تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری داخل نرم افزار Adobe Aftereffects و همچنین آموزش تدوین آشنا خواهیم شد.

توضیحات

دوره آموزش افزایش سرعت و بهره وری در نرم افزار افتر افکت که هدیه ای از رسانه آموزشی مکتب تی وی می باشد منجر میشود تا با بهینه کردن سازوکار شما در نرم افزار افترافکت کارهای خود را در زمان کمتری به انجام رسانده و بتوانید در کمترین زمان ممکن بیشترین بهره وری را در حین پروژه های خود داشته باشید. پیشنهاد میشود در صورتی که به خوبی با نرم افزار افتر افکت آشنایی ندارد در دوره جامع آموزش افتر افکت این نرم افزار را بیاموزید و پس از آن در این دوره آموزشی بهره وری و سرعت کار خود را در نرم افزار بهینه سازید.

معرفی افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت

معرفی سرعت کار در افتر افکت

حتماً برای شما اتفاق افتاده که سرعت رندر در افترافکت شما بسیار پایین آمده باشد و به دلیل آشنا نبودن با تنظیمات آن متحمل هزینه‌ های گزافی شده‌اید. اگر از کسانی هستید که مدت‌هاست در افترافکت ویدیو تولید می‌کنید حتماً با این موضوع یعنی کند بودن سرعت رندر در افترافکت بار ها مواجه شده و احتمالاً وقتی راه‌کاری برای آن پیدا نکرده‌اید، آن را به حال خود رها کرده‌اید.

رندر یک عملیات ضروری است که شما باید انجام دهید تا کار خود را در افترافکت نهایی کنید. پس سرعت رندر یک امری ضروری در عملکرد مناسب نرم‌افزار افترافکت است. تکنیک‌هایی که در رسانه آموزشی مکتب تی وی برای افزایش سرعت و کارایی افتر افکت آموزش داده می‌شود، باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد. به‌طو رکلی این تکنیک‌های افزایش سرعت باعث بهبود عملکرد کلی نرم‌افزار افترافکت می‌شود. در این دوره شما با آموزش افزایش سرعت و کارایی در افترافکت همراه هستید که رسانه آموزشی مکتب تی وی برای شما تهیه‌کرده است و شما یاد خواهید گرفت چه تنظیمات و راهکارهایی را پیش بگیرید تا بهره‌وری و سرعت افترافکت را افزایش دهید. پس با ما همراه باشید.

 • یادگیری در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

  شما با شرکت در دوره  آموزش افزایش سرعت و کارایی در افترافکت کامل‌ترین آموزش را به‌صورت عملی فرا خواهید گرفت. در این دوره‌ها سعی بر این است که سرفصل مطالب طوری طراحی شود که بدون نیاز به دانش اولیه بسیار بتوانید در آن شرکت کنید و مدرس دوره توجه ویژه‌ای به این مسئله‌دارند که از پایه نکات را آموزش دهند.

 • سرفصل‌های آموزشی استاندارد

  در این دوره‌ی آموزشی صرفاً بر روی تکنیک‌های افزایش سرعت و کارایی در افترافکت در محیط نرم‌افزار تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل‌ترین آموزش‌ها در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع مورد تائید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل‌ها قطعاً متوجه این موضوع خواهید شد.

 • آموزش تعاملی

  در آموزش افزایش سرعت و کارایی در افترافکت شما در یک محیط کاملاً تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین  مشغول می‌شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین‌شده که استاد با کمک فایل‌های تمرینی که در کنار ویدیوها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل‌ها کار می‌کند و همچنین در طول دوره آموزشی شمارا به این فایل‌ها ارجاع می‌دهد که به‌صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط‌شده است و صرفاً اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به‌راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین‌شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف‌شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی ازلحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش‌شده است و از جمله این موارد می‌توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

 • دسترسی آسان به فایل‌های دوره آموزش افزایش سرعت و کارایی در افترافکت

  در این
  دوره آموزش افزایش سرعت و کارایی در افترافکت که توسط رسانه مکتب تی وی
  تهیه‌شده است، شما به‌راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل‌های ویدیویی را پس
  از ثبت‌نام در دوره دریافت خواهید کرد که می‌توانید بدون هیچ محدودیتی  و
  در هر شرایطی دوره آموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به‌صورت دائم و
  همیشگی می‌توانید فایل‌های آموزش افزایش سرعت و کارایی در افترافکت را در
  هر دستگاهی که راحت‌تر هستید اجرا کرده و از آن‌ها به نحو کامل استفاده
  کنید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی

 1. در این قسمت از آموزش افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت ، کل قسمت های این دوره آموزشی به صورت خلاصه توضیح داده شده است.

2.تنظیمات رندر و ماژول

 1. در این قسمت از آموزش افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت به  بهترین تنظیمات برای render setting و ماژول می پردازیم.

3.نرم افزار Adobe Media Encoder

 1. در قسمت سوم آموزش افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت هم نرم افزار ادوب انکودر معرفی می کنیم و تنظیمات آن را بررسی شده می کنیم.

4.تنظیمات رم و هارد دیسک

 1. در این قسمت از آموزش افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت ،  بهترین تنظیمات برای اینکه از رم و هارد دیسک کمتر استفاده کنیم را مورد بررسی قرار می دهیم.

5.مدیا کش

 1. در این قسمت از آموزش افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت  تنظیمات مدیا کش بررسی می کنیم  و طریقه ی خالی کردن کش به شما ارائه می دهیم.

6.پیش نمایش

 1. در این بخش از آموزش  افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکت تنظیمات پیش نمایش برای چگونه سریع تر دیدن پروژه رو بررسی می کنیم.

7.رندر تایم

 1. در این قسمت از آموزش افزایش سرعت و بهره وری در افتر افکتبه  بررسی استراتژی هایی برای افزایش سرعت در رندر را خواهیم  پرداخت.
مقصودی

مدرس این دوره : زهرا مقصودی

همیشه ما در نرم افزار افتر افکت مشکلاتی مانند سرعت رندر پروژه ها و همینطور سرعت و بهره وری روند ادامه کارمان هستیم. در این دوره آموزشی با تجربه سال ها کارکردن خانم مقصودی با نرم افزار افتر افکت و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی تدارک دیده شد تا برای هنرجویان افترافکت در مکتب تی وی این مشکلات برای همیشه حل شود.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

3 دیدگاه برای آموزش رایگان افزایش سرعت افتر افکت

 1. سامان

  سلام با تشکر از دوره خوب افزایش سرعت افتر افکت، یرای حرفه ای شدن در نرم افزار افترافکت چه دوره هایی را پیشنهاد می کنید؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی (مالک تایید شده)

   درود بر شما میتونین از دوره آموزش نرم افزار افترافکت استفاده کنید و بعد از اون مهارت های موشن گرافیک و یا جلوه های ویژه برای تیزر تبلیغاتی و… رو در برنامتون بگذارید

 2. meraj1682h1382 (مالک تایید شده)

  عالی

 3. yasaman_sol (مالک تایید شده)

  درود بر شما
  اموزش بسیار مفیدی است
  سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
1
  1
  لیست خرید شما
  آموزش تدوین فیلم عروسی با ادیوس
  آموزش تدوین فیلم عروسی با ادیوس
  1 X 168.000 تومان = 168.000 تومان