آموزش ادوب ادیشن از صفر تا صد

آموزش ادوب ادیشن از صفر تا صد

اودیشن نرم افزار بسیار کاربردی است که برای ضبط، ویرایش و میکس کردن صدا برای ویدیو، پادکست،طراحی جلوه های صوتی و همچنین ابزاری کارآمد در صنعت صدا و قابل تشخیص کردن صدا های مزاحم و اضافی و بازسازی صوتی و … می باشد. نرم افزار اودیشن قطعا به بهبود تجربه ی کاری شما در کنار نرم افزارهایی مانند پریمیر برای تدوین ویدیو کمک شایانی خواهد داشت. شما می توانید با فراگیری ادوبی اودیشن توسط این دوره ی آموزش تدوین و آموزش اودیشن به درآمدهای خوب دست پیدا کنید. همچنین به صورت مستقیم می توانید با خواننده ها در ارتباط باشید و کارهای موسیقی آن ها را ویرایش کنید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

 آنچه در صفحه دوره آموزش نرم افزار اودیشن خواهید دید

معرفی نرم افزار اودیشن

معرفی audition در آموزش اودیشن

اودیشن نرم افزار بسیار کاربردی است که برای ضبط، ویرایش و میکس کردن صدا برای ویدیو، پادکست و … می باشد.

همچنین نرم افزار اودیشن یک برنامه کاملا قدرتمند برای طراحی جلوه های صوتی و ابزاری کارآمد در صنعت صدا و قابل تشخیص کردن صدا های مزاحم و اضافی و بازسازی صوتی است.

نرم افزار آدیشن توسط شرکت ادوبی تولید شده است که شما می توانید با کمک آموزش اودیشن در این زمینه فعالیت کنید. نرم افزار اودیشن به شکل آدیشن، ادیشن نیز نوشته و گفته می شود. و ما در دوره اموزش ادوب اودیشن به صفر تا صد آموزش آدیشن بصورت اموزش کار با نرم افزار ادوب ادیشن می پردازیم. مخاطبان آموزش ادوبی ادیشن فارسی می توانند با خرید اموزش صفر تا صد ادوب ادیشن به راحتی به آموزش کامل adobe audition بپردازید.

کاربرد های آموزش ادوبی آدیشن:

 • ضبط، ترکیب و یا میکس کردن پروژه های صوتی
 • تولید برنامه های رادیویی
 • متمایز کردن صدا از آهنگ های ویدیو یا فیلم
 • قرار دادن و ویرایش موسیقی متن فیلم یا ویدیو

یکی از ویژگی های قابل ذکر آموزش نرم افزار ادوب ادیشن این است که به راحتی کار فید و یا محو کردن را انجام میدهد.

هر نرم افزار یا برنامه ویرایش صدا، راهکار خود را برای تنظیمات یا فید کردن صدا را پیاده می کند. نرم افزار اودیشن این کار را به سهولت و به طور موثر انجام میدهد. ما در اموزش صفر تا صد ادوب آدیشن به قابلیت های متفاوت و مهم اودیشن و آموزش کار با adobe audition می پردازیم. شما می توانید با خرید آموزش ادوب ادیشن و آموزش کار با adobe audition  به راحتی وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار اودیشن، پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی و ویدیویی است. نرم افزار اودیشن قابلیت ها و کاربردهای بسیار زیادی دارد. ما تلاش کردیم که صفر تا صد آموزش آدیشن را اموزش دهیم و به اموزش کار با نرم افزار ادوب ادیشن و یادگیری نرم افزار آدیشن بپردازیم. شما می توانید برای خرید آموزش ادوب آدیشن و دانلود آموزش اودیشن به صفحه محصول مراجعه کنید.

نرم افزار اودیشن یک برنامه بسیار مفید برای ویرایش فایل های صوتی، دیجیتالی، برای تولید و ضبط موسیقی، آهنگ ها، سخنرانی ها، رادیو، تلویزیون، موسیقی متن، پادکست ها، جلوه های صوتی و تقریبا هر موضوع دیگری که در آن صدا در اولویت است، استفاده می شود. ما سعی کردیم صفر تا صد آموزش آدیشن را در آموزش کامل ادوبی ادیشن، اموزش می دهیم. ما در اینجا دوره اموزش صفر تا صد ادوب ادیشن را اماده کردیم که به آموزش مقدماتی ادوب ادیشن و آموزش کامل ادوبی ادیشن می پردازد. برای دانلود آموزش اودیشن و فراگیری اموزش کار با نرم افزار ادوب ادیشن می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

دیگر ویژگی این نرم افزار این است که در آن پردازش دسته ای به خوبی صورت می گیرد. همانطور که میبینید نرم افزار آدیشن ویژگی های زیادی دارد. ما تمام تلاش خود را بکار بردیم تا اموزش جامع ادوب ادیشن را بصورت  صفر تا صد آموزش آدیشن فراهم کنیم و تمامی موارد و ویژگی های نرم افزار ادیشن را در آموزش ادوبی آدیشن بگنجانیم.

هر کسی که در کار تولید ویدیو است به خوبی می داند که پردازش دسته ای می تواند یک ابزار کاربردی برای صرفه جویی در زمان انجام یک پروژه باشد. ما تمامی این موارد را در اموزش جامع ادوب ادیشن که بصورت صفر تا صد آموزش آدیشن و اموزش کار با نرم افزار ادوب ادیشن است، اموزش دادیم. شما می توانید جهت دانلود آموزش ادوب ادیشن از ابتدای صفحه محصول اقدام کنید. ضمنا ما آموزش ادوبی آدیشن را بصورت صفر تا صد آموزش آدیشن تهیه کردیم تا برای هر فردی، در هر سطحی مناسب باشد.

اگر باید از هر بخش ویدیویی خود صدا های مزاحم و مخرب را حذف کنید یا نیاز به متعادل کردن فرکانس ها و سیگنال های صوتی را برای یک دسته از فایل های خود را داشته باشید، پردازش دسته ای نرم افزار قدرتمند اودیشن پروژه شما را کاملا  تحت پوشش قرار داده و باعث صرفه جویی چشمگیری در وقت شما می شود. نرم افزار ادیشن برای کارهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد لذا ما آموزش نرم افزار ادوب ادیشن به زبان فارسی را بصورت صفر تا صد آموزش آدیشن اماده کردیم تا تمام علاقه مندان به نرم افزار اودیشن به آموزش adobe audition بپردازند. شما می توانید برای دانلود آموزش ادوب ادیشن  از همین صفحه اقدام کنید.

یکی از خصوصیت های مهمی که نرم افزار اودیشن را مطرح کرده است، این است که شما می توانید بیش از یک منبع صوتی را به طور همزمان با ویرایشگر حرفه ای ادوبی اودیشن انجام دهید. اموزش کار با نرم افزار ادوب ادیشن برای افراد زیادی کاربرد دارد و می توان گفت همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. لذا سعی کردیم یک اموزش جامع ادوب ادیشن و آموزش کامل ادوبی ادیشن را فراهم کنیم تا اموزش صفر تا صد ادوب ادیشن و آموزش مقدماتی ادوب ادیشن و پیشرفته آن را اموزش دهیم. برای دانلود آموزش ادوب ادیشن می توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید.

این ویرایشگر صوتی مجهز به ابزار ترکیب و میکس صدا است که شما می توانید در سطوح مختلف آهنگ ها و فایل های صوتی را در یک زمان تنظیم و ویرایش کنید. اموزش جامع ادوب ادیشن، تمامی این موارد را در بر می گیرد و می توانید با دانلود آموزش ادوب ادیشن از همین صفحه به آموزش کامل ادوبی ادیشن دست یابید. در آموزش کامل adobe audition سعی کردیم تمامی مباحث مورد نظر و اساسی آموزش آدیشن صحبت کنیم.

به طور خلاصه نرم افزار اودیشن برای ضبط مستقیم و حرفه ای صدا در کامپیوتر و یا لب تاب، ویرایش انواع فایل های صوتی، اضافه کردن جلوه ها یا افکت های صوتی، ایجاد ترکیب یا میکس کردن پروژه های چند رسانه ای صوتی و حذف صداهای مزاحم و اضافی استفاده می شود. از همین رو ما به تولید و تهیه آموزش ادوبی ادیشن فارسی روی آوردیم. آموزش ادوبی ادیشن فارسی را بصورت  اموزش صفر تا صد ادوب ادیشن تهیه کردیم و آموزش مقدماتی ادوب ادیشن را نیز در آن گنجاندیم تا افراد مبتدی نیز بتوانند به راحتی به آموزش کامل adobe audition بپردازند. برای دانلود آموزش ادوب ادیشن و مشاهده فیلم آموزش ادوبی آدیشن می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

نرم افزار اودیشن در صنعت صدا بی همتاست و از آن در جهت ضبط و ترکیب پروژه های صوتی و ساخت موسیقی اورجینال و یا ریمیکس ، تولید صفر تا صد برنامه های رادیویی  و تمیز کردن صدا و حذف نویزهای مزاحم و همینطور صداگذاری حرفه ای ویدیوها استفاده می گردد. آموزش کامل ادوبی ادیشن شامل تمامی آموزش ادوبی آدیشن است. آموزش ادوبی آدیشن شامل آموزش مقدماتی ادوب ادیشن و اموزش صفر تا صد ادوب ادیشن است. شما می توانید با دانلود اموزش برنامه ادوب ادیشن از آموزش کامل adobe audition و اموزش ادوب ادیشن فارسی برای یادگیری نرم افزار آدیشن بهره ببرید. اموزش ادوب ادیشن فارسی به آموزش مقدماتی ادوب ادیشن و اموزش صفر تا صد ادوب ادیشن می پردازد. اموزش ادوب ادیشن فارسی می تواند برای افراد مختلفی مفید و کاربردی است برای دانلود اموزش نرم افزار ادوب ادیشن و مشاهده فیلم آموزش adobe audition می توانید به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید.

در اودیشن فایل های صدا را به دو صورت که ساختار صدا در آن حفظ شود و multitrack نامیده می شود

و همینطور در حالتی که ساختار صدا را می توان تغییر داده و به شکل دیگر درآورد و waveform نامیده می شود، می توان مورد استفاده قرار داد. برای اموزش صفر تا صد ادوب ادیشن باید از آموزش مقدماتی ادوب ادیشن شروع کنید و با دانلود آموزش اودیشن و مشاهده فیلم آموزش adobe audition سرعت یادگیری نرم افزار آدیشن را افزایش دهید.

کاربرد ها و بازار کار پیش روی شما پس از آموزش اودیشن

بازار کار پس از آموزش اودیشن

نرم افزار اودیشن در بهبود تجربه ی کاری در کنار نرم افزارهایی مانند پریمیر برای تدوین ویدیو به شما کمک به سزایی می کند. یادگیری نرم افزار آدیشن همراه با نرم افزار های دیگر کمک به سزایی می کند. برای آموزش کامل adobe audition می توانید از  دوره اموزش ادوب اودیشن و آموزش نرم افزار ادوب ادیشن به زبان فارسی برای یادگیری نرم افزار آدیشن استفاده کنید.

از کاربرد های نرم افزار ادوبی اودیشن می توانیم به تولید پادکست و میکس موسیقی اشاره می کنیم که آهنگسازان و یا تولید کنندگان محتوای فعال در فضای مجازی را در بر می گیرد. برای آموزش نرم افزار ادوب ادیشن و فرا گیری آموزش کار با adobe audition می توانید از دانلود اموزش برنامه ادوب ادیشن استفاده کنید. با مشاهده فیلم های آموزش adobe audition می توانید یادگیری نرم افزار آدیشن در زمان کمتری انجام دهید.

نرم افزار ادوبی آدیشن بازار کار بسیار گسترده ای دارد. شما می توانید با فراگیری ادوبی اودیشن و آموزش کار با adobe audition به درآمدهای خوب دست پیدا کنید. دوره اموزش ادوب اودیشن را بصورت آموزش صفر تا صد ادوب آدیشن تهیه کردیم تا همه مخاطبان آموزش کامل adobe audition بتوانند از آن استفاده کنند. برای مشاهده فیلم آموزش ادیشن و دانلود اموزش برنامه ادوب ادیشن می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

پس از یادگیری حرفه ای این نرم افزار و آموزش کار با adobe audition شما می توانید با شرکت هایی که در صنعت صدا و موسیقی فعالیت دارند کار کنید و پروژه های آن ها را انجام دهید. برای  آموزش adobe audition و آموزش نرم افزار ادوب ادیشن به زبان فارسی می توانید به ابتدای صفحه بروید و با دانلود اموزش نرم افزار ادوب ادیشن به آموزش صفر تا صد ادوب آدیشن بپردازید.

همچنین می توانید مستقیما با خواننده ها ارتباط بگیرید و ویرایش البوم هایشان را در دست بگیرید. کار با ادوبی ادیشن یک شغل پر درآمد و حرفه ای محسوب می شود که می توانید با دانلود اموزش برنامه ادوب ادیشن و دیدن فیلم های آموزش صفر تا صد ادوب آدیشن به راحتی کار با ادوبی ادیشن را بیاموزید.

کار  اودیشن در صنعت دوبلوری بخش مهم و حیاتی محسوب می شود شما می توانید وارد این حوزه شوید و به ویرایش پروژه های صوتی مشغول شوید و کسب درآمد کنید. ما در آموزش نرم افزار ادوب ادیشن به زبان فارسی به آموزش کار با adobe audition نیز پرداختیم و با تولید فیلم های آموزش نرم افزار ادوب ادیشن به زبان فارسی سعی کردیم زمان آموزش ادوبی ادیشن را کاهش دهیم.

پس از گذراندن دوره اموزش ادوب اودیشن و آموزش adobe audition شما قادرید تا کارهای زیر را به انجام برسانید. شما برای دانلود آموزش اودیشن و فرا گیری آموزش صفر تا صد ادوب آدیشن می توانید از ابتدای برای دانلود اموزش نرم افزار ادوب ادیشن اقدام کنید.

 • پروژه های صوتی خود را ضبط، ترکیب و یا میکس کنید. این پروژه ها از تولید محتوای صوتی پادکست گرفته برای شبکه های اجتماعی شما باشد تا ضبط کارهای حرفه ای تر که دامنه کاری آن از یک سیستم شخصی گرفته تا یک استودیو مجهز متفاوت است.
 • موسیقی بسازید و یا موسیقی های ساخته شده را ریمیکس کنید.
 • برنامه های رادیویی برای شبکه های رادیویی داشته باشید.
 • فایل های صوتی خود را دستکاری کنید مثلا چیزی را از زمینه آن حذف نمایید تا در هر جای دیگر استفاده کنید.
 • استفاده از اودیشن برای صداگذاری و زیر صدای ویدیوها و کارهای تصویری در حین تدوین

آموزش ادوب آدیشن رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش جامع اودیشن مکتب تی وی در یکی از کامل ترین سرفصل های خود برای نرم افزار اودیشن به صورت کامل این نرم افزار را بررسی خواهد کرد و ریتم این آموزش نرم افزار ادوب اودیشن به علت استفاده از محیط استودیو و چند مرحله تدوین به هیچ عنوان احساس خستگی برای کاربر نخواهد داشت. برای دانلود اموزش نرم افزار ادوب ادیشن و کاهش زمان یادگیری اموزش کار با ادوبی ادیشن می توانید از طریق همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش اودیشن

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش اودیشن

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

معرفی پنل‌های نرم افزار آودیشن (معرفی پنل‌های نرم افزار) (scripts)

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب اودیشن به معرفی مختصر و کلی پنل‌های نرم‌افزار می‌پردازیم.در یک نگاه کلی، برخی کارکردهای پنل‌ها معرفی می‌شوند. در آموزش ادیشن به اموزش کار با ادوبی ادیشن نیز می پردازیم. با دانلود اموزش برنامه ادوب ادیشن می توانید از آموزش ادیشن و اموزش کار با ادوبی ادیشن بهره ببرید.

1.شخصی‌سازی (customizing) محیط کار نرم‌افزار

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب اودیشن به بررسی چگونگی شخصی‌سازی محیط کار نرم‌افزار می‌پردازیم.

از جمله اضافه کردن یا حذف پنل‌های موجود در نرم افزار، جابجایی پنل‌ها در فضای کار نرم‌افزار، تغییر اندازه پنل‌ها

و همچنین ذخیره کردن فضای کار شخصی‌سازی فضای نرم‌افزار قبل از شروع هر پروژه کمک می‌کند تا بتوانیم سرعت عمل‌مان برای ادیت پروژه را بالا ببریم. هر قسمت از دوره اموزش ادوب اودیشن به بخشی از آموزش ادیشن می پردازد. شما می توانید از طریق همین صفحه نسبت به دانلود آموزش اودیشن اقدام نمایید.

2.نحوه وارد کردن فایل و پروژه به نرم‌افزار (ورود فایل و پروژه به نرم افزار)

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب اودیشن به بررسی چگونگی وارد کردن فایل به نرم‌افزار آودیشن می‌پردازیم.

وارد کردن فایل و پروژه به نرم افزار یکی از مهم ترین قسمت‌های ابتدایی کار هست که باید بتوانیم بهترین و راحت‌ترین و سریع‌ترین راه برای وارد کردن فایل‌ها و پروژه‌ها به نرم‌افزار را انتخاب کنیم. بخصوص به وارد کردن فایل‌ها و پروژه‌ها از نرم‌افزار پریمیر به آودیشن می‌پردازیم.

پریمیر و آودیشن از جمله نرم‌افزارهای پرکاربرد آدوبی هستند که به راحتی می‌توانند باهم مرتبط شوند و به کمک هردو ادیت با کیفیتی ارائه کنیم. آموزش ادیشن را بصورت آموزش صفر تا صد ادوب آدیشن تهیه کردیم تا برای افراد مبتدی نیز مناسب باسد و به راحتی کار با ادوبی ادیشن را فرا بگیرند. برای دانلود اموزش نرم افزار ادوب ادیشن و دریافت دوره اموزش ادوب اودیشن می توانید به ابتدا همین صفحه مراجعه کنید.

3.Exporting to premier در پوشه exporting

در این قسمت از آموزش اودیشن نحوه خروجی گرفتن از نرم‌افزار و هماهنگ کردن فایل‌های خروجی و پروژه ها با نرم افزار پریمیر را بررسی می‌کنیم.  ما تلاش کردیم تا آموزش کار با ادوب ادیشن و اموزش ادوبی ادیشن را بطور کامل و گام به گام تهیه کنیم.

4.مفاهیم پایه(مفاهیم اساسی درباره صدا)

در این قسمت از آموزش ادوبی اودیشن  به بررسی برخی از مفاهیم مهم و کاربردری در کار با نرم‌افزار آودیشن می‌پردازیم.مفاهیمی مثل frequency, amplitude, sample rate و bit debth

دانستن این مفاهیم ضروری نیست ولی باعث می شود کارایی ما برای کار با افکت‌ها و ادیت فایل‌ها افزایش پیدا کند.

با این حال این مفاهیم به صورت ساده و کلی بررسی می‌شوند و نه تخصصی. سعی کردیم تمامی موارد لازم در آموزش کار با ادوب ادیشن و اموزش ادوبی ادیشن را اموزش دهیم. با دانلود اموزش ادوبی ادیشن می توانید به اموزش ادوبی ادیشن و آموزش کار با ادوب ادیشن بپردازید.

5.پنل waveform editor

در این قسمت از آموزش کار با ادوب ادیشن نگاه دقیق‌تری به پنل waveform editor خواهیم داشت.

نکته اول درباره این پنل این هست که برخی فایل‌ها تنها در این پنل قابل استفاده هستند.

نکته دوم این هست که هر تغییری روی فایل در این پنل، باعث تغییر بر روی فایل اصلی می‌شود.

این پنل تنها برای کار بر روی یک فایل طراحی شده کاربرد دارد.

6.پنل multitrack editor

در این قسمت از آموزش نرم افزار اودیشن  نگاه دقیق‌تری به پنل multitrack خواهیم داشت.

نکته مهم در این قسمت این است که فایل‌های اصلی بدون تغییر باقی می‌مانند و هر زمان که بخواهیم می‌توانیم تغییراتی که ایجاد کردیم را عوض کنیم و تغییرات جدیدی اعمال کنیم.

در این پنل می‌توانیم فایل‌های مختلف را باهم میکس کنیم و هم زمان چندین فایل را ادیت کنیم

7.مرتب‌سازی پنل multitrack editor (منظم کردن پنل مالتیترک ادیتور)

 این قسمت از آموزش نرم افزار اودیشن به بررسی چگونگی مرتب‌سازی پنل می‌پردازیم.

هرچه فایل‌های ما منظم‌تر (organize) تر باشند کار ادیت برای ما سریع‌تر و راحت تر خواهد بود.

در این قسمت یادمیگیریم چگونه برای ترک‌ها اسم بگذاریم، با رنگ دسته‌بندی کنیم و… که همه این فعالیت‌ها کمک می کند ادیت دقیق‌تر و سریع‌تری انجام بدهیم

8.افکت‌ denoise

از این افکت برای حذف نویزها در بک گراند صدا استفاده می‌شود که در این قسمت از آموزش نرم افزار اودیشن به آن می پردازیم

9.افکت dereverb

در این قسمت از آموزش ادوب اودیشن به بررسی این افکت می پردازیم این افکت برای حذف انعکاس در فایل‌های صدا استفاده می‌شود.

10.افکت noise reduction process

در این قسمت از آموزش ادوب اودیشن به بررسی افکتی کارآمد و قوی‌تر برای حذف صداهای بک‌گراند می پردازیم.

11.افکت auto heal

از این افکت برای حذف به کار می رود که در این قسمت از آموزش اودیشن به آن می پردازیم.

12.Trimming

در این قسمت از آموزش نرم افزار اودیشن ابزاری که برای برش فایل‌های صوتی در ادیت استفاده می‌شود می پردازیم.

13.Fading

برای تلفیق دو فایل جداگانه، و یا تلفیق دو بخش مختلف از یک فایل که برش داده شده‌اند استفاده می‌شود تا پیوستگی فایل‌ها حفظ شود

که در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب اودیشن به آن می پردازیم.

14.افکت match loudness و normalize

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب اودیشن به بررسی این افکت می پردازیم. این افکت برای ادیت میزان بلندی صدا استفاده می‌شود.

بخصوص در هنگام میکس، استفاده از این افکت به ما کمک می‌کند بتوانیم میزان بلندی صدای همه فایل‌ها را باهم هماهنگ بکنیم.

15.ادیت levels کلیپ‌ها در پنل multitrack editor (adjusting levels)

دراین قسمت از آموزش کامل ادوبی ادیشن به بررسی نحوه ادیت levels صدای فایل‌ها می‌پردازیم.

زمانی که فایل‌های صوتی ضبط می‌شوند، به خاطر مکان ضبط، میکروفون و… میزان بلندی متفاوتی از هم دارند و هنگام ادیت بسیار اهمیت دارد تا بتوانیم صدای یکسان و یکدستی بدست بیاوریم.

برای اینکار در پنل multitrack editor میتوانیم به راحتی میزان بلندی صدای فایل‌های مختلف را باهم هماهنگ کنیم.

16.تنظیم بلندی صدای ترک‌ها در پنل مالتی ترک ادیتور (adjusting track levels)

در این قسمت از آموزش اودیشن نحوه هماهنگ‌سازی ترک‌ها در پنل مالتی ترک ادیتور می پردازیم.

17.Music remix and stretch

دراین قسمت از آموزش نرم افزار ادوب اودیشن به بررسی ادیت موسیقی درهنگام میکس پروژه می‌پردازیم.

هنگام ادیت صدا، یکی از پرکاربردترین ادیت‌ها در زمان میکس، ادیت موسیقی است.

به این خاطر که موسیقی معمولا آخرین فایلی است که به پروژه اضافه می‌شود بنابراین بسیار اهمیت دارد که بتوانیم قسمت‌های دلخواه از موسیقی، میزان بلندی صدا و همچنین زمان موسیقی را با کل پروژه ادیت کنیم و ادیت با کیفیتی داشته باشیم.

برای این کار خود نرم‌افزار امکاناتی را به کاربر ارائه می‌دهد که بتواند با سرعت و به راحتی تغییرات لازم روی فایل موسیقی را انجام دهد.

18.پنل essential sound (essential sound effect)

از این پنل نیز برای میکس فایل‌های صوتی با یکدیگر استفاده می‌کنیم.

پنلی کاربردی و راحت برای استفاده کاربران که می‌شود سریع‌ترین و راحت‌ترین افکت‌ها را برای میکس به آسانی استفاده کرد

و کار میکس را انجام داد.در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی پنل‌های زیر می‌پردازیم.

Music, dialogue, SFX (Sound Effects), Ambience

19.اضافه کردن افکت به پنل‌های waveform (effects)

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب ادیشن نحوه اضافه کردن افکت به فایلها در پنل ویوفرم را بررسی می‌کنیم و تفاوت‌های آن با پنل مالتی ترک.

20.اضافه کردن افکت به پنل multitrack (در پوشه effects)

در این بخش از آموزش نرم افزار ادوب ادیشن به زبان فارسی نحوه اضافه کردن افکت به پنل مالتی ترک و ویژگی‌های این پنل برای کار را افکت ها را بررسی می‌کنیم.

21.افکت compression (در پوشه effects)

در این قسمت از آموزش جامع ادوب ادیشن افکتی برای فشرده سازی امواج فایل‌های صوتی که باعث تعدیل صداها می‌شود می پردازیم.

22.افکت EQ و filter (در پوشه effects)

در قسمت دوم  از آموزش کار با اودیشن افکت‌هایی برای شفافیت دادن به صدا در هنگام ادیت می پردازیم.

23.افکت studio reverb (در پوشه effects)

در این قسمت از آموزش جامع ادوب ادیشن به افکتی برای اضافه کردن صدای انعکاس به فایلهای صوتی می پردازیم.

24.پنل mixer (mixer panel)

در این قسمت از اموزش کار با نرم افزار ادوب ادیشن به بررسی پنل میکسر یکی دیگر از پنل‌های کاربردی در پنل multitrack editor جهت میکس و ادیت فایل‌ها می‌پردازیم.

25.Mixer adjusting levels (در پوشه mixer panel پوشه تغییر صدا از طریق میکسر)

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی نحوه تنظیم صدای فایلها هنگام میکس آنها با یکدیگر در پنل multitrack editor mixer panel می‌پردازیم.

26.ترک bus(در پوشه mixer panel)

در این قسمت از اموزش کار با نرم افزار ادوب ادیشن با استفاده از ادیت فایل‌ها در پنل مالتی ترک، می‌توانیم با اتصال چندفایل به ترک دیگری به اسم bus همه آن فایل‌ها را به طور همزمان ادیت کنیم.

27.Sends (در پوشه mixer panel)

در این قسمت از اموزش ادوب ادیشن فارسی روشی برای اعمال افکت‌های بیشتری بر روی یک فایل، که باعث سرعت بخشیدن به ادیت و همچنین افزایش کیفیت ادیت می‌شود می پردازیم.

28.Multichannel files

در این قسمت از اموزش جامع ادوب ادیشن به بررسی این نکته می‌پردازیم که چگونه می‌توانیم فایل‌های چند کاناله را به فایل‌های تک کاناله تبدیل کنیم.

29.Recording در پنل waveform در پوشه recording

در این قسمت از آموزش نرم افزار اودیشن به بررسی چگونگی ضبط صدا در پنل waveform می‌پردازیم.

30.Recording in multitrack editor در پوشه recording

در این قسمت از اموزش جامع ادوب ادیشن به بررسی نحوه ضبط صدا از طریق پنل مالتی ترک می‌پردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش اودیشن

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش اودیشن داشته باشید.

تمام مطالب این دوره آموزش اودیشن بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار اودیشن را کاملا درک کنید.

بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده

و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

برای آموزش نرم افزار اودیشن همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه صدا را نیز فرا بگیرید.

به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر این نرم افزار مسلط می شوید.

در فهرست عناوین دوره آموزش اودیشن تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از اودیشن بلد نباشید.

برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش اودیشن در سطح اینترنت را مقایسه نمایید.

خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزشی خواهید شد.

سرفصل ها

۱ فصل 31 جلسه ۲:۱۳:۰۰ ساعت

دوره جامع آموزش ادوب ادیشن

۳۱ قسمت ۲:۱۳:۰۰

معرفی پنل‌های نرم افزار آودیشن (معرفی پنل‌های نرم افزار) (scripts)

رایگان (پخش زنده)

1.شخصی‌سازی (customizing) محیط کار نرم‌افزار

2.نحوه وارد کردن فایل و پروژه به نرم‌افزار (ورود فایل و پروژه به نرم افزار)

3.Exporting to premier در پوشه exporting

4.مفاهیم پایه(مفاهیم اساسی درباره صدا)

5.پنل waveform editor

6.پنل multitrack editor

7.مرتب‌سازی پنل multitrack editor (منظم کردن پنل مالتیترک ادیتور)

8.افکت‌ denoise

9.افکت dereverb

10.افکت noise reduction process

11.افکت auto heal

12.Trimming

13.Fading

14.افکت match loudness و normalize

15.ادیت levels کلیپ‌ها در پنل multitrack editor (adjusting levels)

16.تنظیم بلندی صدای ترک‌ها در پنل مالتی ترک ادیتور (adjusting track levels)

17.Music remix and stretch

18.پنل essential sound (essential sound effect)

19.اضافه کردن افکت به پنل‌های waveform (effects)

20.اضافه کردن افکت به پنل multitrack (در پوشه effects)

21.افکت compression (در پوشه effects)

22.افکت EQ و filter (در پوشه effects)

23.افکت studio reverb (در پوشه effects)

24.پنل mixer (mixer panel)

25.Mixer adjusting levels (در پوشه mixer panel پوشه تغییر صدا از طریق میکسر)

26.ترک bus(در پوشه mixer panel)

27.Sends (در پوشه mixer panel)

28.Multichannel files

29.Recording در پنل waveform در پوشه recording

30.Recording in multitrack editor در پوشه recording

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

میخواهم اودیشن را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

برای یادگیری نرم افزار اودیشن اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید و با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید

و اصطلاحا پایه ی نرم افزار اودیشن شما را می چیند را یاد بگیرید و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

این دوره آموزش اودیشن تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزش اودیشن بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار اودیشن را کاملا درک کنید.

بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده

و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

مدرس دوره آموزش اودیشن چرا فرد مناسبی برای این دوره است؟

برای آموزش نرم افزار اودیشن همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه صدا را نیز فرا بگیرید.

به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر این نرم افزار مسلط می شوید.

چگونه از محتوای دوره آموزش اودیشن اطمینان پیدا کنم؟

در فهرست عناوین دوره آموزش اودیشن تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از اودیشن بلد نباشید.

برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش اودیشن در سطح اینترنت را مقایسه نمایید.

خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزشی خواهید شد.

سینا حقیقی

مدرس دوره: سینا حقیقی

متخصص صدا و ادیتور فیلم که سال های زیادی در پروژه های تبلیغاتی و سینمایی فعالیت داشته و در این دوره آموزش اودیشن طبق استاندارد های رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی استاندارد و مناسبی را برای کلیه علاقه مندان به نرم افزار اودیشن که در هر زمینه ای قصد استفاده از آن را دارند آماده نموده است.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

11 دیدگاه برای آموزش ادوب ادیشن از صفر تا صد

 1. مصطفی

  سلام . یکم در مورد فایل آموزشیتون بیشتر توضیح بدین . سر فصل های آموزشیو بگین ؟ چند ساعت آموزشه ؟ حجم فایل ها چقدره ؟

  • حسین بافنده

   باسلام این آموزش به زودی ضبطش به اتمام میرسه و نکاتی که فرمودین به تفصیل ذکر خواهد شد

 2. عباس

  سلام علیکم.
  چرا سرفصل رو بعد از گذشت چند ماه هنوز ذکر نکردید، اسم برنامه هم خراب نوشتید، در اموزش های شرکت لیندا میگم ادبی ادیشن

  • حسین بافنده

   چیزی که مرسوم هستش اودیشن هستش و خب برای تلفظش خیلی چیزای دیگه هم میشه گفت.
   دوره در حال تدوین هست و بلافاصله بعد از بارگزاری سرفصل ها نیز گفته خواهد شد.
   دقت کنید که مدت زیادیه دوره ضبط شده ولی به خاطر وسواس ما روی کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی تدوین آن به طول انجامیده است.

 3. علی حیدری (مالک تایید شده)

  سلام من این دوره رو تهیه کردم. پس چرا لینکش برای دانلود تو پروفایلم نیست؟

  • حسین بافنده

   سلام کاربر عزیز پیش خرید انجام دادین شما و چند روز دیگه دوره بارگزاری خواهد شد.
   علت تاخیر این هستش که ما در مکتب تی وی بعد از چند مرحله تدوین دوره رو بارگزاری میکنیم.
   موفق باشید

  • حسین بافنده

   هم اکنون دوره آموزش اودیشن رو میتونین استفاده کنین

 4. maryam.a

  سلام می خواستم بدونم آیا توی این دوره، به طور کامل موارد اساسی در حوزه آموزش اودیشن توضیح داده شده؟ و به من مهارت ورود به بازار کار رو میده؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما بله در این دوره آموزش اودیشن تمام تکنیک ها و ابزار های این نرم افزار به صورت کامل توضیح داده میشن و شما میتونین با یادگیری اون ها به راحتی ازشون در داخل بازار کار استفاده کنید.

 5. رامین علیپور

  سلام دوره آموزش اودیشن برای چه مواردی کاربرد داره؟

  • حسین بافنده

   درود در بخش معرفی نرم افزار اودیشن میتونین ببینید کاربردها رو که به اون خاطر آموزش اودیشن میتونه مفید باشه

 6. اعتصامی

  سلام توی این دوره آموزش اودیشن از صفر تدریس شده؟

  • حسین بافنده

   درود بله دوره آموزش اودیشن از صفر و برای نصب نرم افزار براتون شروع میکنه

 7. saeed

  سلام آموزش اودیشن پیش نیاز خاصی نداره؟

  • حسین بافنده

   درود خیر میتونین برای مباحث مورد نظر از همین آموزش اودیشن شروع کنید.

 8. k.PB

  این دوره آموزشیتون پشتیبانی هم داره؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما بعد از ثبت نام دوره آموزش اودیشن میتونین در گروه های عضویت پیدا کنید تا به خواسته خودتون در زمینه پرسش و پاسخ برسید.

 9. خالقی

  سلام در این دوره، به تمام موارد لازم اودیشن پرداخته شده؟

  • حسین بافنده

   درود بله همانطور که در بخش فهرست عناوین دوره آموزش اودیشن میتونین مشاهده بفرمایید.

 10. کمیلی

  چه سرفصل هایی برای این آموزش اودیشن در نظر گرفته شده؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما کاربر عزیز میتونین از قسمت معرفی قسمت های دوره جامع آموزش اودیشن مشاهده کنید.

 11. sohrabi

  ببخشید بازار کار این حوزه چطوره؟ چقدر این آموزش در این زمینه میتونه کمک کنه؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما میتونین در قسمت بازار کار اودیشن این مورد که میفرمایید رو چک کنید. قطعا به مقدار زیادی به شرط تلاش شما موثره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
1
  1
  لیست خرید شما
  آموزش تدوین فیلم عروسی با ادیوس
  آموزش تدوین فیلم عروسی با ادیوس
  1 X 168.000 تومان = 168.000 تومان