آموزش پلاگین های کاربردی افترافکت

آموزش پلاگین های کاربردی افترافکت

پلاگین که در زبان فارسی و در معنای عام خود به آن افزونه نیز گفته میشود. پلاگین  افترافکت به معنی این است که در یک نرم افزار قابلیت انجام یک کاری که قابل اجرا نیست را به آن اضافه نموده و یا نحوه یک قابلیت قابل اجرا را بهینه سازی نمایید. در پلاگین های افترافکت هم به همین صورت است که مواردی مانند ادیت فوتیج و فیلم تنظیم و اصلاح رنگ که در افترافکت به نحوی قابل انجام است را بهینه سازی مینماید و یا مواردی مانند کار در محیط سه بعدی که در افترافکت قابل انجام نیست را به آن اضافه نماید. بنابراین در آموزش افتر افکت بهتر است تمام پلاگین های کاربردی نرم افزار Adobe After Effects را نیز بررسی کرد. از آنجایی که افترافکت در آموزش انیمیشن سازی نیز نقش مهمی دارد این پلاگین ها در این زمینه نیز کمک کننده خواهد بود.

توضیحات

معرفی پلاگین های افترافکت

معرفی پلاگین های افترافکت در صفحه محصول دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت

در ابتدای دوره آموزش پلاگین های افترافکت با معنی و مفهوم خود پلاگین آشنا میشویم. پلاگین که در زبان فارسی آن را به افزونه ترجمه کرده اند از ترکیب دو واژه plug و in  ساخته شده است که plug هم به معنی پریز برق است که از آن می توان برداشت نمود که خود پلاگین (پریز برق) به تنهایی کاربردی نداشته با اتصال به شبکه برق (نرم افزار اصلی) می تواند مورد استفاده در جهات مختلف قرار بگیرد.

همه ما نرم افزار افترافکت را میشناسیم و میدانیم که تقریبا تمام نیازهای دنیای فیلم و انیمیشن را برآورده میسازد. اما همه ی خروجی که در رسانه های مختلف از این نرم افزار شاهد بوده اید از خود نرم افزار افترافکت به تنهایی بر نمی آید. از این رو برای این نرم افزار قابلیت توسعه پلاگین فراهم شده است تا علاوه بر هسته اصلی هرکس بنا به نیاز خود پلاگین تولید شده توسط کمپانی های فعال در این حوزه را روی آن نصب نماید. پلاگین های افترافکت در دو حالت برای این نرم افزار ایجاد شده اند:

 • افزودن قابلیت هایی که تاکنون در نرم افزار وجود نداشته اند.
 • بهینه سازی مواردی که در داخل نرم افزار قابل انجام بوده از لحاظ سرعت انجام و بهبود روند کار در جهت خروجی بهتر.

ارتقا سطح کاری متخصصین افترافکت

بازار کار رو به روی شما پس از آموزش پلاگین های افتر افکت

درآمد متخصصین افترافکت را همه ی ما می دانیم که پروژه هایی که با استفاده از این نرم افزار انجام می شود مبالغ بالایی را دارد، اما با یادگیری پلاگین ها در دوره آموزش پلاگین های افترافکت قطعا سطح کاری شما افزایش یافته و به نوعی کاری نیست که شما از لحاظ ابزاری بر آن تسلط نداشته باشید.

برای مشاهده دقیق تر بازاری که بعد آموزش پلاگین های افترافکت در انتظار شماست، می توانید عبارت ( لیست پروژه های ادوبی افتر افکتس پونیشا ) را سرچ کنید و در نتیجه اول در سایت پونیشا پروژه هایی که در انتظار شماست را مشاهده نمایید و همینطور استخدام متخصص افترافکت نیز را هم می توانید در سایت ( ایران استخدام ) با سرچ عبارت افترافکت مشاهده نمایید.

0
تا دلیل که باید به پلاگین های افتر افکت مسلط بشیم

 • افزایش حیاتی قابلیت های افتر افکت

  از جمله مواردی که منجر به محبوبیت یک نرم افزار می شود قابلیت افزایش قابلیت های آن است. امروز بسیاری از کارها و کاربردهای نرم افزار افترافکت در گرو پلاگین های آن می باشد از این رو بسیاری از پروژه های مرسوم و همینطور استخدام توسط کارفرمایان در گرو تسلط بر این پلاگین ها خواهد بود. و سطح حرفه ای بودن در نرم افزار افترافکت در گرو یادگیری پلاگین های آن می باشد، چه در زمینه ی ساخت کلیپ و جلوه های ویژه و چه در زمینه ی موشن گرافیک با یادگیری پلاگین ها می توان کارهای جدیدی خارج از توان خود نرم افزار به تنهایی انجام داد و یا آن کارهای داخل نرم افزار را به شیوه ای بهینه تر به انجام رساند.

  حال اگر در حال یادگیری نرم افزار افترافکت باشید و یا متخصص این نرم افزار باشید کمی ترسناک نیست که تمام پلاگین های این نرم افزار را و یا هر کدام بر حسب نیاز خود را بلد نباشید؟ پس برای فرار از این موضوع و داشتن یک دائره المعارف کافی برای تمام پلاگین های افترافکت در جای درستی قرار دارید.

 • انجام پروژه های خیره کننده

  1. آموزش پلاگین های افترافکت منجر میشود تا شما بتوانید در زمینه های مختلف افترافکت کارهای خیره کننده ای
   بسازید. نمایش این کارها در پورتفولیو شما توجه بسیاری از کارفرمایان و
   مشتری ها را جلب خواهد کرد. همینطور بلد بودن این پلاگین ها در بین همکاران
   منجر به متمایز و شاخص شدن شما خواهد بود.

 • انجام غیرممکن ها

  قطعا ساخت کارهایی که در حالت عادی در افترافکت قابل ایجاد نیست لذتبخش است و این کارها مانند انیمیشن های سه بعدی و… صرفا با این پلاگین ها قابل ساخت خواهد بود و قطعا کار لذتبخشی خواهد بود.

 • افزایش درآمد از پروژه های افتر افکت

  یادگیری این پلاگین ها منجر به گران شدن قیمت های پروژه های شما و یا افزایش حقوق دریافتی شما
  خواهد بود! شما پس از گذراندن این دوره آموزشی کارهایی قادر خواهید بود
  انجام دهید که قبل از این مقدور نبوده است. پس قطعا سطح کارهای شما نیز
  افزایش یافته و درآمد شما نیز در مجموع افزایش چشمگیری را خواهد داشت.

 • رسیدن به بی نهایتِ افتر افکت

  برخی کارها در حالت عادی در افترافکت مقدور نبوده و برای خیلی از متخصصین افترافکت که سال ها مشغول کار با افترافکت هستند نیز در حد آرزو باقی مانده است. با این دوره آموزشی این آرزو برای همه این افراد محقق خواهد شد.

آموزش پلاگین های افترافکت رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش پلاگین های افترافکت شما با تمام پلاگین هایی که احتمال دارد در حوزه های مختلف از آن استفاده نمایید، به صورت تعاملی در حداقل زمان ممکن خواهید آموخت. پس از این دوره آموزش پلاگین های افترافکت شما هر پلاگینی که برای مقصود شما مورد استفاده قرار میگیرد را به راحتی خواهید آموخت. این دوره آموزش پلاگین های افترافکت در محیط استودیو و با بالاترین شاخص های کیفیت سمعی و بصری ضبط شده است و از استاد باتجربه در بازارکار نیز برای رسیدن هرچه سریعتر دانشجوی دوره به فرضیات بازارکار، بهره مند شده است. و بهتر است که قبل از این دوره آموزشی دوره جامع آموزش افترافکت برای استفاده بهتر و یادگیری موثرتر از دوره آموزش پلاگین های افترافکت را در صورتی که به نرم افزار افترافکت تسلط کافی ندارید بگذرانید.

آموزش پلاگین های افتر افکت

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  این دوره آموزشی طبق پلاگین هایی که در بازار کار بیشترین استفاده را دارا بوده و تقریبا همه ی خروجی هایی از نرم افزار افترافکت را که در رسانه های مختلف مورد استفاده  قرار می گرفته است را در بر گرفته تا هیچ پلاگینی از قلم نیفتاده و کاربر بتواند به تمام نیاز های خود در افترافکت با استفاده از پلاگین ها پاسخ گوید.

 • آموزش تعاملی

  این دوره آموزش پلاگین های افترافکت به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی استاد مربوطه قبل از ضبط آموزش طبق یک سناریو آموزشی از پیش تعریف شده و تعیین شده، فایل های تمرینی که قرار است کاربر همراه با وی به تمرین بپردازد را آماده کرده و پس از آن از همان ها دقیقا در آموزش استفاده نموده است. بدین صورت که کاربر در راحت ترین راه ممکن می تواند تمرینات لازم را در شرایطی که فراهم است همراه با استاد انجام دهد. در پایان دوره تعداد مناسبی تمرین از سوی دانشجوی دوره به انجام رسیده و کاربر می تواند به عنوان یک متخصص در هر یک از پلاگین های مدنظر خود وارد عرصه ی عمل شود.

 • مدت زمان استاندارد

  مجموعه های آموزشی را در نظر بگیرید که مانند کنتور آب ساعت می اندازند و کاربر در حال مشاهده موارد غیر ضروری مانند پیدا کردن فایل و شوخی های بی مورد استاد و… بوده است. قطعا وقت گیر خواهد بود و احتمال اینکه در وسط کار خستگی به کاربر دست دهد بسیار بالاست. این دوره آموزش پلاگین های افترافکت در حداقل زمان ممکن طبق یک چارت استاندارد و کار شده ضبط شده است تا کاربر بدون احساس خستگی در حداقل زمان ممکن بتواند به اهداف خود دست یاب

 • دسترسی آسان به فایل های آموزشی با کیفیت FULL HD

  این دوره آموزشی بدون هیچ قفلی در فایل های ویدیویی به دانشجویان آن ارائه میشود و پس از دریافت فایل این دوره آموزشی شما ویدیوهایی با فرمت MP4 با کیفیت FULL HD و همینطور فایل های تمرینی به تفکیک هر قسمت از آموزش را دریافت خواهید نمود. علاوه بر دسترسی راحت به فایل های آموزشی شما به صورت دائمی نیز می توانید از دوره آموزشی بهره مند شوید و همینطور بر روی دستگاه های دیگری مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و… نیز بنا به شرایط خود قادرید تا از دوره آموزشی استفاده نمایید.

 • استاد دوره

  مدرس این دوره آموزشی طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی
  انتخاب شده و تمام مراحل ضبط نیز با دقت و طبق برنامه از پیش تعیین شده
  پیش رفته است. این مدرس در بازار کار ساخت موشن گرافیک و جلوه های ویژه و
  به صورت کلی کارهای تخصصی افترافکت فعال بوده و این مورد منجر به ارائه
  تجربیات در حین نکات آموزشی شده است. با استفاده از این تجربیات شما در مدت
  زمان کمتری می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزشی توجیه دارد؟

شما با پرداخت هزینه کمتر از ۳ عدد پیتزا به تمام محتوای این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید که این دوره آموزشی به صورت حضوری حداقل ۱۰ برابر هزینه این دوره آموزشی برای شما هزینه خواهد داشت که همانطور که دیدید در مکتب تی وی شرایطی را فراهم آورده ایم تا به کلاس های حضوری هیچ نیازی نداشته باشید. همینطور قطعا پس از این دوره آموزشی پروژه های و فرصت های استخدامی که مشاهده کردید در اولین پروژه و یا اولین حقوق استخدامی چند برابر این مبلغ را به شما بازگشت خواهد داد.

پس از کلیک بر روی دانلود کامل دوره به جمع متخصصین طراز اول افترافکت در ایران خواهید پیوست. خوش آمدید!

در صورتی که شما این دوره آموزش پلاگین های افترافکت را ….

داشته باشید
نداشته باشید
داشته باشید

این شانس رو دارید بتونید پلاگین های افترافکت بشناسید و با آن ها کار کنید و  دست به خلاقیت در نرم افزار افتر افکت بزنید و در بازار کار افتر افکت سطح کاری خود رو گسترش بدین و نمونه کارهای پیشرفته تری در پورتفولیو خودتون داشته باشید.

نداشته باشید

بهترین فرصت  رو  برای یادگیری پلاگین های  افترافکت  از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری  پلاگین های  افترافکت پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش پلاگین های  افترافکت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش پلاگین های افترافکت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.آشنایی با boris fx و boris effect browser و آشنایی مقدماتی با transition ها و effect های بوریس

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، پلاگین بوریس با داشتن ۱۰۰ها افکت و پریست های آماده و پنل مخصوص ادیت افکت ها یکی از کامل ترین پلاگین های موجود برای افترافکت میباشد که  با fx browser این پلاگین آشنا میشویم.

2.استفاده از پلاگین mocha و بوریس برای حذف آبجکت های ناخواسته در صحنه

در این بخش از آموزش پلاگین های افتر افکت ، به یکی از امکاناتی که بوریس در اختیار ما قرار میدهد استفاده از پلاگین موکا درون این پلاگین میباشد که با استفاده از آن می توان ماسک برای افکت ساخت و حتی آن ماسک را ترک و ردیابی کرد که به آن خواهیم پرداخت.

3.آشنایی با red giant effect suite و کار با پلاگین های light factory ,reflection و text grid ازاین پلاگین

Red giant نیز مانند بوریس یک پلاگین جامع با تعداد زیادی افکت و پریست آماده و قابل تغییر است که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به چند افکت ساده ازین پلاگین میپردازیم.

4.آشنایی با red giant trapcode و کار با پلاگین TAO برای ساختن path های ۳بعدی

پلاگین red giant trapcode بیشتر برای فضای ۳ بعدی کاربرد دارد و افکت هایی برای ساختن مسیرو شکل های ۳ بعدی در اختیار ما قرار میدهد که در قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

5.آشنایی با sapphire و پریست های آماده آن

پلاگین sapphire هم از مجموعه افکت های تشکیل شده که قابلیت کار در فضای ۲ بعدی و ۳ بعدی را به ما میدهد. همچنین این پلاگین پریست های آماده با قابلیت شخصی سازی در درون browser خودش را به ما میدهد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.

6.استفاده از S_effect از پلاگین sapphire برای تولید افکت های مختلف و ایجاد جلوه های بصری قابل کنترل بصورت node base

اگر با برنامه های nuke و اصطلاحا برنامه های node base آشنا باشید میدانید که کار کردن با برنامه های node base بسیار آسانتر میباشد و پلاگین sapphire این قابلیت را بصورت محدود اما کارآمد در اختیار کاربر میگذارد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.

7.آشنایی با پلاگین cc particle world از افترافکت و آشنایی با trapcode particular

خود برنامه ی افترافکت قابلیت ساختن پارتیکل یا ذرات را بصورت محدودی را در اختیار ما میگذارد. اما اگر میخواهید که ذرات شما فیزیک، شکل، و یا درخشش خاصی داشته باشد،استفاده از پلاگین های trapcode particular و BCC particle emitter3D به شما توصیه می شود که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به صورت کامل بررسی میکنیم.

8.استفاده از trapcode form و BCC particle emitter 3D برای ساختن ذرات ۳ بعدی

با استفاده از trapcode form میتوانیم که شکل خاصی را با استفاده از particle ها یا ذرات بسازیم که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن میپردازیم.

9.آشنایی با پلاگین plexus برای ساختن ذرات ۳ بعدی

پلاگین plexus امکانات زیادی در اختیار ما قرار میدهد که میتوان روی ذراتی که با این پلاگین تولید میکنیم اجرا نمود و ذرات با توجه به این امکانات تغییر میکنند که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

10.آشنایی با pastiche برای انیمیت کردن اشکال و متن روی یک لایه دیگر

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، به معرفی پلاگین Pastiche می پردازیم این  پلاگین ساده و کم حجمی است که با استفاده از آن می توان متون و اشکال را روی لایه های مختلف قرار داد و این متون با توجه به شکل لایه بصورت خودکار و با زدن یک کلید انیمیت میشوند.

11.آشنایی با ابزار color correction و کار با پلاگین های beauty box , BCC beauty studio , S_beauty

یکی از مهمترین قسمت های ادیت فوتیج و فیلم تنظیم و اصلاح رنگ می باشد تا بتوان به فایل خروجی رنگ و زیبایی بخشید. این پلاگین ها ب ما کمک میکنند تا با انتخاب رنگ خاصی از ویدئو آن را اصلاح کرد. در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت با اصلاح رنگ پوست سوژه بیشتر آشنا می شویم.

12.معرفی پلاگین قدرتمند element 3D برای کار در فضای ۳ بعدی

اگر علاقه مند به کار در فضای ۳ بعدی هستین.پلاگین قدرتمند element3D این امکان را برای شما درون افتر افکت به ارمغان می آورد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

13.معرفی پلاگین mettle و کار با افکت های free form pro و shapeshifter

در بخش از آموزش پلاگین های افتر افکت به معرفی پلاگین mettle  می پردازیم .این پلاگین بما امکان ایجاد بهم ریختگی، نامنظمی و تورفتگی و بیرون زدگی قسمتی از تصویر را بما میدهد. همچنین با shape shifter میتوان اشکال ۳ بعدی را نیز انیمیت کرد.

14.معرفی پلاگین zaxwerks برای تولید صحنه ی ۳ بعدی و نورپردازی آن

این پلاگین منحصرا برای ایجاد صحنه های ۳ بعدی با نورپردازی مخصوص میباشد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

15.معرفی اسکریپت های ease & wease و iexpression برای ایجاد کی فریم های انیمیت شده

یکی دیگر از قسمت های آموزشی پلاگین های افتر افکت به یکی از مهمترین قسمت های تولید، کی فریم گذاری می پردازیم  که اسکریپت ها و پلاگین های مختلفی برای راحت تر کردن کار ما وجود دارند که با پریست های آماده و expression های آماده به این امر بسیار کمک میکنند.

16.معرفی پلاگین newton 3 برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا

نیوتن پلاگین بسیار مناسبی برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا میباشد و بسیار راحت میتوان به اشیا درون یک کامپوزیشن جان بخشید که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

17.معرفی animation composer برای تولید انیمیشن های زیبا با استفاده از پریست های آماده

انیمیشن کامپوزر از محموعه پریست ها و ترنزیشن های آماده ای تشکیل که شده که قابل آپدیت میباشند و قبل از اعمال تغییرات و کی فریم گذاری در پنل مخصوص خودش به شما پیش نمایش افکت را میدهد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به حضورتان تقدیم می گردد.

18.معرفی typemonkey و layermonkey برای انیمیت کردن متن و اشکال ۲ بعدی
Typemonkey برای انیمیت متن ها و layermonkey برای انیمیت لایه ها استفاده میشود که حالت های قابل تغییر زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد و در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.
19.معرفی lens flare ها و پلاگین های boris و sapphire و کار با افکت های مخصوص lens flare
لنز فلرها برای ایجاد نوری که به دوربین می تابد استفاده میشوند و پلاگین های بوریس و sapphire با داشتن پریست های متنوع و قابل تغییر جز مناسبترین پلاگین ها برای ایجاد لنزفلر میباشند که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن میپردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش پلاگین های افتر افکت داشته باشید

آموزش های این مجموعه هم همانند سایر آموزش های رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی شما همان پروژه ها و فوتیج هایی که مدرس در حال تدریس روی آنهاست را در اختیار دارید و به این ترتیب میتوانید همراه با استاد به تمرین بپردازید تا تمام تکنیک های کار با پلاگین ها را در حافظه بلند مدت خود ثبت کرده و پس از پایان دوره به راحتی بتوانید در محیط واقعی یعنی پروژه های شخصی خود از این پلاگین ها استفاده نمایید.

شما میتوانید تمام پلاگین ها و کاربرد آن ها یعنی آنچه برای شما به ارمغان می آورند را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت مشاهده کنید. ما تمامی پلاگین های پرکاربرد که احتمال دادیم در طی پروژه ها در زمینه های موشن گرافیک و جلوه های ویژه مورد استفاده قرار گیرند را آورده ایم.

این دوره آموزشی برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

شما برای پاسخ گرفتن در زمینه سوالات متداول خود مانند تهیه دوره و حتی اطلاعات بیشتری از دوره آموزشی از طریق لایو چت سایت و تماس تلفنی و اکانت تلگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی با ما در ارتباط باشید و همینطور اگر در زمینه موارد فنی مشکلی داشتید از طریق همان پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا خواهید کرد که برای همیشه پاسخگوی سوالات فنی شما خواهند بود و یا درباره خروجی پروژه های شما در این زمینه و پیشرفت شما نظر خواهند داد.

گنج کاو

مدرس این دوره : محمدرضا گنج کاو

پلاگین های افتر افکت موردی هست که اگر فراگرفته شود قابلیت های بسیاری را به نرم افزار اضافه کرده و دست کاربر را بازتر نگه میدارد. از این رو با توجه به استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجربه خوب آقای گنج کاو در کار با پلاگین های مختلف تقریبا تمام پلاگین های کاربردی را تجمیع کرده و در قالب این مجموعه پیاده سازی نمودیم.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

سرفصل ها

۱ فصل ۱۹ جلسه ۴:۲۸:۰۰ ساعت

دوره جامع آموزش پلاگین های کاربردی افترافکت

۱۹ قسمت ۴:۲۸:۰۰

1.آشنایی با boris fx و boris effect browser و آشنایی مقدماتی با transition ها و effect های بوریس

رایگان

2.استفاده از پلاگین mocha و بوریس برای حذف آبجکت های ناخواسته در صحنه

3.آشنایی با red giant effect suite و کار با پلاگین های light factory ,reflection و text grid ازاین پلاگین

4.آشنایی با red giant trapcode و کار با پلاگین TAO برای ساختن path های ۳بعدی

5.آشنایی با sapphire و پریست های آماده آن

6.استفاده از S_effect از پلاگین sapphire برای تولید افکت های مختلف و ایجاد جلوه های بصری قابل کنترل بصورت node base

7.آشنایی با پلاگین cc particle world از افترافکت و آشنایی با trapcode particular

8.استفاده از trapcode form و BCC particle emitter 3D برای ساختن ذرات ۳ بعدی

9.آشنایی با پلاگین plexus برای ساختن ذرات ۳ بعدی

10.آشنایی با pastiche برای انیمیت کردن اشکال و متن روی یک لایه دیگر

11.آشنایی با ابزار color correction و کار با پلاگین های beauty box , BCC beauty studio , S_beauty

12.معرفی پلاگین قدرتمند element 3D برای کار در فضای ۳ بعدی

13.معرفی پلاگین mettle و کار با افکت های free form pro و shapeshifter

14.معرفی پلاگین zaxwerks برای تولید صحنه ی ۳ بعدی و نورپردازی آن

15.معرفی اسکریپت های ease & wease و iexpression برای ایجاد کی فریم های انیمیت شده

16.معرفی پلاگین newton 3 برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا

17.معرفی animation composer برای تولید انیمیشن های زیبا با استفاده از پریست های آماده

18.معرفی typemonkey و layermonkey برای انیمیت کردن متن و اشکال ۲ بعدی

19.معرفی lens flare ها و پلاگین های boris و sapphire و کار با افکت های مخصوص lens flare

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. آیا یادگیری پلاگین های افترافکت در کنار آموزش افتر افکت ضروری است؟

در جواب باید گفت کاملا بستگی به کاری که شما قرار است با نرم افزار افترافکت انجام دهید بستگی دارد. در صورتی که شما پروژه هایی قرار است انجام دهید که صرفا از قابلیت های پلاگین های افترافکت بر می آید ( که میتوانید قابلیتهای پلاگین ها را در فهرست عناوین ببینید)، پیشنهاد میشود پس از دوره جامع آموزش نرم افزار افکت و همینطور مسیر مورد نظر شما برای موشن گرافیک و یا جلوه های ویژه، دوره آموزش پلاگین های افترافکت را نیز بگذرانید.

۲. آموزش های دوره جامع آموزش پلاگین های افترافکت به صورت عملی است؟

آموزش های این مجموعه هم همانند سایر آموزش های رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی شما همان پروژه ها و فوتیج هایی که مدرس در حال تدریس روی آنهاست را در اختیار دارید و به این ترتیب میتوانید همراه با استاد به تمرین بپردازید تا تمام تکنیک های کار با پلاگین ها را در حافظه بلند مدت خود ثبت کرده و پس از پایان دوره به راحتی بتوانید در محیط واقعی یعنی پروژه های شخصی خود از این پلاگین ها استفاده نمایید.

۳. چطور از کیفیت محتوای دوره جامع آموزش پلاگین های افترافکت اطمینان پیدا کنیم؟

شما میتوانید تمام پلاگین ها و کاربرد آن ها یعنی آنچه برای شما به ارمغان می آورند را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت مشاهده کنید. ما تمامی پلاگین های پرکاربرد که احتمال دادیم در طی پروژه ها در زمینه های موشن گرافیک و جلوه های ویژه مورد استفاده قرار گیرند را آورده ایم.

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری و فن بیان این دوره آموزشی اطمینان پیدا کنیم؟

این دوره آموزشی برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

محمدرضا گنج کاو

مدرس دوره: محمدرضا گنج کاو

پلاگین های افتر افکت موردی هست که اگر فراگرفته شود قابلیت های بسیاری را به نرم افزار اضافه کرده و دست کاربر را بازتر نگه میدارد. از این رو با توجه به استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجربه خوب آقای گنج کاو در کار با پلاگین های مختلف تقریبا تمام پلاگین های کاربردی را تجمیع کرده و در قالب این مجموعه پیاده سازی نمودیم.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

2 دیدگاه برای آموزش پلاگین های کاربردی افترافکت

 1. شیدا

  ممنون بابت سایت عالی شما. پشتیبانی این دوره ی آموزش پلاگین های افترافکت چطور انجام میشه؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما در آموزش پلاگین های افترافکت میتونین مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی از طریق تلفنی و تلگرام و لایو چت پشتیبانی دریافت نمایید.

 2. KAHO (مالک تایید شده)

  توضیحات این دوره عالی بود ممنون از مکتب تی وی عزیز به خاطر تهیه کردن این محتوای آموزشی عالی

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته کاربر عزیز موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دوره‌های مرتبط

شروع مسیر آموزشی شما با آموزش نرم افزارها

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
1
  1
  لیست خرید شما
  آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی
  آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی
  1 X 76.800 تومان = 76.800 تومان