70% تخفیف تمام دوره های مکتب تی وی برای شما تا زمان محدود
آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور

آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور

نرم افزار ایلوستریتور نرم افزاری قوی در صنعت گرافیک و طراحی به حساب می آید. در واقع بیشتر طراحان این نرم افزار را جایگرین مناسبی برای دیگر برنامه های گرافیکی می دانند. این نرم افزار بر پایه وکتور بوده و کیفیت تصاویر را حفظ می کند، همچنین پشتیبانی از فرمت های SVG و فایل های رستری و خروجی css منجر به محبوبیت این برنامه در طراحی رابط کاربری و آموزش ui شده است.با یادگیری تکنیک ها و آموزش ایلوستریتور با قدم ها محکمی در زمینه طراحی رابط کاربری سایت گام بردارید. با کمی خلاقیت و تمرین و تکرار با ابزار این برنامه ارتباط برقرار می کنید و در مسیر پیشرقت قرار خواهید گرفت.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

طراحی واسط کاربری با ایلوستریتور

معرفی طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور

قبل  از پرداخت به آموزش طراحی واسط کاربری با ایلوستریتور به معرفی خود این نرم افزار می پردازیم. ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی وکتوری است که بهترین نرم افزار طراحی گرافیکی نام برده میشود چرا که علاوه بر خاصیت وکتوری خود از ویژگی ارتباط با سایر نرم افزارهای ادوبی نیز برخوردار می باشد. آموزش طراحی ui سایت با ایلوستریتور یکی از کاربرد های نرم افزار ایلوستریتور است. آموزش طراحی ui سایت با ایلوستریتور بصورت اموزش طراحی رابط کاربری با ایلوستریتور از مقدماتی تا پیشرفته تهیه شده است.  برای دانلود آموزش طراحی ui سایت با ایلوستریتور و مشاهده فیلم طراحی رابط کاربری در ایلوستریتور می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

همین خاصیت وکتوری نرم افزار ایلوستریتور باعث میشود که طراحی های گرافیکی که در حالت عادی به صورت پیکسلی با دقت کافی قابل انجام نباشند را بتوان به بهترین نحو انجام داد و در عناصر مختلفی که در طراحی رابط کاربری مورد استفاده قرار میگیرند نیز از آنها استفاده نمود. برای دانلود آموزش طراحی ui سایت با ایلوستریتور و مشاهده فیلم طراحی رابط کاربری در ایلوستریتور می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

چرا Adobe Illustrator برای رابط کاربری وبسایت پیشنهاد میشود؟

دلایلی که در زیر ارائه میشود بیان میدارد که نرم افزار ایلوستریتور برای طراحی رابط کاربری وبسایت گزینه مناسبی بوده و پیشنهاد میشود:

  1. از آنجایی که در محیط وب ما باید با رزولیشن ها و ابعاد مختلف یک وبسایت را وفق دهیم، نرم افزار ایلوستریتور که برپایه وکتور و محاسبات ریاضی بنا شده است میتواند بهترین عملکرد را در این زمینه برای ما داشته باشد.
  2. پشتیبانی از فرمت های SVG ، PNG ، GIF ، JPG که در داخل محتوای گرافیکی بسیاری از وبسایت ها مورد استفاده قرار میگیرد و مخصوصا فرمت SVG که در نرم افزار ایلوستریتور پشتیبانی میشود.
  3. تطبیق دادن طراحی با گرید موضوع مهمی در طراحی سایت میباشد که در صورت تسلط به ایلوستریتور میتوانید در پروژه های خود آن را پیاده سازی کنید.
  4. دلایل دیگری چون پشتیبانی از فایل های رستری و چند منظوره بودن ایلوستریتور و خروجی css

برای دانلود آموزش طراحی ui سایت با ایلوستریتور و مشاهده فیلم طراحی رابط کاربری با ایلوستریتور می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

آموزش طراحی رابط کاربری در ایلوستریتور رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی از سری دوره های آموزش Ui و همینطور آموزش ایلوستریتور از رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت انحصاری به قابلیت های وکتوری نرم افزار ایلوستریتور میپردازیم که میتوان در طراحی رابط کاربری وب از آن ها استفاده نمود و برای همین مورد هم به مواردی که در فهرست مطالب آورده شده در این دوره آموزشی خواهیم پرداخت. برای دانلود آموزش طراحی ui سایت با ایلوستریتور و مشاهده فیلم طراحی رابط کاربری با ایلوستریتور می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

مزایای طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت طراحی رابط کاربری وبسایت با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور روی آن کلیک نمایید.

قسمت یک:

 در این قسمت از طراحی رابط کاربری وبسایت با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور ما به معرفی دوره ، معرفی مدرس، سابقه تدریس و معرفی ورژن برنامه و پیش نیاز های طراحی واسط کاربری با ایلوستریتور می پردازیم.

قسمت دوم:

در این قسمت از طراحی رابط کاربری وبسایت با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور به اموزش انواع سایت های فروشگاهی ، خدماتی ، فیلم و موزیک ، دانلودی اموزشی آموزش گرید و مفهوم گرید اموزش مختصر ریسپانسیو در طراحی واسط کاربری با ایلوستریتور می پردازیم.

قسمت سوم:

در این قسمت از طراحی رابط کاربری وبسایت با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور به آموزش هدر اجزای درونی هدر اسلایدر منو باکس سرچ لوگو دکمه قوانین فارسی و اینگلیسی بودن وب سایت نحوه انتخاب رنگ فلت استاندارد در طراحی واسط کاربری با ایلوستریتور می پردازیم.

قسمت چهارم:

در این قسمت از طراحی رابط کاربری وبسایت با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور به اموزش ساخت فوتر ویژگی ها درونی فوتر کپی رایت وب سایت لوگو ، لینک های سریع ، دکمه بازگشت به بالا ، پشتیبانی ، نماد ها ،شبکه های اجتماعی ، باکس خبر نامه در طراحی واسط کاربری با ایلوستریتور می پردازیم.

قسمت پنجم:

در این قسمت از طراحی رابط کاربری وبسایت با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور به تکمیل پروژه ساخت بادی سایت و توضیحات مربوط به هاور کردن منو ها ، آموزش طراحی اسکرول ریسپانسیو اتوماتیک و دستی در طراحی واسط کاربری با ایلوستریتور می پردازیم.

 

سرفصل ها

۱ فصل ۱۹ جلسه 00:59:31 ساعت

دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور

۱۹ قسمت 00:59:31

1. تنضیمات سند و شخصی سازی فضای کار وب Document setting and custom web workspace

رایگان (پخش زنده)
00:05:21

2. Artboard ایجاد چند ارت بورد در یک سند

00:03:14

3. Grids گرید

00:04:17

4. Color modes and setting مد رنگ و تنظیمات

00:02:08

5. Text style تکست استایل

00:04:09

6. Dynamic button دکمه دینامیک

00:04:11

7. Graphic style استایل گرافیکی

00:03:27

8. Symbol سمبل

00:01:54

9. 9 slice scale مقیاس 9 بخشی

00:02:42

10. Edit color ویرایش رنگ

00:03:06

11. Recolor artwork رنگ امیزی مجدد ارت بورد

00:02:12

12. Seamless background پس زمینه یکپارچه

00:03:00

13. Site map نقشه سایت

00:02:40

14. Create a wireframe ایجاد وایرفریم

00:04:05

15. Navigation نویگیشن

00:02:56

16. Template and pdf تمپلیت و پی دی اف

00:03:02

17. Export خروجی

00:02:14

18. Extract css style استخراج کد css

00:02:09

19. Design tips and trick ترفند های طراحی

00:02:04

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم مهارت طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور را شروع کنم، از کجا باید آغاز کنم؟

پیشنهاد میشود که قبل از شروع دوره آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور دوره جامع نرم افزار ایلوستریتور را گذرانده تا به جزئیات نرم افزار ایلوستریتور به خوبی مسلط شوید.

۲. آموزش های دوره آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور به صورت عملی است یا تئوری؟

این دوره آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی تمام فایل هایی استاد دوره در حال کار بر روی آنهاست در اختیار شما نیز قرار میگیرد و شما هم همراه با استاد به تمرین در طی دوره آموزشی خواهید پرداخت.

۳. چگونه از کیفیت محتوای این دوره آموزشی در این زمان اطمینان پیدا کنم؟

همانطور که در توضیحات این دوره آموزشی ذکر شد این دوره در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر نیست. همینطور برای ضبط قسمت های اسکرین کپچر و برای ضبط صدا و تصویر باکیفیت مخصوصا صدا از لوازم حرفه ای استفاده شده است. بنابراین از بابت کیفیت سمعی و بصری دوره یک سرو گردن بالاتر از دوره هایی که تاکنون دیده اید را انتظار داشته باشید. و برای اطمینان هم میتوانید پیش نمایش هایی در فهرست عناوین را مشاهده کنید.

سینا کرمی

مدرس دوره: سینا کرمی

آقای کرمی با تسلط کامل به نرم افزار ایلوستریتور و همینطور طراحی رابط کاربری همگام با استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی را که کمتر مشابه آن وجود دارد را ضبط نموده تا تمام علاقه مندان به طراحی رابط کاربری بتوانند از قابلیت های نرم افزار ایلوستریتور نیز در پروژه های خود استفاده نمایند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
mohadese
mohadese
1 سال قبل

سلام بر شما و ممنون بابت سایت مفیدتون. این اموزش گام به گام و همراه با مدرس دوره ی آموزش طراحی رابط کاربری وبسایت در ایلوستریتور انجام میشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  mohadese
1 سال قبل

درود بر شما بله همانطور که در توضیحات دوره ملاحظه کردین همینطور است

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
1
    1
    لیست خرید شما