آموزش ساخت استیکر تلگرام ثابت و متحرک

آموزش ساخت استیکر تلگرام ثابت و متحرک

اپلیکیشن تلگرام امروزه در سرتاسر دنیا طرافداران بسیار زیادی دارد. در این دوره آموزش طراحی استیکر تلگرام از مبحث آموزش فتوشاپ همراه با آموزش نقاشی دیجیتال شما میتوانید همراه با فایل های تمرینی که در کنار ویدیوهای آموزشی قرار گرفته است همراه با مدرس با تجربه ی دوره در کمترین زمان نمونه های استیکر های تلگرامی جذابی را برای خودتان یا دیگران بسازید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی استیکر تلگرام

اپلیکیشن تلگرام یک پیام رسان اجتماعی است که در بین ایرانی ها محبوبیت فراوانی دارد و تقریبا برای تمام مبادلات پیامی خود از آن استفاده میکنند. تلگرام در یکی از آپدیت های خود قابلیت استیکر را به امکانات خود اضافه نمود که جذابیت فراوانی برای کاربران آن داشته و از آن برای انتقال سریع و جذاب پیام ها و همینطور افزایش جذابیت در مکالمات استفاده میکنند. برای خرید اموزش استیکر تلگرام  می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

معرفی مهارت در آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام

همچنین قابلیت جذاب دیگری که برای استیکرهای تلگرام وجود داشت، امکان شخصی سازی و توسعه آن ها بود که هرکس میتوانست بنا به محتوای مورد نظر خود استیکر ساخته و پکیج آن را به تلگرام اضافه نماید. بنابراین ادمین کانالهای تلگرامی و مدیرهای گروه های تلگرامی میتوانند از این استیکرها برای انتقال سریع و جذاب مفاهیم مورد نیاز خود استفاده نمایند.برای خرید اموزش استیکر تلگرام  می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

چندی بعد تلگرام استیکر متحرک را نیز به قابلیت های خود استفاده کرد که این بار مفاهیم بیشتری و با جذابیت بالاتری به صورت انیمیشنی قابلیت نمایش را داشتند. شما برای طراحی حرفه ای این استیکرهای ثابت به نرم افزار فتوشاپ و برای استیکر متحرک به نرم افزار افترافکت هم نیاز دارید.برای خرید اموزش استیکر تلگرام  می توانید به ابتدا صفحه مراجعه کنید.

بازار کار طراحی استیکر تلگرام

در طی دوره آموزش طراحی استیکر تلگرام شما میتوانید همراه با فایل های تمرینی که در کنار ویدیوهای آموزشی قرا گرفته است نمونه های جذابی را برای خود ساخته و با تمرین و ممارست سعی بر افزایش کمی و کیفی نمونه کارهای خود داشته باشید. حال یک رزومه مناسب در این زمینه دارید و آماده گرفتن سفارشات طراحی استیکر هستید. برای خرید اموزش استیکر تلگرام  می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

بازار کار بعد از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام

تمام ادمین کانال های تلگرامی و همینطور صاحبان کسب و کار برای تبلیغات خود در استیکرهایی که به صورت عمومی استفاده میشوند، میتوانند جزو مشریان شما در این زمینه بوده و با ارائه نمونه کارهای خود این سفارشات را از آن ها دریافت نمایید. برای خرید اموزش استیکر تلگرام  می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی

این دوره آموزش طراحی استیکر تلگرام در دو حالت استیکرهای ثابت و استیکرهای متحرک مورد استفاده قرار میگیرد و شما در استیکرهای ثابت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تمام ابزارها و تکنیک های مورد نیاز خود را یاد میگیرید ولی نیاز است که آشنایی زمینه ای با نرم افزار فتوشاپ را نیز داشته باشید.برای خرید اموزش استیکر تلگرام  می توانید به ابتدا صفحه مراجعه کنید.

همچنین در استیکرهای متحرک هم باید پیش زمینه مناسبی از نرم افزار افترافکت را داشته باشید تا بتوانید به خوبی از این دوره آموزشی بهره ببرید. همچنین این دوره آموزشی استانداردهای کامل رسانه آموزشی مکتب تی وی را نیز داشته که آن را از بقیه دوره های آموزشی تعدادشان زیاد هم نیست و تا این اندازه جامع هم نیستند متمایز میکند. شما با فراگیری آموزش طراحی استیکر تلگرامی توانید این مهارت را بیاموزید. برای خرید اموزش استیکر تلگرام  می توانید به ابتدا صفحه مراجعه کنید.

مزایای آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

فصل اول : استیکر های ثابت

1.مقدمات و انواع استیکرهای ثابت

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام  به تنظیمات سند فتوشاپ برای استیکر ثابت، آشنایی با انواع استیکر ثابت، مشاهده چندین اشتباه رایج در استیکرهای ثابت می پردازیم.

2.استیکرهای متن دار پشت باز

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام مشاهده و کاربرد استیکر پست باز متن دار، شیوه ی جلوه دادن به متن ساده با layer style، شیوه ی استفاده از warp برای آبجکت ها  می پردازیم.

3.استیکرهای پشت باز متن و عکس دار

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام ساخت استیکر های پکیج باب اسفنجی، تنظیم عکس و متن با استفاده از layer style می پردازیم.

4.استیکرهای پشت بسته متن دار

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام مشاهده و کاربرد استیکرهای متن پشت بست، طراحی استیکر پشت بسته متن شماره کارت، رنگ بندی استیکر می پردازیم.

5.استیکرهای پشت بسته عکس دار

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام آشنایی و کاربرد استیکر های پشت بسته عکس، شیوه حدف متن های انگلیسی از عکس با clone stamp، ویرایش و تصحیح رنگ عکس ها می پردازیم.

6.استیکرهای پشت بسته متن و عکس دار

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام آشنایی با استیکر پست بسته متن و عکس، فارسی سازی منطبق نوشته های انگلیسی استیکر، ساختن استیکر کامل پشت بسته عکس، شیوه ی بلور کردن پس زمینه می پردازیم.

7.استیکرهای زوج ها

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام توضیح استیکرهای دونفره – کاربرد این نوع استیکر – طراحی سریع 13 استیکر با تکنیک های کپی استایل می پردازیم.

8.شیوه ی ساختن پکیج استیکر ثابت در تلگرام

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام توضیح استیکرهای تبلیغاتی و پکیج های کانال تلگرامی، طراحی پکیج تبلبغ کانال، هماهنگی رنگی طراحی استیکر تبلیغاتی کانال،  آموزش ساخت پکیج استیکر ثابت در تلگرام، آموزش ساخت آیکون پکیج  می پردازیم.

9.بازاریابی و فروش استیکرها

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام شیوه ی طراحی استیکر تبلیغ، کاربرد استیکر تبلیغ، روش فروختن استیکر ها، شیوه ی قیمت گزاری، شیوه ی صحبت با کارفرما، شیوه ی فرستادن کارها و آشنایی با watermark می پردازیم.

فصل دوم : استیکر های متحرک

1.مقدمات استیکرهای متحرک

در این قسمت از آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام  بتاریخچه استیکرهای متحرک، کاربرد و ویژگی های استیکرهای متحرک، معرفی ابزار های موردنیاز، نکته های تکنیکی استیکرهای متحرک می پردازیم.

2.نصب پلاگین موردنیاز

در این قسمت از آموزش طراحی استیکر برای تلگرام در فتوشاپ نصب zxp installer، نصب پلاگین بادی موین، تنظیمات افترافکت برای کار با پلاگین، تنظیمات ایجاد کامپوزیشن می پردازیم.

3.کلیت و آشنایی با محیط افترافکت

در این قسمت از آموزش طراحی استیکر برای تلگرام در فتوشاپ توضیح پنل ها و فضای کاری افترافکت، توضیح ابزار ها، تنظیم کردن فضای کاری دلخواه و ذخیره ی آنها می پردازیم.

4.انیمیشن سازی در افترافکت

در این قسمت از آموزش طراحی استیکر برای تلگرام در فتوشاپ سم آبجکت ها، تنظیمات لنگرگاه آبجکت ها، تنظیمات مختلف آبجکت ها، معرفی 5 عنصر ترنسفورم، easy ease و کار با نمودار سرعت انیمیشن، تفاوت ease in و ease out، ساخت انیمیشن پرتاب توپ، ساخت استیکر متحرک سلام، انیمیشن های 3D layer، آموزش تبدیل نوشته به شکل، Mask و روش استفاده از آن، رندر کردن به حالت TGS می پردازیم.

5.ساخت ایموجی متحرک عشق

در این قسمت از آموزش طراحی استیکر برای تلگرام در فتوشاپ رسم و ساختن ایموجی چشم قلبی، توضیح null object و روش استفاده از آنها، انیمیت کردن ایموجی چشم قلبی، رندر ایموجی بصورت TGS  می پردازیم.

6.ساخت ایموجی متحرک چشمک

در این قسمت از آموزش طراحی استیکر برای تلگرام در فتوشاپ رسم و ساختن ایموجی چشمک، انیمیت کردن تغییر شکل و  path، نرم کردن حرکت ها، حرکت گروهی با null، رندر کردن بصورت TGS، آشنایی با ارور gradient stroke می پردازیم.

7.ساخت پکیج استیکر متحرک در تلگرام

در این بخش از آموزش طراحی استیکر برای تلگرام در فتوشاپ به آموزش مرحله به مرحله ی آپلود فایل های TGS و تبدیل آنها به استیکرهای متحرک تلگرامی می پردازیم.

سرفصل ها

۲ فصل ۱۷ جلسه ۵:۱۱:42 ساعت

دوره جامع آموزش ساخت استیکر تلگرام ثابت و متحرک

۱ قسمت 00:03:45

0. مقدمه دوره جامع آموزش طراحی استیکر تلگرام

رایگان (پخش زنده)
00:03:45

فصل اول : استیکر های ثابت

۹ قسمت 2:30:43

1. مقدمات و انواع استیکرهای ثابت

00:13:33

2. استیکرهای متن دار پشت باز

00:12:47

3. استیکرهای پشت باز متن و عکس دار

00:19:54

4. استیکرهای پشت بسته متن دار

00:13:31

5. استیکرهای پشت بسته عکس دار

00:06:00

6. استیکرهای پشت بسته متن و عکس دار

00:10:16

7. استیکرهای زوج ها

00:21:34

8. شیوه ی ساختن پکیج استیکر ثابت در تلگرام

00:20:24

9. بازاریابی و فروش استیکرها

00:32:40

فصل دوم : استیکر های متحرک

۷ قسمت 2:37:31

1. مقدمات استیکرهای متحرک

00:16:52

2. نصب پلاگین موردنیاز

00:06:45

3. کلیت و آشنایی با محیط افترافکت

00:15:57

4. انیمیشن سازی در افترافکت

00:49:40

5. ساخت ایموجی متحرک عشق

00:22:52

6. ساخت ایموجی متحرک چشمک

00:34:54

7. ساخت پکیج استیکر متحرک در تلگرام

00:10:11

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام دسترسی پیدا کنید.

۲. آیا در حین دوره آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

۳. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۴. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش طراحی استیکر تلگرام اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام  متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی ساخت استیکر ثابت و متحرک در تلگرام و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

افشین بکرانی

مدرس دوره: افشین بکرانی

آقای افشین بکرانی با تسلط کامل در تدریس نرم افزارهای افترافکت و همینطور نرم افزار فتوشاپ، توانستند دوره جامعی را تحت نظارت استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی آماده نمایند که تمام علاقه مندان این حوزه بتوانند بدون نیاز به منبع و ماخذ دیگری از آن استفاده نمایند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عادل
عادل
2 سال قبل

با عرض سلام و ادب با توجه به فیلتر بودن تلگرام آیا این برنامه جهت ساخت استیکر برای واتساپ قابل استفاده است یا نه؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه