70% تخفیف تمام دوره های مکتب تی وی برای شما تا زمان محدود
آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به صورت جامع

آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به صورت جامع

آتلیه ها و شرکت های تبلیغاتی معمولا به روتوش کار و فردی متخصص در این زمینه از گذشته تا به امروز نیاز داشته اند. هرچند امروزه حتی برا ی منتشر کردن عکس در فضای مجازی هم هر شخص از روتوش تا حدی کمک می گیرد. هدف از یادگیری روتوش در آموزش ادیت عکس و در مبحث آموزش فتوشاپ رفع نقوص و زیبایی بخشیدن به تصویر است. برای روتوش تصاویر که در لغت به آن دستکاری عکس می گویند از نرم افزار حرفه ای مثل فتوشاپ می توان استفاده کرد پس اگر بر این نرم افزار مسلط هستید و یا با آن آشنایی دارید باید بگویم ادامه مسیر برای شما آسان تر خواهد بود. به عبارتی با رعایت اصول و قوانین در این زمینه و پیاده سازی آن روی عکس توسط نرم افزار می توانید به بهترین نحو کار را به اتمام برسانید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش روتوش خواهید دید

معرفی روتوش

آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به صورت جامع 1

قطعا شما هم زیاد دیده اید افرادی را که در آینه بسیار زیبا به نظر میرسند اما با دوربین گوشی خود و در داخل دوربین های دیگر نواقص زیادی را دارند! همه ی انسان ها به نوعی نقصی را در درون صورت خود دارند و داشتن صورت و پوست بی نقص اجتناب ناپذیر است. به واسطه جامعه نوین و صنعتی امروز برای استفاده از عکس های پرتره در تبلیغات، آلبوم و …. بایستی عکس به زیبایی در حد خود رسیده که با استفاده از روتوش که در لغت به معنی دستکاری عکس می باشد میسر است . ما پکیج به آموزش روتوش عکس در فتوشاپ را تهیه کردیم تا بتوانیم آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ و روتوش فوری عکس در فتوشاپ را اموزش دهیم. ضمنا آموزش روتوش سریع با فتوشاپ به آموزش صفر تا صد روتوش چهره در فتوشاپ نیز می پردازد تا برای همه علاقه مندان به آموزش روتوش سریع با فتوشاپ ناسب باشد.

روتوش با استفاده از ابزارهای موجود که اساس آن بر پایه فتوشاپ بنا نهاده شده است، پیاده سازی می شود و امروز امکانات فتوشاپ در حدی بوده که به خیلی از چهره ها نمی‌توان اعتماد کرد! چرا که با فتوشاپ تقریبا هر چیزی را به هر چیزی تا حد ممکن می توان تبدیل نمود. و شما هم پس از پایان دوره آموزش روتوش به یکی از همین افراد جادوگر میتوانید تبدیل شوید! در پکیج به آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ و آموزش صفر تا صد روتوش چهره در فتوشاپ پرداخته شده است. امیدواریم با گذراندن آموزش صفر تا صد روتوش چهره در فتوشاپ بتوانید روتوش فوری عکس در فتوشاپ را انجام دهید.

بازار کار پیش روی شما پس از آموزش روتوش

آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به صورت جامع 3

بازار کار اصلی روتوش در آتلیه های عکاسی بوده ولی شرکت های تبلیغاتی هم در رتبه دوم خود این افراد را استخدام میکنند. استخدام بهترین راه حل در بازار کار این مهارت بوده چرا که انجام پروژه به صورت فریلنسری به علت خصوصی بودن عکس های مورد استفاده در پروژه ها و عدم خروج از محیط کاری، رونق چندانی ندارد. ضمنا عکاسانی که به صورت فریلنسری برای پروژه های مختلف می توانند برای مقاصد مختلفی مانند اینستاگرام و … برای بقیه پروژه ای به انجام برسانند نیز درآمد خوبی را میتوانند داشته باشند که از طریق یک پیج اینستاگرامی میتوانند به این هدف خود دست یابند.

نقشه راه شما برای رسیدن به بازار کار پس از این دوره آموزش روتوش میتواند این باشد که در حین دوره جامع روتوش با وجود فایل های تمرینی آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ و همینطور از فایل های شخصی خود که مثلا از دوستانتان قبلا عکاسی کرده اید استفاده کنید و نمونه کارهای روتوش خیلی حرفه ای پس از پایان این دوره آموزش صفر تا صد روتوش چهره در فتوشاپ فراهم کنید.

پس از پایان آموزش جامع روتوش خود هم میتوانید با دست پر به سراغ آتلیه ها و شرکت های تبلیغاتی رفته و مطمئن باشید که اصطلاحا روتوش کار خوب روی زمین نمی ماند! از آنجاییکه که هیچ چیز جای دیدن را نمی گیرد، شما میتوانید با سرچ عبارت ( استخدام روتوش کار ) و کلیک روی اولین لینک در سایت ایران استخدام خیل عظیمی از آتلیه های عکاسی و شرکت های تبلیغاتی که اقدام به جذب روتوش کار میکنند را مشاهده کنید! پس سریعا با ثبت نام در این دوره آموزش صفر تا صد روتوش چهره در فتوشاپ این مهارت را آموخته و خود را برای یکی از این استخدام ها واجد شرایط نمایید. با آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ می توانید علاوه بر روتوش عکس های خود به کسب در آمد نیز پردازید.

آموزش روتوش رسانه آموزش مکتب تی وی

در دوره آموزشی روتوش و آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی شما در ۴ ساعت تمام تکنیک ها و ابزارهای روتوش را یکجا می آموزید. در یک دوره آموزش جامع روتوش و آموزش روتوش سریع با فتوشاپ به صورت تعاملی با استاد به راحتی تمرین کرده و در سرفصل روتوش فوری عکس در فتوشاپ استاندارد با کیفیت صوتی و تصویری مناسب می توانید به راحتی دوره خود را به پایان ببرید. با گذراندن آموزش روتوش سریع با فتوشاپ می توانید یک فتوشاپ کار خوب شوید.

آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به صورت جامع 5

آیا هزینه این دوره روتوش توجیه پذیر است؟

به صورت کلی یادگیری روتوش کردن، روتوش فوری عکس در فتوشاپ و یا نحوه روتوش عکس از جمله مواردی هستند که همواره برای آن ها در جاهای مختلفی که در بخش بازار کار بعد از آموزش روتوش اشاره شد فرصت های بسیاری وجود دارد. از همین رو شما با پرداخت این هزینه که در برابر آن فرصت های کاری ناچیز به حساب می آید یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری های طول عمر خود را انجام خواهید داد.  بسیاری از علاقه مندان به فتوشاپ و روتوش عکس به به دنبال یک آموزش روتوش سریع با فتوشاپ هستند. از آنجایی که فتوشاپ یک نرم افزار قوی و گسترده است آموزش روتوش سریع با فتوشاپ برای تازه کاران و افراد مبتدی بسیار مناسب است.

اینکه شما بخواهید روتوش حرفه ای و روتوش فوری عکس در فتوشاپ را برای مثال روتوش مو در فتوشاپ و یا روتوش صورت با فتوشاپ را یاد بگیرید به ممارست و تمرین خود شما بستگی دارد و در این دوره آموزش روتوش تمام شرایط برای شما محیا شده است.

این مورد به حدی در دنیا حائز اهمیت شده است که حتی در بسیاری از سایت های خارجی مانند وبسایت آکادمی روتوش به صورت جداگانه برای مهارت روتوش یک آکادمی تخصصی افتتاح شده است. آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ به روتوش فوری عکس در فتوشاپ می پردازد. شما می توانید  با فراگیری آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ به روتوش فوری عکس در فتوشاپ بپردازید.

معرفی قسمت های دوره جامع روتوش

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از پکیج به آموزش روتوش عکس در فتوشاپ روی آن کلیک نمایید.

فصل اول : حذف کردن قسمت های مزاحم از بک گراند

1.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با spot healing brush

در این قسمت از آموزش جامع روتوش با استفاده از ابزار spot healing brush  اقدام به حذف کردن قسمت های مزاحم و اضافی از تصویر میکنیم و نحوه کار با این ابزار را یاد میگیریم.

2.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند باclone stamp

در این قسمت از آموزش کاربردی روتوش با استفاده از ابزار  clone stamp نواحی مزاحم و اضافه را از تصویر پاک میکنیم و نحوه کار با این ابزار را یاد میگیریم.

3.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با fill

در این قسمت از دوره روتوش با استفاده از گزینه ی fill  در منوی edit نواحی مزاحم و اضافه را از تصویر پاک میکنیم.

5.مخفی کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با brush

در این قسمت از دوره جامع روتوش و پکیج به آموزش روتوش عکس در فتوشاپ نواحی مزاحم را با استفاده از brush مخفی کردیم و برای روشن تر کردن رنگ تصویر و طبیعی تر کردن آن از پنل curves استفاده کردیم.

4.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با content aware fill

در این قسمت دوره آموزشی روتوش با استفاده از تکنیک content aware fill  به پاک کردن نواحی اضافی میپردازیم و با استفاده از گزینه content aware cropping ابعاد تصویر را گسترش میدهیم.

6.جمع بندی بکگراند و تغییر نور

در این قسمت از  دوره کامل روتوش کار پاک کردن موارد مزاحم ،روشن کردن و طبیعی کردن عکس را در چهار لایه انجام میدهیم.

7.مخفی کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با patch

در این قسمت از آموزش کامل روتوش با ابزار جدیدی به اسم patch آشنا میشویم و با استفاده از آن موارد اضافی از تصویر را حذف میکنیم.

8.تمرین

در قسمت هشتم از دوره روتوش یک تمرین آماده کردیم که با همه ابزار هایی که تا کنون یاد گرفتیم ناحیه هایی از تصویر را پاک کنیم.

فصل دوم : حذف کردن لوگو بدون آسیب رساندن به بافت تصویر

9.حذف لوگو با patch و clone

در این قسمت از دوره روتوش با استفاده از دو ابزار patch  و clone stamp لوگو روی پیراهن را بدون اینکه بافت آن از بین برود ادیت میکنیم و در روش را با هم مقایسه میکنیم.

10.حذف اشیا ناخواسته با content aware

در این قسمت از دوره جامع روتوش آموزش میدهیم چگونه از content aware fill  به صورت حرفه ای استفاده کنیم و با استفاده از آن اشیا ناخواسته را ازبین ببریم.

11.حذف لوگو با patch و استفاده از ابزار free transform

در این قسمت از آموزش جامع روتوش با استفاده از ابزار patch لوگو را از روی اجسام مختلف حذف میکنیم و آموزش میدهیم چگونه به بافت جدیدی برسیم و تاثیر ابزار free transform  را یادآوری میکنیم.

12.حذف زیورآلات

در این بخش از دوره روتوش آموزش میدهیم چگونه زیور آلات را درون تصویر از بین ببریم.

13.حذف موارد ریز از روی اجسام با استفاده از فیلتر ها

در این قسمت از دوره روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از فیلتر ها پرز های روی لباس را از بین ببریم.

فصل سوم: کار با فیلتر liquefy

14.کار با فیلتر liquefy

در این قسمت از آموزش جامع روتوش نحوه کار با فیلتر liquefy را آموزش میدهیم و  انحنا های تصویر که بر اثر استفاده از فیلتر liquify  به جود آمده را برطرف میکنیم.

15.کار با ابزار push left درون فیلتر liquefy

در این قسمت از آموزش کامل روتوش و پکیج به آموزش روتوش عکس در فتوشاپ نحوه استفاده از ابزار push left که درون فیلتر liquefy وجود دارد را آموزش میدهیم .

16.ویرایش موها با فیلتر liquefy

در این قسمت از آموزش صفر تا صد روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از فیلتر liquefy موها را ویرایش کنیم و ایرادات را ازبین ببریم.

17.ویرایش تصاویری که با لنز واید گرفته شده اند

در این قسمت از آموزش نحوه روتوش روی یک تصویر که با لنز واید گرفته شده و حالت جمع شده دارد کار میکنیم. از ابزار free transform استفاده میکنیم و تصویر را کشیده میکنیم و بعد از آن برای اصلاح حالت بدن سوژه از فیلتر liquify استفاده میکنیم

18.نحوه استفاده از ماسک ها در فیلتر liquify

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه استفاده از ماسک ها در فیلتر liquify را اموزش میدهیم و نحوه ترمیم بکگرانه که در اثر استفاده از ابزار forward Warp  ایجاد شده است را یاد میگیریم.

19.تغییر ماهیت صورت با face tool

در این قسمت از دوره روتوش در فتوشاپ از  face tool درون فیلتر liquify  استفاده میکنیم و به شما آموزش میدهیم چگونه با استفاده از این ابزار ماهیت چهره خود را تغییر دهید.

فصل چهارم : روتوش صورت و تغییر رنگ پوست و رفع ایرادات پوستی

20.روتوش و تغییر رنگ پوست با curves

در قسمت بیستم از دوره روتوش علاوه بر روتوش پوست آموزش میدهیم چگونه رنگ یک ناحیه از پوست را با استفاده از curves  تغییر دهیم.

21.تغییر رنگ پوست

در این قسمت از پکیج به آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به طور کامل و آموزش روتوش سریع در فتوشاپ  نحوه تغییر رنگ پوست را آموزش میدهیم.

22.نحوه کار با تصاویر raw

در این قسمت از آموزش جامع روتوش نحوه کار با تصاویر raw و نحوه روتوش کردن آنها درون camera raw  را آموزش میدهیم.

23.نحوه کار با ابزار healing brush

در این قسمت از آموزش روتوش سریع در فتوشاپ یکی دیگر از ابزار های روتوش به اسم healing brush که دقت زیادی دارد و هماهنگی بین دو تصویر را آموزش میدهیم.

24.تصحیح نور

در این قسمت از دوره روتوش و آموزش روتوش سریع در فتوشاپ آموزش میدهیم چگونه نواحی روشن که برا اثر روشنایی زیاد به وجود آمده اند را ازبین ببریم.

25.نحوه نرم کردن پوست صورت

در این قسمت از آموزش کاربردی روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از فیلتر ها سطح پوست را هموار تر  و نرم تر کنیم.

فصل پنجم : حذف چین و چروک ها از صورت

26.حذف چروک ها و تیرگی زیر پوست

در این قسمت از آموزش کامل و آموزش روتوش سریع در فتوشاپ روتوش حذف چروک ها و تیرگی زیر پوست را آموزش میدهیم.

27.حذف چروک ها و تیرگی ها

در این قسمت از دوره کامل روتوش به شما حذف چروک ها و تیرگی ها را با یک ابزار حرفه ی آموزش میدهیم.

28.حذف چروک ها و تیرگی ها با healing ,brush ,patch

در این قسمت از آموزش نحوه روتوش و آموزش روتوش سریع در فتوشاپ با ابزار healing ,brush ,patch  آموزش میدهیم چگونه چین و چروک ها و تیرگی های صورت را از بین ببریم.

29.نحوه کار با ابزار cloning و mod ها

در این قسمت از آموزش روتوش سریع در فتوشاپ نحوه کار با ابزار cloning  و mod  های آن را آموزش میدهیم.

30.از بین بردن چین و چروک ها با ابزار clone stamp

در این قسمت از دوره روتوش با ابزار clone stamp  روی صورت سوژه کار میکنیم.

31.نحوه کار با ابزار dodge

در این قسمت از آموزش کامل روتوش نحوه کار با ابزار dodge   را آموزش میدهیم.

32.از بین بردن چین و چروک ها با ابزار dodge

در این قسمت از آموزش تخصصی روتوش با ابزار dodge  روی صورت سوژه کار میکنیم.

فصل ششم : کار روی چشم ها

33.افزایش درخشندگی چشم ها

در این قسمت از آموزش روتوش سریع در فتوشاپ درخشندگی رنگ چشم ها را با استفاده از فیلتر ها افزایش میدهیم.

34.تغییر دادن رنگ چشم ها و روشن تر کردن آنها

در این قسمت از آموزش نحوه روتوش تغییر دادن رنگ چشم ها و روشن تر کردن آنها را آموزش میدهیم.

35.تغییر دادن رنگ چشم با cerves

در این قسمت از دوره روتوش اموزش میدهیم چگونه با استفاده از cerves  رنگ چشم ها را تغییر دهیم.

36.اصلاح چشم های بسته ی یک سوژه

در این قسمت از دوره آموزشی روتوش آموزش میدهیم چگونه چشم های بسته ی یک سوژه را اصلاح کنیم.

37.اصلاح سفیدی چشم ها

در این قسمت از دوره روتوش و آموزش تخصصی روتوش آموزش میدهیم چگونه قرمزی چشم ها را از بین ببرید و سفیدی چشمها را روشن تر کنید.

38.ادیت پرتره فرد عینکی

در این قسمت از آموزش جامع روتوش نحوه ادیت کردن پرتره فرد عینکی را آموزش میدهیم.

فصل هفتم : برطرف کردن مشکلات دندان، میکاپ و تغییر رنگ مو

39.برطرف کردن زردی دندان

در این قسمت از دوره جامع روتوش برطرف کردن زردی دندان ها را آموزش میدهیم.

40.برطرف کردن زردی یک دندان

 کار ادیت روی دندان را فقط در یک ناحیه خاص آموزش میدهیم که در این قسمت از دوره روتوش به آن می پردازیم.

41.میکاپ

در این قسمت از دوره کامل روتوش و آموزش تخصصی روتوش آموزش میدهیم چگونه صورت سوژه ی خود را میکاپ کنید.

42.تغییر رنگ مو

در این قسمت از دوره آموزش تخصصی روتوش نحوه تغییر دادن رنگ موی سوژه را با استفاده از پنل adjustment آموزش میدهیم.

43.اصلاح مو پریشان شده در بکگراند

در این قسمت از آموزش صفر تا صد روتوش چهره در فتوشاپ آموزش میدهیم چگونه موهای پریشان شده در بکگراند و صورت را با استفاده از ابزار های مختلف از بین ببریم.

فصل هشتم : تراز کردن چند فریم از تصاویر و حذف کردن بک گراند

44.تراز کردن چند فریم و رفع ایرادات آن

در این قسمت از دوره روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از چند فریم تصویر خودمان را تراز کنیم و ایرادات یک فریم را با استفاده از فریم دیگر از بین ببریم.

45.تراز کردن دو فریم به صورت دستی ئ کار باmod ها

در این قسمت از دوره روتوش و آموزش تخصصی روتوش نحوه تراز کردن دو فریم به صورت دستی با استفاده از mod ها و ادیت کردن آنها را آموزش میدهیم.

46.حذف کردن بکگراند

در این قسمت از دوره آموزش تخصصی روتوش آموزش میدهیم چگونه بک گراند تصویر را حذف کنید و از بکگراند دلخواه برای تصویرتان استفاده کنید.

سرفصل ها

8 فصل 45 جلسه ۵:۱۰:۲۹ ساعت

دوره جامع آموزش روتوش عکس در فتوشاپ

1 قسمت ۰۰:۰۲:۳۸

0.مقدمه

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۲:۳۸

فصل اول : حذف کردن قسمت های مزاحم از بک گراند

7 قسمت ۰۰:۴۵:۵۰

1.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با spot healing brush

۰۰:۰۸:۱۷

2.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند باclone stamp

۰۰:۰۷:۳۵

3.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با fill

۰۰:۰۷:۰۲

4.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با content aware fill

۰۰:۰۸:۲۶

5.مخفی کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با brush

۰۰:۰۶:۱۸

6.جمع بندی بکگراند و تغییر نور

۰۰:۰۶:۲۷

7.مخفی کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با patch

۰۰:۰۳:۴۱

8.تمرین

۰۰:۰۴:۰۱

فصل دوم : حذف کردن لوگو بدون آسیب رساندن به بافت تصویر

5 قسمت ۰۰:۳۲:۳۵

9.حذف لوگو با patch و clone

۰۰:۰۵:۴۲

10.حذف اشیا ناخواسته با content aware

۰۰:۰۷:۳۶

11.حذف لوگو با patch و استفاده از ابزار free transform

۰۰:۰۸:۵۱

12.حذف زیورآلات

۰۰:۰۷:۱۱

13.حذف موارد ریز از روی اجسام با استفاده از فیلتر ها

۰۰:۰۷:۱۴

فصل سوم: کار با فیلتر liquefy

6 قسمت ۰۰:۳۵:۳۴

14.کار با فیلتر liquefy

۰۰:۰۶:۱۵

15.کار با ابزار push left درون فیلتر liquefy

۰۰:۰۷:۴۷

16.ویرایش موها با فیلتر liquefy

۰۰:۰۶:۵۸

17.ویرایش تصاویری که با لنز واید گرفته شده اند

۰۰:۰۴:۴۵

18.نحوه استفاده از ماسک ها در فیلتر liquify

۰۰:۰۸:۴۸

19.تغییر ماهیت صورت با face tool

۰۰:۰۵:۵۵

فصل چهارم : روتوش صورت و تغییر رنگ پوست و رفع ایرادات پوستی

6 قسمت ۰۰:۴۶:۳۴

۲۰.روتوش و تغییر رنگ پوست با curves

۰۰:۱۲:۴۰

۲۱.تغییر رنگ پوست

۰۰:۰۷:۲۶

۲۲.نحوه کار با تصاویر raw

۰۰:۰۵:۱۷

۲۳.نحوه کار با ابزار healing brush

۰۰:۰۴:۵۸

۲۴.تصحیح نور

۰۰:۱۰:۱۸

۲۵.نحوه نرم کردن پوست صورت

۰۰:۱۰:۲۲

فصل پنجم : حذف چین و چروک ها از صورت

7 قسمت ۰۰:۴۰:۰۵

۲۶.حذف چروک ها و تیرگی زیر پوست

۰۰:۰۴:۲۰

۲۷.حذف چروک ها و تیرگی ها

۰۰:۱۱:۰۴

۲۸.حذف چروک ها و تیرگی ها با healing ,brush ,patch

۰۰:۰۷:۴۰

۲۹.نحوه کار با ابزار cloning و mod ها

۰۰:۰۴:۳۵

۳۰.از بین بردن چین و چروک ها با ابزار clone stamp

۰۰:۰۴:۴۰

۳۱.نحوه کار با ابزار dodge

۰۰:۰۵:۰۲

۳۲.از بین بردن چین و چروک ها با ابزار dodge

۰۰:۰۷:۴۷

فصل ششم : کار روی چشم ها

6 قسمت ۰۰:۳۴:۲۷

۳۳.افزایش درخشندگی چشم ها

۰۰:۰۷:۲۸

۳۴.تغییر دادن رنگ چشم ها و روشن تر کردن آنها

۰۰:۰۴:۴۵

۳۵.تغییر دادن رنگ چشم با cerves

۰۰:۰۶:۰۱

۳۶.اصلاح چشم های بسته ی یک سوژه

۰۰:۰۵:۳۱

۳۷.اصلاح سفیدی چشم ها

۰۰:۰۷:۵۹

۳۸.ادیت پرتره فرد عینکی

۰۰:۰۷:۰۴

فصل هفتم : برطرف کردن مشکلات دندان، میکاپ و تغییر رنگ مو

5 قسمت ۰۰:۲۳:۳۶

۳۹.برطرف کردن زردی دندان

۰۰:۰۷:۰۱

۴۰.برطرف کردن زردی یک دندان

۰۰:۰۳:۱۳

۴۱.میکاپ

۰۰:۰۶:۲۳

۴۲.تغییر رنگ مو

۰۰:۰۲:۴۹

۴۳.اصلاح مو پریشان شده در بکگراند

۰۰:۰۷:۴۶

فصل هشتم : تراز کردن چند فریم از تصاویر و حذف کردن بک گراند

3 قسمت ۰۰:۱۶:۴۵

۴۴.تراز کردن چند فریم و رفع ایرادات آن

۰۰:۰۴:۴۷

۴۵.تراز کردن دو فریم به صورت دستی ئ کار باmod ها

۰۰:۰۷:۳۳

۴۶.حذف کردن بکگراند

۰۰:۰۶:۵۰

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. چطور میتونم در دوره آموزشی روتوش ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره روتوش دسترسی پیدا کنید.

2. آیا در حین دوره آموزش روتوش از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این دوره روتوش شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

3. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزشی روتوش به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید

و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است.

همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود،

میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

4. مدرس دوره جامع روتوش به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزشی روتوش که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش روتوش میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی این  دوره آموزشی  مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش روتوش حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

5. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره ی روتوش اطمینان پیدا کنم؟

شما  می توانید با مشاهده سرفصل های دوره آموزش جامع روتوش متوجه این شوید. و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزش روتوش و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

6. استاد این دوره برای آموزش روتوش فرد مناسبی است؟

حساسیتی که برای مدرس دوره آموزشی روتوش وجود دارد این است که مدرس روتوش باید در زمینه روتوش تخصص لازم رو داشته باشد تا با استفاده از تجربیات خود بتواند به خوبی مطالب را به دانشجویی این دوره  منتقل نماید.

سارا رجایی

مدرس دوره: سارا رجایی

در بحث روتوش به صورت کلی در تمام زوایا و سبک های مختلف عکس ها باید دوره جامعی تهیه میشد و از این با استفاده از تجربیات متعدد خانم رجایی در زمینه ادیت عکس و روتوش سعی شد که دوره تخصصی در این زمینه ترتیب داده شده بطوریکه کاربر را یک بار برای همیشه به سطحی که در روتوش میخواهد برساند. که با استانداردهای آموزشی مکتب تی وی و تدریس روان خانم رجایی و همینطور سرفصل های کامل در این زمینه موفق به انجام آن شدیم.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Alp1979
Alp1979
2 سال قبل

با عرض سلام و ادب و ضمن از مدیریت و مدرسان رسانه آموزشی مکتب تی این دوره بسیار عالی و مفید بود و مدرس دوره ضمن داشتن تسلط کامل و بیان شیوا به ساده ترین و دقیق ترین شکل ممکن مطالب آموزش را بیان کرده و تمامی جزییات را هم مطرح کردند

Sana
Sana
2 سال قبل

سلام خسته نباشید.
من این دوره رو تهیه کردم . تو توضیحات نوشته شده که فایل عکس ها برای تمرین گذاشته شده است ولی من هر چی نگاه می کنم فایل عکسی نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید.

moeeni25118
moeeni25118
1 سال قبل

سلام وقت شما بخیر.
میشه بفرمایید آیا با تهیه ی این دوره بنده قادر خواهم بود پس از اتمام این آموزش، روی پروژه های واقعی روتوش کار کنم و مهارت کافی برای کسب درآمد ایجاد میکنه؟

مسعود
مسعود
1 سال قبل

سلام ببخشید چطور میتونم از سرفصل هایی که در این دوره برای آموزش روتوش تدریس شده اطلاع پیدا کنم؟

صادق امیاری
صادق امیاری
1 سال قبل

سلام چطور می تونم دوره هایی که قبلا خرید کردم رو مشاهده کنم؟

tarane.d
tarane.d
1 سال قبل

سلام . امکان مشاهده ی بخشی از این دوره آموزش روتوش به عنوان نمونه قبل از خرید وجود داره؟

ریحانه
ریحانه
1 سال قبل

سلام بعد از خرید دوره، لینک های دانلود آموزش روتوش به چه صورت در اختیار من قرار میگیره؟ به ایمیل ارسال میشن؟

omid
omid
1 سال قبل

سلام ببخشید این دوره آموزش روتوش برای کسایی که به صورت مقدماتی فوتوشاپ رو بلدند خوب هست؟؟

رستمی
رستمی
1 سال قبل

سلام مباحث مربوط به روتوش عکس از پایه در این دوره آموزش داده میشه؟

niloofar
niloofar
1 سال قبل

سلام برای یادگیری مطالب آموزش روتوش نیاز به پیش زمینه ی خاصی هست؟

صبوحی
صبوحی
1 سال قبل

سلام، میخواستم ببینم مباحثی که توی این دوره بهش پرداخته میشن چیه؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
1
    1
    لیست خرید شما
    آموزش تدوین فیلم عروسی با ادیوس
    آموزش تدوین فیلم عروسی با ادیوس
    1 X 168.000 تومان = 168.000 تومان