دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات را به صورت رایگان دریافت نمایید.

دانلود رایگان
توضیحات

معرفی استفاده فتوشاپ در صنعت چاپ و تبلیغات

قبل از پرداختن به دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات کمی درباره خود فتوشاپ و این صنعت پررونق صحبت میکنیم. برنامه فتوشاپ سابقه 25 ساله دارد و توانسته است در تمام زمینه های گرافیکی پیشرفت های چشم گیری داشته باشد به نحوی که در دنیای امروزه برای کمتر کسی دنیای گرافیک و ادیت عکس بدون نرم افزار فتوشاپ قابل تصور است.

معرفی مهارت در صفحه دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

به این صورت نرم افزار فتوشاپ در زمینه محصولات چاپی مانند کارت ویزیت و ست اداری مانند سربرگ و پاکت نامه و بنر و کاتالوگ و پوستر و… می تواند به خوبی تمام امور طراحی را کنترل کرده و طراح را به خواسته نهایی خود برساند. امروزه صنعت چاپ با پیشرفته روزمره دستگاه های چاپی پیشرفت های خوبی را دارد و کسب و کار استفاده های فراوانی از صنعت چاپ برای تبلیغات می نمایند.

بازار کار طراحی در صنعت چاپ و تبلیغات با فتوشاپ

 صنعت چاپ و تبلیغات در دنیای امروز در حال  گسترش است به نحوی که تمام دستگاه های چاپی و همچنین همه کسب و کارهایی که  برای تبلیغات و معرفی برند و شرح فعالیت های خود از تبلیغات چاپی استفاده می نمایند، در مسیر پیشرفت قرار دارند. میتواند به صورت یک کارت ویزیت باشد و یا به صورت پوستر و بنر. حتی یک کاتالوگ موجود در روی میز یک رستوران میتواند نوعی استفاده از صنعت چاپ و تبلیغات تلقی گردد.

بازار کار بعد از دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

شما برای داشتن مهارتی جامع در این صنعت بایستی ابتدا در تمام مواردی که در سرفصل های دوره رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات مشاهده میکنید، نمونه کار داشته باشید. به این منظور در حین مشاهده دوره آموزش رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات میتوانید با سفارشی کردن فایل های تمرینی همراه با ویدیوها نمونه کارهای خود را تکمیل نمایید و با تمرین هرچه بیشتر روی آن ها در پایان این دوره آموزشی با دست پر به استقبال بازار کار بروید.

در مواقعی مانند انتخابات شاید بازار کار صنعت چاپی پررنگ تر شود ولی در عین حال شما میتوانید با شرکت های چاپی در درجه اول همکاری نموده و یا با شرکت های تبلیغاتی همکاری کرده و یا استخدام شوید و همینطور میتوانید با سوشال مدیا و یا سایت های فریلنسری از پروژه هایی که به صورت آنلاین هستند در این زمینه استفاده نمایید.

دوره آموزش رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات در حداقل زمان ممکن مفاهیم مهم در صنعت چاپ و تبلیغات به شما ارائه شد و این ارائه توسط استادی بود که خود سال ها در این زمینه مشغول به کار بوده و تجربه داشته است . دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی دارای مزایایی می باشد. هدف این دوره رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات آموزش تکنیک های طراحی در فتوشاپ به صورت پروژه محور است. این دوره آموزش رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات برای طراحان گرافیک مناسب است. هدف این دوره رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات نیز آشنایی با مهارت های لازم برای طراحی کارت ویزیت، بنر، پاکت نامه و… است.

شما می توانید برای فراگیری آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات، در دوره رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات از طریق همین صفحه شرکت نمایید.

مزایای آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1. طراحی یک نمونه کارت ویزیت

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ، طراحی یک کارت ویزیت با ابزاری ساده و کاربردی انجام خواهد شد. در این قسمت با الزامات اولیه چاپ آشنا خواهید شد و در پایان با قراردادن نمونه کار خود در یک تصویر ماکاپ، علاوه بر یادگیری و کار با ابزار تغییر اندازه و شکل؛ نمای نهایی کار خود برای مشتری را جذابتر خواهید کرد.

2. طراحی یک نمونه سربرگ A4

در این قسمت از دوره آموزش رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات، طراحی یک سربرگ آ4 با ابزارهایی کاربردی و با تکنیک هایی ساده انجام خواهد شد. هدف آشنایی با الزامات چاپ و نیازهای آن است. در آخر هم با قرار دادن نمونه در ماکاپ، نمایی جذاب برای ارائه کار خود خواهید ساخت.

3. طراحی یک نمونه فاکتور A5 و فایل مهر

در این قسمت از دوره رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات، طراحی یک فاکتور آ5 با ابزارهایی ساده انجام خواهم شد. در این قسمت وارد کردن فایل به فتوشاپ و همچنین آماده سازی نمونه فایل برای ساخت مهر ضربی تمرین خواهد شد.

4. طراحی یک نمونه پاکت نامه و پوشه (فولدر)

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات، طراحی یک پاکت نامه استاندارد و پوشه با ابزار و تکنیک هایی ساده انجام خواهد شد. در این قسمت آشنایی با الزامات چاپ، اندازه ها، قالب های چاپخانه ای و… صورت خواهد گرفت.

5. طراحی یک نمونه بنر مناسبتی

در این قسمت از دوره آموزش رایگان فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات، طراحی یک بنر مناسبتی با ابزارهای ساده و تکنیک های کاربردی انجام خواهد شد. در این با الزامات، اندازه ها و… مورد نیاز چاپ بنر و بیلبورد آشنا خواهید شد. همچنین با وارد کردن متن در فتوشاپ، ایجاد افکت های تصویری ساده اما کاربردی، تنظیمات اندازه و… با راحتترین حالت آشنا خواهید شد.

سرفصل ها

۱ فصل ۵ جلسه ۱:۲۲:۱۵ ساعت

دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

۵ قسمت ۱:۲۲:۱۵

1. طراحی یک نمونه کارت ویزیت

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۲۸:۲۲

2.طراحی یک نمونه سربرگ A4

۰۰:۱۷:۱۵

3. طراحی یک نمونه فاکتور A5 و فایل مهر

۰۰:۰۹:۳۸

4. طراحی یک نمونه پاکت نامه و پوشه (فولدر)

۰۰:۱۳:۲۸

5. طراحی یک نمونه بنر مناسبتی

۰۰:۱۳:۳۰

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات از کجا باید شروع بکنم؟

برای یادگیری فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید و با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید را یاد بگیرید و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

2. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات به چه صورت است؟

در دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

محمد شریعت زاده

مدرس دوره: محمد شریعت زاده

آقای شریعت زاده با سابقه بالای خود در زمینه تبلیغات چاپی و همینطور با استفاده از استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی در ضبط دوره آموزشی توانستند دوره مفیدی در رابطه با این صنعت آماده نمایند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ابوالفضل عباسی
ابوالفضل عباسی
1 سال قبل

سلام بعد از مشاهده دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات توانایی وارد شدن به این صنعت را خواهم داشت؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  ابوالفضل عباسی
1 سال قبل

درود بر شما بله طبق چارت آموزشی که در قسمت فهرست عناوین این دوره آموزشی تعریف شده میتوانید موارد را به شرط تمرین به انجام برسانید.

پریسا اسحاقی
پریسا اسحاقی
11 ماه قبل

سلام خیلی خوب بود واقعا
ممنون از همه افرادی که برای این دوره زحمت کشیدند
خدا یاورتون

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  پریسا اسحاقی
11 ماه قبل

درود بر شما کاربر عزیز خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته

Ali Dashti
Ali Dashti
پاسخ به  پشتیبانی مکتب تی وی
11 ماه قبل

خیلی خیلی ممنون از آموزش های بی‌نظیرتون . خیلی مفید بود

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  Ali Dashti
11 ماه قبل

خواهش میکنم کاربر عزیز موفق باشید.

مهتاب ماهی
مهتاب ماهی
6 ماه قبل

این دوره خیلی کمکم کرد

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  مهتاب ماهی
6 ماه قبل

درود کاربر عزیز
خوشحالیم که دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات مورد توجهتون واقع شده

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه