آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ

آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ

مونتاژ کردن یا ترکیب تصاویر در واقع کنار هم آوردن چند تصویر است که به منظور رسیدن به هدفی خلاقانه انجام میگیرد. با آموزش ادیت عکس و آموزش فتوشاپ در ابتدا اگر نیاز بود عکس ها را ویرایش کنید و سپس آن ها را کنار هم مونتاژ کنید. فقط کافی است تکنیک های آن را یاد بگیرید و منتظر تصاویری خارق العاده باشید. از کاربردی ترین ابزارها در این زمینه می توان فتوشاپ را نام برد. در واقع معمولا از مونتاژ تصاویر کنار دیگر مهارت ها مثل روتوش، طراحی پوستر و بقیه طراحی های گرافیکی استفاده می شود. بعد از دیدن آموزش با کمی تمرین دستتان می آید که در سریع ترین زمان این مهارت را روی عکس ها پیاده سازی کنید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش ترکیب تصاویر خواهید دید

معرفی ترکیب تصاویر در فتوشاپ

معرفی ترکیب تصاویر در فتوشاپ

ترکیب تصاویر به ادغام یا مونتاژ چند تصویر برای رسیدن به تصویری با هدف مطلوب گفته میشود. و با ادیت عکس تفاوتی که دارد این است که ادیت کردن عکس صرفا ایجاد تغییراتی در عکس مانند روتوش را شامل میشود که در همان مفهوم فقط با ظاهر مناسب تر به کار گرفته شود. اما ترکیب تصاویر با استفاده از چند تصویر به خروجی نهایی میرسد. از همین رو ما دوره نحوه ادغام تصاویر در فتوشاپ را تهیه کردیم تا به ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ بپردازیم و ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ را بطور جامع و گام به گام آموزش می دهیم.

بهترین ابزار برای این مهارت ترکیب دو چهره در فتوشاپ، فتوشاپ بوده که محصول شرکت ادوبی است و هر سال قابلیت های جدیدی را برای ترکیب و ادغام تصاویر به ارمغان می آورد. آموزش ترکیب تصاویر به صورت حرفه ای در فتوشاپ دوره ای است که ما آماده کردیم تا به روش ترکیب عکس ها در فتوشاپ و ترکیب دو چهره در فتوشاپ بپردازیم. آموزش نحوه ادغام تصاویر در فتوشاپ برای هر فردی مناسب و کاربردی است.

فرض کنید که از ترکیب چند جسم مختلف میخواهید جسمی فانتزی و خلاقانه خلق کنید یا فضای آسمان مورد استفاده در یک منظره را تغییر داده و به مفهوم طراحی مدنظر خود نزدیک نمایید. شما با گذراندن آموزش ترکیب تصاویر به صورت حرفه ای در فتوشاپ و نحوه ادغام تصاویر در فتوشاپ می توانید به راحتی با ترکیب دو چهره در فتوشاپ، تصاویر مختلف و زیبایی را ایجاد کنید.

همه ی این ها در ترکیب تصاویر خلاصه میشود و با یادگیری تکنیک های آن میتوانید از افزایش چشم گیر خود در استفاده از تصاویر در پروژه های خود نهایت بهره را ببرید و مفهوم مدنظر خود را در پروژه با ظاهری زیبا منتقل نمایید. ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ می تواند در پروژه های شما کاربرد داشته باشد و به بهتر شده پروژه شما کمک کند.

مهارت ترکیب تصاویر در بازار کار

ترکیب تصاویر در کنار مهارت های دیگر مانند طراحی پوستر و روتوش چهره و یا طراحی کاراکتر و… استفاده شود. نحوه ادغام تصاویر در فتوشاپ، مهارت پر کاربردی است که برای کارهای زیادی بکار می رود.

مواردی که میشود از ترکیب تصاویر در پروژه ها استفاده کرد می توان به پروژه های تبلیغاتی اشاره نمود که محصولات مورد استفاده در فضاهای مورد نظر کارفرما و یا حالات مدنظر وی قرارداده شده و در طرح تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. دوره آموزش ترکیب تصاویر به صورت حرفه ای در فتوشاپ به شما در فراگیری ادغام تصاویر و کنار هم گذاشتن چند عکس در فتوشاپ کمک می کند.

بازار کار ترکیب تصاویر در صفحه آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ

همینطور در عکاسی پرتره سوژه مورد نظر گاهی باید برای استفاده های گوناگون در کنار المان های دیگر آورده شود. ادغام تصاویر و کنار هم گذاشتن چند عکس در فتوشاپ در عکاسی و طراحی گرافیک بسیار کاربرد دارد.

این ها مواردی هستند که در هر کاری میتواند مورد استفاده قرار بگیرد از آتلیه های عکاسی گرفته تا شرکت های تبلیغاتی که برای ترکیب کردن عکس های مشتری خود برای رسیدن به مفهوم هدف تبلیغاتی از مهارت ترکیب تصاویر استفاده میکنند. به همین دلیل ما آموزش ترکیب تصاویر به صورت حرفه ای در فتوشاپ را فراهم کردیم تا شما بتوانید با فرا گیری ترکیب دو چهره در فتوشاپ و ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ به کسب درآمد و بپردازید. ضمنا آموزش ترکیب تصاویر به صورت حرفه ای در فتوشاپ برای همه افراد و در همه زمینه ها مناسب است زیرا ما آموزش ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ از مبتدی تا پیشرفته آماده کردیم.

همه ی شما با کاربردهای ترکیب تصاویر در فتوشاپ آشنا هستید و فقط باید دقت داشته باشید که در این آموزش که به صورت تعاملی این مهارت را آموزش میبینید، این فرصت را دارید که تا پایان دوره نمونه کارهای خوبی را طراحی کرده و با استفاده از این نمونه کار در هر جایی که مورد علاقه شماست پروژه طراحی بگیرید و یا به عنوان طراح استخدام شوید. حتما تایید میکنید که نمونه کار ترکیب تصاویر نشان دهنده سطح کار یک طراح حرفه ای خواهد بود. شما می توانید با تهیه آموزش ترکیب تصاویر به صورت حرفه ای در فتوشاپ و فرا گیری ادغام تصاویر و کنار هم گذاشتن چند عکس در فتوشاپ به آموزش مرحله به مرحله ترکیب دو چهره در فتوشاپ بپردازید و شروع به انجام کار و آماده کردن پرتفولیو خود کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید تصاویر را در Adobe Photoshop ترکیب کنید.
همه ما عکس می گیریم که بهتر بودیم. گاهی اوقات بعداً، وقتی عکس‌هایمان را مرور می‌کنیم، متوجه چیزی می‌شویم که قبلاً ندیده بودیم. مردم پلک می‌زنند، حیوانات حرکت می‌کنند، از ترافیک در پس‌زمینه عبور می‌کنند.
بنابراین بیایید یاد بگیریم که چگونه عکس‌ها را در فتوشاپ ترکیب کنیم  برای همه کاربران فتوشاپ، تا از همه این‌ها اجتناب کنند. ما در دوره روش ترکیب عکس ها در فتوشاپ به قرار دادن دو عکس روی هم در فتوشاپ نیز می پردازیم. روش ترکیب عکس ها در فتوشاپ برای افرادعلاقه مند به فتوشاپ و عکاسان سیار عالی است و با فرا گیری اموزش قرار دادن دو عکس روی هم در فتوشاپ می توانید در این زمینه کسب درآمد کنید.

هر عکاسی باید بداند که چگونه عکس ها را در کلاژ ادغام کند و عکس ها را در عکس های منحصر به فرد و شگفت انگیز ترکیب کند. دریابید که از کدام نرم افزارهای ویرایش عکس می توانید برای این کار استفاده کنید و چگونه می توانند به شما در ترکیب عکس ها کمک کنند. قرار دادن دو عکس روی هم در فتوشاپ یکی از مهارت های ضروری و کاربردی است که نیاز بسیاری از عکاسان نیز هست. ما تلاش کردیم در دوره روش ترکیب عکس ها در فتوشاپ به آموزش قرار دادن دو عکس روی هم در فتوشاپ و ادغام تصاویر و کنار هم گذاشتن چند عکس در فتوشاپ بپردازیم

عکاسان تصاویری را از آغاز عکاسی ترکیب می کنند. آنها تصاویر را برای دستیابی به جلوه های خلاقانه ترکیب می کنند، اما همچنین تصاویر را برای تصحیح خطاها و بهبود کیفیت تصاویر خود ترکیب می کنند. قرار دادن دو عکس روی هم در فتوشاپ و روش ترکیب عکس ها در فتوشاپ یکی از نکات مهم در کار با فتوشاپ است که ما دراینجا به هر دو و ادغام تصاویر و کنار هم گذاشتن چند عکس در فتوشاپ می پردازیم.

آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی ادغام تصاویر و کنار هم گذاشتن چند عکس در فتوشاپ از مکتب تی وی پروژه محور شما با آموزش ترکیب تصاویر همراه خواهید بود که در بهترین و مناسب ترین نرم افزار مخصوص این مهارت یعنی فتوشاپ آموزش داده شده است. این دوره آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ در و ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ ۵ پروژه کاملا واقعی تمام تکنیک هایی که شما در آموزش به آن نیاز خواهید داشت را با خود به همراه داشته و شما پس از آن قادرید تا به شرط خلاقیت و پشتکار هر مونتاژ عکسی را در پروژه های خود به کار ببرید. ادغام تصاویر و کنار هم گذاشتن چند عکس در فتوشاپ و ترکیب دو چهره در فتوشاپ می تواند کمک به سزایی در پیش برد پروژ هایتان داشته باشید. با آموزش  قرار دادن دو عکس روی هم در فتوشاپ می توانید بصورت پروژه محور و  دور کاری نیز کار کنید.

آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ

معرفی قسمت های دوره جامع ترکیب تصاویر

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از آموزش آموزش ترکیب تصاویر به صورت حرفه ای در فتوشاپ روی آن کلیک نمایید.

1.اصول

در این آموزش از دوره ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ ، در رابطه با اصول ترکیب تصاویر یا فتومونتاژ صحبت میکنیم؛ به معرفی ابزارهای مورد نیاز برای ترکیب تصاویر میپردازیم و با نحوه کار با اونها آشنا میشیم. مزیت این بخش اینه که بعد از دیدن این قسمت شما بطور کلی با ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ آشنا میشید چرا که این ابزارها تنها محدود به تکنیک فتومونتاژ نیستند!

2.پروژه اول

از اونجایی که یکی از رکن های ترکیب تصاویر قدرت تخیل هستش در این آموزش از دوره ترکیب چند عکس در یک عکس در فتوشاپ ، یک ترکیب فرا طبیعی رو با هم خواهیم داشت! با سایه زدن و تنظیم نور و رنگ آشنا میشیم؛ و همچنین با نحوه برش زدن و جداسازی آبجکت و نحوه استفاده از ابزارهای quick selection و brush استفاده میکنیم.

3.پروژه دوم

در این آموزش از دوره آموزش نحوه ادغام تصاویر در فتوشاپ ، علاوه بر برش زدن آبجکت مورد نظر و تغییر نور و رنگ، یاد میگیریم که چطور بدون استفاده از هیچ پلاگینی افکت ابر و رنگین کمان بسازیم.

4.پروژه سوم

در این قسمت از دوره آموزش تلفیق تصاویر در فتوشاپ یا نحوه ادغام تصاویر در فتوشاپ ، یاد میگیریم که چطور قسمتی از یک تصویر را کات کنیم و تصویر دیگری جایگزین کنیم بطوریکه بیننده به هیچ وجه متوجه این قضیه نشود. با مدل جدیدی از سایه انداختن آشنا میشویم و همچنین یک منبع نور نیز خواهیم ساخت.

5.پروژه چهارم

در این قسمت از دوره روش ترکیب عکس ها در فتوشاپ ، قراره شما چیزهایی زیادی یاد بگیرید از کاربردهای ابزار gradient گرفته تا mask و levels و blur و همچنین یاد میگیرید که بدون هیچ پلاگینی افکت حباب بسازید و آبجکت خود را زیر آب قرار دهید و یک منبع نور طبیعی طراحی کنید.

 

سرفصل ها

1 فصل 5 جلسه ۲:۳۰:۳۳ ساعت

دوره جامع ترکیب تصاویر

5 قسمت ۲:۳۰:۳۳

1.اصول

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۳۹:۰۸

2.پروژه اول

۰۰:۲۳:۰۷

3.پروژه دوم

۰۰:۱۷:۱۳

4.پروژه سوم

۰۰:۲۸:۵۷

5.پروژه چهارم

۰۰:۴۲:۰۶

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. میخواهم آموزش ترکیب عکس ها را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

برای اینکه بتونید این دوره اموزشی ترکیب تصاویر  باید نرم افزار فتوشاپ رو بلد باشید.

بنابراین نکته قابل توجه این است که در ابتدا با  ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز این دوره است  که  اصطلاحا پایه ی نرم افزار فتوشاپ می باشد رو یاد بگیرید و آمادگی برای شروع این کار داشته باشید.

2. این دوره ترکیب تصاویر تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره جامع ترکیب تصاویر در فتوشاپ بر اساس این است که شما درک خوبی از مطالب  ترکیب تصاویر داشته باشید.

بنابراین در طی پروژه های کاربردی و واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند. پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

3. چگونه از محتوای دوره آموزش ترکیب تصاویر اطمینان پیدا کنم؟

در فهرست عناوین دوره آموزش ادغام تصاویر در فتوشاپ تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است

و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از آموزش ترکیب تصاویر بلد نباشید.

برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش ترکیب تصاویر در سطح اینترنت را با هم مقایسه نمایید.

خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش خواهید شد.

4. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره ترکیب تصاویر و فن بیان مدرس اطمینان پیدا کنم؟

دوره آموزش تلفیق تصاویر در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است.

این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

5. مدرس دوره آموزشی ترکیب تصاویر چرا فرد مناسبی برای این دوره است؟

برای آموزش ترکیب عکس ها همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به  ترکیب تصاویر مسلط بوده و در پایه گرافیک متخصص باشه .

به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر برای  ترکیب تصاویر هیچ مشکلی نخواهید داشت و می توانید همه ی مطالب را به خوبی فرا بگیرید.

6. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش ترکیب تصاویر به چه صورت است؟

در دوره آموزش ادغام عکس ها شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید.

در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری این دوره خواهند بود.

عاطفه کمالی

مدرس دوره: عاطفه کمالی

ترکیب تصاویر موردی است که در ابتدا باید در پروژه های واقعی شما واقعا پروژه را حس نموده و رفته رفته در پروژه های سنگین تر خودتان مستقل عمل نمایید. همانطور که در قسمت های نمونه می توانید مشاهده فرمایید ما برای این دوره آموزشی در ابتدا اصول فتومونتاژ را یک بار برای همیشه داریم و در قسمت های بعد هم با تجربه و نمونه کارهای در سطوح مختلفی که استاد با توجه به پروژه های قبلی خود به انجام رسانده است می توانید تمام این اصول را همراه با استاد تمرین نموده و پورتفولیو خود را با کمک این نمونه کار ها تکمیل نمایید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Alp1979
Alp1979
2 سال قبل

بسیار عالی و کامل من این دوره را به تمامی دوستان علاقه مند به فتوشاپ حرفه ای توصیه می کنم

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه