70% تخفیف تمام دوره های مکتب تی وی برای شما تا زمان محدود
آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ

آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ

ست اداری شامل مجموعه اسنادی مثل سر برگ، کارت ویزیت و پاکت نامه، رسید، فاکتور، صورت حساب، کاور لوح فشرده، لیوان و خودکار و… است که به صورت یکسان و هماهنگ طراحی شده اند تا برای مکاتبات و سایر امور اداری مورد استفاده قرار گیرند. تسلط بر این مهارت با استفاده از آموزش فتوشاپ امکان کار کردن با شرکت های طراحی و تبلیغاتی بزرگی که با سازمان های بزرگ طرف حساب هستند را به ارمغان می آورد. در این دوره ی آموزش طراحی ست اداری همگام با مدرس دوره بر روی فایل های تمرینی به صورت تعاملی کار می کنید و پس از اتمام دوره می توانید برای خود رزومه بسازید و وارد بازار کار شوید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزشی طراحی ست اداری خواهید دید

معرفی ست اداری

معرفی ست اداری | ست اداری چیست

ست اداری و یا ست اوراق اداری مجموعه اسنادی شامل : سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت نامه ، رسید ، فاکتور ، صورتحساب و کاور لوح فشرده بوده و لیوان و خودکار و… است که به صورت یکسان و هماهنگ طراحی شده تا برای مکاتبات و سایر امور اداری مورد استفاده قرار گیرد. خود همین موارد جزئیاتی را در بر می گیرد که هر کدام در کجا و به چه صورت قرار میگیرد. از همین رو ما  به آموزش طراحی ست اداری کامل پرداختیم که در آن به طراحی ست اداری ساده و طراحی سربرگ با فتوشاپ اشاره شده است. شما می توانید برای دانلود آموزش طراحی ست اداری کامل و طراحی ست اداری ساده و مشاهده فیلم های آموزش طراحی ست اداری کامل از ابتدای صفحه اقدام نمایید.

بازار کار طراحی ست اداری

بازار کار طراحی ست اداری

ماهیت طراحی ست اداری برای یک سازمان هویت بخشیدن به اجزای مورد استفاده در کارهای اداری آن می باشد که نمونه هایی از آن را می توانید در pinterest مشاهده کنید. معمولا سازمان های خصوص و دولتی ای از این امر استفاده میکنند که دارای سابقه و پایه و اساس مناسبی می باشند. بنابراین کار با چنین سازمان هایی علاوه بر مبلغ دستمزد بالایی که دارد می تواند اعتبار بالایی را به ارمغان آورد. همچنین تسلط بر این مهارت امکان کارکردن با شرکت های طراحی و تبلیغاتی بزرگی که با سازمان های بزرگ طرف حساب هستند را به ارمغان می آورد. شما با آموزش طراحی ست اداری کامل و فراگیری طراحی ست اداری ساده می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

طراحی ست اداری به علت به چالش کشیدن طراح در انواع کارت ویزیت و پاکت و… می تواند نمایش دهنده مناسبی برای مهارت های وی به حساب بیاید. همچنین این موارد موجود در ست اداری روزانه در دست افراد زیادی در چرخش خواهد بود، پس می تواند خود بازاریابی خوبی برای وی به حساب بیاید. ازین رو کار کردن در این حوزه پس از کسب مهارت به کمک آموزش طراحی ست اداری می تواند برای شما جذاب و سودمند باشد. از همین رو ما دوره آموزش طراحی ست اداری کامل را فراهم کدریم تا علاقه مندان به طراحی سربرگ با فتوشاپ و طراحی ست اداری ساده بتوانند از آن بهره ببرند. برای دانلود آموزش طراحی ست اداری کامل که در آن به طراحی ست اداری ساده و طراحی سربرگ با فتوشاپ می پردازد، مب توانید به ابتدای صفحه مراجعه نمایید.

آموزش طراحی ست اداری رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ مکتب تی وی در یکی از کامل ترین سرفصل های آموزشی ست اداری قرار خواهید گرفت که طبق استانداردهای آموزشی مکتب تی وی ضبط شده یعنی تمام چیزی که کاربر در بازار کار به آن نیاز دارد در سرفصل های آن گنجانده شده است و آموزش به صورت تعاملی بوده و در استودیو و پس از چند مرحله تدوین دارای کیفیت سمعی و بصری بالایی می باشد. آموزش تعاملی در دوره آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ باعث کاهش زمان یادگیری آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ و طراحی سربرگ با فتوشاپ می شود. برای دانلود آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ و طراحی سربرگ با فتوشاپ می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش طراحی ست اداری

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزشی توجیه پذیر است؟

شما با پرداخت هزینه یکی از از خریدهای معمول برای مثال ۳ عدد پیتزا می توانید به این دوره آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ دسترسی داشته باشید و پس از آن هم با توجه به نکاتی که ذکر شد با توجه به دستمزد بالای پروژه های طراحی ست اداری و طراحی سربرگ با فتوشاپ با اولین پروژه قادر خواهید بود تا حداقل ۱۰ برابر بازگشت سرمایه را داشته باشید. پس حتما تایید میکنید که پرداخت این هزینه ناچیز برای شما بسیار ارزشمند خواهد بود. برای دانلود آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

معرفی قسمت های دوره جامع طراحی ست اداری

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از آموزش طراحی ست اداری کامل روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی دوره ی جامع طراحی ست اداری با فتوشاپ

موضوع قسمت اول از دوره طراحی ست اداری ساده ، معرفی دوره و همچنین آشنایی با روال کار دوره و بخش های مختلف طراحی است. آشنایی با ست های اداری و لزوم داشتن ست اداری جذاب برای مجموعه های مختلف، نکاتی هستند که در این قسمت از آموزش طراحی ست تجاری خدمتتان توضیح داده میشود، همچنین تک تک آیتم هایی که قرار است در این دوره آموزش طراحی ست تجاری، آموزش داده شوند را در قسمت اول بررسی خواهیم کرد.

2.چند نکته مهم در طراحی ست های اداری

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست تجاری ، به بررسی نکاتی خواهیم پرداخت که هنگام طراحی ست اداری لازم است تا در نظر گرفته شوند. نکاتی از جمله اجزای تشکیل دهنده ی ست های اداری، و سایزها و ابعاد اجزای مختلف آنها مانند پاکت، سربرگ و کارت ویزیت ها، شناخت مدل های رنگی و همچنین بررسی رنگ های حساس چاپ، از نکاتی هستند که در این قسمت از آموزش طراحی ست تجاری می آموزید.

3.طراحی یک نمونه سربرگ

در این قسمت از آموزش ست اداری قصد داریم یک سربرگ سایز برگه A4، با استفاده از لوگو و سایر اطلاعات رسانه مکتب تی وی طراحی کنیم.

هدر (Header)، فوتر (Footer) و پس زمینه ی اصلی قسمت بدنه سربرگ (Body)، قسمت هایی هستند که برای این سربرگ طراحی خواهیم کرد.

4.طراحی یک نمونه پاکت A4 عمودی

در این قسمت از آموزش طراحی ست تجاری به ادامه ی طراحی ست اداری به نحوه طراحی ست اداری اول، طراحی یک پاکت A4، با استفاده از شکل ها (Shapes) و رنگ ها و سایر اطلاعات سربرگی که در قسمت قبل طراحی کردیم را خدمتتان آموزش خواهیم داد. شروع کار، محاسبه و آشنایی با خطوط راهنما (Guide Lines) خواهد بود، و در ادامه قسمت های نحوه طراحی ست اداری، حاشیه پاکت، درب پاکت، طرح رو، و طرح پشت آن را طراحی خواهیم نمود.

5.طراحی یک نمونه کارت ویزیت

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست تجاری ، قسمت های پشت و روی کارت ویزیت مربوط به ست اداری قسمت های قبل از نحوه طراحی ست اداری را طراحی خواهیم کرد که در آن از همان ماهیت، طرح ها، رنگ ها، لوگو و سایر اطلاعات تماس استفاده میکنیم.

6.طراحی یک نمونه پاکت نامه با صحافی ملخی

این قسمت از دوره آموزش کامل طراحی ست اداری در فتوشاپ را میتوان جذاب ترین و در عین حال کاربردی ترین قسمت این دوره ی آموزشی نحوه طراحی ست اداری دانست.

در این قسمت از نحوه طراحی ست اداری ما به طراحی یک پاکت نامه ملخی پس از بررسی طرح گسترده آن و ایجاد خطوط راهنما (Guide Lines)، برای ست اداری مان می پردازیم که شامل قسمت های پشت، رو، درب و حواشی آن میشود، اما نکته ی بسیار مهم این قسمت از آموزش نحوه طراحی ست اداری این است که می آموزیم چگونه با استفاده از ترفندهای چرخاندن و ماسک کردن و …، طرحی برای یک پاکت بسازیم که پس از برش و تا خوردن فیزیکی یک طرح تعریف شده و زیبا ایجاد کند.

7.طراحی یک نمونه پاکت A5 با صحافی ملخی

در این آموزش کامل طراحی ست اداری در فتوشاپ نیز همانند قسمت قبلی از آموزش کامل طراحی ست اداری در فتوشاپ مربوط به طراحی یک نمونه پاکت میشود که ابعاد آن متناسب با ابعاد برگه A5 میباشد. در این قسمت از نحوه طراحی ست اداری به نکاتی اشاره خواهیم داشت که در طراحی پاکت حائز اهمیت میباشند، مانند محاسبه و استفاده از خط راهنما برای زاویه درب و قسمت پشت پاکت. از نکات دیگری که در این آموزش می آموزید، استفاده از بخش های طراحی شده در اجزای قبلی ست اداری، در اجزای جدید آن است.

8.آشنایی با موکاپ ها و استفاده از موکاپ های آماده

در این قسمت از دوره آموزش کامل طراحی ست اداری در فتوشاپ، با موکاپ ها (Mockups) و نقش مثبت آنها در ارائه نمونه کارهای گرافیکی تان آشنا خواهیم شد. همچنین در این قسمت از آموزش کامل طراحی ست اداری در فتوشاپ، اشیاء هوشمند (Smart Objects) و نحوه ی عملکرد آنها، و همینطور نحوه ی دانلود موکاپ ها برای زمینه های مختلف طراحی گرافیک، خدمتتان آموزش داده خواهد شد.

9.طراحی یک نمونه پاکت A4 عمودی

در قسمت نهم از دوره آموزش کامل طراحی ست اداری در فتوشاپ ، طراحی یک ست اداری جدید، با طرحی بسیار شیک و زیبا را آغاز میکنیم که شامل چندین بخش میباشد، که آموزش طراحی پاکت A4، بخش اول آن است. نکته ی مهم این قسمت از آموزش کامل طراحی ست اداری در فتوشاپ، آموزش ایجاد طرح تم اولیه ی ست اداری ست که به سبکی مدرن با استفاده از ابزار Pen و افکت طیف رنگی (Gradient)، توسط ما طراحی و ایده پردازی شده است.

10.طراحی یک نمونه سربرگ A4

در این بخش از دوره آموزشی طراحی ست اداری به طراحی یک سربرگ با سایز A4 برای ست اداری دوم می پردازیم، که در آن از هویت بصری استفاده شده در طراحی پاکت قسمت قبلی از آموزش طراحی ست اوراق اداری استفاده میشود.

11.طراحی یک نمونه سربرگ A5

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اوراق اداری  ما به طراحی یک سربرگ A5 برای ست اداری مان می پردازیم که روال کار در آن، غالبا شبیه به طراحی سربرگ با سایز معمولی A4 است، اما باید در طراحی این نمونه به نکاتی توجه داشت، که در طی این قسمت از آموزش طراحی ست اوراق اداری خدمتتان آموزش داده خواهد شد.

12.طراحی یک پاکت نامه با صحافی ملخی

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اوراق اداری ، یک پاکت نامه با صحافی ملخی برای ست اداری طراحی خواهیم کرد که داری تم و شکل مدرن و بسیار زیبایی ست. همچنین مانند پاکت نامه ی ملخی نمونه ی قبلی از آموزش طراحی ست اوراق اداری، قسمت های پشت، درب و حاشیه های طرح گسترده این پاکت نامه نیز به گونه ای طراحی خواهد شد که پس از برش و تغییر به شکل معمول پاکت، دارای شکل های منظم باشد.

13.طراحی یک نمونه موکاپ

موضوع این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اداری حرفه ای فارغ از طراحی بخش های مختلف یک ست اداری، طراحی یک موکاپ (Mockup) برای ست اداری ای که در قسمت های قبل از آموزش طراحی ست اداری حرفه ای طراحی کردیم، میباشد. ترفندهایی که برای ایجاد یک موکاپ زیبا در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری حرفه ای خدمتتان آموزش داده میشود، برای ایجاد موکاپ برای ایجاد پیش نمایش از تمام طرح های گرافیکی در تمام زمینه ها کاربرد خواهد داشت.

14.طراحی یک نمونه کارت ویزیت

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته ، طراحی ست اداری سوم از آموزش طراحی ست اداری حرفه ای را با موضوع جواهرفروشی شروع خواهیم کرد که اولین بخش آن از آموزش طراحی ست اوراق اداری، قسمت های پشت و روی کارت ویزیت ست اداری خواهد بود. از نکات کاربردی ای که در این قسمت از آموزش طراحی ست اوراق اداری می آموزید، نحوه ی دانلود و استفاده از طرح ها (Patterns)، آیکون ها (Icons)، و همچنین اشکال متفرقه (Custom Shapes) میباشد.

15.طراحی یک نمونه سربرگ A4

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته به طراحی بخش های مختلف یک نمونه ی متفاوت سربرگ می پردازیم، در این نمونه سربرگ، ایجاد هدرها (Headers) و فوتر های (Footers) متفاوت را می آموزیم و همچنین با طرح ها (Pattern) و شکل های متفرقه (Custom Shapes) بیشتر آشنا می شویم.

16.طراحی یک نمونه فاکتور فروش

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری حرفه ای ، طراحی یک نمونه فاکتور فروش برای ست اداری را خدمتتان آموزش خواهیم داد. در این فاکتور فروش که مخصوص ست اداری با موضوع جواهر فروشی ست، با استفاده از ابزار مربع دورگرد (Rounded Rectangle Tool)، جدولی برای ستون ها و بخش های مختلف موضوعات فاکتور طراحی کرده، و سپس متن های مختص به هر بخش را وارد میکنیم.

17.طراحی لیبل سی دی/دی وی دی

آموزش این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته، مربوط به طراحی طرح روی دیسک سی دی/دی وی دی میباشد، که با آموزش طراحی ست اداری حرفه ای  قبل متفاوت است. در این آموزش از دوره آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته، سایز قسمت های مختلف یک دیسک را بررسی کرده و با استفاده از همان ابعاد، با استفاده از ابزار دایره (Ellipse Tool)، دایره هایی به عنوان قالب اصلی دیسک ترسیم میکنیم و طرح را با استفاده از المان های استفاده در ست اداری، روی بخش اصلی قالب ترسیم شده اعمال میکنیم.

18.طراحی یک نمونه پاکت سی دی/دی وی دی

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته ، که مربوط به طراحی یک نمونه پاکت سی دی/دی وی دی میباشد، علاوه بر آشنایی با ابعاد این نوع پاکت، روش ایجاد یک انحنای دقیق را برای قسمت های مختلف پاکت، با استفاده از خطوط راهنما (Guide Lines)، و همچنین ابزار Direct Selection Tool و نقطه لولا یا مرجع (Anchor Point)، را در آموزش طراحی ست اداری حرفه ای، آموزش خواهیم داد.

19.طراحی یک نمونه پاکت A5 با صحافی ملخی

در قسمت نوزدهم و البته قسمت پایانی  دوره آموزش طراحی ست اداری در فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته، یک پاکت سایز A5 افقی با صحافی ملخی را مانند نمونه های قبلی این پاکت، برای ست اداری و به عنوان آخرین بخش آن، با استفاده از قالبی (Preset) که برای پاکت A5 تنظیم کرده بودیم، طراحی خواهیم کرد.

 

سرفصل ها

1 فصل 19 جلسه ۶:۴۸:۲۳ ساعت

دوره جامع طراحی ست اداری

19 قسمت ۶:۴۸:۲۳

1.معرفی دوره ی جامع آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۲۲:۵۷

2.چند نکته مهم در طراحی ست های اداری

۰۰:۲۷:۴۶

3.طراحی یک نمونه سربرگ

۰۰:۳۱:۱۴

4.طراحی یک نمونه پاکت A4 عمودی

۰۰:۳۵:۰۱

5.طراحی یک نمونه کارت ویزیت

۰۰:۱۶:۳۲

6.طراحی یک نمونه پاکت نامه با صحافی ملخی

۰۰:۳۴:۰۹

7.طراحی یک نمونه پاکت A5 با صحافی ملخی

۰۰:۲۲:۱۸

8.آشنایی با موکاپ ها و استفاده از موکاپ های آماده

۰۰:۱۶:۳۸

9.طراحی یک نمونه پاکت A4 عمودی

۰۰:۱۴:۵۳

10.طراحی یک نمونه سربرگ A4

۰۰:۳۵:۵۲

11.طراحی یک نمونه سربرگ A5"

۰۰:۲۲:۵۰

12.طراحی یک پاکت نامه با صحافی ملخی

۰۰:۲۲:۳۱

13.طراحی یک نمونه موکاپ

۰۰:۱۳:۲۹

14.طراحی یک نمونه کارت ویزیت

۰۰:۲۳:۰۲

15.طراحی یک نمونه سربرگ A4

۰۰:۱۸:۳۰

16.طراحی یک نمونه فاکتور فروش

۰۰:۱۹:۱۸

17.طراحی لیبل سی دی/دی وی دی

۰۰:۰۸:۲۴

18.طراحی یک نمونه پاکت سی دی/دی وی دی

۰۰:۱۰:۲۵

19.طراحی یک نمونه پاکت A5 با صحافی ملخی

۰۰:۱۲:۲۴

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم طراحی ست اداری را شروع کنم، نقطه آغاز من کجاست؟

۲. آموزش های دوره آموزش طراحی ست اداری به صورت عملی است؟

صد در صد بله استاد با شما در این دوره آموزشی با پروژه های کاملا واقعی در هر یک از عناصر ست اداری کار خواهد کرد

و شما میتوانید علاوه بر تسلط کامل به مهارت طراحی ست اداری، با استفاده از فوتیج ها و پروژه های فتوشاپی که در اختیار شما قرار داده میشود برای مثال برای یک شرکت فرضی یک ست اداری آماده کنید

و به عنوان نمونه کار در هرجایی ارائه دهید.

۳. چطور مطمئن شوم که هرچه در ست اداری در بازار کار به آن نیاز دارم در این دوره آموزش داده شده است؟

شما میتوانید تمام اجزای ست اداری را در بازار کار بررسی کنید

و در فهرست عناوین دوره آموزش طراحی ست اداری مشاهده کنید که کامل بوده

و هیچ موردی از قلم نیفتاده است

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره و همینطور فن بیان مدرس چطور میتوانم مطمئن شوم؟

این دوره آموزشی علی رغم سایر دوره های محدود آموزش ست اداری فقط به صورت اسکرین کپچر یعنی محیط خود نرم افزار نمیباشد.

بلکه برای ضبط آن از محیط استودیو استفاده شده است و برای ضبط قسمت های اسکرین کپچر نیز از ابزارهای مناسبی برای ضبط تصویر و مخصوصا صدا استفاده شده است

و پس از آن نیز در طی چند مرحله تدوین خروجی دوره به شما ارائه شده است.

اما از آنجایی که شنیدن کی بود مانند دیدن، شما میتوانید پیش نمایش های این دوره را مشاهده کنید تا در این زمینه اطمینان کامل پیدا کنید.

۵. نحوه پشتیبانی در این دوره آموزشی به چه شکل است؟

برای پاسخ به سوالات متداول و همینطور اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش طراحی ست اداری میتوانید از طرق مرسوم با پشتیبانی در ارتباط باشید. همینطور اگر سوال و یا مشکل فنی داشتید میتوانید بعد از ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی سوالات فنی شما بوده و درباره روند پیشرفت شما اظهار نظر نمایند.

سجاد رسول نژاد

مدرس دوره: سجاد رسول نژاد

با توجه به نبود دوره آموزشی استانداردی در زمینه طراحی ست اداری با توجه به استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجربه مناسب آقای رسول نژاد در این زمینه و پروژه هایی که در این زمینه به انجام رسانده اند دوره ی جامعی همراه با تمام استانداردهای ذکر شده ضبط شد که کاربران به راحتی بتوانند مهارت های خود را در زمینه های مختلف طراحی ست اداری ارتقا دهند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیناحکیم زاده
سیناحکیم زاده
1 سال قبل

دوره خوب وجامعی بود من که خیلی راضی بودم

زهرا اسدی
زهرا اسدی
7 ماه قبل

ممنون
عالی بود

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود بر شما مدرس گرامی
اموزش بسیار مفیدی بود جا داره از شما وتیم مکتب تی وی تشکر کنم.
می توانست کامل تر باشد اگر بجای طراحی چندین مورد از یک موضوع برای مثال سربرگ موارد متنوع تری را پوشش می دادید. برای مثال طراحی ساک دستی یا فولدر که جزو مواردی هستند که بسیار مورد توجه است. (هرچند که الگوی فولدر در اموزش به مختصر نمایش داده شد ) همچنین بهتر بود مباحثی مانند قرار دادن die cut direct mail را در پاکت نامه اموزش می دادید و یا موارد بیشتری از کد رنگ های cmyk را در اختیار ما قرار می دادید.
بنده امید دارم که مطالب به روز شده و این موارد اضافه گردد.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
1
    1
    لیست خرید شما
    تصویر شاخص دوره آموزش کرونا
    آموزش پلاگین کرونا (Corona)
    1 X 66.000 تومان = 66.000 تومان