آموزش طراحی کاور موزیک در فتوشاپ

آموزش طراحی کاور موزیک در فتوشاپ

کاور موسیقی یک طراحی گرافیکی است که در کنار یک اثر موسیقی و یا یک آلبوم موسیقی قرار داده شده است و در مواردی مانند پست های انتشار آن در رسانه های مختلف مثل سایت های موسیقی و شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیرد. پس از یادگیری این آموزش فتوشاپ شما به راحتی می توانید از طریق رسانه های مختلف و با انجام چند پروژه برای خواننده ها و یا طراحی برای موزیک فرضی یک خواننده مشهور و یا حتی انجام کار رایگان برای یک خواننده گمنام نمونه کار خوبی را برای خود آرشیو نمایید و این نمونه کار را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به نمایش بگذارید و وارد بازار کار شوید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

Avatar-2-minمعرفی کاور موسیقی

معرفی طراحی کاور موسیقی در صفحه دوره آموزش طراحی کاور موسیقی

کاور موسیقی یک طراحی گرافیکی است که در کنار یک اثر موسیقی و یا یک آلبوم موسیقی قرار داده شده است و در مواردی مانند پست های انتشار آن در رسانه های مختلف مثل سایت های موسیقی و شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیرد. کار کاور موسیقی به نقش کشیدن مضمون آهنگ و خواننده همراه با مشخصات آهنگ میباشد. اما در حال حاضر وظیفه ی مهم کاور آهنگ دیده شدن و جذب شنوندگان جدید برای آهنگ در بین خیل عظیم کارهای موجود در مارکت موسیقی میباشد.

طراحی یک گرافیک اثربخش جلد آلبوم ضروری است. کاور هنری دروازه بصری موسیقی است. همچنین این تصویری است که شنوندگان با موسیقی ارتباط برقرار خواهند کرد. هنر کاور آلبوم موسیقی نیز بخشی ضروری از تبلیغ و توزیع موسیقی است. طرحی که برای نمایش موسیقی استفاده می کنید راهی برای برندسازی خودتان است. بنابراین آموزش ساخت کاور آهنگ و شرکت در دوره آموزش طراحی کاور موزیک اهمیت پیدا می کند.

در ادامه طراحی کاور موزیک با فتوشاپ نکاتی درباره ساخت کاور اهنگ را بررسی می کنیم.

نکات طراحی کاور موزیک

در این قسمت از آموزش ساخت کاور موزیک با فتوشاپ نکاتی درباره طراحی کاور موزیک را بیان می کنیم.

 • تصویر شما باید برای نسخه منحصر به فرد باشد. از یک تصویر برای چندین نسخه استفاده نکنید، مگر اینکه نام هنرمند یا نام آهنگ/آلبوم متفاوت باشد.
 • فقط از تصاویر مجاز استفاده کنید. از تصاویر دارای حق چاپ استفاده نکنید مگر اینکه اجازه استفاده از آنها را داشته باشید.
 • از استفاده از هنری که با نسخه یا برند شما مطابقت ندارد خودداری کنید. از فونت ها، رنگ ها و تصاویری استفاده کنید که نشان دهنده موسیقی و هویت برند شما هستند.
 • کنتراست را به خاطر بسپارید. متنی را در پس زمینه شلوغ اضافه نکنید. همچنین رنگ فونتی را در نظر بگیرید که به راحتی در پس زمینه دیده شود.
 • از یک فونت آسان برای خواندن استفاده کنید. فونت های منحصر به فرد و هنری سرگرم کننده هستند، اما خواندن آنها دشوار خواهد بود.

در بخش بعد از اموزش ساخت کاور برای اهنگ نکات گرافیکی برای ساخت کاور اهنگ را بیان می کنیم.

نکات گرافیکی در طراحی کاور آهنگ

در این بخش از آموزش طراحی کاور موزیک با فتوشاپ برخی از نکات گرافیکی طراحی کاور موسیقی را بررسی می کنیم.

انتخاب رنگ مناسب

رنگ یکی از مهمترین عناصر در طراحی گرافیکی است که در آموزش طراحی کاور موزیک به آن اشاره شده است. هر رنگی می تواند احساس خاصی را در مخاطب به وجود آورد. طراحان با توجه به سن، فرهنگ و… در مخاطبان باید به طراحی کاور اهنگ بپردازند.

استفاده از تصاویر مناسب

در ۹۹ درصد از آلبوم های موسیقی از تصویر خواننده یا صاحب اثر برای کاور موزیک استفاده می شود.استفاده از تصاویر با کیفیت و واضح موردی است که باید در اموزش ساخت کاور اهنگ در نظر گرفته شود.

استفاده از تایپوگرافی مناسب

یکی دیگر از نکاتی که در آموزش ساخت کاور موزیک با فتوشاپ به آن اشاره شده است، استفاده از تایپرگرافی مناسب برای کاور آلبوم موسیقی است. در انتخاب تایپوگرافی و فونت باید این نکته را در نظر داشت که از فونت های ناخوانا برای کاور موزیک استفاده نشود.

حفظ سادگی

نکته دیگری که در اموزش ساخت کاور برای اهنگ به آن پرداخته شده حفظ سادگی کاور موزیک است. توجه به این نکته ضروری است که سادگی می تواند باعث ایجاد احساس خرسند و رضایت بخش در مخاطبان شود.

منسجم بودن

منسجم بودن نکته دیگری است که در آموزش ساخت کاور موزیک با فتوشاپ باید به آن توجه داشت. تصاویر و طرح ها در کاور آهنگ باید به گونه ای در کنار هم قرار گیرند که مرتب و منسجم باشند.

برای آشنایی بیشتر با طراحی کاور موزیک با فتوشاپ و اصول آن می توانید دوره اموزش ساخت کاور اهنگ را بگذرانید یا نسبت به دانلود آموزش طراحی کاور موزیک با فتوشاپ اقدام نمایید.

مهارت های طراح کاور آهنگ

در این بخش از دوره اموزش ساخت کاور برای اهنگ برخی از مهارت های رایج برای طراحی کاور اهنگ را شرح می دهیم.

 • خلاقیت: طراحان کاور آهنگ از این مهارت برای ایجاد کاورهای منحصر به فرد و زیبایی شناختی استفاده می کنند که خواسته های هنرمند را برآورده می کند. یک حس قوی از خلاقیت و تخیل می تواند به شما کمک کند تا طیف گسترده ای از ایده ها و طرح ها را برای ارائه به هنرمندان و گروه ها ایجاد کنید.
 • ارتباط: یکی دیگر از مهارت های برای طراحی کاور موزیک که در این آموزش ساخت کاور موزیک به آن اشاره شده است، مهارت های ارتباطی است. مهارت‌های ارتباطی به شما کمک می‌کند با افراد مختلفی در صنعت موسیقی مانند هنرمندان، گروه‌ها، لیبل‌ها و تولیدکنندگان تعامل داشته باشید. این مهارت به شما کمک می کند تا یک برچسب یا دیدگاه هنرمندان را برای جلد آلبوم خود درک کنید.
 • انعطاف‌پذیری: به عنوان یک طراح کاور موزیک، مهم است که در صورتی که هنرمندان یا گروه‌ها درخواست تغییراتی در آثار هنری شما دارند، انعطاف‌پذیر باشید. این مهارت همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا با هنرمندانی که با آنها کار می‌کنید رابطه قوی‌تر و قابل اعتمادتری ایجاد کنید.
 • نرم افزار طراحی: طراحان کاور آلبوم موسیقی اغلب از نرم افزار طراحی برای توسعه طرح ها و در نظر گرفتن گزینه های مختلف کاور آلبوم استفاده می کنند.

در اینجا برخی از مهارت های موردنیاز طراح کاور موسیقی بیان شد. طراحان می توانند برای انجام کارهای خود و کسب مهارت های لازم دوره های آموزش طراحی کاور موزیک را گذرانده یا نسبت به دانلود فیلم آموزش حرفه ای طراحی کاور موزیک در فتوشاپ اقدام نمایند.

مراحل طراحی کاور آهنگ

در این بخش از آموزش طراحی کاور موزیک با فتوشاپ به طور خلاصه مراحل طراحی کاور آهنگ را بررسی می کنیم.

 1. ایجاد طرح اولیه کاور
 2. تایپوگرافی
 3. طراحی template
 4. طراحی پشت کاور موسیقی

برای شناخت کامل هر کدام از این مراحل می توانید نسبت به دانلود آموزش طراحی کاور موزیک با فتوشاپ یا فیلم آموزش حرفه ای طراحی کاور موزیک در فتوشاپ اقدام کنید.

در قسمت بعد اموزش ساخت کاور اهنگ به بررسی بازار کار این حوزه می پردازیم.

بازار کار طراحی کاور موسیقی

پس از یادگیری در آموزش طراحی کاور موسیقی شما به راحتی می توانید از طریق رسانه های مختلف و با انجام چند پروژه برای خواننده و موزیک فرضی یک خواننده بزرگ و مشهور و یا حتی انجام کار رایگان برای یک خواننده گمنام نمونه کار خوبی را برای خود آرشیو نمایید و این نمونه کار را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به نمایش بگذارید. پس از دیده شدن کاور شما پروژه های زیادی را خواهید توانست جذب نمایید و البته در این راه ارتباط با تهیه کنندگان موسیقی و همینطور استودیو و موسسات موسیقی کمک شایانی برای جذب پروژه های بیشتر و بهتر بکند.

بازار کار طراحی کاور موسیقی در صفحه دوره آموزش طراحی کاور موسیقی

برای مشاهده تعرفه های این کار می توانید عبارت ( طراحی کاور موسیقی ) را جستجو نموده و در نتایج به دست آمده کلیک کنید تا با تعرفه های این کار بنا به جزئیات به کار رفته در کاور آلبوم موسیقی آشنا شوید.

با گذراندن دوره اموزش ساخت کاور اهنگ و دانلود آموزش طراحی کاور موزیک با فتوشاپ می توانید در این زمینه حرفه ای شده و از این راه به کسب درآمد بپردازید.

آموزش طراحی کاور موسیقی رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش طراحی کاور موسیقی مکتب تی وی در ۹ قسمت تمام آنچه برای خلق کاورهای موسیقی چشم نواز در مارکت موسیقی ایران نیاز دارید را به شما خواهد داد. نمونه ای از کاور آلبوم موسیقی که در این دوره آموزش ساخت کاور آهنگ برای خواننده محبوب کشورمان علی زندوکیلی طراحی شده است را میبینیم.

آموزش طراحی کاور موزیک در فتوشاپ 3

این دوره آموزش ساخت کاور موزیک به صورت تعاملی بوده و در محیط استودیو ضبط شده تا کاربر به راحتی به مشاهده آن بپردازد.

در دوره آموزش ساخت کاور آهنگ به صورت پروژه محور به آموزش ساخت کاور موزیک با فتوشاپ می پردازیم. پیش نیاز این دوره اموزش ساخت کاور برای اهنگ آموزش کار با فتوشاپ است. این دوره آموزش ساخت کاور آهنگ نیز برای طراحان گرافیک و تولیدکنندگان محتوا مناسب است. همچنین علاقه مندان به طراحی کاور نیز می توانند در این دوره آموزش طراحی کاور موزیک شرکت کنند یا فیلم آموزش حرفه ای طراحی کاور موزیک در فتوشاپ را دانلود نمایند. هدف این دوره ساخت کاور موزیک با فتوشاپ نیز آشنایی با روش های طراحی کاور اهنگ در فتوشاپ است.

علاقه مندان جهت شرکت در دوره های آموزش ساخت کاور آهنگ و دانلود فیلم آموزش حرفه ای طراحی کاور موزیک در فتوشاپ می توانند از طریق همین صفحه آموزش ساخت کاور موزیک با فتوشاپ اقدام نمایند.

آموزش طراحی کاور موسیقی

آیا هزینه این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی توجیه پذیر است؟

همانطور که تعرفه طراحی کاور موسیقی را مشاهده کردید با اولین پروژه طراحی کاور موسیقی این مبلغ پرداخت شده و حتی بیشتر از آن به شما بازگشت داده میشود و شما با پرداخت هزینه کمتر از ۲ عدد پیتزا میتوانید به مهارتی پولساز تا آخر عمر خود دست پیدا کنید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی کاور موزیک

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1. معرفی دوره ی آموزش طراحی کاور موسیقی

در این قسمت  از دوره آموزشی طراحی کاور موسیقی ، که موضوع آن معرفی دوره و آشنایی با نحوه ی کار دوره است، با انواع کاور آلبوم موسیقی آشنا میشویم، و همچنین ابعاد انواع کاور موسیقی را بررسی میکنیم. در نهایت نمونه کارهایی که در طول این دوره را با هم طراحی خواهیم کرد، و پس از آشنایی با مفهوم کالیگرافی در طراحی گرافیک، چند نمونه کالیگرافی زیبای ایرانی را میبینیم.

2.تایپ و چیدمان متن کالیگرافی

در این قسمت از آموزش طراحی کاور موزیک ، متنی که قرار است به عنوان متن کالیگرافی شده در طراحی کاور موسیقی استفاده کنیم را به شکلی زیبا کنار هم میچینیم، و همچنین نکته هایی مانند نوع فونت قابل استفاده در کالیگرافی و نحوه ی دانلود و نصب آن، و هم ایجاد دنباله برای حروف با استفاده از ابزار قلم (Pen)، در این قسمت خدمتتان آموزش داده میشود.

3.کالیگرافی متن

دراین قسمت از اموزش ساخت کاور برای اهنگ ، کالیگرافی متن چیده شده در قسمت قبل است که توسط ابزار قلم (Pen)، قلم مو (Brush)، و ترفند Clipping Mask انجام میشود. همچنین در این قسمت با تفاوت شفافیت (Opacity)، و شدت (Flow)، در کار با قلم موها (Brushes) آشنا میشوید. در نهایت روش تغییر رنگ، و تغییر طرح متن را با استفاده از طرح های (Textures) دانلودی خدمتتان آموزش میدهیم.

4.ایجاد پس زمینه با استفاده از متن کالیگرافی شده

در این قسمت از دوره آموزش طراحی کاور موسیقی ، یک پس زمینه با استفاده از پردازش متنی که در قسمت های قبلی آن را کالیگرافی نمودیم، ایجاد میکنیم. برای انجام این کار و ایجاد پس زمینه، غالبا از روش کپی کردن پی در پی و تغییر سایز استفاده میکنیم.

5.وارد کردن تصویر خواننده

در این بخش از آموزش طراحی کاور موسیقی میخواییم با استفاده از یکی از روش های دوربری تصاویر، پس زمینه ی تصویر خواننده را از تصویر اصلی جدا کرده و وارد پروژه میکنیم. در ادامه نیز با استفاده از ابزار پاک کن (Eraser)، به اصلاح قسمت حاشیه های تصویر، و با استفاده از لایه های تنظیم (Adjustment Layers)، و ابزار های Dodge Tool، و Burn Tool، به نورپردازی تصویر میپردازیم.

6.وارد کردن متن کالیگرافی و سایر اطلاعات کاور

این قسمت از آموزش ساخت کاور موزیک با فتوشاپ ، پس از اعمال چند افکت جزئی بر روی کاور، متن کالیگرافی و همچنین متن ها و اطلاعات دیگر مورد نیاز در این کاور آلبوم موسیقی را وارد کرده، و تغییرات مورد نیاز را، از جمله تغییر سایز، تغییر فونت، و تنظیم رنگ بر روی آنها ایجاد میکنیم.

7.ایجاد جلوه های جذاب و زیبا بر روی کاور موسیقی

در این قسمت از آموزش طراحی کاور موزیک، قصد داریم تعداد ویژگی جذاب و جلوه های بصری زیبا به این کاور موسیقی اضافه کنیم که این کار را با استفاده از قلم موهای متفرقه (Custom Brushes) انجام میدهیم. نحوه ی دانلود و استفاده از این قلم ها نیز، نکته ی دیگری است که در این قسمت خدمتتان آموزش داده می شود.

8نوردهی دوگانه در طراحی کاور موسیقی

در این قسمت از دوره آموزش طراحی کاور موسیقی فارغ از موضوعات و کاور مربوط به قسمت های قبلی، در این قسمت، بخشی از یک کاور موسیقی را با استفاده از ترفند نوردهی دوگانه (Double Exposure) ایجاد میکنیم. هنگامی که نوردهی دوگانه برروی یک تصویر اعمال میشود، ما میتوانیم همزمان دو تصویر را در یک تصویر با ترکیبی زیبا داشته باشیم، که این میتواند در طراحی کاور برای موسیقی بسیار کاربردی و مفید باشد.

9.روش های قرار دادن کاور بر روی فایل موسیقی

در قسمت نهم از آموزش طراحی کاور موسیقی ، و البته قسمت پایانی این دوره ی آموزشی، ما کاوری که در قسمت های قبلی طراحی کردیم را، پس از گرفتن خروجی بر روی فایل موسیقی قرار میدهیم. برای قرار دادن کاور بر روی موسیقی، ابتدا روش های مختلف را بررسی کرده و نهایتا بهترین روش انجام این کار را خدمتتان آموزش خواهیم داد.

سرفصل ها

1 فصل 9 جلسه 2:12:۳۰ ساعت

دوره جامع آموزش طراحی کاور موسیقی

9 قسمت 2:12:۳۰

1. معرفی دوره ی آموزش طراحی کاور موسیقی

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۱۴:۰۵

2.تایپ و چیدمان متن کالیگرافی

۰۰:۲۱:۳۴

3.کالیگرافی متن

۰۰:۲۳:۱۵

4.ایجاد پس زمینه با استفاده از متن کالیگرافی شده

۰۰:۱۰:۳۹

5.وارد کردن تصویر خواننده

۰۰:۱۰:۱۳

6.وارد کردن متن کالیگرافی و سایر اطلاعات کاور

۰۰:۱۶:۱۳

7.ایجاد جلوه های جذاب و زیبا بر روی کاور موسیقی

۰۰:۱۰:۱۷

8نوردهی دوگانه در طراحی کاور موسیقی

۰۰:۱۴:۲۸

9.روش های قرار دادن کاور بر روی فایل موسیقی

۰۰:۱۱:۴۲

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم طراحی کاورهای موسیقی را شروع کنم، باید از کجا آغاز کنم؟

در صورتی که شما قبلا آشنایی نسبی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید و احاطه به کلیات نرم افزار را داشته باشید میتوانید از همین دوره آموزش طراحی کاور موسیقی بدون نیاز به هیچ گونه منبع دیگری این مهارت را به طور کامل فرا بگیرید. اما در صورتی که چیزی از نرم افزار فتوشاپ نمیدانید و یا خیلی وقت است که با فتوشاپ کار کرده اید پیشنهاد میشود ابتدا دوره جامع آموزش فتوشاپ را ببینید، سپس به این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی بپردازید.

۲. آموزش های دوره جامع آموزش طراحی کاور موسیقی به صورت تئوری است یا عملی؟

مباحث مطرح شده در این آموزش به صورت تعاملی و در قالب پروژه های کاملا واقعی کاور موسیقی می باشد. به طوریکه تمام مراحل و تکنیک ها و ابزارهایی که برای این تکنیک ها مورد استفاده قرار میگیرند، در طی طراحی یک کاور برای یک خواننده واقعی انجام شده است. به این صورت شما میتوانید به راحتی اولا تمرین کرده و با استفاده از همان فایل های استاد که در دسترس شما هم میباشد، کاورهای مورد نظر را برای خواننده مدنظر خودتان طراحی نمایید و به این صورت پس از پایان دوره آموزشی علاوه بر تسلط کامل، میتوانید نمونه کارهای خود را برای گرفتن پروژه و استخدام به راحتی ارائه نمایید.

۳. چطور مطمئن شوم که محتوای این دوره آموزش ساخت کاور آهنگ بدون نقص است؟

این دوره آموزش طراحی کاور موزیک با فتوشاپ یک دوره مهارت محور و یا پروژه محور میباشد. یعنی حول یک مهارت که همان طراحی کاور موسیقی می باشد باید تمام تکنیک ها و ابزارهای نرم افزار که فتوشاپ باشد را در ابتدا فرا بگیرید و بعد در قالب پروژه های واقعی از صفر تا صد همراه با استاد باشید. در این دوره آموزشی تمامی این تکنیک ها و ابزارهایی که در هر کاور موسیقی امکان دارد به آن نیاز داشته باشید را میتوانید ببینید. یعنی علاوه بر پروژه های فعلی که انجام میشود شما میتوانید در هر پروژه ی دیگری نیز به خوبی از پس انجام طراحی کاور با هر موضوعی بر بیایید. جهت اطمینان میتوانید فهرست عناوین را کامل بررسی کنید.

۴. برای من کیفیت سمعی و بصری و همینطور فن بیان مدرس مهم است، چطور از این موضوع مطمئن شوم؟

دوره های آموزشی ما در رسانه آموزشی مکتب تی وی در محیط استودیو ضبط شده است و این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی هم از این قاعده مستثنا نیست. و این به این معنی است که این دوره آموزشی صرفا اسکرین کپچر نیست و شما در طی دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را تحمل نمیکنید. همچنین ضبط قسمت های اسکرین کپچر از لوازم حرفه ای برای ضبط تصویر و علی الخصوص صدا استفاده شده است و در نهایت هم با چند مرحله تدوین از این نظر دوره آموزشی در خود شانی برای شما آماده شده است. میتوانید تمام اینها را در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است مشاهده بفرمایید.

۵. نحوه پشتیبانی در این دوره آموزش طراحی کاور موزیک به چه صورت است؟

برای پاسخ به سوالات عمومی مانند نحوه خرید و یا حتی اطلاعات بیشتر از این دوره آموزشی شما میتوانید با پشتیبانی هر طریق تماس و لایو چت و… در تماس باشید. و همینطور در صورتی که سوالات فنی داشته باشید می توانید بعد از تماس با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه پاسخگوی شما در زمینه مشکلات فنی شما و همینطور نظرسنجی سطح پیشرفت خروجی کارهای شما خواهند بود.

سجاد رسول نژاد

مدرس دوره: سجاد رسول نژاد

با توجه به استقبال مناسب بازار کار و همینطور اهمیت مواردی مانند تایپوگرافی و ترکیب تصاویر در طراحی کاور موسیقی، تجربه مناسب آقای رسول نژاد در این زمینه ها و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی منجر به دوره خیلی خوبی در زمینه طراحی کاور موسیقی گردید. که میتوانید خروجی های کاور موسیقی را مشاهده کنید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام دوره آموزش طراحی کاور موسیقی به صورت کامل تمام مباحث را در این زمینه شامل می شود؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

درود بر شما بله بعد از اموزش نرم افزار فتوشاپ که تمام ابزارها و محیط نرم افزار براتون باز شد در این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی تمام مهارت ها را بر پایه ابزارهایی که یاد گرفته اید میتوانید بیاموزید

meraj1682h1382
meraj1682h1382
1 سال قبل

ممنون از اموزش خوبتون

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  meraj1682h1382
1 سال قبل

خواهش میکنم موفق باشید

meraj1682h1382
meraj1682h1382
11 ماه قبل

فوق العاده

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود
عدم تنوع در اموزش این مبحث و بیشتر تمرکز بر تکنیک های کالیگرافی از نقاط ضعف این اموزش بود.
هرچند که از ارزش عملی ان کم نمی کرد
تشکر

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  yasaman_sol
6 ماه قبل

درود بر شما کالیگرافی بخش مهمی در این زمینه بوده و در بخش مورد نیاز طبق فهرست عناوین به سایر موضوعات نیز پرداخته شده است.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه