دوره جامع آموزش تولید محتوا با موبایل

دوره جامع آموزش تولید محتوا با موبایل

معرفی تولید محتوا با موبایل این روزها همه با یک موبایل در دست خود تولید محتوای خود را انجام میدهند و از این رو مخاطب آموزش تولید محتوا با موبایل […]

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی تولید محتوا با موبایل

این روزها همه با یک موبایل در دست خود تولید محتوای خود را انجام میدهند و از این رو مخاطب آموزش تولید محتوا با موبایل نیز اقشار متنوعی محسوب میشوند. چرا که تولید محتوا دیگر به گرافیست ها و تدوینگران حرفه ای خلاصه نمیشود و تمام افراد حاضر در مشاغل مختلف مانند مغازه دارها و صاحبین کسب و کار و ادمین های پیج های اینستاگرام و …. نیز نیاز به تولید محتوا دارند چرا که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بایستی خود را در عرصه نمایش گذاشته و تولید محتوای صفحات خود را از محصولات خود با کیفیت مناسب انجام دهند.

تولید محتوا با موبایل یعنی که با گوشی در دست خود بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات و ادوات خاصی می توانید محتوای خود را به راحتی به انجام رسانده و صرفه جویی قابل توجه ای را انجام داده باشید برای مثال اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی و یا یک پیج اینستاگرام باشید می توانید به راحتی کار های ادیت عکس و فیلم و ساخت پادکست و طراحی گرافیکی خود را با استفاده از اپلیکیشن های حرف های موبایل و انجام برسانید.

برای فراگیری آموزش جامع تولید محتوا با موبایل و آشنا با اپ های تولید محتوای آموزشی با موبایل می توانید در دوره تولید محتوا با موبایل شرکت کرده یا فیلم آموزش تولید محتوا با گوشی را دانلود کنید.

در ادامه آموزش تولید محتوا با گوشی با انواع محتوای تولید شده با موبایل آشنا می شوید.

انواع محتوای تولید شده با موبایل

در این قسمت از آموزش جامع تولید محتوا با موبایل انواع محتوایی که می توانید با موبایل بسازید را نام می بریم.

  • محتوای متنی
  • محتوای تصویری
  • محتوای ویدیویی

برای آشنایی بیشتر با انواع محتوای تولید شده با موبایل می توانید در دوره تولید محتوا با موبایل شرکت کرده یا نسبت به دانلود آموزش تصویری تولید محتوا با موبایل و خرید پکیج آموزش تولید محتوا با موبایل اقدام نمایید.

در قسمت بعد دوره تولید محتوا با موبایل ابزارها تولید محتوا با موبایل را بررسی می کنیم.

ابزارهای تولید محتوا با موبایل

در این بخش از آموزش تولید محتوا با گوشی با ابزارهای تولید محتوای آموزشی با موبایل آشنا می شوید.

Evernote

یکی از همه کاره ترین ابزارها برای بازاریابان محتوا است. می‌توانید از رایانه، تبلت یا تلفن خود به Evernote دسترسی داشته باشید و همه چیز به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌شود. می توانید از Evernote برای ردیابی ایده های محتوا، سازماندهی تحقیقات برای پست های وبلاگ و حتی نوشتن محتوا استفاده کنید.

Google Docs

Google Docs یک تغییر دهنده بازی برای بسیاری از تیم های بازاریابی دیجیتال بوده است. شما می توانید در صفحات گسترده برای برنامه ریزی محتوا یا اسناد متنی برای نوشتن محتوا ایجاد کنید، به اشتراک بگذارید.

Word2CleanHTML

یکی دیگر از ابزارهایی که در آموزش جامع تولید محتوا با موبایل معرفی شده است، Word2CleanHTML است. اگر ترجیح می دهید محتوایی خارج از CMS خود در Word یا Google Docs ایجاد کنید، احتمالاً متوجه شده اید که کپی کردن این محتوا در CMS خود برای انتشار اغلب باعث ایجاد خطاهای قالب بندی می شود. Word2CleanHTML.com این مشکل را برطرف می کند. شما به سادگی متن را از هر سندی که حاوی محتوای شما است کپی کرده و آن را در این ابزار قرار دهید. سپس CleanHTML تولید می کند که می توانید آن را کپی و در ویرایشگر CMS خود جایگذاری کنید.

Hemingway App

Hemingway App یک ایزار دیگر برای تولید محتوای آموزشی با موبایل است که در آموزش تولید محتوا با گوشی به آن پرداخته شده است. برنامه همینگوی که به نام نویسنده مشهور ارنست همینگوی نامگذاری شده است، یک برنامه وب رایگان است که به شما کمک می کند خوانایی محتوای خود را بهبود بخشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوای خود را در برنامه جایگذاری کنید و بخش هایی را که نیاز به توجه دارند برجسته می کند. این ابزار راهنمایی برای بهبود نوشتار شما ارائه می دهد و همچنین به شما نمره خوانایی می دهد.

Visually

اینفوگرافیک ها برای بیان یک داستان یا توضیح تصویری یک موضوع عالی هستند. آنها به خصوص در دستگاه های تلفن همراه عالی به نظر می رسند. Visual.ly بازاری است که به شما امکان می دهد یک پروژه طراحی ایجاد کنید و به سرعت با یک متخصص ارتباط برقرار کنید تا پروژه را برای شما تکمیل کند.

در این بخش از آموزش تولید محتوا با گوشی برخی از ابزارهای تولید محتوا با موبایل معرفی شدند. برای آشنایی بیشتر با ابزارهای تولید محتوا با موبایل می توانید دوره تولید محتوا با موبایل را گذرانده یا نسبت به دانلود آموزش تصویری تولید محتوا با موبایل یا خرید پکیج آموزش تولید محتوا با موبایل اقدام نمایید.

در قسمت بعد آموزش تصویری تولید محتوا با موبایل بازار کار تولید محتوا با موبایل را بررسی می کنیم.

بازار کار تولید محتوا با موبایل

بازار کار تولید محتوا و موبایل از این رو داغ می باشد در زمان کوتاهی می توانید حجم زیادی از محتوا را در هر کجا که باشید با کیفیت قابل قبول و انجام برسانیم و از این رو می توان آن را به عنوان یک مهارت برای شغل دوم خطاب کرد به این حالت که صاحبین مشاغل مختلف ادمین های اینستاگرام مدیران سایت میتوانند در زمان کوتاهی در حالی که به کار اصلی خود مشغول می باشند تولید محتوای خود را نیز به انجام برسانند.

 برای ورود به بازار کار تولید محتوا موبایل پیشنهاد می شود که با استفاده از نرم افزارهای معروف موبایلی محتوای گرافیکی و ادیت عکس و فیلم و پادکست خود را در نمونه های همراه با استاد در حین دوره آموزش تولید محتوا با موبایل از صفر تا صد به انجام برسانیم و در نهایت برای مشاغل مختلفی مانند ادمین اینستاگرام نمونه کارهای خود را به عنوان ویترین مهارت تولید محتوا با موبایل به کارفرما ارائه دهیم و یا آن را در کنار شغل اصلی خود ادامه دهید.

آموزش تولید محتوا با موبایل رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش تولید محتوا با موبایل از صفر تا صد در رسانه آموزشی مکتب تی وی شما تمام اپلیکیشن های معروف تولید محتوا موبایل را به صورت کامل فرا خواهید گرفت. این دوره تولید محتوا با موبایل به صورت تعاملی با استاد بوده و شما می توانید در کمترین زمان ممکن آموزش تولید محتوا با گوشی را فرابگیرید.

در این دوره آموزش تولید محتوا با موبایل به صورت پروژه محور به آموزش جامع تولید محتوا با موبایل و معرفی اپ های تولید محتوای آموزشی با موبایل می پردازیم. این دوره آموزشی تولید محتوا با موبایل بدون پیش نیاز است. این دوره آموزش تولید محتوا با موبایل از صفر تا صد برای افرادی که قصد دارند در زمینه تولید محتوای آموزشی با موبایل مهارت کسب کنند، مناسب است. شما با گذراندن این دوره آموزش تولید محتوا با موبایل به صورت پروژه محور می توانید برای بازار کار در این زمینه آماده شده و از این راه کسب درآمد کنید.

علاقه مندان به تولید محتوای آموزشی با موبایل و فراگیری آموزش تصویری تولید محتوا با موبایل می توانند در دوره آموزشی تولید محتوا با موبایل شرکت کرده یا نسبت به خرید پکیج آموزش تولید محتوا با موبایل و دانلود فیلم آموزش تولید محتوا با موبایل به صورت پروژه محور از طریق همین صفحه اقدام کنند.

سرفصل های دوره جامع آموزش تولید محتوا موبایل

۱. معرفی کامل اپ ادیت عکس و ویدیو و کلاژ عکس InShot :

در این قسمت آموزش تولید محتوا با موبایل به صورت پروژه محور به آموزش اضافه کردن فونت ، اضافه کردن برچسب ، آموزش تایپوگرافی عکس ، تایپو گرافی متحرک با جزئیات می پردازیم.

۲. معرفی کامل اپ ادیت عکس حرفه ای PicsArt

در این بخش از آموزش تولید محتوا با موبایل از صفر تا صد به آموزش اضافه کردن فونت ،آموزش ادیت پایه عکس ، روتوش ، اضافه کردن برچسب می پردازیم.

۳. معرفی کامل اپ ادیت ویدیو حرفه ای Cap Cut

در این بخش از آموزش جامع تولید محتوا با موبایل نحوه اضافه کردن فونت ، نحوه فارسی نوشتن در برنامه ، آموزش ادیت حرفه ای با اپ ، آموزش کاربا بخش ادیت آماده اپ ، ترفند های اضافی را آموزش می دهیم.

۴ . معرفی کامل اپ Kine Master

در این قسمت از آموزش تصویری تولید محتوا با موبایل به آموزش استفاده حرفه ای از پرده سبز و معرفی تمامی دسته بندی ها می پردازیم.

در ادامه این آموزش تولید محتوا با گوشی نحوه ادیت ویدیو با اپ  Kine Master را آموزش می دهیم.

۵. معرفی کامل اپ ایرانی متن نگار

در این قسمت از آموزش تولید محتوا با موبایل به صورت پروژه محور به معرفی اپ ایرانی حرفه ای برای ساخت انواع تایپوگرافی و کالیگرافی حرفه ای ، آموزش ساخت لوگو با این اپ ، آموزش اضافه کردن فونت به اپ ، آموزش استفاده از بخش طلایی ، آموزش استفاده از کد های هدیه و … می پردازیم.

۶. معرفی اپ کلاژ عکس و ویدیو حرفه ای Video College

در این قسمت از آموزش تولید محتوا با موبایل از صفر تا صد به آموزش کلاژ عکس ، ویدیو ، پخش همزمان ، پخش دلخواه ، اسلاید گذاری و … می پردازیم.

۷. معرفی اپ ادیت استوری و پست جذاب Story Chic

در این بخش از دوره آموزشی تولید محتوا با موبایل به آموزش ساخت پست و استوری در ابعاد دلخواه ، معرفی بخش های مختلف و نحوه عملکرد آیتم ها ، تولید محتوا حرفه ای و سریع می پردازیم.

۸. معرفی کامل دو اپ برای باکیفیت کردن عکس Remini & Enhance Fox

در این قسمت از آموزش جامع تولید محتوا با موبایل به آموزش ترفند ها و قابلیت های هوش مصنوعی هر دو اپ ، آموزش کاربا هرکدام ، بررسی کیفیت و نحوه عملکرد هرکدام ، آیتم ها و قابلیت های متفاوت می پردازیم.

۹. معرفی اپ Background Eraser

در این قسمت از آموزش تصویری تولید محتوا با موبایل نحوه تبدیل عکس به برچسب و ساخت پی ان جی و عکس های بدون زمینه را آموزش می دهیم.

۱۰. معرفی Intro Maker & Hype Texta

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوا با موبایل بهترین اپ های ادیت اینترو و تیزر تبلیغاتی و تولید محتوا برای فضای مجازی معرفی می کنیم.

سرفصل ها

۱ فصل ۱۰ جلسه ۹:۱۷:۰۴ ساعت

دوره جامع آموزش تولید محتوا با موبایل

۱۰ قسمت ۹:۱۷:۰۴

۱. معرفی کامل اپ ادیت عکس و ویدیو و کلاژ عکس InShot

رایگان (پخش زنده)
۱:۲۴:۰۷

۲. معرفی کامل اپ ادیت عکس حرفه ای PicsArt

۰۰:۵۸:۱۹

۳. معرفی کامل اپ ادیت ویدیو حرفه ای Cap Cut

۱:۳۴:۳۵

۴ . معرفی کامل اپ Kine Master

۱:۳۳:۰۸

۵. معرفی کامل اپ ایرانی متن نگار

۱:۲۳:۱۷

۶. معرفی اپ کلاژ عکس و ویدیو حرفه ای Video College

۰۰:۲۳:۰۰

۷. معرفی اپ ادیت استوری و پست جذاب Story Chic

۰۰:۲۳:۱۸

۸. معرفی کامل دو اپ برای باکیفیت کردن عکس Remini & Enhance Fox

۰۰:۲۹:۲۹

۹. معرفی اپ Background Eraser

۰۰:۰۶:۴۱

۱۰. معرفی Intro Maker & Hype Texta

۱:۰۰:۵۰

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. مراحل مختلف آموزش تولید محتوا با موبایل چیست؟

2. بهترین اپلیکیشین های تولید محتوا با موبایل کدام اند؟

برای بهترین اپلیکیشین های تولید محتوا با موبایل برای ادیت عکس میتوان به InShot و picsart اشاره نمود و برای بهترین اپلیکیشین های تولید محتوا با موبایل برای ادیت ویدیو یا فیلم نیز میتوان به کپ کات و کاین مستر اشاره کرد.

یگانه طالب زاده

مدرس دوره: یگانه طالب زاده

متخصص تولید محتوای گرافیکی با موبایل

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه