آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور

آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور

لوگو نشان دهنده هویت یک برند می باشد. به تعبیر دیگر از آن به عنوان امضای برند می توان نام برد.  از آن جایی که اولین تصویر از برند را احتمالا لوگوی آن در ذهن مخاطب می سازد؛ طراحی لوگو اهمیت بسیار زیادی برای شخص یا شرکت صاحب برند خواهد داشت. لوگو ها انواع مختلفی دارند و طراحی آن ها نیز نیازمند رعایت اصول اولیه است. نرم افزاری که معمولا طراحان برای پیاده سازی طراحی های لوگوی خود از آن استفاده می کنند برنامه ایلوستریتور است که بر پایه وکتور و معادلات ریاضی ساخته شده است. این نرم افزار حرفه ای دست طراح را در ترسیم هرآنچه از ذهنش می گذرد باز می گذارد و به طراح اجازه می دهد خلاقیت خود را به کارفرما نشان دهد. آموزش ایلوستریتور می تواند قدمی برای شروع این مسیر باشد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش کامل طراحی لوگو خواهید دید

معرفی طراحی لوگو

آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور 1

قبل از پرداختن به دوره جامع آموزش طراحی لگو، به خود معرفی لوگو میپردازیم. لوگو همانطور که میدانید مانند امضای یک برند است. اموزش طراحی لگو یکی از مهم ترین اقدامات صاحبان برند است. از همین رو ما یک دوره آموزش طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور را تهیه کردیم تا بطور کامل و جامع به آموزش طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور بپردازد.

لوگو یک نماد بصری برای نشان دادن اعتبار و در جهت ساخت هویت برای یک برند اولین چیزی است که هرکس آن را به خاطر می آورد. شاید جالب باشد که لوگو را نوک قله ای تعریف نمود که قسمت زیادی از آن که توسط مشتری های یک کسب و کار دیده نمی شود و زیر آب است و این صرفا نوک قله یا همان لوگو است که مشهود است و نشانی از ویژگی های مختلف کسب و کار و پیروی از اصول برند خواهد بود. در حال حاضر داشتن لوگو برای هر کسب و کاری ضروری است. به همین دلیل ما اموزش طراحی لگو را اماده کردیم که در ان به اصول طراحی لوگو و طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور پرداخته شده است.

باتوجه به گسترش دنیای تبلیغات و تاثیر بسیار زیاد لوگو در کمپین ها تبلیغاتی حتما فرآیند طراحی لوگو باید با دقت زیادی انجام شده و پس از تبادل نظر در مراحل مختلف با مشتری به طرح ایده آل برای آن رسید. بنابراین طراحی لوگو علی رغم آنچه نمایان است صرفا یک کار ساده نبوده و دارای ابعاد مختلفی از جمله روانشناسی طراحی لوگو با توجه به نوع کسب و کار و مفهوم و شعار آن می باشد. به همین جهت ما دوره آموزش طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور را برای آموزش طراحی لوگو آماده کردیم. ما تمام سعی خود را بکار بستیم تا بتوانیم در مدت زمان مناسب بیشترین مطالب آموزش طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور را در دوره آموزش طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور بگنجانیم.  شما می توانید برای دانلود آموزش طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور از طریق همین صفحه اقدام نمایید.

لوگو انواع مختلفی مانند :

لوگوتایپ که دارای اسم برند شما بوده ، لوگوهایی که دارای حروف تغییر شکل یافته هستند ،

لوگوی مفهومی یا انتزاعی که با ایده پردازی روی کسب و کار شکل می گیرد ،

لوگوی نشانه گذاری شده که با استفاده از حروف تغییر شکل یافته در یک شکل هندسی به وجود می آیند

و لوگوی پویا با وجود عناصر متحرک که زیاد مرسوم نبوده و خارج از فضای فیزیکی و چاپی صرفا در فضای وب کاربرد دارد.

سعی کردیم در دوره آموزش طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور به تمامی نکات مهم و ضروری در طراحی لوگو و طراحی المان با ایلوستریتور پرداختیم. شما می توانید دوره آموزش طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور را جهت طراحی المان با ایلوستریتور از همین صفحه دانلود کنید.

بازار کار پیش روی شما پس از یادگیری طراحی لوگو

آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور 3

همانطور که در بالاتر نیز گفتیم تمام برندها در اولین قدم به سراغ طراحی لوگو می روند.

علاوه بر آن با توجه به گسترش فضای مجازی و کسب و کارهای آنلاین لزوم طراحی لوگو برای سایت ها و اپلیکیشن ها و حتی پروفایل شبکه های اجتماعی بیش از پیش محسوس شده است.

طراحی لوگو هم به صورت آزادکاری یا فریلنسری قابل انجام است که اصول آن بازاریابی در شبکه های اجتماعی بوده و یا استفاده از پلتفرم های فریلنسری مانند پونیشا خواهد بود. هم اینکه در شرکت های زیادی با رده های کاری متفاوت به این تخصص نیازمندند. همچنین برای شما پس از آموزش طراحی لوگو، امکان کسب درآمد دلاری با استفاده از طراحی لوگو فراهم است که از طریق سایت های فریلنسری بین المللی به راحتی قابل انجام خواهد بود. از همین رو ما  دوره آموزش طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور را تهیه کردیم که به آموزش طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور و طراحی المان با ایلوستریتور می پردازد. در دوره آموزش طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور علاوه بر آموزش طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور و طراحی المان با ایلوستریتور به اصول طراحی لوگو و مطالب نیز پرداختیم. دوره آموزش طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور برای همه افراد مناسب زیرا ما برای آموزش طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور از مطالب مقدماتی شروع کردیم و سپس به آموزش طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور پیشرفته پرداختیم.

در این دوره آموزش طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور شما با لوگوهایی که در حال حاضر در دنیا ترند هستند نیز آشنا خواهید شد و میتوانید مانند آن ها لوگوهایی پولساز خلق کنید و مشتری های گران قیمت را به سمت خود جذب نمایید. شما می توانید با فراگیری آموزش طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور و یادگیری اصول طراحی لوگو به طراحی المان با ایلوستریتور بپردازید و کسب درآمد کنید.

بازار کار پیش روی دانشجویان دوره آموزش طراحی لوگو

از آنجایی که شنیدن کی بود مانند دیدن به شما پروژه ها و فرصت های استخدامی در تخصص طراحی لوگو را معرفی میکنیم تا پس از این دوره آموزش طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور بتوانید در آن ها کسب درآمد کنید.

برای پروژه ها میتوانید ( لیست پروژه های طراحی لوگو پونیشا ) را سرچ کنید و لیست پروژه هایی که در انتظار شماست را ببینید.

همچنین میتوانید در سایت های ( جابینجا ) و ( ایران استخدام ) عبارت ( طراح لوگو ) را سرچ کنید تا به آگهی های استخدامی که پیش روی شما پس از دوره آموزش طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور است برسید.

آموزش طراحی لوگو رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور از سری دوره های آموزش ایلوستریتور شما ۵ فاز را طی میکنید تا یک متخصص طراحی لوگو در انتها داشته باشیم:

 • تعامل و متوجه شدن منظور مشتری : مشتریان شما در طراحی لوگو افرادی در صنوف مختلف خواهند بود

و شما برای طراحی لوگو برای معرفی هرچه بیشتر برند آن ها باید بلد باشید تا تمام جوانب مختلف برای لوگو را در مورد آن ها بررسی کرده و به نوعی حرف آن ها را بفهمید!

پس در اولین بخش از دوره آموزش کامل طراحی لوگو شما باید زبان مشتری را متوجه شوید!

 • ایده پردازی : پس از کشف مفاهیم لازم برای طراحی لوگو شما یاد میگیرید که چطور آن ها را به ایده تبدیل نمایید.

این ایده پردازی در این بخش از دوره آموزشی طراحی لوگو از طریق اتود زدن و روی کاغذ انجام شده و به شما در طوفان فکری و افزایش خلاقیت کمک شایانی خواهد نمود.

lynda می تواند منبع خوبی برای الهام گرفتن در طراحی لوگو و طراحی المان با ایلوستریتور باشد.

 • پیاده سازی ایده ها در نرم افزار ایلاستریتور : نرم افزار ایلاستریتور نرم افزاری تخصصی در زمینه طراحی برداری بوده و یکی از مهم ترین عوامل در ساخت لوگوی حرفه ای این است که نرم افزار مخصوص آن استفاده شود و در مواقعی استفاده ی نابجا از فتوشاپ در طراحی لوگو موجب درجا زدن شما در این مهارت خواهد بود.

در این فاز از دوره آموزش طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور شما نحوه ی پیاده سازی ایده های خود در نرم افزار و طراحی المان با ایلوستریتور را خواهید آموخت.

 • اصول طراحی لوگو : حال به جایی میرسیم که اکثر دوره های طراحی لوگو به صورت حضوری و غیرحضوری به آن می پردازند. در اینجا شما با تمام ابزارها و تکنیک های لازم و اصول طراحی لوگو برای پیاده سازی لوگوهای خود خواهید پرداخت.
 • لوگوهای روز دنیا و ساخت لوگوهای گرانقیمت : در فاز آخر از دوره آموزش کامل طراحی لوگو شما با لوگوهایی که در حال حاضر مخاطبین زیادی را از این جهت که در کسب و کار های موفق به کار گرفته شده و خوب جواب داده اند را آشنا خواهید شد

تا در پروژه های خود در این مسیر ایده آل حرکت کنید.

در دوره آموزشی طراحی لوگو از رسانه آموزشی مکتب تی وی شما در یک فضای آموزشی تعاملی همراه با فایل های تمرینی واصول طراحی لوگو در یک سناریو آموزشی از پیش تعیین شده همراه با استاد تمرین خواهید نمود تا به مرحله تخصصی در طراحی لوگو برسید.

این دوره در محیط استودیو ضبط شده و بعد از چند مرحله تدوین در اختیار شما قرار گرفته است.

سرفصل های دوره آموزشی طراحی لوگو و همینطور تجربیات مدرس این دوره طراحی لوگو دوره ای بی نظیر در این زمینه را خلق نموده است.

آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور 5

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزش جامع طراحی لوگو توجیه پذیر است؟

1. شما با پرداخت هزینه کمتر از یکی از خریدهای روزمره خود، می توانید به این دوره آموزشی دسترسی داشته باشید در صورتیکه برای دوره آموزشی حضوری با همین کیفیت چند میلیون باید هزینه کنید.

2. همانطور که در پروژه ها و فرصت های استخدامی که در قسمت قبلی مشاهده کردید با اولین پروژه یا اولین حقوق خود به چند برابر این هزینه دسترسی پیدا خواهید کرد.
پس همین الان دکمه را بزنید و به جمع طراحان لوگوی کشور بپیوندید. خوش آمدید

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی لوگو

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.لوگو چیست، انواع لوگو، ۱۲قانون اصولی طراحی لوگو، طرز برخورد با مشتری و سوالهایی که باید پرسیده بشن

این قسمت از دوره جامع طراحی لوگو در مورد ماهیت لوگو و انواع آن و ۱۲ قانونی که باعث می‌شود لوگو بهتر به نظر برسد صحبت می شود،

همچنین در مورد طرز برخورد با مشتری و سوال هایی که می تواند در راستای طراحی لوگو کمک مان کند.

2.آموزش چگونه اتود زدن روی کاغذ

در این قسمت از دوره جامع طراحی لوگو یاد میگیریم که چطور قبل از کار در ایلوستریتور طرح اولیه ای از ایده مان را اتود بزنیم.

3. اجرای اتود های کاغذی در ایلوستریتور

در این قسمت از دوره آموزش کامل طراحی لوگو آموزش ایده هایی که در قسمت قبل اتود زدیم را اسکن کردیم و در ایلوستریتور پیاده سازی میکنیم.

4.انواع تکنیک های اجرای متن در لوگو

این قسمت از از دوره طراحی لوگو در مورد انواع تایپ فیس ها ، چگونه ایجاد کردن لوگوی مونوگرام، چگونه موج دادن به نوشته و نوشتن متن به صورت دایره، چگونه تبدیل کردن متن به نقطه و تکنیک های دیگر است.

5.چند مدل از لوگوهایی که با اشکال ایجاد شدن

این قسمت از دوره آموزش کامل طراحی لوگو در مورد چگونه استفاده کردن از اشکال و تبدیل اونها و تغییر به یک المان برای لوگو

و چگونه ایجاد کردن لوگوی درایو ،بازیافت و ایجاد ستاره است.

6.اشکال انتزاعی

این قسمت از آموزش طراحی آرم در مورد ایجاد ربان، سپهر و چند نمونه از اشکال انتزاعی است.

7.چند شکل خاص و معروف

این قسمت از دوره آموزشی طراحی لوگو در مورد چگونگی ایجاد سیستم ماژولار و ایجاد راه مارپیچی و ایجاد چند شکل مفهومی است.

8.افکت های ۳ بعدی + درخشش ها

این قسمت از دوره جامع طراحی لوگو در مورد چگونگی ایجاد درخشش در لوگو، نوشتن متن روی مکعب به حالت سه بعدی ،چگونه دادن افکت ۳بعدی به متن و شکل

و استفاده از blend tool و چگونه ایجاد سایه با استفاده از پترن است.

9.فضای منفی + تکسچر + تناسب طلایی (فیبوناچی) + تریس کردن تصویر

این قسمت از آموزش طراحی آرم در مورد چند نمونه استفاده از فضای منفی و مزایای آن

و چگونه استفاده از تصویر در نوشته ، نسبت طلایی در لوگو و دادن تکسچر به لوگو است.

10.رنگها و چگونه استفاده کردن تو فضای ایلوستریتور

این قسمت از دوره آموزش کامل طراحی لوگو در مورد جنبه های مثبت و منفی رنگ ها ،چگونه دادن رنگ و ایجاد هارمونی در لوگو در ایلوستریتور است.

11.چگونه ایجاد فضای مشخص اطراف لوگو + خروجی چاپی + خروجی نمایشی

این قسمت از دوره آموزشی طراحی لوگو در مورد چگونه ایجاد کردن یک فضای مشخص برای لوگو و یکی کردن آن با لوگو

و تفاوت نسخه چاپی و نمایشی لوگو و ایجاد آنها است.

12.لوگوهای پولساز

این بخش از دوره آموزش طراحی آرم در مورد این است که چگونه رنگ ها ،پترن ها و موضوعات دیگر باعث محبوب شدن و پولساز شدن لوگو شده است .

سرفصل ها

۱ فصل 12 جلسه ۸:۰۱:۴۸ ساعت

دوره جامع آموزش طراحی لوگو

۱۲ قسمت ۸:۰۱:۴۸

1.لوگو چیست، انواع لوگو، ۱۲قانون اصولی طراحی لوگو، طرز برخورد با مشتری و سوالهایی که باید پرسیده بشن

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۱۸:۰۵

2.آموزش چگونه اتود زدن روی کاغذ

۰۰:۳۰:۰۱

3. اجرای اتود های کاغذی در ایلوستریتور

۱:۱۲:۲۷

4.انواع تکنیک های اجرای متن در لوگو

۱:۰۹:۲۶

5.چند مدل از لوگوهایی که با اشکال ایجاد شدن

۰۰:۴۳:۱۱

6.اشکال انتزاعی

۱:۰۱:۲۲

7.چند شکل خاص و معروف

۰۰:۳۷:۳۷

8.افکت های ۳ بعدی + درخشش ها

۰۰:۵۱:۱۲

9.فضای منفی + تکسچر + تناسب طلایی (فیبوناچی) + تریس کردن تصویر

۰۰:۴۵:۱۱

10.رنگها و چگونه استفاده کردن تو فضای ایلوستریتور

۰۰:۲۱:۲۲

11.چگونه ایجاد فضای مشخص اطراف لوگو + خروجی چاپی + خروجی نمایشی

۰۰:۲۲:۱۶

12.لوگوهای پولساز

۰۰:۰۹:۳۳

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم یادگیری طراحی لوگو را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

برای شروع طراحی لوگو باید اول بتوانید با نرم افزار ایلاستریتور کار کنید.

پس ما  اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید

و تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار ایلاستریتور شما را می چیند را یاد بگیرید و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

شما می توانید دوره اموزش ایلاستریتور  که در دوره های مکتب تی وی می باشد رو خریداری کنید و شروع به یاد گیری نرم افزار کنید و بعد وارد این دوره بشید.

۲. این دوره طراحی لوگو تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزش کامل طراحی لوگو بر اساس این است که شما مطالب مربوط به طراحی لوگو  را کاملا درک کنید.

بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند.

پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

۳. چگونه از محتوای دوره آموزشی طراحی لوگو اطمینان پیدا کنم؟

اگر شما به فهرست نگاهی بیندازید  تمام قسمت های دوره طراحی لوگو  همراه با توضیحات آن ها آورده شده است

و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از طراحی لوگو بلد نباشید.

برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های طراحی لوگو در سطح اینترنت را مقایسه نمایید.

خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزشی طراحی لوگو خواهید شد.

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی طراحی لوگو و فن بیان مدرس اطمینان پیدا کنم؟

این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است و کیفیت بالایی دارد.

اگر شما به پیش نمایش این دوره نگاهی بیندازید متوجه این موضوع میشوید.

۵. مدرس دوره طراحی لوگو چرا فرد مناسبی برای این دوره است؟

برای آموزش کامل طراحی لوگو  همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک گرافیک و هم چنین در زمینه ارتباط بصری حرفه ای باشد 

تا شما در حین آموزش مطالب پایه گرافیک را نیز فرا بگیرید.

به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر این دوره طراحی لوگو مسلط می شوید.

۶. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره جامع طراحی لوگو به چه صورت است؟

در دوره جامع طراحی لوگو  شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید.

در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید

که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری لایت روم خواهند بود.

دریا حمزه علی

مدرس دوره: دریا حمزه علی

فارغ التحصیل رشته مولتی مدیا که سابقه طراحی لوگو برای برندهای متعددی را داشته اند. در این دوره آموزشی طراحی لوگو طبق استانداردهای مکتب تی وی پیش رفته و سعی شده تا با پوشش تمام نیاز های یک طراح لوگو از مرحله تعامل با مشتری تا ساخت یک لوگوی گران قیمت و ترند دنیا شرح داده شود.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
amirrezajalili
amirrezajalili
2 سال قبل

سلام.داخل ویدیو ها فرمودین فایل های اموزشی مورد نیاز رو میتونین در کنار فیلم دانلود کنین،چجوری میتونم دانلود کنم ؟؟

Bernardo
Bernardo
1 سال قبل

ممنون از آموزش مفیدتون

s.ahmadi
s.ahmadi
1 سال قبل

سلام. میخواستم بدونم این دوره طراحی لوگو به درد کسایی که هیچ آشنایی اولیه ای در این زمینه ندارن هم میخوره یا نه؟

s.ahmadi
s.ahmadi
پاسخ به  پشتیبانی مکتب تی وی
1 سال قبل

ممنون از توضیحات کاملتون.

Stephan
Stephan
1 سال قبل

ممنون از مطلب مفیدتون

سوگند محمدی
سوگند محمدی
1 سال قبل

سلام بعد از پرداخت و خرید دوره آموزش طراحی لوگو آیا مدت زمان استفاده از لینک های دانلود محدوده؟

R.ESLAMI
R.ESLAMI
1 سال قبل

سلام آیا امکان پرسش سوالات و مشکلات احتمالی در طول آموزش طراحی لوگو از استاد دوره وجود داره؟

بهناز
بهناز
1 سال قبل

سلام ببخشيد براي شروع آموزش طراحی لوگو لازمه ك طراحي يا نقاشي خوبي داشته باشيم؟

ثابتی
ثابتی
1 سال قبل

سلام بعد از خرید، فایل های آموزش به ایمیل ارسال میشن؟

gholami
gholami
1 سال قبل

ببخشید با چه محیطی کار میکنین؟؟؟

nafisi
nafisi
1 سال قبل

سلام دوره آموزش طراحی لوگوتون پشتیبانی هم داره و میشه از استاد سوال پرسید؟

r.sharif
r.sharif
1 سال قبل

سلام .با چه نرم افزاری لوگو میسازید ؟

zahra
zahra
11 ماه قبل

سلام بعد از این دوره میشه لوگوهایی مثل سایت هایی که خدمات طراحی لوگو ارائه میدهند طراحی کرد

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه