آموزش خروجی epub در ایندیزاین

آموزش خروجی epub در ایندیزاین

با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن گوشی های هوشمند در ابعاد مختلف زندگی بشریت رنگ و بوی متفاوتی پیدا کرده است. کتاب های کاغذی جای خود را به کتاب های الکترونیکی داده اند و در این مدت زمان کوتاه محبوبیت بسیار نیز پیدا کرده اند. فرمت Epub این امکان را می دهد که با حفظ تمام عناصر کتاب ، ابعاد آن رابا توجه به دستگاهی که از آن استفاده می کنید  تغییر دهد. این فرمت در تمام دیوایس های موبایلی و سیستمی قابل اجرا می باشد و از محبوب ترین مباحث در آموزش ایندیزاین می توان به چگونگی گرفتن خروجی  Epub  در این نرم افزار اشاره کرد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین

با گسترش وسایل الکترونیکی و دیوایس های مختلفی مانند تبلت و کتاب خوان و موبایل و لپ تاپ و سیستم کامپیوتری دسکتاپ که با صفحات نمایشی در ابعاد و اندازه های مختلف قرار دارند، مطالعه و خواندن دنیای کتاب ها و مقالات و روزنامه ها نیز جای خود را از روی کاغذ به این ابزارهای الکترونیکی داد. شما با اموزش خروجی electronic publication در ایندیزاین می توانید به راحتی از کتاب ها خروجی  epub  بگیریرید. برای دانلود آموزش ساخت کتاب EPUB با ایندیزاین و مشاهده فیلم آموزش خروجی epub در ایندیزاین می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

در سال 2007 انجمن بین المللی انتشارات دیجیتال یک استاندارد باز برای کتاب های الکترونیکی معرفی نمود که Epub نام داشت و خلاصه ی عبارت Electronic Publication یا انتشارات دیجیتال می باشد. به صورت کلی فرمت Epub با این توضیح آمده است که تمام عناصر موجود در کتاب های الکترونیکی مانند فونت و تصویر و فهرست و متادیا و … را براساس دستگاهی که از آن استفاده میکنید حفظ میکند و آن را به بهترین شکل ممکن برای آن ابعاد درمیاورد تا خواننده به راحتی بتواند از آن استفاده نماید. برای دانلود آموزش ساخت کتاب EPUB با ایندیزاین و مشاهده فیلم آموزش خروجی epub در ایندیزاین می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

اکثر سیستم عامل های مانند ویندوز و اندروید و ios دارای نرم افزارهایی هستند که میتوان فرمت Epub را باز نموده و از آن استفاده نمود و در این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین میتوان این فرمت را در نرم افزار ایندیزاین ایجاد نموده و خروجی گرفت. برای دانلود آموزش ساخت کتاب EPUB با ایندیزاین و مشاهده فیلم آموزش خروجی epub در ایندیزاین می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

در این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین شما میتوانید در کنار سایر مهارت های نرم افزاری و مهارتی گرافیکی خود از آن برای نویسندگان کتاب ها و مقالات و همینطور دفاتر روزنامه ها ومجلات و همینطور انتشارات ها پروژه گرفته و یا به استخدام آن ها دربیایید و اقدام به تولید کتاب ها و روزنامه های الکترونیکی برای آنها نمایید که قابل توجه است که این نوع از مطالعه روز به روز جای خود را به مطالعه کاغذی می دهد. برای دانلود آموزش ساخت کتاب EPUB با ایندیزاین و مشاهده فیلم آموزش خروجی epub در ایندیزاین می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش خروجی Epub  در نرم افزار ایندیزاین رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش خروجی Epub در ایندیزاین که طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی ضبط شده است، شما در کمترین زمان ممکن میتوانید به این مهارت مسلط شده و به صورت تعاملی همراه با استاد به آن مسلط شوید. این دوره آموزشی که اولین و کامل ترین دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین می باشد تمام مطالب مورد نیاز شما به صورت یکجا به شما ارائه خواهد کرد. برای دانلود آموزش ساخت کتاب EPUB با ایندیزاین و مشاهده فیلم آموزش خروجی epub در ایندیزاین می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

ضمنا پیشنهاد میشود در صورتی که به خود نرم افزار ایندیزاین تسلط لازم را ندارید در بخش آموزش ایندیزاین آموزش این نرم افزار را در ابتدا بگذرانید. برای دانلود آموزش ساخت کتاب EPUB با ایندیزاین و مشاهده فیلم آموزش خروجی epub در ایندیزاین می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

مزایای آموزش خروجی epub در ایندیزاین

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش خروجی epub در ایندیزاین

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از اموزش نحوه ساخت کتاب epub با ایندیزاین بصورت ساده و کاربردی روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی

خوش آمدید به آموزش دوره epub تو این دوره بهتون میگیم epub چیه .. ؟ چرا باید epub  یاد بگیرد ..؟ و ازتون میپرسیم آیا واقعا میخواید توسعه دهنده epub بشید… ؟

2.محیط کار

اگر قانع شدید که میخواین توسعه دهنده epub  باشید در این قسمت از آموزش نحوه ساخت کتاب epub با ایندیزاین بصورت ساده و کاربردی بریم با هم محیط کاریش رو ببینیم و آماده شروع دوره بشیم.

3.اولین epub

محیط اولین گام برای یادگیری اشتباه کردنه.! اولین خروجی epub  رو میگیریم تا بفهمیم چی موضوعاتی رو لازمه که یادبگیرم که این قسمت از آموزش نحوه ساخت کتاب epub با ایندیزاین بصورت ساده و کاربردی به آن می پردازیم.

4.spaces

چیزی که شما در محیط ایندیزاین می بینید با چیزی که به صورت epub  خروجی میگیرید فرق داره ، در گام اول بریم در مورد فاصله ی اجزا با هم صحبت کنیم که این قسمت از آموزش نحوه ساخت کتاب epub با ایندیزاین بصورت ساده و کاربردی به آن می پردازیم.

5.anchored obj

در مورد  anchored object در آموزش ایندیزاین صحبت کردیم و اینجا یک کاربرد اساسی از این ابزار رو یاد میگیریم که این قسمت از آموزش نحوه ساخت کتاب epub با ایندیزاین بصورت ساده و کاربردی به آن می پردازیم.

6.articel panel

این رو باید خوب درک کنید گه وقتی ایندیزاین میخواد epub درست کنه چه طور رفتار و فکر میکنه این باعث میشه که layout   پروژه تون رو درست ببندید این قسمت ابزاری برای این کار بهتون معرفی میکنم… که این قسمت از دوره آموزش نحوه ساخت کتاب epub با ایندیزاین بصورت ساده و کاربردی به آن می پردازیم.

7.table of content

هر epub  باید یک فهرست داشته باشه و این فهرست از طریق منو کناری نرم افراز های epub  خوان قابل دست رسی باشه تو این قسمت از دوره آموزش خروجی کتاب epub در ایندیزاین این موضوع رو با هم یاد میگیریم.

8.slipt tag

در هر epub  یک سری استاندارد باید رعایت بشه تا برای کابر خوانا باشه این قسمت از دوره آموزش خروجی کتاب epub در ایندیزاین برخی این تنظیمات رو معرفی میکنیم.

9.custom toc

فهرست و تنظیماتش اینقدر در epub  مهمه که ما باید بیشتر در موردش توضیح بدیم تا به همه جزییاتش مسلط بشید و بتونید یک epub  با کیفیت تولید کنید.که در این قسمت از دوره آموزش خروجی کتاب epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

10.index

Index  ها یا عنوان های موضوعی که در انتهای هر کتابی دیدید در واقع نوعی فهرست هستش ولی در ایندیزاین ابزار مخصوص به خودش رو داره چون تنظیمات خاص خودش رو داره این قسمت از دوره آموزش خروجی کتاب epub در ایندیزاین رو با دقت ببینید.

11.tabel

حتما تا الان متوجه شدید که برای هرچیزی که به صورت epub  میخواید خروجی بگیرید تنظیمات خاصی وجود داره جداول هم از این قاعده مستثنی نیستن پس حواسمون باشه. که در این قسمت از دوره آموزش خروجی کتاب epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

12.exporting objects

در این قسمت  از  دوره آموزش خروجی کتاب epub در ایندیزاین و قسمت بعدی در مورد تنظیمات object ها میگیم براتون توضیح میدیم که چرا ممکنه چیزی که شما در ایندیزاین درست میکنید ممکنه در نسخه epub  کاملا متفاوت باشه.

13.image properties

در این قسمت  از آموزش خروجی electronic publication در ایندیزاین و قسمت بعدی در مورد تنظیمات object ها میگیم براتون توضیح میدیم که چرا ممکنه چیزی که شما در ایندیزاین درست میکنید ممکنه در نسخه epub  کاملا متفاوت باشه.

14.Wrap

تنظیمات متن رو یاد گرفتید تنظیمات object ها رو هم یادگرفتید حالا چیدن این ها کنار هم تنظیمات خودش رو داره که در این قسمت از آموزش خروجی electronic publication در ایندیزاین به آن می پردازیم.

15.Alt tag

برای تصاویری که در epub  قراره باشه باید متن جایگزین قرار بدیم تا اگر فردی epub  رو به یک نرم افزار کتاب خوان صوتی داد به جای تصویر شرح تصویر خوانده شود  که در این قسمت از آموزش خروجی electronic publication در ایندیزاین به آن می پردازیم.

16.obj style

به اندازه پنل های paragraph style و character style  پنجره ی oject style  هم مهمه و کار با اون ضروری چرا که در epub ها طولانی سرعت عمل شماره رو بالا میبره که در این قسمت از آموزش خروجی electronic publication در ایندیزاین به آن می پردازیم.

17.cover

جلد و تنظیمات مربوط به جلد این قسمت از آموزش خروجی electronic publication در ایندیزاین رو باید با دقت انجام بدید چون اولین چیزیه که فرد از  epub  میبینه.

سرفصل ها

۱ فصل ۱۷ جلسه ۲:۳۳:01 ساعت

دوره جامع آموزش خروجی epub در ایندیزاین

۱۷ قسمت ۲:۳۳:01

1.معرفی

رایگان (پخش زنده)
00:08:02

2.محیط کار

00:06:52

3.اولین epub

00:04:05

4.spaces

00:15:02

5.anchored obj

00:08:30

6.articel panel

00:08:56

7.table of content

00:11:14

8.slipt tag

00:05:48

9.custom toc

00:06:31

10.index

00:13:14

11.tabel

00:11:05

12.exporting objects

00:11:54

13.image properties

00:09:33

14.Wrap

00:10:06

15.Alt tag

00:05:42

16.obj style

00:05:06

17.cover

00:11:12

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در بخش سوالات متداول در منوی اصلی میتوانید این دوره آموزشی را هم مانند سایر دوره های آموزشی یاد بگیرید.

۲. این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین بر اساس این است که شما مطالب این دوره آموزشی را کاملا درک کنید.  پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

۳. چگونه از محتوای دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین اطمینان پیدا کنم؟

در فهرست عناوین دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از این دوره آموزشی بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش خروجی epub در ایندیزاین در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین خواهید شد.

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین و فن بیان مدرس اطمینان پیدا کنم؟

دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

فرزاد تاراپوروالا

مدرس دوره: فرزاد تاراپوروالا

این مهارت که تاکنون به زبان فارسی دوره آموزشی اختصاصی درباره آن تولید نشده بود توسط این متخصص که سال ها روی آن نرم افزار کار کرده و با استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی ضبط شده و به مخاطبین و علاقه مندان آن ارائه گردید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سینا طاهری
سینا طاهری
1 سال قبل

سلام ایا برای دیدن دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین، مشاهده دوره نرم افزار ایندیزاین نیاز است؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه