آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد

آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد

از داوینچی می توان به عنوان حرفه ای ترین نرم افزار تدوین غیرخطی نام برد. این نرم افزار در اصلاح رنگ کاربرد دارد و درتدوین بسیاری از ویدئو های معروف نیز از آن استفاده شده است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد داوینچی ریزالو می توان به قابلیت ویرایش فایل های با رزولوشن 8k اشاره کرد.این مزایا موجب شده علاقمندان زیادی به آموزش داوینچی و همینطور آموزش تدوین روی آورند.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش داوینچی خواهید دید

معرفی داوینچی

رنگ مطلوب و میزان نور در تصویر یکی از مواردی است که تاثیر بسیار مهمی در کیفیت خروجی نهایی آن پروژه داشته و برای تولید کنندگان آن اثر از اهمیت بسیار برخوردار است.

 قبل از پرداختن به دوره آموزش داوینچی کمی به خود این نرم افزار میپردازیم. در تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های سینمایی و اصولا در تصویربرداری معمولا شرایط نوری در هنگام ضبط مساعد نبوده و آنطور که باید برای خروجی باشد نخواهد بود.

از این رو بعد از انجام امور تدوین و جلوه های ویژه مرحله ای در تدوین تعریف میشود با نام اصلاح رنگ و نور که وظیفه آن اصلاح کردن ساختار رنگ ها و میزان نور برحسب شرایط صحنه میباشد.

معرفی نرم افزار داوینچی در صفجه دوره آموزش داوینچی

نرم افزار داوینچی، یک نرم افزار تخصصی برای اصلاح رنگ تولید شرکت Black Magic Design بوده که دارای امکانات و ابزارهای بسیار زیادی برای اصلاح رنگ میباشد که حرف اول را در دنیای هنر دیجیتال در زمینه Color Correction میزند.

داوینچی رزولیشن های SD, HD, Full HD, 2K, 4K و حتی بالاتر را پردازش میکند و از این بابت هیچ مشکلی ندارد. نرم افزار DaVinci Resolve با سرعت بسیار بالا به صورت Real Time تصاویر را پردازش نموده و برای سیستم عامل ویندوز و مک در اختیار است. برای آشنایی با امکانات و ابزارهای داوینچی می توانید نسبت به دانلود آموزش نرم افزار داوینچی به زبان فارسی و خرید آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد اقدام نمایید.

در ادامه آموزش کامل داوینچی فارسی کاربردهای این نرم افزار را بررسی می کنیم.

کاربرد نرم افزار داوینچی

در این قسمت از اموزش صفر تا صد داوینچی به بررسی کاربردهای نرم افزار داوینچی می پردازیم.

 • ویرایش فیلم
 • برش فیلم
 • تصحیح رنگ
 • تصحیح صدا
 • و…

در این بخش از آموزش DaVinci Resolve برخی از کاربردهای نرم افزار داوینچی را بیان کردیم. برای آشنایی بیشتر با کاربردهای نرم افزار داوینچی می توانید در دوره داوینچی ریزالو شرکت کرده یا نسبت به دانلود آموزش نرم افزار داوینچی به زبان فارسی و خرید آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد اقدام نمایید.

ویژگی های نرم افزار داوینچی

در این بخش از آموزش داوینچی به صورت کامل ویژگی های نرم افزار داوینچی را بیان می کنیم.

 • ابزارهای ویرایش حرفه ای
 • ابزارهای تصحیح رنگ
 • همکاری چند کاربره
 • ابزارهای سه بعدی
 • موتور پخش با کارایی بالا
 • پشتیبانی از 4K
 • و…

در این قسمت از آموزش DaVinci Resolve ویژگی های این نرم افزار را نام بردیم. برای شناخت بیشتر ویژگی های این نرم افزار می توانید دوره آموزشی داوینچی ریزالو را گذرانده یا نسبت به دانلود آموزش نرم افزار داوینچی به زبان فارسی و خرید آموزش داوینچی ریزالو صفر تا 100 اقدام کنید.

مزایا و معایب نرم افزار داوینچی

در این بخش از آموزش DaVinci Resolve مزایای نرم افزار داوینچی را بررسی می کنیم.

ادغام

یکی از مزایای داوینچی که در اموزش صفر تا صد داوینچی به آن اشاره شده است، ادغام است. بزرگترین نقطه قوت Resolve ترکیب ابزارهای تصحیح رنگ پیشرو در صنعت است. ویرایش های انجام شده در Premiere، Final Cut Pro و Avid به طور مرتب برای درجه بندی به Resolve وارد می شوند.

هزینه

دیگر مزیت داوینچی که در آموزش کامل داوینچی فارسی مورد بررسی قرار گرفته است، هزینه پایین آن است. نرم افزار داوینچی در بدترین حالت ارزان و در بهترین حالت رایگان است.

نوآوری

نوآوری از مزایای دیگر نرم افزار داوینچی است که در دوره صفر تا صد آموزش داوینچی ریزالو به آن پرداخته شده است.

ایجاد جلوه های ویژه

دیگر مزیت داوینچی که در آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد به آن اشاره شده است، این است که بدون نیاز به استفاده از نرم افزار جداگانه می توانید جلوه های ویژه ایجاد و اضافه کنید.

به روزرسانی

به روزرسانی منظم از دیگر مزایای نرم افزار داوینچی است که در آموزش کامل داوینچی فارسی به آن پرداخته شده است.

در ادامه آموزش داوینچی به صورت کامل معایب این نرم افزار را بیان می کنیم.

منحنی یادگیری

کسانی که با چیزی مانند رویکرد لایه ای Adobe برای ترکیب آشنا هستند، گردش کار مبتنی بر گره Resolve را کمی گیج کننده می یابند. یادگیری آن سخت نیست شما می توانید با دانلود آموزش نرم افزار داوینچی به زبان فارسی و خرید آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد به راحتی به آموزش DaVinci Resolve فرابگیرید. همچنین برای یادگیری داوینچی می توانید در دوره داوینچی ریزالو شرکت نمایید.

در ویرایش قوی نیست

Resolve پیشرو صنعت درجه بندی رنگ است، اما در دنیای ویرایش قوی نیست. این بدان معنی است که تقاضای کمتری برای ویرایشگرهای Resolve از نظر تجاری وجود دارد، افزونه های کمتری در دسترس هستند و غیره. البته تغییر می کند.

در این بخش از اموزش صفر تا صد داوینچی، به بررسی مزایا و معایب نرم افزار داوینچی پرداختیم. برای آشنایی بیشتر و فراگیری صفر تا صد آموزش داوینچی ریزالو می توانید دوره داوینچی ریزالو را گذرانده یا به دانلود آموزش داوینچی ریزالو صفر تا 100 بپردازید.

مقایسه نرم افزار داوینچی و پریمیر

در این قسمت از آموزش داوینچی ریزالو صفر تا 100 به مقایسه نرم افزار داوینچی ریزالو و پریمیر می پردازیم.

Adobe Premiere Pro یک ویرایشگر ویدئویی پرکار با قابلیت تایم لاین است که توسط Adobe Systems توسعه یافته است. با استفاده از این ابزار می توانید ویژگی های پرکاربردی را به ویدیوی خود اضافه کنید. بسیاری از شرکت های طراحی و تولید از Adobe Premiere برای ایجاد محتوای مسحورکننده استفاده کرده اند. برخی از ویژگی های باورنکردنی را برای کاوش ارائه می دهد. علاوه بر تمام گواهینامه ها، نسخه رایگان Adobe Premiere Pro را دریافت خواهید کرد که فرصتی عالی برای آزمایش Adobe Premiere در عمل و خرید نسخه پریمیوم آن در صورت تمایل فراهم می کند.

DaVinci Resolve یک نرم افزار غیر خطی تصحیح فیلم و رنگ است. با macOS، Linux و Windows سازگار است. همچنین یک نسخه رایگان با برخی ویژگی های اضافی برای بازی دریافت خواهید کرد. با استفاده از این ابزار، می توانید رنگ ها را اصلاح کنید، جلوه های بصری اضافه کنید و آهنگ های صوتی ویدیوهای خود را ترکیب کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید برخی از ویژگی های پیشرفته آن را در نسخه رایگان بررسی کنید، که آن را به یک کنسرت عالی برای مبتدیان تبدیل می کند.

Adobe Premiere یک ویرایشگر ویدیوی قابل اعتماد است که به شما کنترل کامل بر ویرایش خود را می دهد. بسیار محبوب است و بسیاری از شرکت های تولید معروف از Adobe Premiere استفاده کرده اند. با این حال، داوینچی بیشتر اوقات Adobe Premiere را شکست می دهد. رنگ، پنل های صوتی و جلوه های استاندارد صنعتی را در یک فضای کاری مشترک ارائه می دهد. علاوه بر این، شما همچنین این فرصت را دارید که از نسخه پایه آن به صورت رایگان استفاده کنید.

شما می توانید برای یادگیری داوینچی و شناخت ویژگی ها و تکنیک های این نرم افزار نسبت به دانلود آموزش نرم افزار داوینچی به زبان فارسی و مشاهده فیلم اموزش صفر تا صد داوینچی اقدام کرده یا در دوره های آموزش کامل داوینچی فارسی شرکت نمایید.

در بخش بعد اموزش صفر تا صد داوینچی، با بازار کار این نرم افزار آشنا خواهید شد.

بازار کار اصلاح رنگ با استفاده از نرم افزار داوینچی

تمام تدوینگران و افرادی که در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همینطور فیلم های سینمایی کوتاه و بلند و داستانی فعالیت دارند میتوانند با استفاده از نرم افزار داوینچی به صورت حرفه ای در آخرین مرحله از کار خود به اصلاح رنگ و نور ویدیوهای خود بپردازند و سطح کاری خود را یک پله ارتقا دهند. بنابراین هرجایی که حرفی از تولیدکارهای باکیفیت باشد میتوان فضای کاری مناسبی برای داوینچی متصور بود.

بازار کار بعد از دوره آموزش داوینچی

شما میتوانید در طی دوره آموزش تصحیح رنگ با داوینچی همراه با مدرس این دوره آموزش کامل داوینچی فارسی به تصحیح رنگ روی ویدیوهایی که خود مدرس در حال کار روی آن ها میباشد بپردازید و در نهایت با قراردادن آنها در پورتفولیوی خود میتوانید اصلاح رنگ های حرفه ای را به تهیه کنندگان ارائه نمایید.

 شما میتوانید در صورت مساعد بودن تعداد پروژه ها تنها به اصلاح رنگ پرداخته و تمرکز خود را روی داوینچی بگذارید در غیر اینصورت میتوانید همراه با تدوین و جلوه های ویژه و موشن گرافیک و… اصلاح رنگ را نیز در زمره مهارت های خود داشته باشید.

مزایای دوره آموزش داوینچی رسانه آموزشی مکتب تی وی

آموزش داوینچی رسانه آموزشی مکتب تی وی

 در دوره آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد در رسانه آموزشی مکتب تی وی یک دوره جامع شامل تمام ابزارها و تکنیک های مورد نیاز شما در نرم افزار DaVinci Resolve ترتیب داده شده است. شما میتوانید در فهرست عناوین دوره آموزشی داوینچی ریزالو تمام این موارد را به جزئیات مشاهده کنید.

این دوره آموزش DaVinci Resolve به صورت تعاملی با استاد بوده و شما می توانید در کمترین زمان ممکن صفر تا صد آموزش داوینچی ریزالو را فرابگیرید. نکته مهم در این دوره داوینچی ریزالو این است که با یادگیری حرفه ای میتوانید همراه با استاد روی فایل های ویدیویی خامی که در اختیار شما قرار میگیرد همراه با استاد به اصلاح رنگ پرداخته و در پورتفولیوی خود قرار دهید. همچنین این دوره آموزشی داوینچی ریزالو دارای مزایایی نسبت به سایر دوره های آموزشی مشابه میباشد. با گذراندن این دوره داوینچی ریزالو می توانید صفر تا صد آموزش داوینچی ریزالو را فراگرفته و برای بازار کار در این زمینه آماده شوید. مخاطبان این دوره آموزشی داوینچی ریزالو ادیتورها و طراحان گرافیک هستند. همچنین این دوره آموزش DaVinci Resolve برای افرادی که در حوزه های سینما و تلویزیون فعالیت دارند و در آتلیه های عکاسی مشغول به کار هستند نیز مناسب است. هدف این دوره آموزش داوینچی ریزالو صفر تا 100 نیز یادگیری داوینچی و آشنایی با ابزارها و تکنیک های این نرم افزار است.

علاقه مندان می توانند جهت فراگیری آموزش کامل davinci resolve در دوره آموزشی داوینچی ریزالو شرکت کرده یا نسبت به دانلود آموزش نرم افزار داوینچی به زبان فارسی و خرید آموزش داوینچی ریزالو صفر تا 100 از طریق همین صفحه اقدام نمایند.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش نرم افزار داوینچی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. یک دوره آموزش داوینچی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا برای آموزش انتخاب شود؟

در یک دوره آموزش داوینچی در دو نگاه باید بررسی های لازم را مورد توجه قرار داد: 1- مطالب ارائه شده برای برنامه آموزشی 2- نحوه ارائه مطالب آموزشی در مورد اول یعنی مطالب ارائه شده بایستی تمام موارد مورد نیاز ارائه شده به صورتی که دیگر به منبع آموزشی دیگری نیاز پیدا نکنید و در عین حال تمام مطالب تئوری که لزومی به یادگیری آن ها نبوده و برنامه مفید آموزشی نداشته باشد نیز حذف شده باشند. در مورد دوم یعنی نحوه ارائه مطالب آموزشی بایستی مطالب به گونه ای باشد که دارای استانداردهای سمعی و بصری مناسب و همینطور دارای فن بیان مناسب مدرس دوره بوده تا دانشجوی دوره آموزشی در حین دوره احساس خستگی نکرده و به راحتی دوره آموزشی خود را به پایان ببرد. در رسانه آموزشی مکتب تی وی در هر دو زمینه مورد نظر یعنی مطالب ارائه شده کاملا بر اساس اصول بازار کار و تجربه مدرسی که سال ها در زمینه مورد نظر متمرکز بوده چیده شده است و در مورد دوم نیز دارای تمام امکانات سمعی بصری مانند موشن گرافیک و و پلاتو و پرده سبز و صداگذاری و… میباشد.

2. چطور میتونم در دوره اموزش صفر تا صد داوینچی ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره اموزش کامل داوینچی دسترسی پیدا کنید.

3. آیا در حین دوره آموزش تصحیح رنگ با داوینچی از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش اصلاح رنگ داوینچی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

4. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش اصلاح رنگ داوینچی به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

5. مدرس دوره جامع اموزش صفر تا صد داوینچی به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره اموزش کامل داوینچی که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش تصحیح رنگ با داوینچی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش اصلاح رنگ داوینچی مراجعه نمایید. و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش داوینچی حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

6. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره اموزش صفر تا صد داوینچی اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش داوینچی متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش داوینچی ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی داوینچی و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد

مدرس دوره: آموزش داوینچی ریزالو از صفر تا صد

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
arash_d
arash_d
1 سال قبل

سلام برای این آموزش، پشتیبانی و ارتباط با مدرس دوره وجود داره و به چه صورت هست؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  arash_d
1 سال قبل

درود بر شما برای پشتیبانی و رفع اشکال در زمینه آموزش داوینچی و همینطور سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی شما میتونین بعد از عضویت با پشتیبانی در تلگرام در ارتباط باشید تا در گروه هایی عضویت پیدا کنید که به صورت 24 ساعته و شبانه روز پاسخگوی سوالات شما باشند و همینطور نظرسنجی سطح کارهای شما را به مرور داشته باشند.

زهراسادات
زهراسادات
1 سال قبل

سلام. توی این دوره آموزش داوینچی ریزالو روی چه ورژنی از نرم افزار کار میشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  زهراسادات
1 سال قبل

درود برشما آخرین ورژن روز نرم افزار داوینچی در دوره آموزش داوینچی مورد استفاده هستش

m.jafari
m.jafari
1 سال قبل

سلام
برای این نرم افزار تمامی گزینه ها و سربرگ ها و … آموزش داده میشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  m.jafari
1 سال قبل

درود بر شما بله در دوره آموزش داوینچی تمام ابزارها و تکنیک های مورد نیاز شما در نرم افزار داوینچی آموزش داده میشود.

طاهره قربانی
طاهره قربانی
1 سال قبل

سلام امکان دریافت آموزش داوینچی از سایت هنوز وجود نداره؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  طاهره قربانی
1 سال قبل

درود بر شما دوره آموزش داوینچی در دست تدوینه و به زودی بارگزاری خواهد شد.

davari
davari
1 سال قبل

سلام
خسته نباشین
ببخشین برا داوینچی چه سیستمی مورده نیازه؟
فکر کنم این برنامه بیشتر به کارت گرافیکی بستگی داشته باشه

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  davari
1 سال قبل

باسلام بدون دغدغه میتونین اموزش داوینچی رو شروع کنید چرا که بستگی به فوتیج هایی داره که مورد استفاده قرار میدید ولی در عین حال برای بررسی سیستم دقیق مورد نیازتون به لینک richardlackey مراجعه کنید.

رنجبر
رنجبر
1 سال قبل

سلام
اگر ممکن هست چندتا از ویدیو ها را به عنوان نمونه رایگان در سایت قرار دهید ، تا دانلود کنیم و با نحوه ی تدریس بیشتر آشنا شویم .
ممنون

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  رنجبر
1 سال قبل

درود بر شما همین الان میتونین همین مورد رو در پیش نمایش دوره آموزش داوینچی مشاهده بفرمایید.

zahedi
zahedi
1 سال قبل

سلام این دوره کی آماده میشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  zahedi
1 سال قبل

با سلام دوره آموزش داوینچی در مراحل پایانی ضبطش قرار دارد.

P.KHANI
P.KHANI
1 سال قبل

سلام دوره آموزش داوینچی شامل چه سرفصل هایی میشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  P.KHANI
1 سال قبل

درود بر شما کاربر عزیز این مورد رو میتونین از قسمت معرفی قسمت های دوره جامع آموزش داوینچی مشاهده بفرمایید.

شیوا
شیوا
1 سال قبل

سلام این دوره چند ساعتس؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  شیوا
1 سال قبل

درود بر شما به زودی ضبط این دوره آموزش داوینچی به اتمام خواهد رسید.

mohammad.it90
mohammad.it90
10 ماه قبل

درود بر شما
چطوری باید در این دوره ثبت نام کنم
لینکی برای ثبت نام وجود نداره

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  mohammad.it90
10 ماه قبل

درود بر شما کاربر عزیز این دوره آموزشی هنوز منتظر نشده است

عماد منوچهرپور
عماد منوچهرپور
6 ماه قبل

سلام اینجا قیمت را زده رایگان ولی اصلا گزینه ی اضافه کردن به سبد خرید را نداره

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  عماد منوچهرپور
6 ماه قبل

درود دوره آموزش داوینچی هنوز اماده نشده است.

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود
در انتظار تکمیل شدن این اموزش هستم

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه