آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی

آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی

جلوه های ویژه به مجموعه گرافیک های کامپیوتری گفته میشود که روی تصاویر واقعی اعمال شده به طوری که در حالت عادی در حین فیلمبرداری اجرای آن غیرممکن بوده یا اجرای آن هزینه بالایی داشته باشد. برای ورود به بازار کار سینما فوردی می توانید با استفاده از فایل های تمرینی که استاد در کنار ویدیو ها برای شما قرارداده است و خود وی نیز با همان فایل ها کار میکند، آن ها را سفارشی سازی نموده و با تمرین و تکرار ای دوره ی آموزش سینما فوردی به پورتفولیوی خود اضافه نمایید. سه حوزه ی جلوه های ویژه سینمایی، تیزر تبلیغاتی، موزیک ویدیو هر سه از پردرآمدترین موارد در حوزه ی سینما فوردی هستند.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی جلوه های ویژه در سینمافوردی

جلوه های ویژه و یا VFX به مجموعه گرافیک های کامپیوتری گفته میشود که روی تصاویر واقعی اعمال شده به طوری که در حالت عادی در حین فیلمبرداری اجرای آن غیرممکن بوده یا اجرای آن هزینه بالایی داشته باشد، اجرا میشود و همچنین روی انیمیشن ها هم میتوانید از افکت های ویدیویی استفاده نمایید.  نرم افزار سینمافوردی که یک نرم افزار مدل سازی و سه بعدی بوده به واسطه رابط کاربری آسان و اجرای سریع پروژه ها امکانات خوبی را نیز در بخش جلوه های ویژه در اختیار مخاطبین خود قرار میدهد. به همین جهت ما آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در سینما فوردی را تهیه کردیم تا علاقه مندان به آموزش جلوه های ویژه در سینمافوردی از ان استفاده نمایند. دوره آموزشی جلوه های ویژه در سینمافوردی  بصورت  آموزش ساخت جلوه ویژه در سینمافوردی از مقدماتی تا پیشرفته تهیه شده تا هر کسی و در هر سطحی از ان بهره ببرد. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه ویژه سینمافوردی و مشاهده فیلم های آموزش کامل ساخت جلوه ویژه Cinema 4D می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

جلوه‌های ویژه (اغلب به اختصار SFX، F/X، یا به سادگی FX) توهم‌های بصری یا ترفندهایی هستند که در صنعت تئاتر، فیلم، تلویزیون، بازی‌های ویدیویی، پارک موضوعی و شبیه‌سازها برای شبیه‌سازی رویدادهای شبیه‌سازی شده در یک داستان یا دنیای مجازی استفاده می‌شوند. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه های ویژه با سینمافوردی می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

جلوه های ویژه به طور سنتی به دو دسته جلوه های مکانیکی و جلوه های نوری تقسیم می شوند. با ظهور فیلم‌سازی دیجیتال، تمایز بین جلوه‌های ویژه و جلوه‌های بصری افزایش یافت، که دومی به پس‌تولید دیجیتال و جلوه‌های نوری اشاره داشت، در حالی که «اثرات ویژه» به جلوه‌های مکانیکی اشاره دارد. ما در دوره آموزش ساخت جلوه ویژه در سینمافوردی از مقدماتی تا پیشرفته تلاش کردیم تا آموزش ساخت جلوه ویژه در سینمافوردی از مقدماتی تا پیشرفته باشد تا همه افراد با همه سطوح از ان بهره مند شوند. با دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه های ویژه با سینمافوردی به راحتی می توانید تمام موارد اموزشی را فرا بگیرید. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه های ویژه با سینمافوردی می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

اثرات مکانیکی (همچنین جلوه‌های عملی یا فیزیکی نیز نامیده می‌شود) معمولاً در حین تصویربرداری زنده به دست می‌آیند. این شامل استفاده از وسایل مکانیکی، مناظر، مدل‌های مقیاس، انیماترونیک، پیروتکنیک و جلوه‌های جوی است: ایجاد باد فیزیکی، باران، مه، برف، ابرها، ایجاد یک ماشین در حال رانندگی و منفجر کردن ساختمان و غیره. اثرات مکانیکی اغلب با طراحی صحنه و آرایش نیز ترکیب می شود. برای مثال می توان از آرایش مصنوعی استفاده کرد تا بازیکن شبیه موجودی غیرانسانی به نظر برسد. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه های ویژه با سینمافوردی می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

جلوه‌های نوری (که جلوه‌های عکاسی نیز نامیده می‌شود) تکنیک‌هایی هستند که توسط آن‌ها تصاویر یا فریم‌های فیلم به صورت عکاسی ایجاد می‌شوند، چه در دوربین با استفاده از نوردهی چندگانه، مات، یا فرآیند داوری یا در مرحله پس از تولید با استفاده از چاپگر نوری. از افکت نوری می توان برای قرار دادن بازیگران یا مجموعه ها در پس زمینه ای متفاوت استفاده کرد. در دوره آموزش ساخت جلوه ویژه در سینمافوردی از مقدماتی تا پیشرفته به تمامی این موارد پرداخته می شود. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه های ویژه با سینمافوردی می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

از دهه 1990، تصاویر کامپیوتری (CGI) در فناوری جلوه‌های ویژه پیشرو بوده است. این امر به فیلمسازان کنترل بیشتری می‌دهد و به بسیاری از جلوه‌ها اجازه می‌دهد تا با خیال راحت‌تر و متقاعدکننده‌تر و با بهبود فناوری، با هزینه‌های کمتر به دست آیند. در نتیجه، بسیاری از تکنیک های اثرات نوری و مکانیکی با CGI جایگزین شده اند. برای دانلود دوره آموزش جلوه ویژه در سینما فوردی و مشاهده دوره آموزشی جلوه های ویژه در سینمافوردی می توانید از همین صفحه اقدام کنید. 

بازار کار جلوه های ویژه در نرم افزار سینمافوردی

شما برای ورود به بازار کار جلوه های ویژه در وهله اول بایستی ویترین کار خود یعنی نمونه کارهای حرفه ای را بتوانید ارائه نمایید. برای این منظور در حین دیدن این دوره آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در سینما فوردی و به شرط آشنایی قبلی با نرم افزار سینمافوردی در دوره جامع آموزش سینمافوردی میتوانید با استفاده از فایل های تمرینی که استاد در کنار ویدیوها در آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در سینما فوردی برای شما قرارداده است و خود وی نیز با همان فایل های کار میکند، میتوانید آن ها را سفارشی سازی نموده و با تمرین و تکرار به پورتفولیوی خود اضافه نمایید. دوره آموزش جلوه ویژه در سینما فوردی که بصورت  آموزش ساخت جلوه ویژه در سینمافوردی از مقدماتی تا پیشرفته است می تواند از پایه به شما اموزش دهد و به یک فرد حرفه ای تبدیل کند. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه ویژه سینمافوردی و مشاهده فیلم های آموزش کامل ساخت جلوه ویژه Cinema 4D می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

حال شما نمونه کارهای خوبی دارید و بیشتر راه را رفته اید. میتوانید یکی از مراکزی مانند: آتلیه ها و شرکت های سینمایی و حوزه هنری و انجمن سینماگران جوان و… را بسته به میزان خلاقیت وتمرین خود پیدا کنید و نمونه کارهای خود را ارائه نمایید. با گذراندن آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در سینمافوردی و تمرین پروژه های آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در سینمافوردی می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه ویژه سینمافوردی و مشاهده فیلم های آموزش کامل ساخت جلوه ویژه Cinema 4D می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

همچنین درصورتی که در دسترس شما مرکزی با این شرایط وجود ندارد میتوانید به صورت آنلاین کار کنید! برای این منظور شما میتوانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نمونه کارهای خود را قرار دهید و یا پروژه ها را به صورت دورکاری برای شرکت های بزرگ انجام داده و با آن ها مکاتبه نمایید. آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در سینمافوردی به شما کمک می کند که پرتفولیو خود را بسازید و بتوانید برای ورود به بازار کار اماده شوید. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه ویژه سینمافوردی و مشاهده فیلم های آموزش کامل ساخت جلوه ویژه Cinema 4D می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش جلوه های ویژه در سینمافوردی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در سینما فوردی شما صرفا به ابزارها و تکینک های VFX در نرم افزار سینمافوردی خواهید پرداخت و از این جهت تمام مطالب در سطح تخصصی بوده. اما در دوره آموزشی جلوه های ویژه در سینمافوردی که بصورت  آموزش ساخت جلوه ویژه در سینمافوردی از مقدماتی تا پیشرفته را هم داریم و به شما از پایه تا حرفه ای تدریس می شود. آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در سینمافوردی بطور کامل و جامع تدریس شده و شما را برای ورود به بازار کار اماده می کند. برای دانلود صفر تا صد آموزش ساخت جلوه ویژه سینمافوردی و مشاهده فیلم های آموزش کامل ساخت جلوه ویژه Cinema 4D می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در سینما فوردی و آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در سینمافوردی روی آن کلیک نمایید.

1. معرفی و اشنایی با مفهموم Vfx و Track

در این قسمت از آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در سینما فوردی  در مورد مفهوم افکت های ویدیویی توضیحاتی داده می شود و سپس در مورد قابلیت ترک کردن و نحوه ایجاد آن مباحثی گفته می شود.

2.Motion Tracker & Camera Calibrator

در این قسمت از آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در سینما فوردی  در مورد ترکر های خوب و بد و همچنین طریقه اصلاح ترکر های توضیحاتی داده می شود و در انتها روش کالیبره کردن دوربین  برای یافتن فاصله کانونی و همچنین جایگاه محور ها آموزش هایی داده میشود.

3.Reconstruction

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی  ، توضیحاتی در مورد نحوه ایمپورت کردن پروژه ها داده می شود و در ادامه طریقه بازسازی تصاویر به روش ریکانستراکشن توضیح داده می شود.

4.Manual Tracker

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی  حین انجام بخشی از یک پروژه یاد می گیریم که چگونه ترکرهای ویژه و مد نظر خودمان را ایجاد و آنها را بهینه سازی کنیم.

5.LOD & Polygon Reduction

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی مباحثی در مورد ترفندهای ویدیو افکتی مطرح شده و ضمن آن دو قابلیت در c4d که موجب کاهش حجم اشیا میشوند تدریس می شود.

6.Voronoi Fracture

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی در مورد افکت هایی که مربوط به شکستن خورد شدن و… صحبت شده و همچنین  تگ های ریجید و کولایدر بادی توضیخ داده می شود.

7.موگراف Mograph

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی در مورد افکت هایی که مربوط به شکستن خورد شدن و… صحبت شده و همچنین  و مبحث مولد Voronoi Fracture  تکمیل می شود.

8.Projection Man

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی با طریقه استفاده و همچنین کاربردهای ابزار پروجکشن من آشنا می شویم.

سرفصل ها

۱ فصل ۸ جلسه ۳:۰۱:۳۸ ساعت

دوره جامع آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی

۸ قسمت ۳:۰۱:۳۸

1. معرفی و اشنایی با مفهموم Vfx و Track

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۲۸:۲۶

2. Motion Tracker & Camera Calibrator

۰۰:۲۶:۴۶

3. Reconstruction

۰۰:۱۷:۴۱

4. Manual Tracker

۰۰:۱۹:۲۹

5. LOD & Polygon Reduction

۰۰:۲۳:۰۸

6. Voronoi Fracture

۰۰:۱۵:۳۱

7. موگراف Mograph

۰۰:۳۱:۳۸

8. Projection Man

۰۰:۱۸:۵۶

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش جلوه های ویژه ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش سینما فوردی دسترسی پیدا کنید.

۲. استاد این دوره برای آموزش جلوه های ویژه فرد مناسبی است؟

حساسیتی که برای مدرس دوره آموزش جلوه های ویژه وجود دارد این است که مدرس جلوه های ویژه باید در حرفه ی جلوه های ویژه  در رده های مختلف تجربیات حرفه ای داشته باشد تا با استفاده از تجربیات خود بتواند به خوبی مطالب را به دانشجویی این دوره  منتقل نماید.

۳. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش جلوه های ویژه به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۴. آیا در حین دوره آموزش جلوه های ویژه از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی آموزش جلوه های ویژه شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی

مدرس دوره: آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی

آقای ارجمندی سابقه خوبی در زمینه ساخت جلوه های ویژه و همینطور کار با نرم افزار سینمافوردی دارند به طوری که در این دوره آموزشی صرفا به ابزارها و تکنیک های مورد نیاز در جلوه های ویژه در نرم افزار سینمافوردی پرداختند و طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی برای این مهارت در این نرم افزار پدید آوردند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محیا
محیا
1 سال قبل

سلام تمریناتی که دردوره آموزش جلوه های ویژه در سینما فوردی لحاظ شده اند نیز رفع اشکال و پشتیبانی دارند؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه