یک ابزار طراحی گرافیک قابل تحسین در صنعت

کورل دارای ویژگی های پیشرفته ای است که به شما کمک می کند طرح های زیبا، گرافیک ها و عکس ها را با سهولت و اعتماد به نفس ایجاد کنید.

 

نرم افزار طراحی گرافیک که به شما کمک می کند مسیر خود را طی کنید

[us_separator]

خیلی سریع آغاز کنید

این که آیا شما یک کاربر اول یا یک طراح با تجربه هستید یا نه CorelDRAW Graphics Suite 2018 ، کار شما را آسان کرده تا راه خلاقانه خود را آغاز کنید. دسترسی تنها با یکبار کلیک به آموزش های فراگیر درون محصول، دارایی های طراحی، افزونه ها و موارد دیگر برای شما لذتبخش خواهد بود . بدون اتلاف وقت با فضای کاری منطبق با نیاز خود، کار کنید و از محتوای با کیفیت بالا بهره مند شوید. فونت ها را برای هر پروژه ای با جستجوی فونت و قابلیت فیلتر کردن سریع پیدا کنید.
[us_single_image image=”24345″ size=”full”]

به راحتی خروجی بگیرید

ارائه خروجی با کیفیت حرفه ای که تاثیر ماندگار بر روی هر رسانه ای را ایجاد می کند. از علامت های متمایز و علائم، مواد مختلف بازاریابی، گرافیک وب و رسانه های اجتماعی، بیلبورد ها و موارد دیگر،به شمار می رود. CorelDRAW Graphics Suite دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا در این موارد به خوبی ظاهر شوید. با سازگاری با فرمت فایل پیشرو در صنعت و ابزار پیشرفته مدیریت رنگ، انعطاف پذیری و دقت رنگی مورد نیاز برای تمام انواع پروژه ها را به دست خواهید آورد.
[us_single_image image=”24344″ size=”full”]

طراحی با اثربخشی بالا

پتانسیل خلاقانه خود را با ابزارهای متنوع و با کیفیت عالی برای بیان سبک منحصر به فرد خود، و لذت بردن از مخاطبان خود بروز دهید! در این نسخه،کاربران CorelDRAW با ویژگی های چشمگیر و نوآورانه، از جمله حالت نقاشی جدید Symmetry، ابزار Block Shadow، bitmap perspectives، و انتشار به WordPress شگفت زده خواهند شد. با پردازش سریع تر، میانبرهای قابل تنظیم و تراز وسطی خودکار جدید و کارآیی،می توانید بیشتری داشته باشید.
[us_single_image image=”24346″ size=”full”]

معرفی کلی کورل:

نرم افزار گرافیکی CorelDraw یک راه حل طراحی گرافیکی است که توسط کمپانی Corel Corporation (یک شرکت مبتنی بر کانادایی) طراحی شده است. این نرم افزار همراه با مجموعه ای از ویژگی های بی شمار پیشرفته است که به کاربران کمک می کند عکس های زیبا، گرافیک، طرح ها و وب سایت ها را بر حسب نیاز خود ایجاد کند. علاوه بر این، ویژگی های این نرم افزار به صورت تخصصی برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد مشتریان در صنایع مختلف است.

در عین حال، CorelDraw Graphic Suite 2018 یک برنامه طراحی گرافیکی نوآورانه است که خلاقیت کاربر را با هر سطحی از استعداد و اشتیاق تقویت می کند. این مجموعه مجموعه ای از هفت راه حل قدرتمند است که انواع مختلف نوآوری را پشتیبانی می کند. برنامه های کاربردی عبارتند از CorelDraw 2018، Corel Font Manager 2018، CorelCONNECT 2018، CorelPHOTO PAINT 2018، Corel Website Creator، Corel PowerTrace 2018 و Corel CAPTURE 2018.

مرور کلی مزایای CorelDraw:

CorelDraw Graphics Suite 2017، برای یک طراح کار کشته یا یک کاربرکه برای بار اول نرم افزار را باز می کند، ابزارهایی را فراهم می کند که برای شروع کاربسیار آسان است. علاوه بر این،کورل یک فضای کاری قابل اعتماد طراحی شده تا برای مطابقت با نیازهای گردش کار خود مفید باشد. این نرم افزار به سادگی طراحی شده است تا به شما کمک کند شخصی سازی، هنرپیشه سازی و لذت بردن را به مخاطبان خود نشان دهید.

اگر چه این ابزار دارای ویژگی های بی شماری است، به شما امکان می دهد تا فضای طراحی خود را سفارشی کنید. این اجازه می دهد تا شما را به ایجاد فضای کاری ایده آل خود را با ابزار های مورد علاقه خود، رومیزی سفارشی، اندازه آیکون، و رنگ مرز پنجره به وجود آورید. علاوه بر این، نرم افزار Corel Font Manager ، فونت های پروژه های شما را کشف و سازماندهی می کند. همچنین، این مجموعه به شما امکان می دهد مجموعه ای از ابزارهای مورد علاقه خود را با دانلود پلاگین های پیشرفته، برنامه ها، بسته های فونت، برنامه های افزودنی و غیره، افزایش دهید.

CorelDraw همچنین دارای یک ابزار LiveSketch بصری و با کیفیت بالا است. این ابزار ویژگی دستگاه قلم فعال است که به شما اجازه می دهد تا بلافاصله ضبط ایده اصلی خود را هنگام بروز خلاقیت، انجام دهید . همچنین تلاش می کند تا به لطف ویژگی جستجو و فیلتر که فونت های دلخواه برای پروژه های شما را پیدا می کند، زمان بیشتری را صرفه جویی کنید.

به طور خلاصه، CorelDraw Graphic Suite دقت رنگی و انعطاف پذیری مورد نیاز برای خروجی حرفه ای را ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا احساسات پایدار با آرم های متمایز، نشانه های برجسته، مواد بازاریابی خیره کننده، گرافیک رسانه های اجتماعی و خیلی چیزهای دیگر را ایجاد کنید.

CorelDraw Graphic Suite 2018 :

هنگامی که ما در CorelDRAW Graphics Suite در سال گذشته نگاه کردیم، ویژگی های جدیدی اضافه شده است که بیشترین تاثیر را داشته است. به طور مشخص، ابزار LiveSketch که یک راه حل خطی نوآورانه برای طراحان و تصویرسازانی است که می خواهند از ریز عکسهای بر روی کاغذ و تصاویر هنری آزاد بر روی کاغذ استفاده کنند.
قابلیت LiveSketch در حقیقت با استفاده از یک تبلت کوچک با سطح کوچک، جایی که حرکات کوچکتر می تواند خط نقاشی مایع را مختل کند، واقعا پررنگ می شود. Corel با تایید پذیرش مثبت خود در میان کاربران، بهبود بیشتری در این ابزار طراحی منحصر به فرد برای نسخه 2018 ایجاد کرده است.
دیگر ارتقاء کیفیت زندگی نسبت به ابزارهای موجود شامل بهبود قابلیت استفاده در Fills و مدیریت شفافیت است. در حال حاضر میتوانید موارد دلخواه خود را حذف کنید و علامت گذاری کنید تا از نمونه های ناخواسته زدوده شوند.ابزار Envelope (که مانند Photoshop Warp Transform عمل می کند) چندین پیشرفت نیز دیده شده است. کاربران اکنون می توانند بردار گروهی و بیت مپ های وارد شده را تخریب کنند. علاوه بر این، گزینه Properties Package Properties گزینه های موجود موجود در درون سند را تکرار می کند. از بین بردن نیاز به تکرار همان دستکاری، که در هنگام ایجاد مدل های دستی مفید است.اجازه دهید نگاهی به اسباب بازی های جدید CorelDRAW بیندازیم.

ویژگی های جدید CorelDRAW 2018:

Corel همیشه برای ارتقاء نرم افزار خود، یک رویکرد سنجیده و افزایشی را پیشنهاد می دهد. کورل می خواهد که برخی از برنامه های گوناگون گاهی اوقات ویژگی های جدید خجالت آور را اضافه کنند و نرم افزار گل سرسبد خود را بارگیری کنند. این رویکرد به توسعه اغلب ابزارهای موجود دیگری که در سایر برنامه های خلاق پیدا می شود (البته با پیچ و تاب کورل) یا به عنوان راه حل هایی که یک زیر مجموعه از وظایف رایج را با یک ابزار یکبار کلیک می کنند را نشان می دهد. CorelDRAW 2018 کمی از هر دو ارائه می دهد.
Kicking things off چیزهایی است که اثر Block Shadow است، که یک سایه اکسترود شده فوری 3D را به نوع و اشیاء تولید می کند. برای مدیریت اثر می توانید مقادیر ورودی را در نوار ویژگی ها انتخاب کنید، اما روش کشیدن و کشیدن، برای استفاده بسیار چشمگیر و بصری است.
جزئیات خوب با ابزار کشیدن یک رنگ انتخاب کننده برای ظاهر سایه است، هرچند امکان اعمال شیب ها در اینجا نیز می تواند یک افزوده خوش آیند در آینده باشد. هنگام ایجاد Infographics می توانیم این ابزار را تبدیل به یک بار مصرف بزرگ کنیم.

معرفی کورل CorelDRAW Graphics Suite 2018|دانلود کورل ابزار طراحی گرافیکی
نتایج با استفاده از ابزار Block Shadow لحظه ای است، که اثر آن را به کلیدهای اختصاص داده شده به متن هدف اختصاص داده است

ویژگی برجسته بعدی این ابزار Impact است که سرعت خطوط و انفجارات را که معمولا با کمیک سنتی و مانگا مرتبط است، تولید می کند. اثر غیر مخرب است و به صورت موازی یا شعاعی تعریف می شود. شما می توانید وزن خط، سبک خط و موقعیت نقطه گسترده، شروع و پایان عرض و مراحل فاصله را ویرایش کنید. حتی با یک مجموعه شروع از دو خط قابل ویرایش، تغییر زمانی که شما شروع به تغییر این پارامترها می کنید، نتایج دلخواه را به دست می آورید.صرفه جویی در بهترین حالت برای آخرین، حالت نقاشی جدید Symmetry وجود دارد که به هنرمندان و طراحان اجازه می دهد تا نقاشی های خود را با ساختن یک مسیر کشیده و / یا شی (ها) به سرعت انجام دهند. هر کسی که با امولاتور قدرتمند رنگ واقعی Corel آشناست، Painter شباهت های ابزار Kaleidoscope را تشخیص می دهد. شما می توانید تعداد خطوط آینه و زاویه منبع را در حال استفاده از ترکیبی از عناصر از جمله اشیاء با الگوهای مختلف و تنظیمات شفاف ویرایش کنید.

معرفی کورل CorelDRAW Graphics Suite 2018|دانلود کورل ابزار طراحی گرافیکی
Symmetry drawing یک نمونه مناسب از آنچه که از ابزارهای تازه استفاده شده CorelDRAW 2018 انتظار می رود است، آنها همه اعمالی است که هنوز شناخته شده اند.
– Windows 10, 8.1 or Windows 7
– Intel Core i3/5/7 or AMD Athlon 64
– 2 GB RAM
– 1 GB hard disk space
– Mouse, tablet, or multi-touch screen
– Display resolution
– 1280 x 720 screen resolution at 100% (96 dpi)
– 1920 x 1080 at 150%
– 2560 x 1440 at 200%
– Microsoft .NET Framework 4.6
– Microsoft Internet Explorer 11 or later

1- اتصال سیستم از اینترنت را قطع کنید.
2- فایل Keygen.exe را اجرا نموده و از منوی کشویی Coreldraw Graphic Suite 2017 را انتخاب و بروی Generate Serial Number کلیک کنید.
3- با اجرای فایل CorelLauncher.exe از پوشه Crack نصب نرم افزار را آغاز کنید. هنگام درخواست شماره سریال، شماره سریال تولید شده توسط کیجین را وارد کنید.
4- آپدیت نرم افزار را از پوشه Update نصب کنید.
5- دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال مسدود کنید.
توجه: بهتر است دسترسی تمام فایل های .dll و .exe موجود در مسیر C:\Program Files\Corel\CorelDRAW Graphics Suite 2017\Programs64 را به اینترنت مسدود کنید.

6- نرم افزار را اجرا کنید، در اولین مرحله که پنجره ثبت نام آنلاین نمایان می شود، گزینه I already have an account را انتخاب نموده و یک آدرس ایمیل معتبر و رمز عبور برای اکانت خود وارد نموده بروی Continue کلیک کنید. به دلیل عدم اتصال به اینترنت پیغامی مطالعه می کنید که باید بر روی Skip کلیک کنید.
7- نرم افزار اجرا می شود. ممکن است هربار برای اجرای نرم افزار مجبور به طی کردن مرحله6 باشید.