کتاب pdf آموزشی یونیتی
مرداد ۱۳, ۱۴۰۰ پشتیبانی مکتب تی وی 1.89k بازدید

کتاب pdf آموزشی یونیتی

یونیتی ابزاری حرفه‌ای است که بازی‌سازان در اقصی نقاط جهان از آن استفاده می‌کنند. این موتور بازی‌سازی برای پروژه‌های نه‌چندان بزرگ در نسخه رایگان ارائه می‌شود. در این مقاله از سری مقالات آموزش یونیتی مکتب تی وی به معرفی دودسته کتاب pdf آموزشی یونیتی خواهیم پرداخت. در پایان این مقاله نیز فایل کتاب‌ها (دانلود کتاب unity) در دودسته زبان فارسی و زبان انگلیسی به‌صورت رایگان در اختیار شما گذاشته‌شده است.

 

 

کتاب pdf آموزشی یونیتی

 

معرفی نرم‌افزار یونیتی

همان‌طور که گفته شد یونیتی نرم‌افزاری حرفه‌ای درزمینهٔ ساخت بازی می‌باشد. اکثر کمپانی‌های مشهور بازی‌سازی مانند PlayDead’s از این موتور بازی‌سازی استفاده کرده‌اند. این نرم‌افزار قابلیت اجرا در تمام سیستم‌عامل‌های ساخته‌شده را دارد.

از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار به چند سکویی بودن آن می‌توان اشاره کرد. درواقع می‌توان گفت یونیتی قابلیت این را دارد که برای پلتفرم‌های متفاوتی مثل اندروید، ios و وب نیز بازی بسازد. زبان برنامه‌نویسی این نرم‌افزار c#، Boo و یا زیرشاخه‌های javascript صورت می‌پذیرد.

کتاب آموزش یونیتی pdf

در این مقاله از سایت مکتب تی وی قصد داریم با معرفی دودسته کتاب pdf آموزشی یونیتی به‌صورت کامل مباحث را در این زمینه جمع‌بندی کنیم. در ادامه به معرفی این دودسته که در دو زبان فارسی و انگلیسی است می‌پردازیم.

کتاب آموزشی یونیتی به زبان فارسی

دسته اول از کتاب pdf آموزشی یونیتی ،مناسب افرادی است که به زبان انگلیسی و واژه‌های تخصصی تسلط ندارند. برخی از ویژگی‌های این کتاب عبارت‌اند از:

 • این فایل تماماً به زبان فارسی است.
 • این فایل شامل سه کتاب کوتاه با موضوعات بازی‌سازی با یونیتی و برنامه‌نویسی با یونیتی است.
 • این کتاب‌ها جامع می‌باشند و مباحث را به‌طور کامل پوشش می‌دهد.
 • به زبانی قابل‌فهم و خوانا نوشته‌شده‌اند.

کتاب pdf آموزشی یونیتی به زبان انگلیسی

اگر با زبان انگلیسی آشنایی دارید پیشنهاد ما به شما منابع اصلی یعنی دسته دوم از کتاب  آموزشی یونیتی است. در ادامه به معرفی این کتاب با عنوان Unity Game Development in 24 Hours Sams Teach Yourself خواهیم پرداخت:

 • این کتاب به زبان انگلیسی است
 • تعداد صفحات آن 532 می‌باشد.
 • نویسنده کتاب Mike Geig است

ممنونیم که تا انتهای مقاله کتاب pdf آموزشی یونیتی با ما همراه بودید.

امتیاز دادن به این مقاله
دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه

پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه