بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ فائزه محمدی 221 بازدید

نرم افزار های نقاشی دیجیتال

در این مقاله معرفی میکنیم نرم افزار های نقاشی دیجیتال را برای شما دوستان عزیز.

نقاشی دیجیتالی چیست

نقاشی دیجیتال در واقع همان کشیدن خط تصویر با ضربه زدن و در دست گرفتن همان مدل قلم است، اگرچه ابزار بوم و ابزار طراحی همگی دیجیتال هستند، نقاشی دیجیتال در واقع روش ایجاد یک شی هنری (نقاشی) چهره دیجیتال است.

10 بهترین برنامه طراحی و نقاشی برای اندروید

نقاشی همیشه یک سرگرمی و حرفه سرگرم کننده بوده است. روزی روزگاری مردم برای کشیدن نقاشی به یک تکه کاغذ و یک مداد نیاز داشتند. امروزه این تنها راه انجام آن نیست. بهترین برنامه طراحی برای Android در تلفن یا رایانه لوحی شما به شما این امکان را می دهد تا هر کجا که الهام گرفته اید نقاشی کنید.

برنامه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. برخی با اصول اولیه ارائه می شوند و برای مبتدیان در نظر گرفته شده اند. دیگران صدها ابزار را برای هنرمندان حرفه ای ارائه می دهند.

چه به دنبال یک برنامه طراحی برای از بین بردن زمان و یا برای اهداف حرفه ای باشید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در کنار برنامه‌های پولی، بهترین برنامه‌های طراحی برای اندروید را متناسب با نیازهای خود خواهید یافت.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

نرم افزار های نقاشی دیجیتال

برنامه های طراحی ابزاری عالی برای افرادی هستند که به این سبک هنری اختصاص داده شده اند. لیست زیر بهترین برنامه های طراحی و نقاشی موجود برای اندروید را پوشش می دهد.

نرم افزار نقاشی دیجیتال با گوشی

1. نقاش بی نهایت

Infinite Painter بهترین انتخاب ما برای بهترین برنامه نقاشی است که اندروید ارائه می دهد.

این برنامه با بیش از 160 براش ارائه می شود و به شما امکان می دهد قلم های خود را ایجاد کنید. این فرصت را برای تطبیق برس های موجود و تطبیق آنها با نیازهای شما فراهم می کند.

ابزارهای طراحی اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده اند که شبیه نقاشی روی بافت های کاغذ واقعی باشد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از یک دستگاه دیجیتال به صورت واقعی نقاشی کنند. اگر نقاشی سنتی را ترجیح می دهید عملی است، اما نمی توانید بوم نقاشی خود را همه جا ببرید.

Infinite Painter با چندین ابزار مفید همراه است. می‌توانید لایه‌ها نقاشی کنید، از حالت‌های ترکیبی فتوشاپ استفاده کنید، یا حتی مناظر شهری سه بعدی را با راهنمای پرسپکتیو نقاشی کنید.

Infinite Painter دارای یک رابط کاربر پسند است. همه ابزارها و گردش کار به خوبی سازماندهی شده اند. حتی اگر با این اپلیکیشن ها آشنا نباشید می توانید به راحتی از این نرم افزار استفاده کنید.

این برنامه رایگان است. اما بسیاری از ویژگی ها فقط از طریق خریدهای درون برنامه ای در دسترس هستند.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

نرم افزار طراحی ساده اندروید

2. Simple Draw Pro: Sketchbook

Simple Draw یکی از بهترین برنامه ها برای مبتدیان است. همچنین گزینه خوبی برای کودکان است، زیرا استفاده از آن آسان است.

این برنامه پولی با اندازه های مختلف جوهر و قلم ارائه می شود. به شما امکان می دهد رنگ های مختلف پس زمینه را تنظیم کنید یا از یک تصویر به عنوان پس زمینه استفاده کنید.

Simple Draw به شما امکان می دهد به راحتی طرح های خود را از طریق شبکه های اجتماعی یا پیام ها به اشتراک بگذارید. از وکتورهای JPG، PNG یا SVG پشتیبانی می کند.

این برنامه برای هنرهای دیجیتال پیشرفته مناسب نیست. با ایر براش، ماسک یا لایه عرضه نمی شود. با این حال، اگر به دنبال ترسیم ابله های سرگرم کننده هستید، برنامه خوبی است.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

3. کتاب اسکیس

Sketchbook یکی از آن برنامه های طراحی همه کاره است که ارزش امتحان کردن را دارد. این برنامه همه چیز را از طرح های ساده گرفته تا آثار هنری حرفه ای را امکان پذیر می کند.

این برنامه برنده جایزه ابزارهای قابل تنظیمی را ارائه می دهد که برای هنرمندان و تصویرگران حرفه ای عالی هستند. Sketchbook شامل انواع مختلف براش ها، لایه ها و حالت های ترکیبی است. همه براش ها کاملا قابل تنظیم هستند.

این برنامه طراحی همچنین راهنماها و خط کش هایی را ارائه می دهد که دقت کار حرفه ای را ارائه می دهد. رابط کاربری آن زیبا و ساده است. و با تبلیغات همراه نیست!

این برنامه مکان مناسبی برای تمرکز روی کار شما ارائه می دهد.

Sketchbook یک برنامه رایگان است و با اندروید 5.0 سازگار است.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

4. ArtFlow

Artflow یکی از بهترین برنامه های طراحی موجود برای دانلود است. دارای بیش از 100 برس و ابزار می باشد. و از قلم های حساس به فشار و شبیه سازی فشار پشتیبانی می کند. این ویژگی ها تجربه طراحی شما را واقعی تر می کند.

این برنامه طراحی دارای برخی از ویژگی های مفید مانند ابزارهای لک، پر کردن و پاک کن است. همچنین شامل ماسک های برش لایه و انتخاب است.

رابط ArtFlow بصری و در دسترس است. اگرچه این برنامه برای کاربران پیشرفته در نظر گرفته شده است، اما رابط کاربری آن برای همه آسان است.

این نرم افزار از فرمت های PNG، JPG و PSD پشتیبانی می کند.

Artflow یک برنامه پولی است. اما یک نسخه رایگان تنها با 20 ابزار اصلی و 3 لایه ارائه می دهد.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

5. ArtRage

ArtRage یک برنامه پولی است که یک تجربه نقاشی واقعی را ارائه می دهد. این شامل بافت ها و جلوه های نقاشی است که شبیه رنگ فیزیکی است.

ArtRage یکی از بهترین برنامه های طراحی برای اندروید است. این شامل ابزارهای پیشرفته ای است که به شما امکان می دهد میزان رنگ استفاده شده یا مرطوب بودن رنگ را اندازه گیری کنید. به لطف این ابزارها، می توانید جلوه های واقعی را با آبرنگ و برس های روغن ایجاد کنید.

همچنین لایه‌ها، حالت‌های ترکیب فتوشاپ، ابزارهای پر کردن و سایر ویژگی‌های عالی را ارائه می‌دهد.

ArtRage همچنین در نسخه دسکتاپ، سازگار با برنامه اندروید ارائه می شود. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا نقشه های خود را در فایل های PNG و JPG صادر کنید.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

6. نقطه نما

Dotpict یکی از منحصر به فرد ترین برنامه های طراحی برای اندروید است. این برای ایجاد نقاشی های پیکسلی طراحی شده است.

استفاده از برنامه بسیار آسان است. فقط باید رنگی را از پالت موجود در پایین صفحه انتخاب کنید و شروع به کشیدن کنید. پس از اتمام کار، می توانید هنر خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید یا طراحی خود را در قالب PNG صادر کنید.

همچنین می‌توانید در گالری برنامه، جایی که سایر کاربران آثار هنری خود را منتشر می‌کنند، به دنبال الهام باشید.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

بهترین اپلیکیشن نقاشی دیجیتال

7. Tayasui Sketches Lite

Tayasui یکی دیگر از بهترین برنامه های طراحی برای دستگاه های اندرویدی است. این ابزار با بسیاری از ابزارهای مناسب برای هنرمندان دیجیتال همراه است.

اگرچه پیچیده است، اما استفاده از آن به لطف رابط کاربری دوستانه آن نیز ساده است.

Tayasui یکی از بهترین برنامه های طراحی است که می توانید برای ایجاد هنر واقعی پیدا کنید. این برنامه شامل براش های متعدد، لایه های نامحدود، الگوها و گرادیان است. دارای ویژگی ترکیب رنگ ها و دریافت سایه عالی است.

Tayasui یکی از بهترین برنامه‌های اندروید برای هنرمندانی است که می‌خواهند هنر خود را هر کجا که می‌روند همراه خود بیاورند.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

برنامه نقاشی حرفه ای

8. Adobe Illustrator Draw

Adobe Illustrator Draw یک برنامه طراحی عالی برای تصویرگران، طراحان گرافیک و هنرمندان است. صدها ابزار حرفه ای برای ایجاد گرافیک برداری ارائه می دهد.

یکی از مزایای این برنامه طراحی این است که به شما امکان می دهد نقاشی های خود را با فرمت قابل ویرایش به Photoshop، Illustrator، Capture One یا Photoshop Sketch ارسال کنید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که تصویر را روی دسکتاپ خود ویرایش کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد تا 64 برابر زوم کنید تا بتوانید جزئیات دقیق را اضافه کنید. دارای پنج نوک است و با لایه ها کار می کند.

Adobe Illustrator Draw یک برنامه تلفن همراه رایگان است که برای دستگاه های اندرویدی در دسترس است.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

9. ایبیس رنگ X

Ibis Paint X یکی از همه کاره ترین برنامه های طراحی برای اندروید است. این شامل بسیاری از ابزارهای کاربردی مانند لایه ها، فیلترها، فونت ها، حالت های ترکیبی، ماسک های برش و موارد دیگر است.

این برنامه دارای بیش از 2000 برس است. برس های هوا، مداد، برس های روغنی، مداد رنگی، برس های زغالی و قلم های دیجیتال و سایر برس های حرفه ای را ارائه می دهد.

این برنامه به شما این امکان را می دهد که روند نقاشی خود را ضبط کرده و آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. او ویدیوهای آموزشی را در کانال یوتیوب خود ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا از این نرم افزار نهایت استفاده را ببرید.

Ibis Paint X یک نسخه رایگان محدود و یک نسخه کاملاً پولی با برنامه های ماهانه و سالانه ارائه می دهد.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

نرم افزار نقاشی دیجیتال با گوشی

10. الهام بخش

توصیه نهایی ما برای بهترین برنامه های طراحی برای اندروید InspirARTion است. این برنامه به اندازه سایر برنامه های لیست ما محبوب نیست، اما همچنان یک گزینه عالی است. این شامل حالت تقارن، تنوع زیادی از رنگ ها و چندین قلم مو و قالب است.

اگر به عنوان یک سرگرمی طراحی کنید، این برنامه طراحی عالی است، زیرا استفاده از آن آسان و کاملا رایگان است.

بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید

میتوانید برای دانلود بهترین نرم افزار نقاشی دیجیتال اندروید روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.makeuseof.com/tag/top-3-free-digital-painting-apps-android/

خلاصه

برنامه های طراحی یک جایگزین عالی برای هنرمندان و علاقه مندان به طراحی هستند. آنها ابزارهایی را ارائه می دهند که هنر دیجیتال را شبیه نقاشی ها و نقاشی های واقع گرایانه می کند. آنها همچنین به شما این امکان را می دهند که با انواع قلم ها، قلم موها و تکنیک ها طراحی و نقاشی کنید. و نیازی نیست کیت طراحی واقعی خود را با خود بیاورید!

امیدواریم لیست ما به شما کمک کند تا بهترین برنامه طراحی را برای دستگاه اندرویدی خود پیدا کنید!

بازار کار نقاشی دیجیتال

بازار کار نقاشی دیجیتال
 1. بازار کار در نقاشی دیجیتال در تبلیغات : تنها بخش کوچکی از بازار کار نقاش دیجیتال به تبلیغات مربوط می شود، در حالی که این قسمت از تبلیغات دامنه خاصی ندارد و بسیار گسترده است که هرگز در این زمینه بیکار نخواهید ماند. از تبلیغات قلم گرفته تا تبلیغات محصولات لوکس، تبلیغات محیطی ساده تا مجسمه های ساختمانی، معماری و فضاهای شهری، همگی در این زمینه گنجانده شده اند.
 2. هنر دیجیتال در طرح مجله : الزامات شغلی و نقش طراح مجلات چاپی
 3. تصویر سازی بازی : یکی از مشاغل جذاب در دنیای رنگ دیجیتال، طراحی شخصیت بازی یا طراح گرافیک رابط کاربری است. این کار بسیار مهم است زیرا طراح گرافیک با هزاران یا حتی میلیون ها طعم سروکار دارد.
 4. کار طراحی کاراکتر تبلیغاتی یک بازار پرسود برای طراحان دیجیتال است : طراحی شخصیت تبلیغاتی یک شخصیت مجازی است که توسط یک طراح یا گرافیست طراحی و خلق می شود تا هر چه بیشتر یک برند را تحت تاثیر قرار داده و با مخاطب ارتباط برقرار کند.به عبارت دیگر شخصیت تبلیغاتی ابزاری است که برندها، شرکت ها و شرکت ها می توانند از آن برای ایجاد ارتباط موثر و پایدار با مخاطبان خود استفاده کنند.
 5. بازار کار طراحی دکوراسیون (مبلمان، صندلی و …)
 6. بازار کار طراحی مد در سینما، تئاتر و… برای نقاشی دیجیتال : زمان استفاده از تکنولوژی و استفاده از نرم افزارهای موجود در بازار کار در طراحی مد با تکنولوژی پیشرفته و استفاده از رنگ آمیزی دیجیتال به راحتی طبق فیلمنامه است و زمانی که شخصیت ها حضور دارند، طراح لباس باید در مورد سبک لباس آن زمان تحقیق کند. انجام دهید.
 7. بازار کار در طراحی دیجیتال به عنوان طراح محصولات تئاتر، تلویزیون، سینما : طراح محصول برای تئاتر تلویزیونی و سینما مسئولیت کل مجموعه از گرافیک گرفته تا لوکیشن و زاویه دوربین و … را بر عهده دارد، باید به تمام جلوه های بصری اثر توجه کند و فهرستی از ایده های طراحی تهیه کند.توانایی تصویرگر می تواند در برنامه ریزی و طراحی این اثر کمک زیادی کند.
 8. بازار کار طراحی جواهرات
 9. طراحی تیشرت و دیجیتال پینتینگ
 10. مسیر شغلی در تصویرسازی ماشین : طراحی خودرو یکی دیگر از شاخه های نقاشی دیجیتال است که امروزه مخاطبان خاصی دارد، هرچند در کشور ما به دلیل مشکلات خاصی به طور مستقیم در صنایع مورد استفاده قرار نمی گیرد. اما به عنوان یک مفهوم می تواند جذاب باشد و مورد استفاده برخی مجلات و فیلمسازان قرار گیرد و یا در مسابقات شرکت کند و همچنین برای شرکت های بزرگ ارسال شود. طراحی خودرو تنها به بدنه ختم نمی شود، بلکه شامل طراحی رینگ، تیونینگ، رنگ، استیکر، طراحی داخلی، طراحی نورپردازی و … می شود و هر کدام از این قسمت ها مشتریان خاص خود را دارند.طراحی استیکر یکی از کارهای نقاشان دیجیتالی است که امروزه طرفداران زیادی دارد و درآمد بالایی دارد.
 11. بازار کار در طراحی پرتره دیجیتال : یک طراح پرتره همیشه مشتریان زیادی دارد و خواهد داشت، از جمله مجلات، روزنامه ها و حتی افراد عادی که می خواهند پرتره طراحی کنند.

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز : 10، 11، 8 و 7

بهترین نرم افزار و برنامه های طراحی برای کامپیوتر

اگر نقاش خوبی هستید و به کارهای دیجیتال علاقه مند هستید، می توانید با استفاده از نرم افزار طراحی دیجیتال، ایده های خود را روی کامپیوتر بکشید. نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود دارد که در این مقاله 12 مورد از بهترین نرم افزارهای نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر را ارائه می دهیم. با ادامه این مقاله همراه ما باشید.

 1. نرم افزار طراحی و نقاشی برای کامپیوتر: Sketchbook
بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر

نرم افزار طراحی برای PC Sketchbook یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه است. با این برنامه می توانید خلاقیت خود را به چالش بکشید و نقاشی های زیبایی بکشید. این برنامه دارای امکاناتی برای هنرمندان حرفه ای است و بسیاری از ابزارهای آن قابل شخصی سازی هستند و شما می توانید آنها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. رابط کاربری این برنامه زیبا و به خوبی طراحی شده است. علاوه بر این، هیچ عنصر اضافی وجود ندارد که شما را از کار اصلی منحرف کند و می توانید روی اجرای ایده خود تمرکز کنید.

این برنامه دارای براش های متنوعی می باشد. همچنین می توانید برس ها را تنظیم کنید. علاوه بر براش های آماده، هر کسی می تواند براش های خود را طراحی کند و آنها را با هنرمندان دیگر به اشتراک بگذارد. انواع خط کش، رنگ، لایه و … نیز وجود دارد. با این برنامه می توانید انیمیشن های دو بعدی سنتی بسازید. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه این است که می توانید برای بخش های مختلف میانبر ایجاد کنید.

2. نرم افزار طراحی ویندوز 11 و…: MediBang Paint

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر

MediBang Paint یک برنامه طراحی کامپیوتری است. این برنامه رایگان است. با این حال، ویژگی های زیادی دارد. برس های کاربردی بسیار متنوع هستند. حجم آن نیز کم است و نیازی نیست نگران اشغال فضای کامپیوتر خود باشید. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه وجود لایه ها برای تصاویر است. اگر به طراحی کمیک علاقه دارید، این برنامه فریم های آماده ای برای این کار دارد که کار شما را آسان می کند. فونت های برنامه نیز متنوع است.

3. نرم افزار رنگ آمیزی برای کامپیوتر: Krita

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر

نقاشی دیجیتال با کامپیوتر: Krita یک نرم افزار طراحی دیجیتال برای کامپیوتر است. این برنامه قدرتمند رایگان است و دارای بسیاری از براش های قابل تنظیم است. با استفاده از این برنامه می توانید انیمیشن های دو بعدی بسازید. البته این برنامه بسیار خاص است و برای افراد مبتدی در نظر گرفته نشده است و مناسب افرادی است که به صورت حرفه ای این کار را انجام می دهند. با این حال، هر علاقه مندی می تواند زمان بیشتری را صرف یادگیری نحوه کار با برنامه کند و فضای آن را بر اساس نیاز خود تنظیم کند. ابزارهای برنامه بسیار متنوع و متعدد هستند.

4. نرم افزار طراحی کامپیوتری Clip Studio Paint

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر

Clip Studio Paint یک نرم افزار طراحی رومیزی است که برای طراحی سریع و پروژه های کوچک مناسب است. این برنامه برای افرادی که دستگاه لمسی دارند مناسب است. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه تنوع براش های آن است. تعداد این براش ها بسیار زیاد است و می توانید با آن ها انیمیشن سه بعدی طراحی کنید. اگر به طراحی مانگا و کمیک علاقه دارید حتما از این برنامه استفاده کنید.

5. نرم افزار نقاشی سه بعدی برای کامپیوتر: Concepts

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای کامپیوتر

Concepts بهترین نرم افزار طراحی برای کامپیوتر است. این برنامه توسط شرکت های بزرگی مانند دیزنی و اپل استفاده می شود. این برنامه رایگان است اما یک نسخه اشتراک نیز دارد. اگر می خواهید از تمام امکانات این برنامه استفاده کنید، باید نسخه اشتراکی آن را خریداری کنید. برای استفاده از این برنامه باید از تبلت نقاشی یا صفحه نمایش لمسی استفاده کنید. براش های این برنامه بسیار دقیق هستند و میزان فشاری که به آنها وارد می کنید در نحوه رنگ آمیزی شما تاثیر می گذارد. اگر می خواهید از فایل خود در فتوشاپ استفاده کنید، می توانید آن را با فرمت PSD ذخیره کنید.

6. نرم افزار طراحی ویندوز 10 و …: Inkscape

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز

نقاشی دیجیتال با لپ تاپ : نرم افزار طراحی Windows inkspace برای کودکان نیز گزینه مناسبی برای مبتدیان است. البته این به معنای حرفه ای نبودن برنامه نیست. این برنامه رایگان است اما ویژگی های زیادی دارد. براش های برنامه بسیار متنوع و کامل هستند. رابط کاربری آن شبیه فتوشاپ است. به همین دلیل تنظیم محیط کار برای شما آسان خواهد بود. برای استفاده بهتر از این برنامه باید از تبلت طراحی استفاده کنید.

7. برنامه طراحی حرفه ای برای ویندوز GIMP 2

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز

GIMP 2 یک نرم افزار طراحی حرفه ای برای ویندوز است که شامل ویژگی های زیادی می باشد. این برنامه رایگان است و می توانید قسمت های مختلف آن را شخصی سازی کنید. رابط کاربری این برنامه تا حدودی شبیه فتوشاپ است. ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد، اما با تمرین آن را حل خواهید کرد. هر چیزی که برای ایجاد یک نقاشی دیجیتال با کیفیت بالا نیاز دارید را می توانید در این برنامه پیدا کنید.

8. نرم افزار طراحی برای Windows Corel Painter

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز

Corel Painter برای ویندوز می تواند گزینه مناسب دیگری باشد. این برنامه امکانات زیادی دارد. این برنامه دارای بیش از 900 براش است که اکثر آنها قابل شخصی سازی هستند. این برنامه برای کشیدن نقاشی های واقع گرایانه مناسب است. رابط کاربری برنامه ساده است. یکی از ویژگی های مثبت برنامه وجود پالت رنگی پیشنهادی است. وقتی رنگی را انتخاب می کنید، می توانید رنگ های دیگری را که با آن مطابقت دارند، ببینید.

9. نرم افزار طراحی کامپیوتری Paintstorm Studio

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز

برنامه نقاشی حرفه ای Paintstorm Studio یکی از بهترین نرم افزارهای نقاشی برای کامپیوتر است. قابلیت های این برنامه زیاد است و یکی از ویژگی های مثبت آن امکان شخصی سازی براش ها است. برای پس‌زمینه نقاشی‌ها می‌توانید از افکت‌های CG مانند استفاده کنید. رابط کاربری این برنامه ساده است بنابراین می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. برس ها به شکل برس های کلاسیک طراحی شده اند تا کار با آن ها راحت تر شود.

10. نرم افزار طراحی کامپیوتری Paint Tool SAI

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز

برنامه نقاشی کامپیوتری Paint Tool SAI یکی دیگر از گزینه های خوب برای علاقه مندان به نقاشی دیجیتال است. رابط کاربری ساده این برنامه، استفاده از آن را آسان می کند. براش های او بی نقص هستند و در حین نقاشی کمبود برس را احساس نمی کنید. همچنین می توانید انواع مختلفی از متن را روی نقاشی خود قرار دهید. می توانید رنگ ها را به خوبی ایجاد کنید و از طیف رنگی مورد نظر استفاده کنید.

11. نرم افزار طراحی کامپیوتری Photoshop CC

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز

همه ما Photoshop CC را می شناسیم، یک نرم افزار حرفه ای طراحی. درست است که این نرم افزار عمدتا برای ویرایش عکس استفاده می شود، اما وجود براش های مختلف، پالت رنگی و … به شما امکان می دهد با آن نقاشی های دیجیتال بکشید. البته این نرم افزار برای ترسیم کمیک و امثال اینها در نظر گرفته نشده است و اگر می خواهید برای آن استفاده کنید باید با محیط برنامه آشنا شده و به خوبی تمرین کنید.

12. نرم افزار نقاشی حرفه ای Adobe Fresco

بهترین برنامه نقاشی دیجیتال برای ویندوز

نرم افزار رنگ آمیزی حرفه ای Adobe Fresco یکی از بهترین نرم افزارهای رنگ آمیزی برای کامپیوتر است. این برنامه برای کامپیوترهای لمسی و استفاده از قلم مناسب است. مهم ترین ویژگی آن امکان کشیدن نقاشی های سنتی است. براش های این اپلیکیشن تنوع خوبی دارند و مانند یک براش واقعی عمل می کنند. به عنوان مثال، اگر می خواهید نقاشی خود را در حالت آبرنگ نقاشی کنید، قلم مو رنگ را به گونه ای روی صفحه پخش می کند که گویی رنگ واقعی با آب مخلوط شده و روی کاغذ اعمال شده است. حتی می توانید رنگ ها را در آن مخلوط کنید. مثلا ترکیب زرد و آبی سبز می شود.

بسیارممنونیم که در معرفی برنامه دیجیتال پینتینگ ما را همراهی کردید.

1/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه

پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه