0
09151637530

آموزش ایلوستریتور ۲۰۱۸ لیندا

در این آموزش ایلوستریتور از رسانه ی آموزشی مکتب تی وی جهت رفاه حال شما کاربران عزیز آموزش ایلوستریتور ۲۰۱۸ لیندا با لینک مستقیم قرار داده شده است. شما می توانید جهت آموزش ایلوستریتور به صورت تضمینی از طریق این لینک به مشاهده صفحه این محصول بپردازید .

آموزش ایلوستریتور

 

 آموزش ایلوستریتور : ویژگی های جدید

Illustrator در تحول دیگری به عنوان بخشی از creative cloud سال ۲۰۱۸ در حال انجام است. در این دوره آموزش ایلوستریتور از کمپانی لیندا برای آموزش ایلوستریتور ، ویژگی های جدید ارائه شده در Illustrator CC 2018 را کشف و نحوه استفاده از آنها در تصویر کاری و گردش کار طراحی شما را میتوانید مشاهده کنید. مربی این دوره آموزش ایلوستریتور تونی هارمر از طریق این ویژگی ها، هر زمان که ادوبی تغییرات را منتشر می کند، دوره ها را به روز می کند. او در این آموزش ایلوستریتور در حال کار با پنل جدید Properties، پیشرفت های متن و هنرمندان، گزینه های جدید اموال صادرات، ابزار جدید Warp Puppet جدید و غیره است.

مباحث دوره آموزش ایلوستریتور عبارتند از:

  • استفاده از پنل جدید Properties
  • پیشرفت های متن
  • بررسی گزینه های جدید شخصیت زنده با استفاده از ابزار Touch Type با فونت های متغیر
  • استفاده از مجموعه های سبک بندی صادرات دارایی های متعدد و دارایی های تک کار با ابزار جدید Warp Puppet
  • تنظیم و تبدیل چندین بورد کار با استفاده از سند جدید
  • ویژگی های گفتگو

آموزش ایلوستریتور

آموزش ایلوستریتور  : آموزش های ضروری

Illustrator، نرم افزار پیشرو در بردار های بردار جهان می تواند برای انجام بسیاری از وظایف طراحی متفاوت مورد استفاده قرار گیرد. آموزش ایلوستریتور 2018 لیندا لیندا مفاهیم و تکنیک های اصلی را که می تواند برای هر جریان کاری اعمال شود، آموزش می دهد: برای چاپ، برای وب و یا برای دارایی هایی که راه خود را به برنامه های دیگر می رسانند.

مربی این دوره آموزش ایلوستریتور تونی هارم نشان می دهد که چگونه در اطراف رابط قرار می گیرد، و عناصر ادوبی ایلوستریتور را توضیح می دهد، مانند هنر، فضاهای کاری، لایه ها و اشکال. او درباره گرافهای بردار بحث می کند که شامل مسیرها، سکته ها و پر شدن هستند و نشان می دهد که چگونه با استفاده از ابزارهای طراحی Illustrator آنها را ایجاد و ویرایش کنید.

او نشان می دهد که چگونه مسیرها را ترکیب و تمیز می کند، و آثار هنری را به گروه ها و لایه ها سازماندهی می کند. تونی همچنین در این آموزش ایلوستریتور مباحثی شامل تایپوگرافی و ویرایش متن، رنگ، نقاشی قلمو بیان، اثرات، استفاده از کتابخانه های CC، چاپ و صادرات، و خیلی بیشتر را مورد بررسی قرار میدهد.

آموزش ایلوستریتور

آموزش ایلوستریتور  : اصول اولیه یک به یک

طراحی و ساخت آثار هنری شگفت انگیز با استفاده از Adobe Illustrator CC 2018، برنامه نقاشی مبتنی بر بردار قدرتمند در این آموزش ایلوستریتور مقدور است.

آموزش ایلوستریتور جامع اولین بار در یک سری از سه دوره توسط طرفدار صنعت دکه McClelland است. یاد بگیرید چگونه با workboards کار کنید چگونگی جلب هر چیزی که می توانید با ابزار قلم، مداد و انحنای تصور کنید. و چگونه شروع به اضافه کردن رنگ به آثار هنری خود را با swatches. Deke همچنین شکل های طراحی، تنظیم سکته، قالب بندی متن و نقاشی دیجیتالی با و بدون یک قرص را پوشش می دهد.

در این آموزش ایلوستریتور هر فصل باید شما را با مجموعه ای جدید از مهارت ها و یک حس انجام شود. به عنوان خلاق ابر تکامل یافته، این دوره به روز می شود. برای فیلم های جدید، بررسی ویژگی های جدید و روش های جدید برای کار کردن، بررسی کنید. مباحث عبارتند از: باز کردن، ایجاد، ذخیره، و بسته شدن اسناد کار با کارهای هنری زوم و پانسیون خطوط طراحی، قوس، شبکه ها و مارپیچی اشکال رسم ایجاد مسیرهای ترکیب کار در حالت رنگ RGB و CMYK ایجاد و اعمال نمونه ها تنظیم خط خطی سکته مغزی متن فرمت ساخت مسیرهای سفارشی با شکل ساز و پیوستن به ابزارهای نقاشی Freeform با نقاشی مداد و پاک کردن آثار هنری نقاشی با ابزار انحنای تغییر مسیر مسیرهای گرد ساخت گرافیک روی صفحه را تجربه کنید.

لینک های دانلود

اطلاعات دوره Illustrator CC 2018 New Features
دانلود دانلود – حجم: ۲۱۶ مگابایت

اطلاعات دوره Illustrator CC 2018 Essential Training – حجم: ۷۹۴ مگابایت
دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم

اطلاعات دوره Illustrator CC 2018 One-on-One Fundamentals – حجم: ۳٫۱۹ گیگابایت
دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم
دانلود دانلود – بخش سوم
دانلود دانلود – بخش چهارم
دانلود دانلود – بخش پنجم
دانلود دانلود – بخش ششم
دانلود دانلود – بخش هفتم

دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *