دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf
مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ پشتیبانی مکتب تی وی 4.36k بازدید

دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf

کتاب ایندیزاین

قبل از بررسی آموزش ایندیزاین به بررسی کتاب آن و معرفی فایل دانلود کتاب ایندیزاین pdf می پردازیم. پیچیدگی و مشکلات موجود در فرآیند تولید کتاب، از دید هیچ کس پوشیده نیست، و در این میان چگونگی آماده سازی فایل چاپی بی کم و کاست از مسائلی است که همواره ناشران با آن دست و پنجه نرم می کنند.

با اهمیتی که آراستگی هرچه بیشتر صفحات داخلی کتاب پیدا کرده است، هر ناشری به زعم خود سعی بر بهبود کتاب هایش در این راستا دارد. در این راه از تمام عناصر موجود بهره می برد، از به کارگیری قلم های برتر گرفته تا صفحه آرایی های مدرن، به روز و کارآمد همه و همه در ایندیزاین مهم اند. این جزوه ایندیزاین فارسی بوده و به دست نویسندگان مکتب تی وی گردآوری شده است.

دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf

نرم افزارهای رایج و نامناسب

امروز با پیشرفت فن آوری های کامپیوتری وتنوع نرم افزارهای عرضه شده در حوزه نشر، ( به ویژه در بخش صفحه آرایی و مرتبط با چاپ هنوز بسیاری از ناشران از نرم افزارهای نامناسب برای تهیه فایل کتابشان استفاده می کنند و این دال بر اهمیت ایندیزاین خواهد بود که یکی از متداول ترین آنها نرم افزار ورد بوده که علی رغم قدرت مناسب در زمینه چاپ افست مناسب و مفید فایده نمی باشد. بنابراین برنامه ایندیزاین (Adobe Indesign) در این زمینه طراحی شده است و برخلاف طرز فکر رایج کارکردن با آن پس از ایندیزاین بسیار راحت تر از word  خواهد بود.

کتاب ایندیزاین pdf

امیدواریم با دانلود کتاب ایندیزاین pdf که از رسانه ی آموزشی مکتب تی وی تولیدکننده فیلم های آموزشی  در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد، با استفاده از آموزش های گام به گام و کاربردی و مختصر مجموعه کامل ایندیزاین pdf بتوانید از امکانات بی نظیر این برنامه بهره مند گردید. در فایل دانلود کتاب ایندیزاین pdf فرض بر این بوده که توانایی حداقلی کار با کامپیوتر آشنا بوده و همینطور با اصول صفحه آرایی کتاب نیز آشنایی اولیه را دارا می باشد.

پس از گذراندن فایل دانلود کتاب ایندیزاین pdf ، کاربر قادر خواهد بود فایل کتاب را از مرحله ایجاد فایل تا مرحله ارسال به چاپخانه آماده سازی نماید. نویسنده این مجموعه تاکید دارد که مباحث آموزشی موجود در فایل دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf ، به ترتیب دنبال گردد تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

تصاویر جزوه ایندیزاین فارسی مکتب تی وی

در ادامه تصاویری از فهرست مطالب و صفحات pdf کتاب ایندیزاین خواهید دید.

دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf

دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf

دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf

دانلود کتاب آموزش ایندیزاین pdf

مفتخریم که تا پایان مقاله کتاب نرم افزار ایندیزاین همراه ما بودید می توانید در ادامه به دانلود رایگان کتاب ایندیزاین به زبان فارسی دسترسی پیدا کنید.

در  فایل pdf آموزش اينديزاين فرض بر این بوده است که مخاطب توانایی حداقلی آشنایی کار با کامپیوتر و همینطور آشنایی با اصول صفحه آرایی کتاب را تا حدودی داشته باشد. همچنین مباحث کار با نرم افزار ایندیزاین از مقدماتی تا پیشرفته بیان شده است.

3/5 - (2 امتیاز)
دیدگاه کاربران

۲ دیدگاه

دیدگاه های این نوشته

 1. سید مهدی گفت:

  سلام علیکم
  متشکرم؛ کتاب را دریافت کردم.

پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه