0
09151637530

کتاب ایندیزاین pdf

کتاب آموزش ایندیزاین:

قبل از بررسی آموزش ایندیزاین به بررسی کتاب آن میپردازیم پیچیدگی و مشکلات موجود در فرآیند تولید کتاب، از دید هیچ کس پوشیده نیست، و در این میان چگونگی آماده سازی فایل چاپی بی کم و کاست از مسائلی است که همواره ناشران با آن دست و پنجه نرم می کنند.

با اهمیتی که آراستگی هرچه بیشتر صفحات داخلی کتاب پیدا کرده است، هر ناشری به زعم خود سعی بر بهبود کتاب هایش در این راستا دارد. در این راه از تمام عناصر موجود بهره می برد، از به کارگیری قلم های برتر گرفته تا صفحه آرایی های مدرن، به روز و کارآمد همه و همه در آموزش ایندیزاین مهم اند.

آموزش کامل ایندیزاین pdf

نرم افزارهای رایج و نامناسب :

امروز با پیشرفت فن آوری های کامپیوتری وتنوع نرم افزارهای عرضه شده در حوزه نشر، ( به ویژه در بخش صفحه آرایی و مرتبط با چاپ هنوز بسیاری از ناشران از نرم افزارهای نامناسب برای تهیه فایل کتابشان استفاده می کنند و این دال بر اهمیت آموزش ایندیزاین خواهد بود. که یکی از متداول ترین آنها نرم افزار ورد بوده که علی رغم قدرت مناسب در زمینه چاپ افست مناسب و مفید فایده نمی باشد بنابراین برنامه ایندیزاین (Adobe Indesign) در این زمینه طراحی شده است و برخلاف طرز فکر رایج کارکردن با آن پس از آموزش ایندیزاین بسیار راحت تر از word  خواهد بود.

آموزش ایندیزاین :

امیدواریم با آموزش کامل ایندیزاین pdf که از رسانه ی آموزشی مکتب تی وی تولیدکننده فیلم های آموزشی  در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد، با استفاده از آموزش های گام به گام و کاربردی و مختصر مجموعه آموزش کامل ایندیزاین pdf بتوانید از امکانات بی نظیر این برنامه بهره مند گردید.

در مجموعه آموزش کامل ایندیزاین pdf فرض بر این بوده که توانایی حداقلی کار با کامپیوتر آشنا بوده و همینطور با اصول صفحه آرایی کتاب نیز آشنایی اولیه را دارا می باشد. پس از گذراندن آموزش های مجموعه آموزش کامل ایندیزاین pdf  کاربر قادر خواهد بود فایل کتاب را از مرحله ایجاد فایل تا مرحله ارسال به چاپخانه آماده سازی نماید. نویسنده این مجموعه تاکید دارد که مباحث آموزشی موجود در مجموعه آموزش کامل ایندیزاین pdf  به ترتیب دنبال گردد تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *