آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس
مرداد ۱۱, ۱۴۰۰ پشتیبانی مکتب تی وی 3.78k بازدید

آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس

ادیوس نرم‌افزاری مناسب برای تدوین فیلم است که کاربران زیادی را مجذوب خود کرده است. و یک نرم افزار ساده اما کارآمد برای افرادیست که میخواهند در کم ترین زمان ممکن فیلمی را ویرایش کنند. بسیاری از مراکز و سازمان‌ها امروزه از این نرم‌افزار برای تدوین فیلم استفاده می‌کنند. در این مقاله از سری مقالات آموزش ادیوس به آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس خواهیم پرداخت.

دو روش آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس (edius)

نرم‌افزار ادیوس همگام با تکنولوژی جدید اکثر خروجی‌های موردنیاز تدوین گران را فراهم کرده است. در ادامه این مقاله به بررسی مراحل نحوه خروجی گرفتن mp4 در ادیوس خواهیم پرداخت. گام‌به‌گام همراه ما باشید.

روش اول

در ادامه مقاله آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس روش اول را یاد خواهیم گرفت.

انتخاب آیکون Export

برای خروجی گرفتن از پروژه نهایی خود، از منوی بالا گزینه File، export و سپس print to file را انتخاب کنید. می‌توانید به‌جای آن کلید F11 را از صفحه‌کلید فشار دهید؛ و یا از قسمت پایین پنجره پیش‌نمایش آیکون Export را بزنید.

مرحله 1مسیر1 از آموزش خروجی گرفتن mp4در ادیوس

انتخاب گزینه H.264

با باز شدن پنجره print to file مشاهده می‌کنید که ادیوس مجموعه کاملی از خروجی‌های مختلف را داراست. از منوی چپ این پنجره گزینه H.264/AVC را انتخاب کنید و برای خروجی h264 در ادیوس نهایتاً Export را بزنید.

مرحله 2 مسیر1 از آموزش خروجی گرفتن mp4در ادیوس

انتخاب نام و مسیر ذخیره‌سازی

در این مرحله از آموزش خروجی گرفتن mp4در ادیوس یک نام و مسیر ذخیره‌سازی برای خروجی خود انتخاب کنید.

مرحله 3 مسیر 1 از آموزش خروجی گرفتن mp4در ادیوس

روش دوم

اگر نسخه ادیوسی که با آن کار می‌کنید روش اول را نمایش ندهد یا در حین مسیر با Error مواجه شدید از طریق مقاله آموزش آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس روش دوم را برای گرفتن خروجی در ادیوس انتخاب کنید.

انتخاب QuickTime

مجدد با باز کردن پنجره print to file از طریق منوی file و export و یا نگه‌داشتن کلید F11 در صفحه‌کلید شروع کنید. سپس در پنجره بازشده QuickTime را انتخاب کنید. همچنین تیک گزینه Enable Coversion را بزنید.

از فهرستی که در سمت راست در Preset بازشده است MPEG-4 640*480 را پیدا و انتخاب گنید. قبل از تائید نهایی و انتخاب export، change video format را انتخاب کنید و تنظیمات خود را وارد کنید.

مرحله 1 مسیر 2 از آموزش خروجی گرفتن mp4در ادیوس

بعد از اتمام مرحله  طبق مقاله آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس قبل پنجره‌ای باز می‌شود که در آن اسم فایل خود را وارد می‌کنید. علاوه بر آن از طریق setting پنجره بازشده H.264 را در باکس Video Format انتخاب کنید.

رندر گرفتن در ادیوس

می‌توانید بقیه تنظیمات را نیز با توجه ویدئو خود تغییر دهید. روی ok و سپس save کلیک کنید و صبر کنید تا رندر فایل تمام شود.

مرحله 2 مسیر 2 از آموزش خروجی گرفتن mp4در ادیوس

اکنون که با پایان مقاله آموزش خروجی گرفتن mp4 در ادیوس رسیدیم باید توانسته باشید به یکی از دو روش بالا خروجی mp4 گرفته باشید.

نرم افزار ادیوس مجموعه کاملی از خروجی‌های مختلف را داراست. برای خروجی h264 در ادیوس مراحلی را باید طی کنید که ما در این مقال گام به گام و به همراه تصویر نشا داده ایم. اگر شما هم به نرم افزار ادیوس علاقه مند هستید با ما همراه باشید.

امتیاز دادن به این مقاله
دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه

پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

  • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
  • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه