0
05632462221

محاکمه سیستم آموزشی در دادگاه!

همه ی افراد نابغه هستند این جمله ای است که آلبرت انیشتین بیان می دارد اما اگر شما یک ماهی را با بالارفتن از درخت بسنجید تمام زندگی خود را بر این باور خواهد بود که یک احمق است. حال ما در سیستم آموزشی شاهدیم نه تنها ماهی را مجبور به بالا رفتن از درخت می کند بلکه آن ها را مجبور میکند پایین بیایند و کیلومترها بدوند. با این مقاله از رسانه ی آموزشی مکتب تی وی همراه باشید.

این مشکلات سیستم آموزشی باعث عدم جذابیت خاطرات مدرسه در سیستم سنتی برای تمام انسان ها شده است و از تمامی انسان ها یک ربات ساخته است

دانش آموزانی را تصور کنید که علی رغم میل باطنیشان در این سیستم آموزشی دارند از درخت بالا می روند و هیچ نویدی برای کشف استعداد به آن ها داده نمی شود و هرروزه به این فکر میکنند که شاید یک احمق هستند!

زندگی در اقتصاد صنعتی به طور معمول به عنوان مجموعه ای از بخش های گسسته شناخته می شود: مدرسه، کار و بازنشستگی. اما این تفکر دیگر قابل قبول نیست، همانطور که ما در عصر یادگیری مادام العمر وارد شده ایم.واقعیت هایی که امروزه در مدرسه تدریس می شود می تواند ظرف چند سال منسوخ شودکارمندان باید به طور مداوم مجموعه مهارت های خود را بازتولید کنند تا بتوانند در دسترس کارفرمایان باشند.کارفرمایان تشخیص می دهند که آنها باید به طور فزاینده ای خودکفا باشند تا بتوانند کارکنان خود را به روز نگه دارند.
ما به شدت وابسته به نتایج آزمایشات استاندارد شده هستیم.
این روزها، نیازهای بسیار محدودی را برای کارکنان شرکتهایی که به سادگی کارها را به یاد می آورند و اجرا می کنند، محدود می کنیم. آنچه که بیشتر ما نیاز داریم، کارکنانی هستند که می توانند راه حل A و راه حل B را بیابند و چگونگی راه حل جدیدی را بیابند. این افراد نادر هستند. آنها باید مشکلات را درک کنند، تصویر بزرگتری را تجزیه و تحلیل کنند، تأثیرات آنچه که آنها پیشنهاد می دهند، پیش بینی می کنند، دانش جدید را ترکیب می کنند، خلاق باشند، چون مشکلی را حل می کنند و همکاری می کنند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *