0
09151637530

آموزش crop در نرم افزار ایلوستریتور

در این مقاله از آموزش ایلوستریتور، به مسئله crop تصاویر میپردازیم. در ابتدای آموزش،برای باز کردن عکس مورد نظر به منوی file مراجعه میکنیم و روی فرمان open کلیک میکنیم و در کادر باز شده عکس را انتخاب میکنیم و سپس گزینه ی open را انتخاب میکنیم. بعد از اینکه عکس در نرم افزار باز شد بایستی آن را با ابزار selection انتخاب کنید، بعد از انتخاب عکس همانطور که ملاحظه می کنید در نوار کنترلی که در بالای محیط نرم افزار قرار گرفته است دو گزینه crop image و mask نمایش داده می‌شود.

استفاده از فرمان crop‌ image در نرم افزار ایلوستریتور

در صورتی که قصد داشته باشید قسمتی از تصویر خود را حذف کنید یعنی در واقع آن را crop کنید میتوانید روی گزینه crop image کلیک کنید و قسمت‌هایی از عکس را که قصد حذف آنها را دارید از تصویر کسر کنید و در آخر گزینه apply را در نوار کنترل کلیک کنید.

استفاده از فرمان crop‌ image در ایلوستریتور

در صورتی که از crop تصویر منصرف شدید می توانید گزینه delete را در نوار کنترل کلیک کنید تا به مرحله قبل برگردید. همچنین یک روش دیگر که برای crop تصاویر وجود دارد این است که میتوانید روی عکس مورد نظر کلیک راست کنید و در لیست باز شده گزینه crop image را انتخاب کنید و طبق مراحل قبل اقدام به برش تصویرتان کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *