آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ

Website Ui Design Tutorial

معرفی طراحی رابط کاربری سایت

آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ 1

 

 

هویت وبسایت در گرو رابط کاربری آن خواهد بود. طراحی رابط کاربری ابزارهایی دارد که در این دوره آموزشی در فتوشاپ مورد استفاده قرار میگیرد و همینطور تکنیک ها و اصول و استانداردهایی دارد که در این دوره آموزشی به صورت عملی به آن پرداخته میشود. مفهوم رابط کاربری یک سایت صرفا به معنی رنگ آمیزی و ظاهر یک سایت نیست بلکه به معنی سادگی و قابل فهم بودن اجزای مختلف سایت برای رفع نیازهای کاربر میباشد. و طراحی اولیه تمام موارد مدنظر در محیطی مثل فتوشاپ بسیار بهتر از توسعه و سعی و خطا میباشد.

 

با توجه به گسترش استارتاپ ها و کسب و کارهای آنلاین، مخاطبین سایت ها یعنی مردم عادی هم با رابط های کاربری بسیار زیبایی روبرو هستند و به نوعی چشم مردم به کار های سطح بالا بسیار آشناست. از این رو وظیفه رابط کاربری سایت سنگین تر شده و این مورد وظیفه طراحان رابط کاربری

 

بازار کار طراحی رابط کاربری سایت

 

آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ 2

 

 

 

همانطور که گفته رابط کاربری سایت هویت آن است و در دنیای رقابتی امروز در بین وبسایت ها رابط کاربری اهمیت زیادی را پیدا کرده است. از این رو تعداد پروژه مناسبی در این تخصص وجود دارد که خود شما هم تایید خواهید کرد. شما باید در حین دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت، پروژه یک سایت را صفر تا صد خودتان طراحی نمایید و بعد با دست پر با این نمونه کار برای گرفتن پروژه و یا ورود به شرکت ها برای استخدام اقدام نمایید.

 

برای بازاریابی علاوه بر شبکه های اجتماعی مرسوم مانند اینستاگرام میتوانید از شبکه های اجتماعی مخصوص طراحان مانند dribbble استفاده نمایید. برای مشاهده پروژه هایی که پس از این دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت در انتظار شماست می توانید عبارت ( لیست پروژه های رابط کاربری پونیشا ) را جستجو کرده و در اولین نتیجه در سایت پونیشا پروژه های حاضر را مشاهده نمایید. همینطور در سایت های ( جابینجا و ایران استخدام ) با جستجوی عبارت ( طراح رابط کاربری ) میتوانید به آگهی های استخدامی که با داشتن این مهارت میتوانید به آنها دست یابید مراجعه نمایید.

0
تا دلیل که باید به طراحی رابطه کاربری سایت مسلط بشیم

 

آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت مکتب تی وی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آموزش داده شده است و در این آموزش شما تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار طراحی رابط کاربری سایت را خواهید آموخت. این دوره آموزشی با ضبط در محیط استودیو و تعریف سناریو آموزشی برای آموزش تعاملی به راحتی شما را قادر می سازد تا این مهارت را در کمترین زمان ممکن بیاموزید و وارد بازار کار شوید.

 

 

 

آموزش طراحی رابط کاربری سایت

 

 

 

آیا هزینه این دوره آموزشی توجیه پذیر است؟

شما با پرداخت هزینه بسیار کمی میتوانید به پروژه هایی دست پیدا کنید که در قسمت قبل مشاهده کردید چند برابر این هزینه را به شما بازگشت خواهند داد و البته موضوع مورد توجه این است که این سرمایه گذاری تا آخر عمر برای شما باقی خواهد ماند.

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت را ....

میتونید خیلی راحت این مهارت رو به صورت کاملا تخصصی و جامع در حداقل زمان ممکن یاد بگیرید و در بازار کار طراحی رابط کاربری سایت  مشغول شوید و درآمد کسب کنید.

یکی از مهم ترین فرصتها رو  برای یادگیری طراحی رابط کاربری سایت از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری جوانب مختلف طراحی رابط کاربری سایت  پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش طراحی تراکت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری سایت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به تعریف و توضیح رابط کاربری واکنشگرا می پردازیم

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ تعریف نقاط شکست بیان می شود.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به تعریف پیکسل ،تراکم پیکسل و رزولوشن می پردازیم.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ انواع فرمت تصاویر معرفی و مناسب ترین بخش برای استفاده از هر فرمت بیان می شود.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به تعریف رنگ ها ی Srgb   می پردازیم.

در این قسمت یک فضای کاری مناسب برای طراحان رابط کاربری ایجاد می کنیم .

در این قسمت به توضیح خاصیت و نحوه ی ایجاد و استفاده از artboard ها می پردازیم .

در این قسمت چگونگی استفاده از خطوط راهنما و یا guide layout ها را یاد می گیرید.

در این قسمت برخی از قابلیت های فتوشاپ مثل انتخاب آبجکت ها در لایه های مختلف با استفاده از کلید کنترل و نحوه استفاده از اسنپ شات یاد داده می شود .

در این قسمت به نحوه عملکرد و استفاده ی layer comps  می پردازیم .

در این قسمت یاد می گیرید با استفااده از ابزار note در قسمت های مختلف فتوشاپ یادداشت گزاری کنید.

در این قسمت به نحوه ی ایجاد smart object  و وارد کردن یک سند به عنوان smart object  به علاوه ی خصوصیات و تفاوت های smart object  با سایر روش های واردکردن سند می پردازیم .

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ نحوه ی اعمال و ذخیره style  به همراه نحوه استفاده از پنل استایل برای ساخت استایل جدید آموزش داده می شود.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به نحوه ی ایجاد یک پس زمینه با گرافیک مناسب به وسیله ی عکس می پردازیم.

این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به نحوه ی خروجی گرفتن با استفاده از quick export اختصاص دارد.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به نحوه ی خروجی گرفتن از آرت بوردها به وسیله س export as می پردازیم.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به نحوه ی خروجی گرفتن از طریق export web  و مقایسه ی فرمت های مختلف تصویر به این روش می پردازیم.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ به معرفی و توضیح یک template  آماده و نحوه ی کلی کار با آن می پردازیم.

در این قسمت سعی می کنیم بخشهایی برای template آماده ایجاد کرده و کم کم وارد فاز ساخت template  می شویم. 

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ و توضیح و نحوه ی کار با mood boards می پردازیم.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ اساس ساخت یک template  برای صفحه نمایش های بزرگ یا دسکتاپ ها آموزش داده می شود .

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ در ادامه ی جلسه ی قبل به ساخت template  برای مبایل های هوشمند و تبلت ها می پردازیم .

در این قسمت نحوه ی استفاده و ورود اجزای مختلف رابط کاربری به template آموزش داده می شود .

در این قسمت با نحوه ی ایجاد راهنما و یا guid  برای رابط کاربری آشنا می شوید .

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری سایت

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت داشته باشید

در صورتی که شما آشنایی حدودی با نرم افزار فتوشاپ دارید می توانید بلافاصله همین دوره آموزشی را آغاز نمایید. ولی در صورتی که آشنایی حداقلی هم با فتوشاپ نداشته باشید پیشنهاد میشود دوره جامع فتوشاپ را در ابتدا بگذرانید تا به صورت اصولی با تمام پایه نرم افزار فتوشاپ آشنا شوید تا پس از آن بتوانید تکنیک ها و ابزارهای مورد استفاده در دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت را به خوبی درک نمایید.

این دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی تمام فایل هایی استاد دوره در حال کار بر روی آنهاست در اختیار شما نیز قرار میگیرد و شما هم همراه با استاد به تمرین در طی دوره آموزشی خواهید پرداخت . که مسیر ورود به این بازار طراحی رابط کاربری سایت  برای شما شرح داده شده است.

همانطور که در توضیحات این دوره آموزشی ذکر شد این دوره در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر نیست. همینطور برای ضبط قسمت های اسکرین کپچر و برای ضبط صدا و تصویر باکیفیت مخصوصا صدا از لوازم حرفه ای استفاده شده است. بنابراین از بابت کیفیت سمعی و بصری دوره یک سرو گردن بالاتر از دوره هایی که تاکنون دیده اید را انتظار داشته باشید. و برای اطمینان هم میتوانید پیش نمایش هایی در فهرست عناوین را مشاهده کنید.

شما برای مشکلات و سوالات متداول خود میتوانید از سه طریق تماس تلفنی و لایوچت در پایین سمت راست و همینطور اکانت پشتیبانی ما در تلگرام به پاسخ سوالات خود برسید. همینطور برای رفع ایرادات و مشکلات فنی میتوانید با اعلام به پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضو شوید که تا همیشه پاسخگوی سوالات شما و همینطور اعلام نظر درباره سطح پیشرفت شما باشند.

آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ 3

مدرس این دوره : سجاد رسول نژاد

در دوره طراحی رابط کاربری سایت صرفا به طراحی رابط کاربری محیط وبسایت با نرم افزار فتوشاپ پرداخته شد و با کمک مدرس دوره دوره آموزشی خوبی در این زمینه ایجاد گردید

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ 4

معرفی دورهنمایش رایگان

1. تعریف واکنشگرا یا responsive

2. نقاط شکست یا breackpoints

3. تعریف پیکسل و ...

4. Image format

5. Srgb color

6. workspace

7. artboard

8. Guid layout

9. photoshop

10. Layer comps

11. note

12. Smart object

13. style

14. background

15. Quick export

16. Export as

17. Export for web

18. Template1

19. Template 2

20. Mood boards

21. Make template 1

22. Make template 2

23. Template desin

24. guide

فایل های تمرینی این دوره

1 دیدگاه برای آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ

 1. سجاد

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام لطفا سرفصل های آموزشی رو ذکر کنید

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام کاربر عزیز این دوره آموزشی در حال ضبط هستش و کاربران میتونن با قیمت مناسبتر پیش ثبت نام رو انجام بدن به محض انتشار سرفصل ها هم ذکر خواهد شد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

52.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

2 ساعت و 41 دقیقه

حجم دوره:

468 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش نرم افزار فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

24 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حسین همتی

مدرس طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ
قیمت دوره

52.000 تومان