آموزش طراحی رابط کاربری سایت

تصویر شاخص

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش طراحی رابط کاربری سایت راه ورود به بازار کاری پر رونق

معرفی طراحی رابط کاربری سایت

هویت وبسایت در گرو رابط کاربری آن خواهد بود. طراحی رابط کاربری ابزارهایی دارد که در این دوره آموزشی در فتوشاپ مورد استفاده قرار میگیرد و همینطور تکنیک ها و اصول و استانداردهایی دارد که در این دوره آموزشی به صورت عملی به آن پرداخته میشود. مفهوم رابط کاربری یک سایت صرفا به معنی رنگ آمیزی و ظاهر یک سایت نیست بلکه به معنی سادگی و قابل فهم بودن اجزای مختلف سایت برای رفع نیازهای کاربر میباشد. و طراحی اولیه تمام موارد مدنظر در محیطی مثل فتوشاپ بسیار بهتر از توسعه و سعی و خطا میباشد.

با توجه به گسترش استارتاپ ها و کسب و کارهای آنلاین، مخاطبین سایت ها یعنی مردم عادی هم با رابط های کاربری بسیار زیبایی روبرو هستند و به نوعی چشم مردم به کار های سطح بالا بسیار آشناست. از این رو وظیفه رابط کاربری سایت سنگین تر شده و این مورد وظیفه طراحان رابط کاربری

 


بازار کار طراحی رابط کاربری سایت

همانطور که گفته رابط کاربری سایت هویت آن است و در دنیای رقابتی امروز در بین وبسایت ها رابط کاربری اهمیت زیادی را پیدا کرده است. از این رو تعداد پروژه مناسبی در این تخصص وجود دارد که خود شما هم تایید خواهید کرد. شما باید در حین دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت، پروژه یک سایت را صفر تا صد خودتان طراحی نمایید و بعد با دست پر با این نمونه کار برای گرفتن پروژه و یا ورود به شرکت ها برای استخدام اقدام نمایید.

برای بازاریابی علاوه بر شبکه های اجتماعی مرسوم مانند اینستاگرام میتوانید از شبکه های اجتماعی مخصوص طراحان مانند dribbble استفاده نمایید. برای مشاهده پروژه هایی که پس از این دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت در انتظار شماست می توانید عبارت ( لیست پروژه های رابط کاربری پونیشا ) را جستجو کرده و در اولین نتیجه در سایت پونیشا پروژه های حاضر را مشاهده نمایید. همینطور در سایت های ( جابینجا و ایران استخدام ) با جستجوی عبارت ( طراح رابط کاربری ) میتوانید به آگهی های استخدامی که با داشتن این مهارت میتوانید به آنها دست یابید مراجعه نمایید.

چرا آموزش طراحی رابط کاربری سایت ؟

 1. با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی رقابت در این فضا هم رشد زیادی پیدا نمود و با توجه به عجین شدن فضای آنلاین با زندگی مردم رقابت بین آن ها در جذب و نگهداری کاربر هم بالا گرفته است. یکی از مهم ترین مورد در وبسایت ها هم رابط کاربری است که به نوعی به جذب و نگهداری کاربران میپردازد. حال با توجه به فراگیر بودن نرم افزار فتوشاپ رابط کاربری وب هم در این ابزار که در آپدیت های جدید امکانات خوبی هم برای آن در نظر گرفته شده است به خوبی قابل پیاده سازی است. پس اگر توسعه دهنده وب هستید و یا طراح گرافیک و در این بازار پر رونق نقشی نداشته باشید کمی نگران کننده است. ولی پس از این دوره آموزشی دیگر جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.
 2. خط مقدم یک وبسایت رابط کاربری آن می باشد. و شاید بیشترین چیزی که در نظر مخاطب جلب توجه میکند رابط کاربری وبسایت است. بنابراین خروجی مهارتی که انتخاب کرده اید جلب توجه زیادی را خواهد داشت و می توانید مورد توجه کارفرمایان زیادی قرار بگیرید.
 3. طراحی چیزی که کاربر را در راحت ترین شیوه به هدف خود میرساند لذتبخش است از آنجایی که با یادگیری طراحی رابط کاربری سایت و ایجاد تغییراتی کوچک عادات بزرگی در کاربران یک سایت میتوان ایجاد نمود قطعا برای هرکس میتواند لذت بخش باشد و رضایت کاری خوبی پس از پایان کار ایجاد نماید.
 4. طراحی رابط کاربری دستمزدهای خوبی را دارد و با توجه به تعداد مناسب پروژه های آن میتواند درآمد مناسبی را نصیب طراحان رابط کاربری وب نماید. از سمتی دیگر شرکت ها و تیم های برنامه نویسی زیادی خواهان جذب یک طراح رابط کاربری هستند که میتوان حقوق ماهانه میلیونی را برای آن در نظر گرفت. همینطور در صورتیکه توسعه دهنده وب باشید از هزینه های طراحی رابط کاربری خلاص خواهید شد و در پروژه های کاری خود صرفه جویی زیادی انجام خواهید داد.
 5. رابط کاربری سایت های زیبایی را دیده اید که آرزو کنید روزی مانند آنها را خودتان بتوانید طراحی نمایید. شاید فکر کنید هزینه زیادی برای یادگیری این مهارت نیاز است و یا در جایی باشید که استاد مناسبی برای این زمینه در اختیار نباشد. با این دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت به راحتی میتوانید به آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

آموزش طراحی رابط کاربری سایت با فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت مکتب تی وی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آموزش داده شده است و در این آموزش شما تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار طراحی رابط کاربری سایت را خواهید آموخت. این دوره آموزشی با ضبط در محیط استودیو و تعریف سناریو آموزشی برای آموزش تعاملی به راحتی شما را قادر می سازد تا این مهارت را در کمترین زمان ممکن بیاموزید و وارد بازار کار شوید.

آموزش طراحی رابط کاربری سایت

آموزش تعاملی طراحی رابط کاربری سایت

طبق سناریوی آموزشی تعریف شده برای دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت ، این دوره آموزشی همراه با فایل های تمرینی ای در اختیار مخاطب قرار گرفته است که خود استاد هم آموزش را با همان به انجام رسانده و جای تمرین برای دانشجو مشخص است. به این صورت به راحت ترین حالت ممکن دانشجو قادر به تمرین است و به این صورت تا پایان دوره آموزشی دانشجو چندین بار طراحی یک رابط کاربری را با تمام ابزارها و تکنیک های مورد نیاز آن تمرین نموده است و پس از دوره قادر است تا یک پروژه رابط کاربری سایت واقعی را انجام دهد.

سرفصل های آموزشی استاندارد طراحی رابط کاربری سایت

این دوره آموزشی در عین کامل بودن به کوتاه بودن زمان ممکن نیز توجه دارد. خیلی از ما دوره های آموزشی خاک خورده ای داریم که هیچ گاه سراغشان نمی رویم. یکی از دلایل آن طولانی بودن آن است و جالب توجه است که برخی مطالب آن دوره آموزشی هیچ گاه به کارمان هم نمی آید. در این دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت تمام مواردی که فرد در بازار کار به آن نیاز دارد آورده شده و در عین حال کوتاه ترین زمان ممکن برای رسیدن دانشجو به مقصود خویش مدنظر قرار گرفته است.

ریتم مناسب آموزش طراحی رابط کاربری سایت با ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین

دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت علی رغم بسیاری از دوره های مشابه خود صرفا در محیط اسکرین کپچر یعنی محیط فتوشاپ نبوده و برای ضبط آن از محیط استودیو استفاده شده است تا با برقراری ارتباط چشمی با دانشجو دوره آموزشی با کیفیت تری پیش روی وی باشد. پس از آن در مرحله اول تدوین تمام قسمت های اضافه آن حذف شده و پس از آن در مراحل بعدی تدوین مواردی مانند موشن گرافیک و صداگذاری و پلاتو و … برای کیفیت سمعی و بصری بالاتر مورد استفاده قرار گرفته است.

دسترسی آسان به دوره آموزش طراحی رابط کاربری سایت با کیفیت HD

این دوره آموزشی علی رغم بسیاری از دوره های آموزشی دیگر بدون هیچ قفلی در اختیار دانشجو قرار گرفته است و پس از خرید دوره فایل های ویدیویی دوره با کیفیت HD به علاوه فایل های تمرینی آن در اختیار دانشجوی دوره قرار میگیرد تا علاوه بر استفاده راحت و همیشگی بتواند در هر دستگاهی مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و… دوره آموزشی خود را بگذراند.

بی نیاز کردن دانشجو از دوره های حضوری آموزش طراحی رابط کاربری سایت

در کلاس های حضوری آموزش طراحی رابط کاربری سایت چیزی که مدنظر دانشجو است اولا ارتباط نزدیک با استاد است که با توجه به سناریو تعاملی این آموزش گویی استاد آموزش طراحی رابط کاربری سایت در کنار دانشجو به تمرین و آموزش می پردازد تازه با این تفاوت که هر تعداد بار که دانشجو بخواهد می تواند آموزش را تکرار کند. هرساعت و هر جایی که بخواهد آموزش ببیند. ثانیا رفع اشکال مدنظر است که باید توجه کرد که اشکالات و ابهامات تازه بعد از دوره آموزشی برای دانشجو شکل می گیرند و دوره حضوری از این نظر فایده چندانی ندارد. از این رو پس از تهیه دوره آموزشی با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی میتوانید در گروه های تخصصی در زمینه طراحی رابط کاربری سایت عضویت یابید که در هر ساعت از شبانه روز متخصصین طراحی رابط کاربری سایت به صورت رایگان مشکلات شما را حل نمایند.

تجربه مدرس آموزش طراحی رابط کاربری سایت

مدرس این دوره آموزشی علاوه بر تمام استانداردهای مکتب تی وی برای ضبط این دوره آموزشی خود تجربه زیادی در طراحی رابط کاربری سایت داشته و به راحتی میتوانید از تجربیات ایشان برای سرعت بخشیدن به رسیدن به تخصص طراحی رابط کاربری سایت استفاده نمایید.


آیا هزینه این دوره آموزشی توجیه پذیر است؟

شما با پرداخت هزینه بسیار کمی میتوانید به پروژه هایی دست پیدا کنید که در قسمت قبل مشاهده کردید چند برابر این هزینه را به شما بازگشت خواهند داد و البته موضوع مورد توجه این است که این سرمایه گذاری تا آخر عمر برای شما باقی خواهد ماند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0/5 (0 Reviews)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 1 فروش
0
0
0
0
0
 1. سجاد

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام لطفا سرفصل های آموزشی رو ذکر کنید

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام کاربر عزیز این دوره آموزشی در حال ضبط هستش و کاربران میتونن با قیمت مناسبتر پیش ثبت نام رو انجام بدن به محض انتشار سرفصل ها هم ذکر خواهد شد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

52.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حسین بافنده

قیمت دوره

52.000 تومان