آموزش اسکچاپ

تصویر شاخص

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش اسکچاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ به معرفی نرم افزار و کاربردهای آن در رشته های مختلف می پردازیم.

 

در این قسمت از آموزش اسکچاپ معرفی چگونگی ورود و شروع به کار کردن با نرم افزار و آشنایی با قالب های مختلف اسکچاپ همچنین به معرفی مختصر نوار منوها پرداخته می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ معرفی به معرفی زوایای مختلف در دوربین پرداخته شده است و بعد از آن نحوه ی حرکت کردن و چرخیدن در صحنه آموزش داده شده است. همچنین به آموزش تنظیم زاویه دید از نگاه انسانی و حرکت کردن و دیدن اطراف از این زاویه نیز پرداخته شده است.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ روش های مختلف انتخاب کردن توضیح داده شده است؛ ابزارهای چرخش و تغییر اندازه و حرکت معرفی می شوند همچنین نحوه ی کپی گرفتن با ابزار move نیز در همین بخش گفته می شود و نیز معکوس کردن اشیا. در آخر نیز به معرفی آیکن 3dwarehouse پرداخته شده است.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ آموزش ابزارهای ترسیمی خط، مستطیل، دایره به همراه نکات مربوط به آن هاست و نیز آموزش حجم دادن به این سطوح گفته می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ به معرفی ابزار متر، نقاله بصورت کاربردی پرداخته می شود و نیز ابزارهای ویرایشی undo معرفی شدند همچنین با کاربرد ابزار پاک کن و دستورات divide و offset نیز آشنایی پیدا می کنید.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ به import کردن نقشه یا تصاویر دو بعدی و آماده کردن آن ها برای سه بعدی سازی پرداخته می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ بعد از آماده شدن پلان در قسمت قبل به آموزش نکات لازم جهت سه بعدی سازی دیوارها و درها و پنجره ها پرداخته می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ  نکات ساخت گروه ها و کامپوننت ها و نیز نحوه ی ایزوله کردن آن ها توضیح داده می شود. همچنین به معرفی منوی لایه ها در بخش default tray پرداخته می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ سه روش اعمال متریال روی احجام آموزش داده می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ منوهای باقی مانده از بخش default Tray گفته می شود که شامل: سایه ها، مه، style،scenes هستش و نیز آموزش چک کردن خطوط متناسب با محورهای اصلی که مربوط به بخش style می باشد گفته می شود. در انتها نیز دو ابزار اندازه گذاری و لبیل گذاری معرفی می شوند.

در پایان این قسمت از آموزش اسکچاپ  نحوه ی تبدیل حج به پلان دو بعدی توسط ابزار section آموزش داده می شود و نیز نحوه ی ساخت انیمیشن از صحنه های موجود و خروجی گرفتن از کار و یا تبدیل فایل اسکچاپ به سایر نرم افزارهای سه بعدی آموزش داده می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ توضیحاتی درخصوص اینکه قرار است در طول این دوره چه کارهایی انجام شود داده می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ مروری از آموزش های ابتدایی و آشنایی سریع با نرم افزار و بیان تفاوت های اسکچاپ در سیستم عامل مک و ویندوز و همچنین نحوه ی ایجاد کلیدهای میانبر بیان می شود.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ قالب اختصاصی و واحد مورد نظر جهت انجام طراحی تنظیم می شود و نحوه ی وارد کردن پلان دستی و تنظیم مقیاس آن گفته می شود و دیوارهای پلان نیز رسم می گردد.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ آموزش رسم کابینت های موجود در پلان و ایجاد لایه بندی براساس نیازهای مختلف در طول طراحی می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ  آموزش رسم کابینت های دلخواه براساس طرح مورد نظر خود  می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ آموزش اصلاحات مورد نیاز و رسم جزیره ی آشپزخانه می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ  ایجاد جزئیات به عناصر موجود در آشپزخانه می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ به ادامه ی آموزش ایجاد جزئیات به عناصر می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اسکچاپ به ادامه ی آموزش ایجاد جزئیات به عناصر می پردازیم.

در این بخش از آموزش اسکچاپ روش فراخوانی متریال از داخل سیستم و ایجاد تنظیمات دلخواه روی آن و اعمال آن به کابینت ها می پردازیم.

در این بخش از آموزش اسکچاپ ادامه ی روند متریالدهی به اجزای موجود در آشپزخانه و نحوه ی تنظیم مقیاس و زنگ آن ها  می پردازیم.

در این بخش از آموزش اسکچاپ استفاده از بخش 3dwarehouse برای پیدا کردن وسایل مورد نیاز آشپزخانه و جاگذاری آن ها می پردازیم.

در این بخش از آموزش اسکچاپ استفاده از بخش 3dwarehouse برای جاگذاری کابینت های پویا بجای مدل انتزاعی موجود در طرحمی پردازیم.

در این بخش از آموزش اسکچاپ ساخت چند صحنه از فضای آشپزخانه و گرفتن خروجی از آنها می پردازیم.

0/5 (0 Reviews)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش اسکچاپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حسین بافنده

قیمت دوره

رایگان