آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

Religious Content Production

معرفی تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

همه ی ما از زمان کودکی تاکنون در مراسمات مذهبی زیادی بزرگ شده ایم. از ماه محرم که اوج این مراسمات بوده گرفته تا سایر شهادت ها و ولادت های ائمه اطهار علیهم السلام مراسمات و آداب خاصی بوده اند که برای همه ی ما قابل احترام بوده و هستند. در این مراسمات همواره سخنرانی ها و عزاداری ها و مولودی و… بوده اند که در آن تشکیلات هیئت سازوکاری برای ثبت و ضبط آن برنامه ریزی میشده است.

 

معرفی محتوای چندرسانه ای هیئتی در صفحه آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

 

علت این امر هم تمایل هیئت ها به فرهنگ سازی و گسترش فرهنگ مذهبی میباشد. با گسترش فضای مجازی و امکان اشاعه این فرهنگ ها، این مورد بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و تمام افراد دست اندرکار در دامنه افراد نزدیک به خود سعی به فرهنگ سازی در این زمینه میگیرند. مواردی از اطلاع رسانی برنامه های هیئتی مانند سخنرانی و مداحی و … تا ارائه محتوای سخنرانی در قالب ویدیوی باکیفیت و … شامل فعالیت های چند رسانه ای هیئات مذهبی میباشد.

 

از همین رو در دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی شما از آموزش ابزارآلات فیزیکی صدا و دوربین برای ضبط صدا و تصویر حرفه ای گرفته تا طراحی و ساخت انواع طراحی های گرافیکی و موشن گرافیک و تدوین حرفه ای ویدیو را در همان میزانی که نیاز دارید فرا خواهید گرفت.

بازار کار تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

معمولا این موارد تولید محتوا در هیئت ها به صورت داوطلبانه توسط جوانان و علاقه مندان این حوزه در هیئات مذهبی انجام میشود که شاید نام آن را نتوان فعالیتی در بازار کار نامید. اما خب با توجه به حمایت هایی که در این زمینه از این هیئات میشود میتوان به عنوان حتی شروع کاری برای جوانان علاقه مند به این حوزه از آن نام برد.

 

بازار کار بعد از دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

 

در هرصورت چه شما از دست اندرکاران هیئت باشید و چه خارج از آن باید توجه کنید که تعداد هیئات و مواردی که در این حوزه انجام میشود بالاست و میتوانید با انجام کار حرفه ای به عنوان بازار کار خوبی به آن نگاه کرد.

 

بهترین راه هم این است که در حین دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی میتوانید همراه با استاد با استفاده از فوتیج ها و پروژه های هریک از نرم افزارها کار کرده و در پایان با تمرین آن را وارد پورتفولیوی خود نمایید. میتوانید با انجام کار رایگان و یا با هزینه پایین برای یک هیئت به برندینگ و مهارت خود روز به روز بیفزایید.

آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی همانطور که در فهرست عناوین میتوانید مشاهده کنید، در این دوره آموزشی شما در ابتدا با ابزارهایی برای ضبط صدا و همینطور تصویر برداری به صورت حرفه ای آشنا شده و نحوه استفاده از آن ها را میبینید. در ادامه هم تمام طراحی های گرافیکی مورد نیاز در این حوزه مانند لوگو و استیکر و تایپوگرافی برای بنر و … را در نرم افزار فتوشاپ و کمی هم ایلوستریتور فرا خواهید گرفت.

 

در ادامه هم در نرم افزارهای افترافکت و پریمیر و مدیاانکودر شما با ساخت موشن گرافیک و تدوین حرفه ای برای تیزر و… آشنا خواهید شد و به صورت حرفه ای پس از آن قادر خواهید بود تا آن ها را به انجام برسانید. همچنین دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی نسبت به معدود دوره های مشابه دارای مزایایی میباشد که به آن ها خواهیم پرداخت.

 

مزایای دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در صورتی که شما این دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی را ....

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی و یکجا در یکی از معدود آموزش های این حوزه مهارت های لازم برای تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی را یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به آنها مسلط شوید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری این مهارت ها را از دست خواهيد داد و بايد مبلغ هاي زيادي براي اين آموزش ها در جاهاي مختلف بپردازيد و قطع به یقین در این حوزه دوره آموزشی شامل همه این مهارت ها به صورت یکجا پیدا نخواهید کرد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی اطلاعات دوربینها و فیلمبرداری را به شما آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی اطلاعات صدابرداری و ابزارها را به شما آموزش خواهیم داد. 

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی به کمک نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور به معرفی لوگوهای نمونه، معرفی انواع خط ها و الگوها، روش های الگوبرداری در ایلاستریتور و فتوشاپ، معرفی و شیوه کار ابزار pen، طراحی یک تایپوگرافی و لوگو خواهیم پرداخت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از PluralEye و پریمیر روش sync کردن صدا و تصویر در چند دوربین و روش کار pluralEye، روش تدوین چند دوربین در پریمیر را یاد خواهیم گرفت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی آشنایی با محیط نرم افزار، آشنایی با ابزار های کاربردی و تنظیمات آنها (مانند shapeو anchorpoint و…)، آشنایی با روش کار انیمیشن سازی و keyframe، آشنایی با پلاگین motion blur، آشنایی با Trim path، آشنایی با Easy ease، آشنایی با منحنی سرعت و همینطور ایجاد text را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از افترافکت و پریمیر در قسمت1 معرفی و آشنایی با عناوین زیرنویسی، استفاده از ابزار یادگرفته قسمت قبل برای طراحی یک عنوان زیرنویس، نکات جدید مثل alpha matte و در قسمت2 تغییر زیرنویس ساخته شده، قرار دادن زیرنویس روی یک کلیپ و ارتباط با پریمییر، طراحی یک زیرنویس دیگر از روی نمونه روی کلیپ را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزار افتر افکت آشنایی با کاربرد و نمونه های کامپوزیشن های معرفی، روش استفاده از نمونه های آماده، معرفی نمونه های ویژه با path، تبدیل لوگو به path و استفاده از آن را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزار افترافکت  در بخش آماده: آشنایی با تیزر های مراسم ها و اجزاء آنها، کاربرد و نمونه پروژه های آماده، روش استفاده از پروژه ها، ساخت یک تیزر با پروژه آماده و در بخش دستی: استفاده از پلاگین Motion blur برای ترانزیشن و جلوه ها، روش قرار دادن دو ترک صدا در کنار هم، جلوه های دستی بدون پلاگین مثل wiggle و light burst، استفاده از افکت advance shadow را خواهیم داشت. 

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با کمک نرم افزار افترافکت آشنایی با موشن ترکینگ، روش وارد کردن فیلم به ترکر، ترک کردن متن روی ویدئو را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با کمک افترافکت و پریمیر و Plural Eye در بخش تدوین، سینک کردن دوربینها و صدا، انتقال از پریمییر به افترافکت، آشنایی با ترنزیشن های پلاگین Handy و روش استفاده از آنها، تغییر سرعت پخش کلیپ و در بخش افترافکت هم آشنایی با افکت جذاب leave color و روش استفاده از آن در ویدئوها را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با کمک نرم افزار افترافکت در بخش اکولایزر، آشنایی با اکوالایزر و روش ساخت آن، ایجاد ماسک روی ایکولایزر، آشنایی با تنظیمات ابزار، استفاده از ایکوالایزر، گذاشتن بکگراند برای ویدئوگرافی ساده، استفاده از پروژه های آماده را خواهیم داشت و در بخش 
ویدئوگرافی مداحی 1، تنظیم بکگراند، آشنایی با افکت radio waves، ساختن seek برای ترک مداحی، افزودن افکت های جذاب و تکمیل ویدئوگرافی و همینطور در بخش ویدئوگرافی مداحی 2، ساخت بکگراند و اجزاء ویدئوگرافی، ساخت seek دایره ای، کدنویسی تغییر سایز تصویر مداح روی ریتم آهنگ، افکت گذاری و جلوه دادن به کار را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آشنایی با صفحه ورود و فضای کار فتوشاپ، نوشتن متن و تنظیمات آن در فتوشاپ، آشنایی با ابزارهای مختلف selection در فتوشاپ، آشنایی با لایه ماسک، آشنایی با فیلترها، فیلتر های بلوری، آشنایی با لایه های adjustment، آشنایی با محیط و روش کار با Adobe Camera Raw را خواهید دید.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی آشنایی با انواع استیکر تلگرام، روش ساخت و تزئین استاندارد استیکر، آپلود استیکرها در تلگرام را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزارهای افترافکت، فتوشاپ، ایلاستریتور ارتباط و انتقال سندهای Ai به Ps و Ae، ویرایش و ساخت طرح های تصویر مداح و انتقال از Ps به Ae، کار با لایه ها در Ae و ساخت اکولایزر را خواهیم داشت.

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزارهای افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و همینطور مدیا انکودر روش خروجی گرفتن مستقیم در افترافکت و مشکلات آن، روش کار با Adobe media Encoder، روش خروجی با پریمیر، روش ساخت گیف و انتقال از Ae به Ps، روش ساخت تصاویر پویا در فتوشاپ، و خروجی گرفتن گیف در فتوشاپ را خواهیم داشت.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در قسمت سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی دسترسی پیدا کنید.

در طی این آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی جامع تولید محتوای مذهبی که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش جامع تولید محتوای مذهبی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش جامع تولید محتوای مذهبی مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش جامع تولید محتوای مذهبی حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی جامع تولید محتوای مذهبی و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی 1

مدرس این دوره : افشین بکرانی

آقای بکرانی با تجربه مناسبی که در زمینه طراحی گرافیکی و همینطور تدوین و موشن گرافیک داشتند توانستند با انرژی بالا و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی برای تولید محتوای گرافیکی ویژه هیئت ها تهیه و تدوین نمایند.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی 2

معرفی دورهنمایش رایگان

1. دوربین

2. صدا

3. لوگو و تایپوگرافی

4. تدوین چنددوربین

5. افترافکت

6. زیرنویس موشن گرافیک

7. لوگو معرفی

8. تیزر مراسم

9. موشن ترکینگ

10. تدوین و افکت گذاری

11. اکوالایزر و ویدئوگرافی

12. فتوشاپ

13. استیکر

14. ارتباط نرم افزار ها

15. خروجی گرفتن

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

98.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

افشین بکرانی

گرافیست و متخصص تولید محتوای چند رسانه ای
قیمت دوره

98.000 تومان