آموزش طراحی پوستر

Poster Design Tutorial

معرفی پوستر

معرفی پوستر در آموزش طراحی پوستر

 

 

پوستر یک ابزار گرافیکی، متشکل از گرافیک و متن بوده و وظیفه ی آن جذب مخاطب از دور و انتقال پیامی با هدف مشخصی به وی می باشد. پوستر با اهداف مختلفی در رده های کاری گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد که به علت ارزان بودن این روش تبلیغاتی مورد توجه رده های کاری مختلف از زمان های گذشته تاکنون بوده است.

 

احتمالا شما نیز برای کنسرت ها، فیلم ها، همایش ها، مراسمات مذهبی و… با پوسترهای در مکان های مختلف برخورد کرده اید. وظیفه این پوسترها این است که شما را از احتمالا فاصله ای دورتر به خود جذب نماید تا شما جلوتر رفته و جزئیات بیشتر آن را مطالعه نمایید.

البته برای پیاده سازی یک پوستر خوب با توجه به مسائل مختلف فنی که باید در درون آن رعایت شود، علاوه بر فتوشاپ از نرم افزارهای ایلوستریتور و ایندیزاین هم باید بهره ببرید که  در این دوره آموزش طراحی پوستر از هر سه این  استفاده شده است.

 

بازار کار طراحی پوستر

طراحی پوستر از آنجایی که بین انبوهی از تبلیغات که مثلا روی دیوار یا روی برد نصب شده اند باید در وهله ی اول جلب توجه کنند. از این رو با خلاقیت و جسارتی که در آن جا دارد به کار برود و همینطور ساختارشکنی در آن، همواره از طراحانی با این اخلاق کاری استقبال میشود. و هرچه کار شما حرفه ای تر و خلاقانه تر باشد تا توجه بیشتری جلب نماید هزینه آن هم بالاتر میرود.

 

بازار کار در صفحه آموزش طراحی پوستر

 

انواع پوستر

پوستر انواع مختلفی دارد شامل : پوستر های تبلیغاتی، پوسترهای سیاسی، پوسترهای فیلم و تئاتر، پوسترهای تلفیقی و انگیزشی، پوسترهای رویدادهای خاص، پوسترهای آموزشی و…

برحسب نوع هر کدام از پوسترها باید طراحی های منحصر به فردی با توجه به آموزه های این دوره آموزشی در نظر گرفت و میتوان از طریق اضافه کردن این مهارت به مهارت های طراحی خود و همزمان با دوره ساخت چند پوستر برای برندهای شناخته شده برای مثال ساخت پوستر یک فیلم سینمایی مشهور، نظرهای زیادی را جلب نمود و سفارش های کار خوبی را دریافت نمود.

میتوانید با سرچ عبارت ( لیست پروژه های طراحی پوستر پونیشا ) به پروژه هایی که بعد از این آموزش در انتظار شماست دسترسی داشته باشید. همینطور آگهی های استخدامی که این مهارت جزو شاخصه های استخدام برای آن ها می باشد با سرچ عبارت ( طراح پوستر ) در سایت های جابینجا و ایران استخدام قابل مشاهده است.

 

آموزش طراحی پوستر رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی پوستر مکتب تی وی شما در زمانی مناسب با تمام ابزاری که در نرم افزار های فتوشاپ و ایلوستریتور و ایندیزاین به آن نیاز دارید، آشنا میشوید. به این وسیله شما راز مگویی در آن باقی نخواهید داشت. این دوره آموزشی مانند بقیه دوره های آموزشی ما به صورت تعاملی ضبط شده است و با استفاده از کیفیت مطلوبی که از ضبط در استودیو به دست آورده، و بعد از چند مرحله تدوین کاربر بدون خستگی قادر به گذراندن این دوره آموزشی خواهد بود.

 

آموزش طراحی پوستر

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزشی توجیه پذیر است؟

شما با پرداخت هزینه کمتر از ۲ عدد پیتزا به این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید و قاعدتا در برابر دوره آموزشی حضوری هزینه ناچیزی به شمار میرود. همچنین با توجه به دستمزدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان برای هر پوستر حرفه ای بعد از این دوره آموزشی حداقل ۱۰ برابر بازگشت سرمایه خواهید داشت.

همین الان با زدن دکمه دانلود کامل دوره به جمع طراحان پوستر بپیوندید.

 

 

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی پوستر را ....

میتونید خیلی راحت این مهارت رو به صورت کاملا تخصصی و جامع در حداقل زمان ممکن یاد بگیرید و در بازار کار پوستر مشغول شوید و درآمد کسب کنید.

یکی از مهم ترین فرصتها رو  برای یادگیری طراحی پوستر از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری جوانب مختلف طراحی پوستر پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش طراحی پوستر مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی پوستر

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی پوستر به مقدمه و معرفی این دوره آموزشی می پردازیم.

در این بخش از دوره آموزش طراحی پوستر با طراحی یک پوستر در ایلوستریتور آشنا میشوید. در طراحی این پوستر از وکتورها استفاده شده است و با استفاده از ابزارهایی همچون free transform و gradient یکی از وکتورها به سایه ای از وکتور دیگر تبدیل میشود. همچنین در بخشی دیگر از این آموزش نوشتن متن و طراحی و قرارگیری آن روی پوستر تمرین میشود. در تکمیل این پوستر از تکسچرهای فتوشاپ استفاده شده است.

در بخش دوم دوره آموزش طراحی پوستر، پوسترِ یک مجموعه مانند کلمات دو حرفی اسکرابل طراحی شده است. در طراحی چنین پوستری از نرم افزار ایندیزاین استفاده میشود. زیرا در ایندیزاین امکان تعریف pragraph style و object style وجود دارد.

در این بخش از دوره آموزش طراحی پوستر ، پوستری در ایلاستریتور طراحی شده است. در این آموزش با pattern و همچنین تغییر فونت متن آشنا میشوید.

در بخش چهارم از دوره آموزش طراحی پوستر، در طراحی یک پوستر در ایلوستریتور، تکنیک تایپوگرافی تمرین میشود.

در آخرین بخش آموزش طراحی پوستر، پوستری در فتوشاپ طراحی می گردد. برای این طراحی از ابزار Free transform و warp استفاده شده است تا متنی روی بدن قرار گیرد و برای تکمیل مراحل پوستر فیلتر Distort مورد استفاده قرار گرفته است.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی پوستر

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی پوستر داشته باشید

برای یادگیری طراحی پوستر باید نرم افزار فتوشاپ رو بلد باشید تا حدی بتونید با ابزار های آن کار کنید. بنابراین نکته قابل توجه این است که در ابتدا با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار فتوشاپ می باشد  را یاد بگیرید و در آخر می تونید راحت تر این دوره رو پیش ببرید.

تمام مطالب این دوره آموزش طراحی پوستر بر اساس این است که شما درک خوبی از مطالب طراحی پوستر داشته باشید. بنابراین در طی پروژه های کاربردی و واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش طراحی پوستر تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از طراحی پوستر بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش طراحی پوستر در سطح اینترنت را  با هم مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش خواهید شد.

این دوره آموزش طراحی پوستر در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای آموزش طراحی پوستر همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به طراحی پوستر مسلط بوده و در پایه گرافیک متخصص باشه . به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر برای طراحی پوستر هیچ مشکلی نخواهید داشت و می توانید همه ی مطالب را به خوبی فرا بگیرید.

در دوره آموزش طراحی پوستر شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری این دوره خواهند بود.

آموزش طراحی پوستر 1

مدرس این دوره : مائده فرهوش

طراحی پوستر فارغ از خود نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور و ایندیزاین خودش یک مهارت مجزا بوده که هر کدام از نرم افزارهای باالتبع خودش باید به خوبی در این دوره ایفای نقش نماید. از این رو خانم فرهوش با تجربه مناسب در زمینه طراحی پوستر و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی استانداردی را در زمینه طراحی پوستر پیاده سازی و ضبط نمودند.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی پوستر 2

معرفی دورهنمایش رایگان

مقدمهنمایش رایگان

1.طراحی یک پوستر

2.طراحی پوستر اسکرابل

3. آشنایی با pattern و تغییر فونت متن

4.تکنیک تایپوگرافی

5.ابزار Free transform و warp

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی پوستر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

25.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

1 ساعت و 18 دقیقه

حجم دوره:

391 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ، آموزش ایلوستریتور، آموزش ایندیزاین

نرم افزار:

Photoshop & Illustrator & Indesign

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

6 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

مائده فرهوش

متخصص و مدرس طراحی پوستر
قیمت دوره

25.000 تومان