آموزش ادیت پرتره استودیویی

Studio Portrait Editing
تصویر شاخص

عکس پرتره چیست؟

معرفی آموزش ادیت پرتره استودیویی

 

پرتره، در واقع به نقاشی یا عکس یا تصویری از صورت یک شخص گفته می‌شود که به‌وسیله این تصویر قصد دارند ماهیت یا شخصیت شخص را نمایش دهند. پرتره در لغت به معنی تصویر، نقاشی، مجسمه، پیکره و …. است و در شکل اختصاصی آن به مجسمه‌ی صورت، تصویر صورت، عکس صورت و مجسمه‌ی نیم‌تنه، اطلاق می‌شود. همچنین عکاسی پرتره، شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از چهره انسان عکس‌برداری می‌شود.

 

 عکاسی پرتره یک چالش مداوم است و نیاز به خلاقیت عکاسان دارد تا واقعاً به پرتره‌های زیبایی برسند. “عکاسی پرتره” یکی از مشهورترین انواع عکاسی است که هم در بین عکاسان آماتور و هم حرفه‌ای انجام می‌شود. این نوع عکاسی درزمینه های شخصی مثل عکاسی از دوستان، افراد خانواده و حتی خود عکاس نیز انجام می‌پذیرد. یک عکاس پرتره حرفه‌ای با استفاده از تکنیک‌های عکاسی مثل استفاده از نور، رنگ‌ها و ترکیب‌بندی, عکس‌های باکیفیتی می‌گیرد.

 

عکس پرتره، یک عکس فوری محسوب نمی‌شود بلکه یک عکس ترکیبی از فردی است که آرام و ساکت درجایی قرار گرفته و مستقیم به عکاس نگاه می‌کند. از آنجایی‌ که پرتره‌ نگاری بیشتر معطوف به‌ عکس از انسان‌ها می‌شود چند سال پیش معادل نادرست “تک‌چهره” برای واژه‌ی پرتره باب شد که به دلیل گویا نبودن و نامناسب بودن آن خیلی زود منسوخ گردید.

 

ادیت عکس پرتره چیست؟

در قسمت قبل در مورد عکس پرتره و ویژگی‌های آن توضیح دادیم. اکنون نوبت به ادیت عکاس پرتره می‌رسد. ما این افتخار را داریم که این دوره آموزشی یعنی ادیت عکس پرتره را به شما آموزش دهیم. مبتدیان نمی‌دانند که در واقع روتوش و قوانین ادیت می‌تواند در خلق یک نمونه عکس پرتره حرفه‌ای طلایی و خلاقانه بسیار مؤثر باشد.

 

در واقع اغلب تکنیک‌ های ویرایش، موجب موفقیت این تصاویر شده است. با این‌ وجود رعایت برخی از تکنیک‌های عکاسی می‌تواند کیفیت تصاویر را بهبود ببخشند. نرم‌افزارها و برنامه‌هایی مانند فتوشاپ صرفاً ابزاری برای بهبود و بهینه‌سازی عکس پرتره به شمار می‌روند. با استفاده از فتوشاپ به‌راحتی می‌توان ادیت های لازم را بر روی عکس پرتره اعمال کرد. تمامی این تکنیک‌ها در این دوره آموزش داده‌ شده است. پس با رسانه آموزشی مکتب تی وی همراه باشید.

 

آموزش ادیت عکس پرتره استودیویی رسانه آموزشی مکتب تی وی

 

مزایای آموزش ادیت پرتره استودیویی

 

 

 • آموزش ادیت عکس پرتره در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

  شما با شرکت در دوره آموزش ادیت عکس پرتره استودیویی کامل‌ترین آموزش ادیت عکس پرتره را به‌صورت عملی فرا خواهید گرفت شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید به‌تمامی تکنیک‌های ادیت عکس پرتره مسلط شوید. در این دوره‌ها سعی بر این است که سرفصل مطالب طوری طراحی شود که بدون نیاز به دانش اولیه بسیار بتوانید در آن شرکت کنید و مدرس دوره توجه ویژه‌ای به این مسئله‌دارند که از پایه نکات را آموزش دهند.

 • سرفصل‌های آموزشی استاندارد

  در این دوره‌ی آموزشی صرفاً بر روی تکنیک‌های ادیت عکس پرتره تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل‌ترین آموزش‌های ادیت عکس پرتره در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع مورد تائید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل‌ها قطعاً متوجه این موضوع خواهید شد.

 • آموزش تعاملی

  در آموزش ادیت عکس پرتره استودیویی شما در یک محیط کاملاً تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین مشغول می‌شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین‌شده که استاد با کمک فایل‌های تمرینی که در کنار ویدیوها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل‌ها کار می‌کند و همچنین در طول دوره آموزشی شمارا به این فایل‌ها ارجاع می‌دهد که به‌صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط‌شده است و صرفاً اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن ازلحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به‌راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین‌شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف‌شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی ازلحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش‌شده است و ازجمله این موارد می‌توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

 • دسترسی آسان به فایل‌های دوره آموزش ادیت عکس پرتره استودیویی

  در این دوره آموزش ادیت عکس پرتره استودیویی که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه‌شده است، شما به‌راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل‌های ویدیویی را پس از ثبت‌نام در دوره دریافت خواهید کرد که می‌توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره آموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به‌صورت دائم و همیشگی می‌توانید فایل‌های آموزش ادیت عکس پرتره استودیویی را در هر دستگاهی که راحت‌تر هستید اجرا کرده و از آن‌ها به نحو کامل استفاده کنید.

در صورتی که شما این دوره آموزش ادیت پرتره استودیویی را ....

این فرصت رو دارید که این مهارت رو به صورت کاملا تخصصی در حداقل زمان ممکن یاد بگیرید و بتونید پروژه های مختلف ادیت پرتره بگیرید و در این زمینه وارد بازار کار شوید و درآمد کسب کنید.

یک فرصت عالی رو  برای یادگیری ادیت پرتره استودیویی  از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری جوانب مختلف آموزش ادیت پرتره استودیویی پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش ادیت پرتره استودیویی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی به معرفی دوره خواهیم پرداخت

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی تصاویرمون را وارد بخش Camera Raw میکنیم و بعد از ویرایش نور و رنگ تصویرمون را وارد محیط فتوشاپ میکنیم.

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی شما یاد میدهیم که برای ادیت تصاویر ابتدا یک نقشه راه ایجاد کنیم . ما برای هر بخش از کار یک پوشه ایجاد میکنیم تا مشخص شود چه مراحلی طی میکنیم.

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی به بررسی ویدیو با ابزارهای مربوط به کار در بخش retouching خواهیم پرداخت

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی با ابزارهای مربوط به Shine کردن تصاویر اشنا خواهیم شد.

در این بخش از آموزش ادیت پرتره استودیویی با بخش و ابزارهای Shine به صورت کاملتر آشنا خواهیم شد تا بتوانیم بر روی تصاویرمون یک درخشندگی خاصی ایجاد کنیم.

در این بخش از آموزش ادیت پرتره استودیویی با ابزارهای مروبط به Light آشنا خوایهم شد تا بتواینم یک جلوه خاصی به تصاویرمون بدهیم.

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی با ابزارهای مربوط به skin  آشنا خواهیم شد تا بتوانیم پوست مدل هامون را به بهترین شکل در بیاوریم.

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی با بخش Color آشنا خواهیم شد و برروی رنگ تصاویر کار خواهیم کرد.

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی یاد میگیریم که چگونه رنگ تصاویرمون را به صورت سیاه و سفید تبدیل کنیم.

در این قسمت از آموزش ادیت پرتره استودیویی به صورت کاملتر با ابزارهای سیاه و سفید کردن تصاویرمون کار خواهیم کرد و روتوش تصویر را به پایان می رسانیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش ادیت پرتره استودیویی

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش ادیت پرتره استودیویی داشته باشید

این مهارت نیاز به هیچ  پیش نیازی نیست شما میتونید در هر سطحی هم باشید این دوره رو بگذرونید و مهارت ادیت پرتره استودیویی رو کسب کنید و بتونید حرفه ای قدم به بازار کار این زمینه وارد شوید.

این دوره آموزش ادیت پرتره استودیویی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی تمام فایل هایی استاد دوره در حال کار بر روی آنهاست در اختیار شما نیز قرار میگیرد و شما هم همراه با استاد به تمرین در طی دوره آموزشی خواهید پرداخت.

همانطور که در توضیحات این دوره آموزشی ذکر شد این دوره در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر نیست. همینطور برای ضبط قسمت های اسکرین کپچر و برای ضبط صدا و تصویر باکیفیت مخصوصا صدا از لوازم حرفه ای استفاده شده است. بنابراین از بابت کیفیت سمعی و بصری دوره یک سرو گردن بالاتر از دوره هایی که تاکنون دیده اید را انتظار داشته باشید. و برای اطمینان هم میتوانید پیش نمایش هایی در فهرست عناوین را مشاهده کنید.

شما برای مشکلات و سوالات متداول خود میتوانید از سه طریق تماس تلفنی و لایوچت در پایین سمت راست و همینطور اکانت پشتیبانی ما در تلگرام به پاسخ سوالات خود برسید. همینطور برای رفع ایرادات و مشکلات فنی میتوانید با اعلام به پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضو شوید که تا همیشه پاسخگوی سوالات شما و همینطور اعلام نظر درباره سطح پیشرفت شما باشند.

مدرس این دوره : حمیدرضا روستا

با توجه به تخصص گرایی در مکتب تی وی دوره آموزشی ادیت پرتره صرفا به مورد ادیت پرتره ها می پردازد. و با توجه به تجربه آقای روستا در ادیت عکس های پرتره این دوره آموزشی تخصصی سطح خوبی از این مهارت را به دانشجو ارائه میدهد.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

0/5 (0 Reviews)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ادیت پرتره استودیویی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حمیدرضا روستا

مدرس نرم افزارهای گرافیکی
قیمت دوره

رایگان