آموزش طراحی کاور موسیقی

Music Cover Design Tutorial

معرفی کاور موسیقی

معرفی طراحی کاور موسیقی در صفحه دوره آموزش طراحی کاور موسیقی

 

 

کاور موسیقی یک طراحی گرافیکی است که در کنار یک اثر موسیقی و یا یک آلبوم موسیقی قرار داده شده است و در مواردی مانند پست های انتشار آن در رسانه های مختلف مثل سایت های موسیقی و شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیرد. کار کاور موسیقی به نقش کشیدن مضمون آهنگ و خواننده همراه با مشخصات آهنگ میباشد. اما در حال حاضر وظیفه ی مهم کاور آهنگ دیده شدن و جذب شنوندگان جدید برای آهنگ در بین خیل عظیم کارهای موجود در مارکت موسیقی میباشد.

 

بازار کار طراحی کاور موسیقی

پس از یادگیری در آموزش طراحی کاور موسیقی شما به راحتی می توانید از طریق رسانه های مختلف و با انجام چند پروژه برای خواننده و موزیک فرضی یک خواننده بزرگ و مشهور و یا حتی انجام کار رایگان برای یک خواننده گمنام نمونه کار خوبی را برای خود آرشیو نمایید و این نمونه کار را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به نمایش بگذارید. پس از دیده شدن کاور شما پروژه های زیادی را خواهید توانست جذب نمایید و البته در این راه ارتباط با تهیه کنندگان موسیقی و همینطور استودیو و موسسات موسیقی کمک شایانی برای جذب پروژه های بیشتر و بهتر بکند.

 

 

بازار کار طراحی کاور موسیقی در صفحه دوره آموزش طراحی کاور موسیقی

 

برای مشاهده تعرفه های این کار می توانید عبارت ( طراحی کاور موسیقی ) را جستجو نموده و در نتایج به دست آمده کلیک کنید تا با تعرفه های این کار بنا به جزئیات به کار رفته در کاور موسیقی آشنا شوید.

0
تا دلیل که باید به طراحی کاور موسیقی مسلط بشیم

 

آموزش طراحی کاور موسیقی رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش طراحی کاور موسیقی مکتب تی وی در ۹ قسمت تمام آنچه برای خلق کاورهای موسیقی چشم نواز در مارکت موسیقی ایران نیاز دارید را به شما خواهد داد. نمونه ای از کاور موسیقی که در این دوره آموزشی برای خواننده محبوب کشورمان علی زندوکیلی طراحی شده است را میبینیم.

آموزش طراحی کاور موسیقی 1

این دوره آموزشی به صورت تعاملی بوده و در محیط استودیو ضبط شده تا کاربر به راحتی به مشاهده آن بپردازد.

 

آموزش طراحی کاور موسیقی

آیا هزینه این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی توجیه پذیر است؟

همانطور که تعرفه طراحی کاور موسیقی را مشاهده کردید با اولین پروژه طراحی کاور موسیقی این مبلغ پرداخت شده و حتی بیشتر از آن به شما بازگشت داده میشود و شما با پرداخت هزینه کمتر از ۲ عدد پیتزا میتوانید به مهارتی پولساز تا آخر عمر خود دست پیدا کنید.

 

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی را ....

میتونید خیلی راحت در کمترین زمان ممکن این آموزش رو فرا بگیرید و در بازار کار این زمینه یعنی طراحی کاور موسیقی با تمرین و تلاش و خلاقیت به خرج دادن مشغول به کار در این  عرصه باشید و درآمد کسب کنید.

بهترین فرصت رو برای  یادگیری این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری جوانب مختلف طراحی بنر گیف پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت  مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی کاور موسیقی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت  از دوره آموزشی طراحی کاور موسیقی ، که موضوع آن معرفی دوره و آشنایی با نحوه ی کار دوره است، با انواع کاور موسیقی آشنا میشویم، و همچنین ابعاد انواع کاور موسیقی را بررسی میکنیم. در نهایت نمونه کارهایی که در طول این دوره را با هم طراحی خواهیم کرد، و پس از آشنایی با مفهوم کالیگرافی در طراحی گرافیک، چند نمونه کالیگرافی زیبای ایرانی را میبینیم.

در این قسمت از آموزش طراحی کاور موسیقی ، متنی که قرار است به عنوان متن کالیگرافی شده در طراحی کاور موسیقی استفاده کنیم را به شکلی زیبا کنار هم میچینیم، و همچنین نکته هایی مانند نوع فونت قابل استفاده در کالیگرافی و نحوه ی دانلود و نصب آن، و هم ایجاد دنباله برای حروف با استفاده از ابزار قلم (Pen)، در این قسمت خدمتتان آموزش داده میشود.

دراین قسمت از آموزش  طراحی کاور موسیقی ، کالیگرافی متن چیده شده در قسمت قبل است که توسط ابزار قلم (Pen)، قلم مو (Brush)، و ترفند Clipping Mask انجام میشود. همچنین در این قسمت با تفاوت شفافیت (Opacity)، و شدت (Flow)، در کار با قلم موها (Brushes) آشنا میشوید. در نهایت روش تغییر رنگ، و تغییر طرح متن را با استفاده از طرح های (Textures) دانلودی خدمتتان آموزش میدهیم.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی کاور موسیقی ، یک پس زمینه با استفاده از پردازش متنی که در قسمت های قبلی آن را کالیگرافی نمودیم، ایجاد میکنیم. برای انجام این کار و ایجاد پس زمینه، غالبا از روش کپی کردن پی در پی و تغییر سایز استفاده میکنیم.

در این بخش از آموزش طراحی کاور موسیقی میخواییم با استفاده از یکی از روش های دوربری تصاویر، پس زمینه ی تصویر خواننده را از تصویر اصلی جدا کرده و وارد پروژه میکنیم. در ادامه نیز با استفاده از ابزار پاک کن (Eraser)، به اصلاح قسمت حاشیه های تصویر، و با استفاده از لایه های تنظیم (Adjustment Layers)، و ابزار های Dodge Tool، و Burn Tool، به نورپردازی تصویر میپردازیم.

 این قسمت از آموزش طراحی کاور موسیقی ، پس از اعمال چند افکت جزئی بر روی کاور، متن کالیگرافی و همچنین متن ها و اطلاعات دیگر مورد نیاز در این کاور موسیقی را وارد کرده، و تغییرات مورد نیاز را، از جمله تغییر سایز، تغییر فونت، و تنظیم رنگ بر روی آنها ایجاد میکنیم.

در این قسمت از آموزش طراحی کاور موسیقی، قصد داریم تعداد ویژگی جذاب و جلوه های بصری زیبا به این کاور موسیقی اضافه کنیم که این کار را با استفاده از قلم موهای متفرقه (Custom Brushes) انجام میدهیم. نحوه ی دانلود و استفاده از این قلم ها نیز، نکته ی دیگری است که در این قسمت خدمتتان آموزش داده می شود.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی کاور موسیقی فارغ از موضوعات و کاور مربوط به قسمت های قبلی، در این قسمت، بخشی از یک کاور موسیقی را با استفاده از ترفند نوردهی دوگانه (Double Exposure) ایجاد میکنیم. هنگامی که نوردهی دوگانه برروی یک تصویر اعمال میشود، ما میتوانیم همزمان دو تصویر را در یک تصویر با ترکیبی زیبا داشته باشیم، که این میتواند در طراحی کاور برای موسیقی بسیار کاربردی و مفید باشد.

در قسمت نهم از آموزش طراحی کاور موسیقی ، و البته قسمت پایانی این دوره ی آموزشی، ما کاوری که در قسمت های قبلی طراحی کردیم را، پس از گرفتن خروجی بر روی فایل موسیقی قرار میدهیم. برای قرار دادن کاور بر روی موسیقی، ابتدا روش های مختلف را بررسی کرده و نهایتا بهترین روش انجام این کار را خدمتتان آموزش خواهیم داد.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی کاور موسیقی

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی کاور موسیقی داشته باشید

در صورتی که شما قبلا آشنایی نسبی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید و احاطه به کلیات نرم افزار را داشته باشید میتوانید از همین دوره آموزش طراحی کاور موسیقی بدون نیاز به هیچ گونه منبع دیگری این مهارت را به طور کامل فرا بگیرید. اما در صورتی که چیزی از نرم افزار فتوشاپ نمیدانید و یا خیلی وقت است که با فتوشاپ کار کرده اید پیشنهاد میشود ابتدا دوره جامع آموزش فتوشاپ را ببینید، سپس به این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی بپردازید.

مباحث مطرح شده در این آموزش به صورت تعاملی و در قالب پروژه های کاملا واقعی کاور موسیقی می باشد. به طوریکه تمام مراحل و تکنیک ها و ابزارهایی که برای این تکنیک ها مورد استفاده قرار میگیرند، در طی طراحی یک کاور برای یک خواننده واقعی انجام شده است. به این صورت شما میتوانید به راحتی اولا تمرین کرده و با استفاده از همان فایل های استاد که در دسترس شما هم میباشد، کاورهای مورد نظر را برای خواننده مدنظر خودتان طراحی نمایید و به این صورت پس از پایان دوره آموزشی علاوه بر تسلط کامل، میتوانید نمونه کارهای خود را برای گرفتن پروژه و استخدام به راحتی ارائه نمایید.

این دوره آموزشی یک دوره مهارت محور و یا پروژه محور میباشد. یعنی حول یک مهارت که همان طراحی کاور موسیقی می باشد باید تمام تکنیک ها و ابزارهای نرم افزار که فتوشاپ باشد را در ابتدا فرا بگیرید و بعد در قالب پروژه های واقعی از صفر تا صد همراه با استاد باشید. در این دوره آموزشی تمامی این تکنیک ها و ابزارهایی که در هر کاور موسیقی امکان دارد به آن نیاز داشته باشید را میتوانید ببینید. یعنی علاوه بر پروژه های فعلی که انجام میشود شما میتوانید در هر پروژه ی دیگری نیز به خوبی از پس انجام طراحی کاور با هر موضوعی بر بیایید. جهت اطمینان میتوانید فهرست عناوین را کامل بررسی کنید.

دوره های آموزشی ما در رسانه آموزشی مکتب تی وی در محیط استودیو ضبط شده است و این دوره آموزش طراحی کاور موسیقی هم از این قاعده مستثنا نیست. و این به این معنی است که این دوره آموزشی صرفا اسکرین کپچر نیست و شما در طی دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را تحمل نمیکنید. همچنین ضبط قسمت های اسکرین کپچر از لوازم حرفه ای برای ضبط تصویر و علی الخصوص صدا استفاده شده است و در نهایت هم با چند مرحله تدوین از این نظر دوره آموزشی در خود شانی برای شما آماده شده است. میتوانید تمام اینها را در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است مشاهده بفرمایید.

برای پاسخ به سوالات عمومی مانند نحوه خرید و یا حتی اطلاعات بیشتر از این دوره آموزشی شما میتوانید با پشتیبانی هر طریق تماس و لایو چت و… در تماس باشید. و همینطور در صورتی که سوالات فنی داشته باشید می توانید بعد از تماس با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه پاسخگوی شما در زمینه مشکلات فنی شما و همینطور نظرسنجی سطح پیشرفت خروجی کارهای شما خواهند بود.

آموزش طراحی کاور موسیقی 2

مدرس این دوره : سجاد رسول نژاد

با توجه به استقبال مناسب بازار کار و همینطور اهمیت مواردی مانند تایپوگرافی و ترکیب تصاویر در طراحی کاور موسیقی، تجربه مناسب آقای رسول نژاد در این زمینه ها و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی منجر به دوره خیلی خوبی در زمینه طراحی کاور موسیقی گردید. که میتوانید خروجی های کاور موسیقی را مشاهده کنید.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی کاور موسیقی 3

معرفی دورهنمایش رایگان

1. معرفی دوره ی آموزش طراحی کاور موسیقینمایش رایگان

2.تایپ و چیدمان متن کالیگرافی

3.کالیگرافی متن

4.ایجاد پس زمینه با استفاده از متن کالیگرافی شده

5.وارد کردن تصویر خواننده

6.وارد کردن متن کالیگرافی و سایر اطلاعات کاور

7.ایجاد جلوه های جذاب و زیبا بر روی کاور موسیقی

8نوردهی دوگانه در طراحی کاور موسیقی

9.روش های قرار دادن کاور بر روی فایل موسیقی

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی کاور موسیقی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

43.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

2 ساعت و 12 دقیقه

حجم دوره:

636 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

9 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سجاد رسول نژاد

متخصص و مدرس طراحی کاور موسیقی
قیمت دوره

43.000 تومان