آموزش طراحی مهر خاتم

Khatam Stamp Design Tutorial

معرفی مهر خاتم

معرفی طراحی مهر خاتم در صفحه آموزش طراحی مهر خاتم

 

زمان های قدیم از مهر خاتم به عنوان نماد رسمی معرفی خود استفاده می کردند چرا که در آن اسم شخص و و اشکال تزئینی و زیبایی مانند اعراب و بوته جغه  و… در آن به کار میرفته است و جعل آن کار سختی بوده است. با وجود قدیمی بودن این سبک از مهرها و حالت اصیل

آن امروزه در بین مردم برای مهر های مخصوصا شخصی خود رواج زیادی داشته و در فتوشاپ با تکنیک های خاصی ساخته میشود.

 

بازار کار طراحی مهر خاتم

بازار کار پس از آموزش طراحی مهر خاتم

 

 

 

طراحی مهر خاتم به علت ظاهر خاص آن و همانطور که گفته شد سخت بودن جعل آن محبوبیت زیادی پیدا کرده است و افراد در رده های شغلی مختلف برای نام شخصی خود و همینطور برندها از آن استفاده میکنند. از این رو شما با استفاده از انتشار پروژه های خود پس از اتمام دوره آموزش طراحی مهر خاتم در شبکه های اجتماعی و بازاریابی مناسب می توانید سفارش کارهای زیادی را دریافت نمایید.

 

بدین صورت شما پس از این دوره آموزشی میتوانید با استفاده از فایل هایی که در اختیار شما قرار میگیرد مهرهای خاتم مثلا افراد مشهور را ساخته در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید که شاید خود این افراد هم پسندیده و بازنشر کنند. افراد عادی هم صرفا برای استفاده در مهر فیزیکی نه بلکه برای نشر در شبکه های اجتماعی و یا استفاده از طراحی دیجیتالی از این طرح استفاده خواهند کرد. همینطور با این نمونه کارها میتوانید از مهرسازی ها و شرکتهای تبلیغاتی پروژه و سفارش کار بگیرید.

 

آموزش طراحی مهر خاتم رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی مهر خاتم در فتوشاپ از رسانه آموزشی مکتب تی وی شما می توانید در کمترین زمان ممکن طبق استانداردهای مکتب تی وی در یک دوره آموزشی تعاملی شرکت کرده و در کمترین زمان ممکن طبق یک چارت آموزشی استاندارد همراه با استاد به وسیله فایل های تمرینی و هرآنچه برای ساخت مهر خاتم به آن نیاز دارید پیش بروید. این آموزش از کیفیت سمعی و بصری بالایی برخوردارد بوده و برای ضبط آن از ابزارهای متفاوتی بهره گرفته شده است.

 

آموزش طراحی مهر خاتم

 

آیا پرداخت این هزینه توجیه دارد؟

شما با جستجوی نام مهر خاتم در سایت ( انجام میدم ) میتوانید رنج قیمتی حدودی پروژه های مهر خاتم را ببینید و با اولین پروژه ای که دریافت کنید میتوانید هزینه این دوره آموزش طراحی مهر خاتم را جبران نمایید و پس از آن یک اندوخته همیشگی در این مهارت برای خود خواهید داشت.

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی مهر خاتم را ....

این فرصت رو دارید که طراحی مهر خاتم رو در حداقل زمان ممکن به صورت کاملا عملی یاد بگیرید و در روز بعد از دیدن و تمرین این آموزش اولین مهر خاتم خودتون رو بسازید

 فرصت  استثنایی رو  برای یادگیری طراحی مهر خاتم از دست داده و باید هزینه های زیادی از نظر زمانی و مالی برای یادگیری جوانب مختلف طراحی مهر خاتم پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزش طراحی مهر خاتم هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی مهر خاتم

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از  دوره ی آموزش طراحی مهر خاتم، به معرفی کلی دوره می پردازیم و  همچنین پس از بررسی مهرخاتم و کاربردهای آن، نمونه طراحی هایی که در طی این دوره انجام خواهد شد را میبینیم.

در قسمت دوم از دوره آموزش طراحی مهر خاتم، اولین مهرخاتم دوره را طراحی خواهیم کرد که در طی طراحی آن نکات زیادی  خدمتتان آموزش داده خواهد شد که از جمله آنها میتوان به کار با سلکشن ها، نحوه ی تغییر چیدمان حروف، وارد کردن قلم موها (Brushes)، و تکسچرها (Textures) به نرم افزار اشاره کرد.

در این بخش  از دوره آموزش طراحی مهر خاتم ، طراحی دومین نمونه ی مهر خاتم میباشد که علاوه بر نکات آموزش داده شده در طراحی پروژه اول مهر خاتم، به آموزش قرار دادن طرح برای مهر، به طوری که متن و قسمت های دیگر آن شکل خود را از دست ندهند، میپردازد.

در قسمت چهارم از دوره آموزش طراحی مهر خاتم ، نمونه ی سوم مهر خاتم خود را طراحی میکنیم که تفاوت هایی با پروژه های قبلی دارد. در این پروژه به جای استفاده از طرح های از پیش آماده، از یک لوزی ساده برای قالب کلی مهر استفاده کرده و برای متن نیز، با استفاده از ابزار قلم (Pen Tool) تغییراتی را اعمال میکنیم.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی مهر خاتم، به طراحی یک نمونه پوستر مربع شکل با استفاده از سومین پروژه ی طراحی مهر خاتم دوره خواهیم پرداخت. از نکته هایی که در این قسمت می آموزیم، میتوان به وارد کردن شکل های متفرقه (Custom Shapes) به فتوشاپ و نحوه ی استفاده از آنها، و همچنین استفاده از قابلیت هم آراستگی (Symmetry) برای نقاشی گوشه ها اشاره کرد.

در این قسمت  از آموزش طراحی مهر خاتم ،به  معرفی موکاپ ها (Mockups)، کاربرد آنها در زمینه های مختلف گرافیکی، و نحوه ی کار کردن با آنهاست. در این قسمت کار کردن با دو نمونه موکاپ با موضوع مهر را به صورت پروژه محور و با استفاده از پروژه ی اول طراحی مهر خاتم این دوره ی آموزشی، خدمتتان آموزش، و کار کردن با نمونه های دیگر این نمونه موکاپ ها را مختصرا توضیح خواهیم داد.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی مهر خاتم

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی مهر خاتم داشته باشید

برای یادگیری طراحی مهر خاتم در فتوشاپ باید نرم افزار فتوشاپ رو بلد باشید تا حدی بتونید با ابزار های آن کار کنید. بنابراین نکته قابل توجه این است که در ابتدا با تمام ابزارها و تکنیک هایی که برای این دوره  نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار فتوشاپ می باشد  را یاد بگیرید و در آخر می تونید راحت تر این دوره رو پیش ببرید.

تمام مطالب این دوره آموزش طراحی مهر خاتم بر اساس این است که شما درک خوبی از مطالب طراحی مهر خاتم داشته باشید. بنابراین در طی پروژه های کاربردی و واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش طراحی مهر خاتم  تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از طراحی مهر خاتم بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش طراحی مهر خاتم در سطح اینترنت را  با هم مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش خواهید شد.

دوره آموزش طراحی مهر خاتم در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای آموزش طراحی مهر خاتم  همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر بگیریم که به طراحی مهر خاتم مسلط بوده و در پایه گرافیک متخصص باشه. به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر برای طراحی مهر خاتم هیچ مشکلی نخواهید داشت و می توانید همه ی مطالب را به خوبی فرا بگیرید.

در دوره آموزش طراحی مهر خاتم شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری این دوره خواهند بود.

آموزش طراحی مهر خاتم 1

مدرس این دوره : سجاد رسول نژاد

دوره آموزش طراحی مهر خاتم در عین اینکه موضوع ساده ای به نظر میرسد برای پیاده سازی ایده آل نیاز به جوانب مختلفی دارد. از این رو با استفاده از تجربیات آقای رسول نژاد که در پروژه های متفاوتی برای افراد گوناگون مهر خاتم طراحی نموده اند و همینطور طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره ای که صرفا در پروژه های عملی گوناگون تمام ابزارها و تکنیک ها و ترفندهای مورد نیاز را در بر بگیرد را ضبط کردیم.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی مهر خاتم 2

معرفی دورهنمایش رایگان

1.معرفی دوره ی آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپنمایش رایگان

2.پروژه اول طراحی مهر خاتم

3.پروژه ی دوم طراحی مهر خاتم

4.پروژه ی سوم طراحی مهر خاتم

5.طراحی یک نمونه پوستر با استفاده از پروژه سوم طراحی مهر خاتم

6.معرفی موکاپ ها و نحوه ی استفاده از آنها

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی مهر خاتم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

34.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

2 ساعت و 8 دقیقه

حجم دوره:

1.27 گیگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

6 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سجاد رسول نژاد

مدرس و متخصص طراحی مهر خاتم
قیمت دوره

34.000 تومان