آموزش طراحی مهر خاتم

تصویر شاخص

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

معرفی مهر خاتم

معرفی طراحی مهر خاتم در صفحه آموزش طراحی مهر خاتمزمان های قدیم از مهر خاتم به عنوان نماد رسمی معرفی خود استفاده می کردند چرا که در آن اسم شخص و و اشکال تزئینی و زیبایی مانند اعراب و بوته جغه  و… در آن به کار میرفته است و جعل آن کار سختی بوده است. با وجود قدیمی بودن این سبک از مهرها و حالت اصیل آن امروزه در بین مردم برای مهر های مخصوصا شخصی خود رواج زیادی داشته و در فتوشاپ با تکنیک های خاصی ساخته میشود.


بازار کار طراحی مهر خاتم

طراحی مهر خاتم به علت ظاهر خاص آن و همانطور که گفته شد سخت بودن جعل آن محبوبیت زیادی پیدا کرده است و افراد در رده های شغلی مختلف برای نام شخصی خود و همینطور برندها از آن استفاده میکنند. از این رو شما با استفاده از انتشار پروژه های خود پس از اتمام دوره آموزش طراحی مهر خاتم در شبکه های اجتماعی و بازاریابی مناسب می توانید سفارش کارهای زیادی را دریافت نمایید.

بازار کار پس از آموزش طراحی مهر خاتم

بدین صورت شما پس از این دوره آموزشی میتوانید با استفاده از فایل هایی که در اختیار شما قرار میگیرد مهرهای خاتم مثلا افراد مشهور را ساخته در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید که شاید خود این افراد هم پسندیده و بازنشر کنند. افراد عادی هم صرفا برای استفاده در مهر فیزیکی نه بلکه برای نشر در شبکه های اجتماعی و یا استفاده از طراحی دیجیتالی از این طرح استفاده خواهند کرد. همینطور با این نمونه کارها میتوانید از مهرسازی ها و شرکتهای تبلیغاتی پروژه و سفارش کار بگیرید.


آموزش طراحی مهر خاتم رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی مهر خاتم در فتوشاپ از رسانه آموزشی مکتب تی وی شما می توانید در کمترین زمان ممکن طبق استانداردهای مکتب تی وی در یک دوره آموزشی تعاملی شرکت کرده و در کمترین زمان ممکن طبق یک چارت آموزشی استاندارد همراه با استاد به وسیله فایل های تمرینی و هرآنچه برای ساخت مهر خاتم به آن نیاز دارید پیش بروید. این آموزش از کیفیت سمعی و بصری بالایی برخوردارد بوده و برای ضبط آن از ابزارهای متفاوتی بهره گرفته شده است.

آموزش طراحی مهر خاتمآموزش تعاملی

این دوره آموزش طراحی مهر خاتم همراه با فایل های تمرینی و تمام فایل های مورد نیاز شما برای ساخت مهر خاتم مانند فونت نستعلیق در نظر گرفته شده است. و به این صورت که شما همراه با استاد تمرین کرده و جلو میروید و این راحت ترین راه برای کاهش خطای شما در حین آموزش دیدن بوده و منجر میشود تا بعد از آموزش بتوانید برای خودتان و هرکس دیگری مهر خاتم را به صورت کاملا حرفه ای بسازید.

سرفصل آموزش در حداقل زمان ممکن

در این دوره آموزش طراحی مهر خاتم شما در حداقل زمان ممکن بدون اتلاف وقت و موارد نامربوط می توانید طبق یک چارت آموزشی استاندارد پیش رفته و پس از پایان طراحی این مدل محبوب از مهر ها را به خوبی فرا بگیرید.

دسترسی آسان به فایل های آموزشی با کیفیت HD

در این دوره آموزشی شما بدون هیچ قفلی به راحتی به فایل های آموزشی ویدیویی با فرمت MP4 دسترسی خواهید داشت که با کیفیت HD از آنها خروجی گرفته شده است. به این صورت شما علاوه بر استفاده دائمی از فایل های این دوره آموزشی می توانید در شرایط مختلف در هر وسیله ی دیگری علاوه بر سیستم کامپیوتری مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و… نیز بنا به خواست خود از آن بهره مند گردید.

ضبط در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

این دوره آموزش طراحی مهر خاتم صرفا اسکرین کپچر نبوده و علاوه بر آن مورد که آن هم ابزار حرفه ای برای ضبط آن استفاده شده است از محیط استودیو برای ضبط آن استفاده شده است. پس از آن در مرحله اول تدوین تمام قسمت های اضافه آن حذف شده تا کاربر درگیر چیزی غیر از آموزشی که تهیه کرده است نشود و در مراحل بعدی نیز برای افزایش کیفیت صوتی وتصویری از مواردی مانند صداگذاری و موشن گرافیک و پلاتو استفاده شده است تا به راحتی مجموعه را به پایان ببرید.


آیا پرداخت این هزینه توجیه دارد؟

شما با جستجوی نام مهر خاتم در سایت ( انجام میدم ) میتوانید رنج قیمتی حدودی پروژه های مهر خاتم را ببینید و با اولین پروژه ای که دریافت کنید میتوانید هزینه این دوره آموزش طراحی مهر خاتم را جبران نمایید و پس از آن یک اندوخته همیشگی در این مهارت برای خود خواهید داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cdb_course_lessons title=”فهرست عناوین دوره آموزش طراحی مهر خاتم”][cdb_course_lesson title=”قسمت ۱– معرفی دوره ی آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ” subtitle=”9 دقیقه”]موضوع قسمت اول دوره ی آموزش طراحی مهر خاتم، معرفی کلی دوره میباشد. همچنین پس از بررسی مهرخاتم و کاربردهای آن، نمونه طراحی هایی که در طی این دوره انجام خواهد شد را میبینیم.[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson title=”قسمت ۲– پروژه اول طراحی مهر خاتم” subtitle=”33 دقیقه”]

در قسمت دوم از دوره آموزش طراحی مهر خاتم، اولین مهرخاتم دوره را طراحی خواهیم کرد که در طی طراحی آن نکات زیادی  خدمتتان آموزش داده خواهد شد که از جمله آنها میتوان به کار با سلکشن ها، نحوه ی تغییر چیدمان حروف، وارد کردن قلم موها (Brushes)، و تکسچرها (Textures) به نرم افزار اشاره کرد.

[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson title=”قسمت ۳– پروژه ی دوم طراحی مهر خاتم” subtitle=”29 دقیقه”]

موضوع قسمت سوم از دوره آموزش طراحی مهر خاتم ، طراحی دومین نمونه ی مهر خاتم میباشد که علاوه بر نکات آموزش داده شده در طراحی پروژه اول مهر خاتم، به آموزش قرار دادن طرح برای مهر، به طوری که متن و قسمت های دیگر آن شکل خود را از دست ندهند، میپردازد.

[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson title=”قسمت ۴– پروژه ی سوم طراحی مهر خاتم” subtitle=”29 دقیقه”]

در قسمت چهارم از دوره آموزش طراحی مهر خاتم ، نمونه ی سوم مهر خاتم خود را طراحی میکنیم که تفاوت هایی با پروژه های قبلی دارد. در این پروژه به جای استفاده از طرح های از پیش آماده، از یک لوزی ساده برای قالب کلی مهر استفاده کرده و برای متن نیز، با استفاده از ابزار قلم (Pen Tool) تغییراتی را اعمال میکنیم.

[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson title=”قسمت ۵– طراحی یک نمونه پوستر با استفاده از پروژه سوم طراحی مهر خاتم” subtitle=”16 دقیقه”]

در این قسمت از دوره آموزش طراحی مهر خاتم، به طراحی یک نمونه پوستر مربع شکل با استفاده از سومین پروژه ی طراحی مهر خاتم دوره خواهیم پرداخت. از نکته هایی که در این قسمت می آموزیم، میتوان به وارد کردن شکل های متفرقه (Custom Shapes) به فتوشاپ و نحوه ی استفاده از آنها، و همچنین استفاده از قابلیت هم آراستگی (Symmetry) برای نقاشی گوشه ها اشاره کرد.

[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson title=”قسمت ۶– معرفی موکاپ ها و نحوه ی استفاده از آنها” subtitle=”12 دقیقه”]

موضوع قسمت ششم از دوره آموزش طراحی مهر خاتم ، معرفی موکاپ ها (Mockups)، کاربرد آنها در زمینه های مختلف گرافیکی، و نحوه ی کار کردن با آنهاست. در این قسمت کار کردن با دو نمونه موکاپ با موضوع مهر را به صورت پروژه محور و با استفاده از پروژه ی اول طراحی مهر خاتم این دوره ی آموزشی، خدمتتان آموزش، و کار کردن با نمونه های دیگر این نمونه موکاپ ها را مختصرا توضیح خواهیم داد.

[/cdb_course_lesson][/cdb_course_lessons][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]راهنمای تهیه دوره های آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0/5 (0 Reviews)

1.mp4

2.mp4

3.mp4

4.mp4

5.mp4

6.mp4

.rar

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی مهر خاتم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

27.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حسین بافنده

قیمت دوره

27.000 تومان