آموزش تولید محتوای اینستاگرام

Instagram Content Production
تصویر شاخص

معرفی تولید محتوای اینستاگرام

 

اینستاگرام این روزها بیشتر از یک شبکه ی اجتماعی برای همه ماها اهمیت پیدا کرده است. امروزه بیش از یک سوم جمعیت ایران روزانه مقداری از زمان خود را در اینستاگرام میگذارند و این خود تبدیل به فرصت تجاری برای تمام کسب و کارها شده است تا از طریق اینستاگرام محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند.

 

معرفی تولید محتوای اینستاگرام در صفحه آموزش تولید محتوای اینستاگرام

 

به همین ترتیب بازاریابی از طریق اینستاگرام برسر زبان ها افتاده و همه ی صاحبان کسب و کار به فکر تولید محتوای مناسبی در پیج اینستاگرامی خود هستند تا بتوانند محصولات خود را معرفی نمایند. نکته مهم در بازاریابی اینستاگرام این است که تنها موردی که میتواند منجر به بیشتر دیده شدن شما در اینستاگرام شود افزایش نرخ تعامل و یا اصطلاحا Engagement Rate می باشد.

 

نرخ تعامل به این معنی است که کاربران شما چقدر با مطالب و محتوای شما ارتباط برقرار کرده و درگیر شده اند. به معنی دقیق تر میتوان فرمولی را برای نرخ تعامل در نظر گرفت که از تقسیم ( حاصل جمع لایک و کامنت و share و سیو کردن پست ها ) به تعداد دنبال کنندگان یا فالوورهای به دست می آید.

با افزایش رقابت پیج

ها در یک صنف خاص برای درگیر کردن بیشتر دنبال کنندگان،  هویت بصری و ظاهر و به طور کلی گرافیک پیج اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و مانند گذشته که اپلیکیشن های موبایلی را برای تولید محتوای گرافیکی پیشنهاد میکردند دیگر نمیتوان برای داشتن محتوای حرفه ای روی این اپلیکیشن ها حساب کرد و بایستی نرم افزارهای گرافیکی رایانه ای را برای این مورد به کار برد.

 

همچنین صاحب یک کسب و کار و یا ادمین پیج های اینستاگرامی که شغلیست که جدیدا باب شده است نمی توانند برای تولید محتوای گرافیکی حرفه ای تمام نرم افزارهای گرافیکی را به صورت کامل یاد بگیرند. از این رو در رسانه آموزشی مکتب تی وی بر آن شدیم تا دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام را ضبط کنیم تا این افراد دقیقا همان چیزی که نیاز دارند را یاد گرفته و در کمترین زمان به هدف خود برسند.

 

در رابطه با نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام شما برای ادیت عکس ها و همینطور طراحی گرافیکی برای عکس ها به نرم افزار فتوشاپ نیاز دارید، برای محتوای ویدیویی خود برای ادیت ویدیوها و یا زیرنویس و … به نرم افزار پریمیر نیاز دارید و هیمنطور برای موشن گرافیک و موشن لوگو هم به نرم افزار افتر افکت نیاز پیدا خواهید کرد.بنابراین در این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام هرسه این نرم افزار و مهارت های مورد نیاز را در یک دوره آموزشی یکجا میتوانید فرا بگیرید.

بازار کار تولید محتوای اینستاگرام

 

بازار کار روبه روی شما بعد از دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام

 

تمام صاحبان کسب و کار وقت و تخصص لازم را برای تولید محتوای اینستاگرام ندارند از این رو تولید محتوای پیج اینستاگرامی خود را برون سپاری میکنند از این رو شما میتوانید با یادگیری مهارت های این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام مهارت های لازم در این زمینه را به صورت کامل به دست آورده و در حین یادگیری اصول تولید محتوای اینستاگرام همراه با مدرس این دوره به ساخت پورتفولیو خود از طریق سفارشی سازی فایل های تمرینی بپردازید.

 

به این صورت پس از این دوره آموشی شما یک پورتفولیو حرفه ای نیز دارید که باید بارها تمرین کرده و آن را ارتقا دهید. به این صورت شما آماده گرفتن پروژه در زمینه ادمینی یا تولید محتوای اینستاگرام هستید. برای گرفتن پروژه هم میتوانید همین نمونه کارها را در یک پیج اینستاگرامی داشته باشید و از طریق خود اینستاگرام پروژه بگیرید.

 

همچنین حجم زیادی از پروژه های شرکت های طراحی و تبلیغاتی به سمت تولیدمحتوای اینستاگرام رفته است و شما میتوانید با ارائه نمونه کارهای خود به صورت آنلاین یا حضوری در یکی از این شرکت های مشغول به کار شوید.

 

0
تا دلیل که تولید محتوای اینستاگرام رو یاد بگیریم

آموزش تولیدمحتوای اینستاگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی شما با نرم افزارهای فتوشاپ و پریمیر و افتر افکت آشنا شده و تمام مهارت های مورد نیاز خود را به صورت یکجا فرا میگیرید.

میتوانید نمونه هایی از خروجی های برخی از درس ها را در زیر مشاهده نمایید. که شما خواهید توانست با ادیت آن ها به خروجی مدنظر خود نیز برسید.

 

 

در کنار تمام موارد هم فایل های تمرینی قرار داده شده که بتوانید به راحتی تمرین کرده و پورتفولیوی خود را بسازید. که البته لازم به ذکر است که تمام برند ها به صورت فرضی درج شده اند.

 

مزایای آموزش تولید محتوای اینستاگرام مکتب تی وی

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش تولید محتوای اینستاگرام

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی یک قالب به صورت یک پیج شخصی را آموزش خواهیم داد.

 

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی یک قالب به صورت یک پیج کاری را آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی چند قالب به صورت یک پیج خبری را آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی یک قالب به صورت یک پیج فرشگاهی را آموزش خواهیم داد و با هم نمایی کلی فروشگاهی را برسی خواهیم کرد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فوتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فوتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،اجرای  یک  قالب برای فروشگاه کت و شلوار به روش های جدید و جذاب می پردازیم.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،انجام یک پروژ چند اسلایدی برای کار در فوتوشاپ و آشنایی بیشتر سبک انجام این کار می پردازیم.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،انجام یک پروژ چند اسلایدی برای کار در فوتوشاپ و آشنایی بیشتر سبک انجام این کار می پردازیم.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام روش چگونگی کار با برنامه افتر افکت از ابتدا تا انتهای یک انیمیشن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام انجام کامل پروژه در افتر افکت با استفاده از فایل های جلسه قبل می پردازیم.

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ، استفاده ساده و مقدماتی از برنامه پریمیر می پردازیم.

در صورتی که شما این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام را .....

میتوانید در کمترین زمان ممکن تمام نرم افزارها و مهارت های مورد نیاز خود را یاد گرفته و هزینه ی بسیار ناچیزی را هم برای این مورد پرداخت نمایید.

باید هزینه های زیادی را برای برون سپاری تولید محتوای پیج خود بدهید و یا برای یادگیری تمام این مهارت ها و نرم افزارها زمان و هزینه زیادی را صرف نمایید.

سوالات متدوال دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

در صورتی که شما با نرم افزار فتوشاپ و افترافکت و پریمیر آشنایی قبلی دارید میتوانید درک بهتری از مطالب این دوره آموزشی داشته باشید ولی در صورتی که مبتدی هستید و با این نرم افزارها آشنا نیستید نگران نباشید با کمی تلاش میتوانید در این دوره به درک نسبی از آن ها دست پیدا کنید.

یک دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام باید به صورت تعاملی باشد یعنی همراه با فایل های تمرینی و همراه با استاد به آموزش بپردازید. به این صورت هم خستگی بین دوره معنی ندارد و دوره برای شما بسیار جذاب خواهد بود و هم مطالب در حافظه بلند مدت شما ثبت شده و پس از دوره میتوانید به کار عملی بپردازید.

این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام تنها، چیزی که دانشجو به آن نیاز دارد را به وی می آموزد و چیزی کم و بیش در آن وجود ندارد. بعلاوه ی تمام مزیت های آموزش که در توضیحات ذکر شد.

شما میتوانید پیش نمایش تمام قسمت های این دوره آموزشی و همینطور برخی قسمت ها را به طور کامل به صورت رایگان مشاهده کنید تا علاوه بر اطمینان از کیفیت سمعی و بصری دوره های آموزشی از محتوای دوره هم اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این وجود ضمانتنامه آموزشی خیال کاربر را بابت تهیه دوره تا حدود زیادی راحت میکند.

حداقل سیستم مورد نیاز برای این نرم افزارها این سیستم بیان شده که البته بسته به نوع کار میتوانید از سیستم پایینتری هم استفاده نمایید.

پردازنده

 Multicore Intel processor with 64-bit support

سیستم عامل

Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1803 (Creators Update) and later

رم

(8GB minimum (16 GB recommended

میزان رم کارت گرافیک

 4GB of GPU VRAM

فضای هارد دیسک

5GB of available hard-disk space; additional free space required during installation .cannot install on removable flash storage devices

فضای اضافی برای کش حافظه

10GB recommended

رزولیشن پیشنهادی مانیتور

 1280×1080 or greater display resolution

آموزش تولید محتوای اینستاگرام 5

مدرس این دوره : علی فقیری

آقای فقیری گرافیست و تدوینگر قابلی هستند که در زمینه تولید محتوای اینستاگرام مسلط بوده با استفاده از استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی توانستند دوره آموزشی جامعی را در این زمینه برای همه علاقه مندان ضبط نمایند.

نشان های اعتبار ما

آموزش تولید محتوای اینستاگرام 6

1. طراحی یک نمونه قالب پیش فرض با فتوشاپنمایش رایگان

2.طراحی یک نمونه قالب تجاری با فتوشاپ

3.طراحی چند نمونه قالب خبری با فتوشاپ

4.طراحی یک نمونه قالب فروش با فتوشاپ

5.استفاده از چند تکنیک فتوشاپ برای ادیت عکس بخش اول

6.استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش دوم

7.استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش سوم

8. استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش چهارم

9. استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش پنجم

10. استفاده ار تکنیک های آموزش داده شده در قالب پست اینستاگرام

11. طراحی پست های چند اسلایدی

12. طراحی نوین و جدید پست های چند اسلایدی

13. آشنایی بابرنامه افتر افکت و خروجی گرفتن و اجرای یک انیمیشن

14. آشنایی بابرنامه افتر افکت و انیمیشن کردن پروژ جلسه دهم

15.آشنای با برنامه پریمیر

فایل های تمرینی دوره جامع آموزش تولید محتوای اینستاگرام

3 دیدگاه برای آموزش تولید محتوای اینستاگرام

 1. علی اطمینان

  در تاریخ

  پاسخ

  چه نرم افزارهایی در این دوره آموزش داده میشوند؟

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام کاربر عزیز در دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام شما با نرم افزار فتوشاپ برای ادیت عکس و طراحی گرافیکی و با افترافکت و پریمیر برای ساخت موشن و ادیت ویدیوها کار خواهید کرد

 2. پویا

  در تاریخ

  پاسخ

  با عرض سلام آیا این آموزش آماده شده است چون امکان دانلود ویدیوهای پیش نمایش وجود ندارد

 3. حمید

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام
  چرا پیش نمایش این آموزش نه امکان دانلود دارد و نه پخش می سود

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام کاربر عزیز به زودی پس از بارگزاری دوره در سایت این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام نیز در دسترس خواهد بود. از آنجایی که ما 3 مرحله تدوین برای دوره های اموزشی انجام میدیم تا به دست شما برسه از این رو تمام جوانب رو بررسی میکنیم و بعد بارگزاری میکنیم وگرنه تا الان بارها بارگزاری شده بود
   با آرزوی بهروزی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

79.000 تومان

امتیاز 5 از 3 رای
سطح آموزش پیشرفته
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

علی فقیری

گرافیست و متخصص تولید محتوای اینستاگرام
قیمت دوره

79.000 تومان