دوره آموزش تولید محتوا در اینستاگرام از صفر تا صد

دوره آموزش تولید محتوا در اینستاگرام از صفر تا صد

امروزه بیشتر از ثلث جمعیت ایران در اینستاگرام حضور دارند و از این رو حضور کسب و کار برای معرفی محصولات و خدمات خود در این محیط از اهمیت فراوانی برخوردار شده است. به نوعی که از یک مغازه کوچک گرفته تا یک هولدینگ بزرگ تولید محتوای مستمر در این شبکه اجتماعی داشته و فرآیند بازاریابی خود را در آن پیش میبرند. به همین دلیل نیاز روزافزون به متخصصین تولید محتوای اینستاگرام با استفاده از آموزش تدوین و همینطور آموزش افتر افکت وجود دارد. با این دوره ی آموزش فتوشاپ و آموزش تولید محتوا در اینستاگرام با آموزش پریمیر مانند یک ادمین و تولید محتوا کننده ی حرفه ای در اینستاگرام حضور پیدا می کنید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

تولید محتوا در اینستاگرام چیست ؟

اینستاگرام این روزها بیشتر از یک شبکه ی اجتماعی برای همه ماها اهمیت پیدا کرده است. امروزه بیش از یک سوم جمعیت ایران روزانه مقداری از زمان خود را در اینستاگرام میگذارند و این خود تبدیل به فرصت تجاری برای تمام کسب و کارها شده است تا از طریق اینستاگرام محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند.

معرفی تولید محتوای اینستاگرام در صفحه آموزش تولید محتوای اینستاگرام

به همین ترتیب بازاریابی از طریق اینستاگرام برسر زبان ها افتاده و همه ی صاحبان کسب و کار به فکر تولید محتوای مناسبی در پیج اینستاگرامی خود هستند تا بتوانند محصولات خود را معرفی نمایند. نکته مهم در بازاریابی اینستاگرام این است که تنها موردی که میتواند منجر به بیشتر دیده شدن شما در اینستاگرام شود افزایش نرخ تعامل و یا اصطلاحا Engagement Rate می باشد.

نرخ تعامل به این معنی است که کاربران شما چقدر با مطالب و محتوای شما ارتباط برقرار کرده و درگیر شده اند. به معنی دقیق تر میتوان فرمولی را برای نرخ تعامل در نظر گرفت که از تقسیم ( حاصل جمع لایک و کامنت و share و سیو کردن پست ها ) به تعداد دنبال کنندگان یا فالوورهای به دست می آید.

با افزایش رقابت پیجها در یک صنف خاص برای درگیر کردن بیشتر دنبال کنندگان،  هویت بصری و ظاهر و به طور کلی گرافیک پیج اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و مانند گذشته که اپلیکیشن های موبایلی را برای تولید محتوای گرافیکی پیشنهاد میکردند دیگر نمیتوان برای داشتن محتوای حرفه ای روی این اپلیکیشن ها حساب کرد و بایستی نرم افزارهای گرافیکی رایانه ای را برای این مورد به کار برد.

همچنین صاحب یک کسب و کار و یا ادمین پیج های اینستاگرامی که شغلیست که جدیدا باب شده است نمی توانند برای تولید محتوای گرافیکی حرفه ای تمام نرم افزارهای گرافیکی را به صورت کامل یاد بگیرند. از این رو در رسانه آموزشی مکتب تی وی بر آن شدیم تا دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام را ضبط کنیم تا این افراد دقیقا همان چیزی که نیاز دارند را یاد گرفته و در کمترین زمان به هدف خود برسند.

در رابطه با نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام شما برای ادیت عکس ها و همینطور طراحی گرافیکی برای عکس ها به نرم افزار فتوشاپ نیاز دارید، برای محتوای ویدیویی خود برای ادیت ویدیوها و یا زیرنویس و … به نرم افزار پریمیر نیاز دارید و هیمنطور برای موشن گرافیک و موشن لوگو هم به نرم افزار افتر افکت نیاز پیدا خواهید کرد.بنابراین در این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام هرسه این نرم افزار و مهارت های مورد نیاز را در یک دوره آموزشی یکجا میتوانید فرا بگیرید.

بازار کار تولید محتوای اینستاگرام

بازار کار روبه روی شما بعد از دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام

تمام صاحبان کسب و کار وقت و تخصص لازم را برای تولید محتوای اینستاگرام ندارند از این رو تولید محتوای پیج اینستاگرامی خود را برون سپاری میکنند از این رو شما میتوانید با یادگیری مهارت های این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام مهارت های لازم در این زمینه را به صورت کامل به دست آورده و در حین یادگیری اصول تولید محتوای اینستاگرام همراه با مدرس این دوره به ساخت پورتفولیو خود از طریق سفارشی سازی فایل های تمرینی بپردازید.

به این صورت پس از این دوره آموشی شما یک پورتفولیو حرفه ای نیز دارید که باید بارها تمرین کرده و آن را ارتقا دهید. به این صورت شما آماده گرفتن پروژه در زمینه ادمینی یا تولید محتوای اینستاگرام هستید. برای گرفتن پروژه هم میتوانید همین نمونه کارها را در یک پیج اینستاگرامی داشته باشید و از طریق خود اینستاگرام پروژه بگیرید.

همچنین حجم زیادی از پروژه های شرکت های طراحی و تبلیغاتی به سمت تولیدمحتوای اینستاگرام رفته است و شما میتوانید با ارائه نمونه کارهای خود به صورت آنلاین یا حضوری در یکی از این شرکت های مشغول به کار شوید.

7 تا دلیل که باید اصول تولید محتوا در اینستاگرام رو یاد بگیرید:

 • کسب جرات برای تولید محتوا

  پس از پایان دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام شما میتوانید به ترس های خود در این زمینه غلبه کنید و با یادگیری مهارت های لازم خودکفا شده و خودتان تولید محتوای حرفه ای پیجتان را انجام دهید.

 • کسب درآمد بالا

  همانطور که در قسمت بازار کار تولیدمحتوای اینستاگرام گفته شد شما درآمدهای میلیونی را میتوانید از هرپیج اینستاگرام به دست آوردید

 • فراگیری اینستاگرام بین کسب و کارها

  اینستاگرام در زندگی عامه مردم رسوخ کرده و تمام کسب وکار ها هم میخواهند در این شبکه اجتماعی عقب نیفتند. بنابراین شما میتوانید کسب و کارهای زیادی را به صورت حرفه ای وارد این فضا نمایید.

 • قدرت اینستاگرام در فروش و برندینگ کسب و کارها

  در صورتی که کسب و کار تولید محتوای حرفه ای داشته باشند تاثیر به سزایی را میتوانند از اینستاگرام داشته و برندینگ خوبی را انجام دهند. همچنین با ادامه این روند و تبدیل افراد دنبال کننده به خریدار نیز میتوان فروش مناسبی را از این شبکه اجتماعی به ارمغان آورد.

 • اعتبار بخشیدن به کسب و کارها

  تمام کسب و کارها در صورتی که پیج اینستاگرامی با هویت بصری حرفه ای داشته باشند میتوانند در محافل و مجامع مختلف با اعتبار مناسبی حضور پیدا کنند چرا که پیج اینستاگرام میتواند نشان دهنده اعتبار بالای یک کسب و کار باشد. این از آنجا نشئت میگیرد که صرفا کسب و کارهای معتبر برای هویت بصری حرفه ای هزینه میکنند.

 • کار با برندهای مطرح و شبکه سازی

  در صورتی که شما بتوانید به مرور پورتفولیوی خود را تقویت کرده و بتوانید با برندهای معتبری همکاری کنید، میتوانید ارتباط خوبی با آن ها گرفته و موقعیت های شغلی مناسبی را به دست آورید.

 • دیده شدن مهارت های شما

  شما با انجام پروژه های مختلف در این زمینه میتوانید در مقابل انظار تعدادی زیادی از افراد قرار بگیرید و رزومه خوبی را برای کار خودتان نیز انجام دهید.

آموزش تولیدمحتوای اینستاگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی شما با نرم افزارهای فتوشاپ و پریمیر و افتر افکت آشنا شده و تمام مهارت های مورد نیاز خود را به صورت یکجا فرا میگیرید. ولی پیشنهاد میشود که در صورتی که به این نرم افزارها تسلط لازم را ندارید پیشنهاد میکنیم که در آموزش فتوشاپ و آموزش پریمیر و آموزش افتر افکت به آموزش نرم افزارها مراجعه نموده و این نرم افزارها را به تسلط نسبی برسانید.

میتوانید نمونه هایی از خروجی های برخی از درس ها را در زیر مشاهده نمایید. که شما خواهید توانست با ادیت آن ها به خروجی مدنظر خود نیز برسید.

02
Untitled 2
دوم

در کنار تمام موارد هم فایل های تمرینی قرار داده شده که بتوانید به راحتی تمرین کرده و پورتفولیوی خود را بسازید. که البته لازم به ذکر است که تمام برند ها به صورت فرضی درج شده اند.

مزایای آموزش تولید محتوای اینستاگرام مکتب تی وی

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش تولید محتوای اینستاگرام

1. طراحی یک نمونه قالب پیش فرض با فوتوشاپ

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی یک قالب به صورت یک پیج شخصی را آموزش خواهیم داد.

2.طراحی یک نمونه قالب تجاری با فتوشاپ

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی یک قالب به صورت یک پیج کاری را آموزش خواهیم داد.

3.طراحی چند نمونه قالب خبری با فتوشاپ

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی چند قالب به صورت یک پیج خبری را آموزش خواهیم داد.

4.طراحی یک نمونه قالب فروش با فتوشاپ

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،طراحی یک قالب به صورت یک پیج فرشگاهی را آموزش خواهیم داد و با هم نمایی کلی فروشگاهی را برسی خواهیم کرد.

5.استفاده از چند تکنیک فتوشاپ برای ادیت عکس

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

6.استفاده از چند تکنیک فتوشاپ برای ادیت عکس بخش دوم

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

7.استفاده از چند تکنیک فتوشاپ برای ادیت عکس بخش سوم

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

8.استفاده از چند تکنیک فتوشاپ برای ادیت عکس بخش چهارم

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فوتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

9.استفاده از چند تکنیک فتوشاپ برای ادیت عکس بخش پنجم

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،بخش های از روش کار با فوتوشاپ را آموزش خواهیم داد.

10.استفاده ار تکنیک های آموزش داده شده در قالب پست اینستاگرام

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،اجرای  یک  قالب برای فروشگاه کت و شلوار به روش های جدید و جذاب می پردازیم.

11.طراحی پست های چند اسلایدی

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،انجام یک پروژ چند اسلایدی برای کار در فوتوشاپ و آشنایی بیشتر سبک انجام این کار می پردازیم.

12.طراحی نوین و جدید پست های چند اسلایدی

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ،انجام یک پروژ چند اسلایدی برای کار در فوتوشاپ و آشنایی بیشتر سبک انجام این کار می پردازیم.

13.آشنایی با برنامه افتر افکت و خروجی گرفتن و اجرای یک انیمیشن

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام روش چگونگی کار با برنامه افتر افکت از ابتدا تا انتهای یک انیمیشن می پردازیم.

14.آشنایی با برنامه افتر افکت و انیمیشن کردن پروژ جلسه دهم

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام انجام کامل پروژه در افتر افکت با استفاده از فایل های جلسه قبل می پردازیم.

15.آشنای با برنامه پریمیر

در این قسمت از آموزش تولید محتوای اینستاگرام ، استفاده ساده و مقدماتی از برنامه پریمیر می پردازیم.


سوالات متدوال دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

یک دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام باید به صورت تعاملی باشد یعنی همراه با فایل های تمرینی و همراه با استاد به آموزش بپردازید. به این صورت هم خستگی بین دوره معنی ندارد و دوره برای شما بسیار جذاب خواهد بود و هم مطالب در حافظه بلند مدت شما ثبت شده و پس از دوره میتوانید به کار عملی بپردازید.

این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام تنها، چیزی که دانشجو به آن نیاز دارد را به وی می آموزد و چیزی کم و بیش در آن وجود ندارد. بعلاوه ی تمام مزیت های آموزش که در توضیحات ذکر شد.

شما میتوانید پیش نمایش تمام قسمت های این دوره آموزشی و همینطور برخی قسمت ها را به طور کامل به صورت رایگان مشاهده کنید تا علاوه بر اطمینان از کیفیت سمعی و بصری دوره های آموزشی از محتوای دوره هم اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این وجود ضمانتنامه آموزشی خیال کاربر را بابت تهیه دوره تا حدود زیادی راحت میکند.

حداقل سیستم مورد نیاز برای این نرم افزارها این سیستم بیان شده که البته بسته به نوع کار میتوانید از سیستم پایینتری هم استفاده نمایید.

پردازنده

Multicore Intel processor with 64-bit support

سیستم عامل

Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1803 (Creators Update) and later

رم

(8GB minimum (16 GB recommended

میزان رم کارت گرافیک

4GB of GPU VRAM

فضای هارد دیسک

5GB of available hard-disk space; additional free space required during installation .cannot install on removable flash storage devices

فضای اضافی برای کش حافظه

10GB recommended

رزولیشن پیشنهادی مانیتور

1280×1080 or greater display resolution

سرفصل ها

۱ فصل ۱۵ جلسه ۶:۰۷:36 ساعت

دوره جامع آموزش تولید محتوا در اینستاگرام از صفر تا صد

۱۵ قسمت ۶:۰۷:36

1. طراحی یک نمونه قالب پیش فرض با فتوشاپ

رایگان (پخش زنده)
00:18:56

2.طراحی یک نمونه قالب تجاری با فتوشاپ

00:20:47

3.طراحی چند نمونه قالب خبری با فتوشاپ

00:18:34

4.طراحی یک نمونه قالب فروش با فتوشاپ

00:23:18

5.استفاده از چند تکنیک فتوشاپ برای ادیت عکس بخش اول

00:40:38

6.استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش دوم

00:17:22

7.استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش سوم

00:19:00

8. استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش چهارم

00:20:58

9. استفاده از چند تکنیک فوتوشاپ برای ادیت عکس بخش پنجم

00:09:02

10. استفاده ار تکنیک های آموزش داده شده در قالب پست اینستاگرام

00:20:23

11. طراحی پست های چند اسلایدی

00:16:41

12. طراحی نوین و جدید پست های چند اسلایدی

00:13:23

13. آشنایی بابرنامه افتر افکت و خروجی گرفتن و اجرای یک انیمیشن

00:42:12

14. آشنایی بابرنامه افتر افکت و انیمیشن کردن پروژ جلسه دهم

00:43:47

15.آشنایی با برنامه پریمیر

00:42:29

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. پیش نیازهای دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام چیست؟

در صورتی که شما با نرم افزار فتوشاپ و افترافکت و پریمیر آشنایی قبلی دارید میتوانید درک بهتری از مطالب این دوره آموزشی داشته باشید ولی در صورتی که مبتدی هستید و با این نرم افزارها آشنا نیستید نگران نباشید با کمی تلاش میتوانید در این دوره به درک نسبی از آن ها دست پیدا کنید.

۲. یک دوره استاندارد آموزش تولید محتوای اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟

یک دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام باید به صورت تعاملی باشد یعنی همراه با فایل های تمرینی و همراه با استاد به آموزش بپردازید. به این صورت هم خستگی بین دوره معنی ندارد و دوره برای شما بسیار جذاب خواهد بود و هم مطالب در حافظه بلند مدت شما ثبت شده و پس از دوره میتوانید به کار عملی بپردازید.

۳. تمایز این دوره آموزشی با سایر در دوره ها در چیست؟

این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام تنها، چیزی که دانشجو به آن نیاز دارد را به وی می آموزد و چیزی کم و بیش در آن وجود ندارد. بعلاوه ی تمام مزیت های آموزش که در توضیحات ذکر شد.

۴. چطور می توانم از کیفیت این دوره آموزشی مطمئن شوم؟

شما میتوانید پیش نمایش تمام قسمت های این دوره آموزشی و همینطور برخی قسمت ها را به طور کامل به صورت رایگان مشاهده کنید تا علاوه بر اطمینان از کیفیت سمعی و بصری دوره های آموزشی از محتوای دوره هم اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این وجود ضمانتنامه آموزشی خیال کاربر را بابت تهیه دوره تا حدود زیادی راحت میکند.

۵. برای کار با این نرم افزارها چه سیستمی مورد نیاز است؟

حداقل سیستم مورد نیاز برای این نرم افزارها این سیستم بیان شده که البته بسته به نوع کار میتوانید از سیستم پایینتری هم استفاده نمایید.

پردازنده

Multicore Intel processor with 64-bit support

سیستم عامل

Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1803 (Creators Update) and later

رم

(8GB minimum (16 GB recommended

میزان رم کارت گرافیک

4GB of GPU VRAM

فضای هارد دیسک

5GB of available hard-disk space; additional free space required during installation .cannot install on removable flash storage devices

فضای اضافی برای کش حافظه

10GB recommended

رزولیشن پیشنهادی مانیتور

1280×1080 or greater display resolution

علی فقیری

مدرس دوره: علی فقیری

آقای فقیری گرافیست و تدوینگر قابلی هستند که در زمینه تولید محتوای اینستاگرام مسلط بوده با استفاده از استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی توانستند دوره آموزشی جامعی را در این زمینه برای همه علاقه مندان ضبط نمایند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

3 دیدگاه برای دوره آموزش تولید محتوا در اینستاگرام از صفر تا صد

 1. علی اطمینان

  چه نرم افزارهایی در این دوره آموزش داده میشوند؟

  • حسین بافنده

   باسلام کاربر عزیز در دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام شما با نرم افزار فتوشاپ برای ادیت عکس و طراحی گرافیکی و با افترافکت و پریمیر برای ساخت موشن و ادیت ویدیوها کار خواهید کرد

 2. پویا

  با عرض سلام آیا این آموزش آماده شده است چون امکان دانلود ویدیوهای پیش نمایش وجود ندارد

 3. حمید

  سلام
  چرا پیش نمایش این آموزش نه امکان دانلود دارد و نه پخش می سود

  • حسین بافنده

   باسلام کاربر عزیز به زودی پس از بارگزاری دوره در سایت این دوره آموزش تولید محتوای اینستاگرام نیز در دسترس خواهد بود. از آنجایی که ما ۳ مرحله تدوین برای دوره های اموزشی انجام میدیم تا به دست شما برسه از این رو تمام جوانب رو بررسی میکنیم و بعد بارگزاری میکنیم وگرنه تا الان بارها بارگزاری شده بود
   با آرزوی بهروزی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه