آموزش خروجی epub در ایندیزاین

Epub Export In InDesign
تصویر شاخص

معرفی دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین

 

با گسترش وسایل الکترونیکی و دیوایس های مختلفی مانند تبلت و کتاب خوان و موبایل و لپ تاپ و سیستم کامپیوتری دسکتاپ که با صفحات نمایشی در ابعاد و اندازه های مختلف قرار دارند، مطالعه و خواندن دنیای کتاب ها و مقالات و روزنامه ها نیز جای خود را از روی کاغذ به این ابزارهای الکترونیکی داد.

 

معرفی دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین

 

در سال 2007 انجمن بین المللی انتشارات دیجیتال یک استاندارد باز برای کتاب های الکترونیکی معرفی نمود که Epub نام داشت و خلاصه ی عبارت Electronic Publication یا انتشارات دیجیتال می باشد. به صورت کلی فرمت Epub با این توضیح آمده است که تمام عناصر موجود در کتاب های الکترونیکی مانند فونت و تصویر و فهرست و متادیا و … را براساس دستگاهی که از آن استفاده میکنید حفظ میکند و آن را به بهترین شکل ممکن برای آن ابعاد درمیاورد تا خواننده به راحتی بتواند از آن استفاده نماید.

 

اکثر سیستم عامل های مانند ویندوز و اندروید و ios دارای نرم افزارهایی هستند که میتوان فرمت Epub را باز نموده و از آن استفاده نمود و در این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین میتوان این فرمت را در نرم افزار ایندیزاین ایجاد نموده و خروجی گرفت.

 

در این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین شما میتوانید در کنار سایر مهارت های نرم افزاری و مهارتی گرافیکی خود از آن برای نویسندگان کتاب ها و مقالات و همینطور دفاتر روزنامه ها ومجلات و همینطور انتشارات ها پروژه گرفته و یا به استخدام آن ها دربیایید و اقدام به تولید کتاب ها و روزنامه های الکترونیکی برای آنها نمایید که قابل توجه است که این نوع از مطالعه روز به روز جای خود را به مطالعه کاغذی می دهد.

0
تا دلیل که باید به خروجی epub در ایندیزاین مسلط بشیم

آموزش خروجی Epub  در نرم افزار ایندیزاین رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش خروجی Epub در ایندیزاین که طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی ضبط شده است، شما در کمترین زمان ممکن میتوانید به این مهارت مسلط شده و به صورت تعاملی همراه با استاد به آن مسلط شوید. این دوره آموزشی که اولین و کامل ترین دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین می باشد تمام مطالب مورد نیاز شما به صورت یکجا به شما ارائه خواهد کرد.

 

مزایای آموزش خروجی epub در ایندیزاین

 

در صورتی که شما این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین را ....

می تونید به صورت کاربردی و کامل و با تمرین زیاد به صورت عملی در کمتر از 3 ساعت به خروجی epub در ایندیزاینمسلط شوید.

یکی از مهم ترین فرصت ها رو برای یادگیری خروجی گرفتن epub در ایندیزاین رو از دست داده و باید هزینه های زیادی برای یادگیری این مهارت بپردازید و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش خروجی epub در ایندیزاین

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

خوش آمدید به آموزش دوره epub تو این دوره بهتون میگیم epub چیه .. ؟ چرا باید epub  یاد بگیرد ..؟ و ازتون میپرسیم آیا واقعا میخواید توسعه دهنده epub بشید… ؟

 

اگر قانع شدید که میخواین توسعه دهنده epub  باشید در این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین بریم با هم محیط کاریش رو ببینیم و آماده شروع دوره بشیم.

 محیط اولین گام برای یادگیری اشتباه کردنه.! اولین خروجی epub  رو میگیریم تا بفهمیم چی موضوعاتی رو لازمه که یادبگیرم که این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

چیزی که شما در محیط ایندیزاین می بینید با چیزی که به صورت epub  خروجی میگیرید فرق داره ، در گام اول بریم در مورد فاصله ی اجزا با هم صحبت کنیم که این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

در مورد  anchored object در آموزش ایندیزاین صحبت کردیم و اینجا یک کاربرد اساسی از این ابزار رو یاد میگیریم که این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

این رو باید خوب درک کنید گه وقتی ایندیزاین میخواد epub درست کنه چه طور رفتار و فکر میکنه این باعث میشه که layout   پروژه تون رو درست ببندید این قسمت ابزاری برای این کار بهتون معرفی میکنم… که این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

هر epub  باید یک فهرست داشته باشه و این فهرست از طریق منو کناری نرم افراز های epub  خوان قابل دست رسی باشه تو این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین این موضوع رو با هم یاد میگیریم.

در هر epub  یک سری استاندارد باید رعایت بشه تا برای کابر خوانا باشه این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین برخی این تنظیمات رو معرفی میکنیم.

فهرست و تنظیماتش اینقدر در epub  مهمه که ما باید بیشتر در موردش توضیح بدیم تا به همه جزییاتش مسلط بشید و بتونید یک epub  با کیفیت تولید کنید.که در این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

Index  ها یا عنوان های موضوعی که در انتهای هر کتابی دیدید در واقع نوعی فهرست هستش ولی در ایندیزاین ابزار مخصوص به خودش رو داره چون تنظیمات خاص خودش رو داره این قسمت  آموزش خروجی epub در ایندیزاین رو با دقت ببینید.

حتما تا الان متوجه شدید که برای هرچیزی که به صورت epub  میخواید خروجی بگیرید تنظیمات خاصی وجود داره جداول هم از این قاعده مستثنی نیستن پس حواسمون باشه. که در این قسمت  آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

در این قسمت  از آموزش خروجی epub در ایندیزاین و قسمت بعدی در مورد تنظیمات object ها میگیم براتون توضیح میدیم که چرا ممکنه چیزی که شما در ایندیزاین درست میکنید ممکنه در نسخه epub  کاملا متفاوت باشه.

 

در این قسمت  از آموزش خروجی epub در ایندیزاین و قسمت بعدی در مورد تنظیمات object ها میگیم براتون توضیح میدیم که چرا ممکنه چیزی که شما در ایندیزاین درست میکنید ممکنه در نسخه epub  کاملا متفاوت باشه.

 تنظیمات متن رو یاد گرفتید تنظیمات object ها رو هم یادگرفتید حالا چیدن این ها کنار هم تنظیمات خودش رو داره که در این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

 

 برای تصاویری که در epub  قراره باشه باید متن جایگزین قرار بدیم تا اگر فردی epub  رو به یک نرم افزار کتاب خوان صوتی داد به جای تصویر شرح تصویر خوانده شود  که در این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

به اندازه پنل های paragraph style و character style  پنجره ی oject style  هم مهمه و کار با اون ضروری چرا که در epub ها طولانی سرعت عمل شماره رو بالا میبره که در این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین به آن می پردازیم.

جلد و تنظیمات مربوط به جلد این قسمت از آموزش خروجی epub در ایندیزاین رو باید با دقت انجام بدید چون اولین چیزیه که فرد از  epub  میبینه.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش خروجی epub در ایندیزاین

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش اودیشن داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در بخش سوالات متداول در منوی اصلی میتوانید این دوره آموزشی را هم مانند سایر دوره های آموزشی یاد بگیرید.

تمام مطالب این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین بر اساس این است که شما مطالب این دوره آموزشی را کاملا درک کنید.  پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از این دوره آموزشی بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش خروجی epub در ایندیزاین در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین خواهید شد.

دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

در دوره جامع آموزش خروجی epub در ایندیزاین شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری آموزش خروجی epub در ایندیزاین خواهند بود.

آموزش خروجی epub در ایندیزاین 1

مدرس این دوره : فرزاد تاراپوروالا

این مهارت که تاکنون به زبان فارسی دوره آموزشی اختصاصی درباره آن تولید نشده بود توسط این متخصص که سال ها روی آن نرم افزار کار کرده و با استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی ضبط شده و به مخاطبین و علاقه مندان آن ارائه گردید.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش خروجی epub در ایندیزاین 2

1.معرفی

2.محیط کار

3.اولین epub

4.spaces

5.anchored obj

6.articel panel

7.table of content

8.slipt tag

9.custom toc

10.index

11.tabel

12.exporting objects

13.image properties

14.Wrap

15.Alt tag

16.obj style

17.cover

فایل های تمرینی دوره آموزش خروجی epub در ایندیزاین

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش خروجی epub در ایندیزاین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

43.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

2 ساعت و 33 دقیقه

حجم دوره:

637 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش نرم افزار ایندیزاین

نرم افزار:

Adobe InDesign

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

17 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

فرزاد تاراپوروالا

متخصص و مدرس نرم افزار ایندیزاین
قیمت دوره

43.000 تومان