آموزش کامل نرم افزار ادیوس از صفر تا صد

آموزش کامل نرم افزار ادیوس از صفر تا صد

ادیوس نرم افزاری قدرتمند در تدوین فیلم ها به حساب می آید. این نرم افزارحتی در ویرایش سنگین ترین فایل ها نیز بکار می آید. علاوه بر آن سال های سال است که محبوبیت این نرم افزار بین کاربران به دلیل محیط کاربری و آسانی کارکردن با آن کم نشده است. آموزش ادیوس اولین قدمی است که در مسیری که انتخاب کرده اید باید طی کنید، چه بهتر است قدم اول را محکم بردارید. از این نرم افزار در شرکت های فیلم سازی و در آتلیه ها به منظور آموزش تدوین فیلم های عروسی  استفاده می کنند. بسیاری از فیلم هایی که تا کنون دیده اید توسط نرم افزار ادیوس تدوین شده اند. با تمرین و تکرار این نرم افزار می توان بر کارکردن با آن مسلط شد.

توضیحات

معرفی ادیوس

معرفی دوره جامع ادیوس

قبل از پرداختن به آموزش نرم افزار ادیوس به معرفی نرم افزار ادیوس می پردازیم که این نرم افزار در سال 2012 معرفی شد. شرکت کانپوس، تولیدکننده قطعات سخت افزاری  اولین نسخه از ادیوس را با نام ادیوس نئو ارائه کرد که امکانات ساده ای از تدوین را در اختیار کاربران قرار میداد.

نرم افزار ادیوس از گذشته تاکنون به واسطه رابط کاربری مناسب و موتور رندر قوی و همینطور امکانات کاملی که برای تدوین حرفه ای در اختیار مخاطبین خود قرار میداده است در فضاهای مختلف حرفه ای مانند شرکت های سینمایی و صدا و سیما و آتلیه های عروسی مورد استفاده قرار گرفته است.

بازار کار نرم افزار ادیوس

بازار کار دوره جامع ادیوس

شما در حین دوره جامع آموزش ادیوس میتوانید فوتیج های ویدیویی را از هرجایی دانلود کنید و تکنیک ها و ابزارهای آموزش داده شده را با آن ها تمرین کنید و پس از آن برای کارآموزی به یکی از محل های ( صدا و سیما | شرکت های سینمایی و تبلیغاتی | آتلیه ها ) مراجعه کنید و تقاضای کارآموزی و دستیاری تدوین نمایید.

دستیاری تدوین با پیش نیاز تسلط شما به این نرم افزار میتواند گزینه بسیار مناسبی برای ورود به بازار کار باشد. شما پس از مدتی میتوانید بسته شرایط خود در هریک از این مکان ها رشد کرده و به تدوینگر قابلی تبدیل شوید.

آموزش ادیوس رسانه آموزشی مکتب تی وی

مزایای دوره جامع ادیوس

 • آموزش نرم افزار ادیوس به صورت کامل در حداقل زمان

  شما با شرکت در دوره  آموزش نرم افزار ادیوس کامل ترین آموزش تدوین فیلم را بصورت عملی فرا خواهید گرفت، یکی از نرم افزارهای در آمدزا در بازار تدوین فیلم ادیوس می باشد، رسانه آموزشی مکتب تی وی با توجه به این مسئله تصمیم به ساخت این دوره گرفته است. به گونه ای که شما بتوانید در حداقل زمان ممکن تمامی نکات این نرم افزار را فرا بگیرید. در این دوره ها سعی بر این است که سرفصل مطالب طوری طراحی شود که بدون نیاز به دانش اولیه بسیار بتوانید در آن شرکت کنید و مدرس دوره توجه ویژه ای به این مساله دارند که از پایه نکات را آموزش دهند. همچنین با توجه به عملی بودن این دوره ادیوس  ، پس از اتمام دوره هر آنچه که برای ورود به بازار تدوین نیاز باشد را آموخته اید.

 • سرفصل های  استاندارد آموزش نرم افزار ادیوس

  در این دوره ی آموزشی صرفا بر روی تکنیک های و ابزارهای موجود در محیط نرم افزار ادیوس تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل ترین آموزش های ادیوس در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع مورد تایید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل ها قطعا متوجه این موضوع خواهید شد.

 • یادگیری ادیوس به صورت تعاملی

  در آموزش جامع نرم افزار ادیوس شما در یک محیط کاملا تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین این نرم افزار مشغول می شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل ها کار می کند و همچنین در طول دوره آموزشی شما را به این فایل ها ارجاع می دهد که به صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و
  تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا
  کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا
  تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده
  است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف
  نشود
  و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله
  این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و….
  در طول آموزش اشاره نمود.

 • دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش جامع نرم افزار ادیوس

  در این
  دوره آموزش نرم افزار ادیوس که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه شده است، شما به راحتی و
  بدون هیچ قفل یا کرکی فایل های ویدیویی را پس از ثبت نام در دوره دریافت
  خواهید کرد که می توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره آموزشی
  خود را به اتمام برسانید. همچنین به صورت دائم و همیشگی می توانید فایل های
  آموزش جامع نرم افزار ادیوس را در هر دستگاهی که راحت تر هستید اجرا کرده و
  از آن ها به نحو کامل استفاده کنید.

در صورتی که شما این دوره آموزش نرم افزار ادیوس را ….

داشته باشید
نداشته باشید
داشته باشید

این شانس رو دارید که نرم افزار ادیوس رو کامل و تخصصی یاد بگیرید و همینطور با روانشناسی آموزشی و مزایای موجود این دوره آموزش نرم افزار ادیوس در وسط راه خسته نشید و به راحتی به نرم افزار ادیوس و تدوین با اون مسلط بشید

نداشته باشید

مهم ترین فرصت رو برای یادگیری نرم افزار ادیوس  از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری  ادیوس پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش نرم افزار ادیوس مواجه  خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی دوره

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس دوره ادیوس را معرفی خواهیم کرد.

2.ادیوس یا پریمیر

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس 10 تفاوت اساسی بین دو نرم افزار محبوب ادیوس و پریمیر را برای علاقه مندان به تدوین بررسی خواهیم کرد.

3.ایجاد پروژه

ما در این قسمت به شما یاد خواهیم داد که چگونه یک پروژه جدید ایجاد کنید و تنظیمات پروژه جدید را برای خروجی مناسب انجام دهید.

4.ویرایش پروژه

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید تنظیمات پروژه ای که ایجاد کردید را تغییر دهید . همچنین شما یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید برای کارهای خود پریست های آماده با تنظیمات مورد نظر خود را ایجاد و ذخیره کنید.

5.انتقال پروژه

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس  به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید پروژه های خود را برای ادامه کار به یک سیستم دیگر منتقل کنید.

6.Consolidate Project

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید با Consolidate Project پروژه های خود را برای انتقال به یک سیستم دیگر مدیریت کنید مثل حذف بخش هایی از کلیپ که در پروژه شما استفاده نشده است.

7.آشنایی با محیط ادیوس

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس  با محیط نرم افزار ادیوس بیشتر آشنا خواهیم شد و یاد خواهیم گرفت که چگونه می توان محیط کاری دلخواه خود را ایجاد و ذخیره کنیم.

8.Import کردن

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانیم فایل های صوتی و تصویری را وارد نرم افزار ادیوس کنیم.

9.مدیریت فایل ها 1

شما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس یاد خواهید گرفت که چگونه فایل های خود را در بخش Bin مدیریت کنید.

10.مدیریت فایل ها 2

شما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس یاد خواهید گرفت که چگونه فایل های خود را در بخش Bin مدیریت کنید.

11.تایم لاین 1

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس با ابزارهای بخش تایم لاین آشنا و به خوبی کار خواهیم کرد تا درک خوبی از بخش تایم لاین ها به دست بیاوریم.

12.تراک ها

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس  با انواع تراک ها در تایم لاین آشنا می شویم و با گزینه های مربوط به تایم لاین مثل کپی و تغییر نام دادن تراک ها کار خواهیم کرد.

13.تایم لاین 2

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس با گزینه های دیگر تایم لاین و تراک ها کار خواهیم کرد تا به صورت کامل با این بخش آشنا شوید.

14.ادیت کردن کلیپ 1

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس کلیپ هامون را وارد ادیوس و تایم لاین  می کنیم و شروع به ادیت کلیپ هامون می کنیم.

15.ادیت کردن کلیپ 2

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس کلیپ هامون را وارد ادیوس و تایم لاین  می کنیم و شروع به ادیت کلیپ هامون می کنیم.

16.کار بر روی صدا و تصویر

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس  با گزینه های مربوط به صدا و تصویر در ادیوس آشنا می شویم.

17.تایم لاین و تراک ها

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با گزینه های پیشرفته در بخش تایم لاین ، تراک ها آشنا خواهیم شد و همچنین با  کار بر روی تصاویر خواهیم پرداخت.

18.مارکرها

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با مارکرها  آشنا خواهیم شد و با این ابزارها کار خواهیم کرد.

19.ساخت پروژه 1

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس پروژه خود را پیش خواهیم برد و آن را تکمیل می کنیم.

20.ساخت پروژه 2

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس پروژه خود را پیش خواهیم برد و آن را تکمیل می کنیم.

21.افکت ها

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید از افکت های صوتی و تصویری بر روی کلیپ های خود استفاده کنید و همچنین بتوانید تنظیمات مربوط به افکت ها را ویرایش کنید.

22.ترانزیشن ها

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با ترانزیشن ها آشنا خواهیم شد و از این ترانزیشن ها بر روی کلیپ هامون استفاده خواهیم کرد.

23.خروجی گرفتن

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با گزینه های ترانزیشن بیشتر کار خواهیم کرد همچنین با خروجی گرفتن  از پروژه های ایجاد شده را  آشنا خواهیم شد.

24.پنجره layouter

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با پنجره layouter به خوبی آشنا می شویم و با تنظیمات و گزینه های مربوط به پنجره layouter کار خواهیم کرد.

25.زمان

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با مدیریت و تغییر زمان کلیپ هامون آشنا خواهیم شد.

26.کانال های صوتی

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با گزینه های ویرایش صدا و کانال صوتی آشنا خواهیم شد.

27.تنظیمات ورودی و خروجی گرفتن

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با گزینه های ورودی و خروجی گرفتن بیشتر آشنا خواهیم شد.

28.ساخت تیتراژ

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید یک تیتراژ برای پروژه هامون ایجاد کنیم .

29.ادیت چند دوربینه

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید با گزینه های مربوط به چند دوربینه کار کنید و کلیپ هایی که به وسیله چند دوربین گرفته شده را وارد ادیوس کنیم و شروع به تدوین  کنیم.

30.تنظیمات ادیوس

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با برخی از تنظیماتی که در طول پروژه با آن مواجه می شویم آشنا خواهیم شد.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش نرم افزار
ادیوس

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش نرم افزار ادیوس داشته باشید

شما میتوانید تمام قسمت های این دوره را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس مشاهده کنید.این دوره مثل دوره های دیگه ی مکتب تی وی با کیفیت بالا ضبط شده و شما هیچ نگرانی از کیفیت این دوره نخواهید داشت.

این دوره آموزشی برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

شما برای پاسخ گرفتن در زمینه سوالات متداول خود مانند تهیه دوره و حتی اطلاعات بیشتری از دوره آموزشی از طریق لایو چت سایت و تماس تلفنی و اکانت تلگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی با ما در ارتباط باشید و همینطور اگر در زمینه موارد فنی مشکلی داشتید از طریق همان پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا خواهید کرد که برای همیشه پاسخگوی سوالات فنی شما خواهند بود و یا درباره خروجی پروژه های شما در این زمینه و پیشرفت شما نظر خواهند داد.

2حمیدرضا-روستا.jpeg

مدرس این دوره : حمیدرضا روستا

آقای روستا مدرس نرم افزار ادیوس در حوزه هنری هستند و در این دوره جامع ادیوس مطابق استانداردهای رسانه مکتب تی وی توانستیم دوره متمایزی برای آموزش ادیوس فراهم کنیم. در این دوره جامع نرم افزار ادیوس فارغ از تمام کاربردهای مهارتی آن مورد بررسی قرار گرفت و باعث شد تا یکی از کامل ترین دوره های آموزش ادیوس برای آن شکل بگیرد.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

سرفصل ها

۱ فصل ۳۰ جلسه ۴:۴۵:۰۰ ساعت

دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس از صفر تا صد

۳۰ قسمت ۴:۴۵:۰۰

1.معرفی دوره

رایگان

2.ادیوس یا پریمیر

3.ایجاد پروژه

4.ویرایش پروژه

5.انتقال پروژه

6.Consolidate Project

7.آشنایی با محیط ادیوس

8.Import کردن

9.مدیریت فایل ها 1

10.مدیریت فایل ها 2

11.تایم لاین 1

12.تراک ها

13.تایم لاین 2

14.ادیت کردن کلیپ 1

15.ادیت کردن کلیپ 2

16.کار بر روی صدا و تصویر

17.تایم لاین و تراک ها

18.مارکرها

19.ساخت پروژه 1

20.ساخت پروژه 2

21.افکت ها

22.ترانزیشن ها

23.خروجی گرفتن

24.پنجره layouter

25.زمان

26.کانال های صوتی

27.تنظیمات ورودی و خروجی گرفتن

28.ساخت تیتراژ

29.ادیت چند دوربینه

30.تنظیمات ادیوس

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. آموزش های دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس به صورت عملی است؟

آموزش های این مجموعه هم همانند سایر آموزش های رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی شما همان پروژه ها و فوتیج هایی که مدرس در حال تدریس روی آنهاست را در اختیار دارید و به این ترتیب میتوانید همراه با استاد به تمرین بپردازید.

۲. چطور از کیفیت محتوای دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس اطمینان پیدا کنیم؟

شما میتوانید تمام قسمت های این دوره را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس مشاهده کنید.این دوره مثل دوره های دیگه ی مکتب تی وی با کیفیت بالا ضبط شده و شما هیچ نگرانی از کیفیت این دوره نخواهید داشت.

۳. چگونه از کیفیت سمعی و بصری و فن بیان این دوره آموزشی اطمینان پیدا کنیم؟

این دوره آموزشی برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

حمیدرضا روستا

مدرس دوره: حمیدرضا روستا

آقای روستا مدرس نرم افزار ادیوس در حوزه هنری هستند و در این دوره جامع ادیوس مطابق استانداردهای رسانه مکتب تی وی توانستیم دوره متمایزی برای آموزش ادیوس فراهم کنیم. در این دوره جامع نرم افزار ادیوس فارغ از تمام کاربردهای مهارتی آن مورد بررسی قرار گرفت و باعث شد تا یکی از کامل ترین دوره های آموزش ادیوس برای آن شکل بگیرد.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

9 دیدگاه برای آموزش کامل نرم افزار ادیوس از صفر تا صد

 1. سمین کمالی

  سلام خسته نباشید. شرکت در این دوره شامل دریافت گواهی و مدرکی مبنی بر گذراندن دوره آموزش ادیوس هم میشه یا نه؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما در رسانه آموزشی مکتب تی وی سعی بر ایجاد فضایی هستش که شما بتونید در پایان دوره آموزشی مانند همین دوره آموزش ادیوس ، یک پورتفولیویی داشته باشید که از مدرک تاثیر بیشتری برای جلب نظر کارفرما موثر باشد و هزینه ی اضافی برای گرفتن مدرک هم نکرده باشید.

 2. saber_d25

  سلام. این دوره موارد مربوط به ادیوس رو به صورت کامل آموزش میده؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما بله در دوره جامع آموزش ادیوس همانطور که در بخش فهرست مطالب آموزش ادیوس میتونین مشاهده بفرمایید همه مطالب صفر تا صد خود نرم افزار ارائه میشوند.

 3. s.a

  سلام . من نرم افزار ادیوس رو بلد هستم و کار کردم. ایا لازمه پریمیر هم یاد بگیرم یا افتر افکت بهتره؟برای کار موشن گرافیک میخواستم.

  • حسین بافنده

   درود بر شما در مرحله اول موشن گرافیک باید با افترافکت ساخته شود و در مرحله دوم به واسطه ارتباط بهتر نرم افزار افترافکت با پریمیر پیشنهاد میشود نرم افزار پریمیر را یاد بگیرید و احتمالا راه بهتری به جای آموزش ادیوس برای شما خواهد بود.

 4. ترنم

  سلام دوره آموزش ادیوس نیاز به پیشنیازی داره؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما خیر دوره آموزش ادیوس نیازی به پیش نیازی نخواهد داشت.

 5. امیر مالکی

  سلام این دوره بعدا آپدیت هم داره؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما در صورت نیاز دوره آموزش ادیوس آپدیت هم خواهد داشت و دانشجویان دوره به صورت رایگان خواهند تونست از اون استفاده کنند.

 6. شعبانی

  سلام
  من دوره هایی که بخرم رو چطوری دریافت میکنم؟

  • حسین بافنده

   درود بعد از تهیه دوره آموزش ادیوس و همینطور سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی میتونین در حساب کاربریتون و همینطور ایمیلتون لینک های دانلود دوره رو داشته باشید.

 7. نوراللهی

  دوره آموزش ادیوس چند ساعته است؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما دوره آموزش ادیوس نزدیک به ۵ ساعت هستش. میتونین از قسمت مشخصات دوره تمام مشخصات دوره جامع آموزش ادیوس رو مشاهده بفرمایید.

 8. a.bibak

  سلام با تهیه همین پکیج آموزش ادیوس و یادگیریش میتونیم پروژه ای بگیریم و انجام بدیم؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما بله ممکنه البته بعد از آموزش ادیوس باید در رده کاری که میخواین مثلا سینمایی و یا تیزر تبلیغاتی و عروسی و …. تمرینات خوبی رو انجام داده باشید.

 9. اسماعیلیان

  سلام نحوه ی ارتباط با استاد و رفع اشکال ها رو میشه بگین به چه صورت خواهد بود؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما بعد از تهیه دوره آموزش ادیوس با پشتیبانی مکتب تی وی در تماس باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دوره‌های مرتبط

شروع مسیر آموزشی شما با آموزش نرم افزارها

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه