آموزش سینمافوردی

Cinema4d Tutorial
تصویر شاخص

معرفی نرم افزار سینمافوردی

 

معرفی نرم افزار سینما فوردی C4D یا اینکه سینما فوردی چیست ؟

 

در ابتدا قبل از پرداختن به مبحث آموزش سینمافوردی باید به معرفی سینمافوردی بپردازیم. یک نرم افزار کامل و قدرتمند و البته ساده که به صورت سه بعدی که برای مدل سازی سه بعدی و و موشن گرافیک و انیمیشن و رندرینگ مورد استفاده متخصصین خود قرار می گیرد.

 

معمولا نرم افزار سینما فوردی را به خاطر محبوبیت در ساخت موشن گرافیک به MOGRAPH می شناسند که البته در سایر زمینه های جلوه های ویژه و و انیمیشن و معماری و… هم به اندازه کافی محبوبیت دارد که ما در رسانه آموزشی مکتب تی وی هم به همین خاطر در دورهای مجزایی علاوه بر این دوره آموزش صفر تا صد سینمافوردی ، آموزش موشن گرافیک سینمافوردی و جلوه های ویژه را با تمرکز روی آن موارد ارائه نمودیم.

 

نرم افزار سینمافوردی توسط شرکت مکسون (MAXON Computer GmbH)  تولید شده است که یک شرکت آلمانی بوده با ابزارهای جامع و قدرتمندی که دارد کمک شایانی در ساخت آثار سه بعدی می نماید.

 

بازار کار نرم افزار سینمافوردی بعد از آموزش سینمافوردی

 

همانطور که در معرفی سینمافوردی ذکر شد، در بازار کاری که بعد از آموزش سینمافوردی برای متخصصین سینمافوردی وجود دارد می توان در ابتدا به موشن گرافیک اشاره نمود که در ارتباطی که با نرم افزار افترافکت وجود دارد می توان از آن در استفاده از عناصر سه بعدی در طی پروژه ها استفاده لازم را داشت.

 

و شما میتوانید برای گرفتن پروژه ها و فرصت های استخدامی در زمینه موشن گرافیک و انیمیشن پس از گذراندن این دوره آموزش سینمافوردی با تکمیل پورتفولیو و رزومه خود پروژه گرفته و یا استخدام شوید.

 

و در ادامه هم در باقی قابلیت هایی که در بحث سه بعدی و رندرینگ این نرم افزار وجود دارد می توانید در شرکت های معماری شامل دکوراسیون و طراحی داخلی و همینطور شرکت های طراحی صنعتی برای مثال طراحی اتومبیل مشغول به کار شوید.

 

همینطور نرم افزار سینمافوردی در خارج از کشور بسیار شناخته شده است و میتوانید به عنوان یک برگ برنده در زمینه مهاجرت روی آن حساب کنید.

 

چگونه پس از دوره آموزش سینمافوردی این فرصت ها را در بازار کار پیدا کنم؟

 

شما میتوانید با سرچ کردن عبارت ( پروژه های 3D Animation پونیشا ) پروژه هایی که با استفاده از تخصصی که در نرم افزار سینمافوردی پیدا میکنید را بیابید.

 

همچنین با سرچ کردن عبارت ( استخدام انیماتور ) می توانید فرصت های شغلی که پس از کسب تخصص در دوره آموزش سینمافوردی پیدا کردید را ببینید و پس از ایجاد نمونه کار و یا پورتفولیوی قوی برای خود یکی از این فرصت های شغلی را شکار نمایید.

 

0
تا دلیل که باید به سینما فوردی مسلط بشیم

آموزش سینما فوردی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش سینمافوردی شما علاوه بر آموزش مقدماتی سینمافوردی تا آموزش پیشرفته این نرم افزار را فرا میگیرید و میتوانید بر تمام ابزارها و تکنیک هایی که به آن نیاز پیدا خواهید کرد مسلط شوید.

دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش سینما فوردی

پس از ثبت نام در این دوره آموزشی فایل های آموزشی دوره بدون هیچ قفلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما پس از دانلود فایل های آموزشی این دوره شما ویدیو های آموزشی را با کیفیت فول اچ دی و فایل های تمرینی را به تفکیک هر قسمت دریافت خواهید نمود تا علاوه بر استفاده ی آسان و همیشگی، در هر دستگاه دیگری مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و… قادر باشید تا دوره آموزشی خود را در هر زمان و مکان که بخواهید بگذرانید.

 

در صورتی که شما این دوره آموزش سینما فوردی را ....

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش سینما فوردی  رو در نرم افزار سینما فوردی  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این نرم افزار پرکاربرد و البته ساده مسلط بشید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری سینما فوردی را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی را برای آموزش سینمافوردی در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش سینما فوردی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی به معرفی کلی نرم افزار به  همراه توضیحات برخی قابلیت های جدید می پردازیم.

 

در این قسمت از آموزش سینما فوردی شخصی سازی پیکربندی برنامه آموزش داده میشود.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی کلیاتی از ابزارهای نرم افزار و نوع استفاده از آن را آموزش می دهیم.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی به بررسی نحوه ایجاد شکل های سه بعدی و تنظیمات آن پرداخته شده است. در پایان این جلسه می توانید انوتع و اقسام شکل های سه بعدی را ایجاد کرده و ابعاد آن را به دلخواه تغییر دهید.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی در مورد اسپیلاین ها و نحوه استفاده و کاربردهای آن توضیح داده می شود و شما می توانید با ابزار هایی نظیر Pen طراحی مد نظر خود را انجام دهید.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی به نحوه فراخوانی مولد ها و شیوه استفاده از آنها  و  طرز ایجاد حجم برای آبجکت های دو بعدی پرداخته می شود  و توضیحاتی در مورد Extrude Sweep Loft داده می شود.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی درباره ماهیت اصلی موگراف و قابلیت ها و نحوه استفاده از آنها آموزش داده میشود  و به طور کامل با هسته مرکزی آن یعنی Cloner ها آشنا میشویم.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی با تغییر شکل دهنده ها کار می کنیم و توضیخاتی دد مورد نحوه صحیح استفاده از آن داده میشود.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی در مورد انواع دوربین و نور آموزش داده می شود و تاثیر آن در خروجی نهایی معین می گردد.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی در مورد ماهیت انیمت و keyframe  و نحوه کار در C4D توضیح داده میشود و پس از آن می توانیم قابلیت های مختلف را تبدیل به انیمیشن کنیم.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی درباره برخی تکنیک های موشن گرافیکی نظیر تعیین مسیر برای دوربین و … توضیحاتی داده میشود.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی درباره دادن بافت های مختلف و رنگ ها و سایه ها به آبجکت ها توضیح داده میشود  و می توان خروجی واقعی تری از صحنه ساخت.

در این قسمت از آموزش سینما فوردی از اموزش در مورد روش نوین مدلینگ و ماهیت ولیوم بیلدر ها توضیح داده می شود.

در این دو قسمت از آموزش سینما فوردی  در مورد تکنیک و نحوه استفاده از فیلد ها  و افکتور ها توضیحاتی داده می شود.انواع فیلد ها و تاثیرات آن را یاد می گیریم و کاربرد افکت های مختلف را می بینیم.

در این دو قسمت از آموزش سینما فوردی  در مورد تکنیک و نحوه استفاده از فیلد ها  و افکتور ها توضیحاتی داده می شود.

در این  قسمت از آموزش سینما فوردی  برخی نکات ریز باقی مانده مرور می شود.

در این  قسمت از آموزش سینما فوردی در مورد تنظیمات خروجی و گرفتن خروجی از  پروژه توضیح داده می شود.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش سینما فوردی

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش سینما فوردی داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش سینما فوردی دسترسی پیدا کنید.

در طی این آموزش سینما فوردی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی سینما فوردی که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش سینما فوردی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش سینما فوردی مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش سینما فوردی حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش سینما فوردی متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش سینما فوردی ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی سینما فوردی و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش سینمافوردی 1

مدرس این دوره : محمدمهدی ارجمندی

محمد مهدی ارجمندی از جمله متخصصین نرم افزار سینمافوردی بوده که با بیانی جامع این دوره جامع آموزش سینمافوردی و همینطور دوره های مهارت محور موشن گرافیک و همینطور سینمافوردی را در این نرم افزار آموزش داده است.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش سینمافوردی 2

1. معرفی نرم افزار C4D

2. تنظیمات محیط کابری (interface)

3. ابزارها Tools

4. اشکال سه بعدی 3D Shapes

5. اشکال دو بعدی و متن Text & Spilines

6. مولدها Generators

7. موگراف Mograph

8. دی فورمرها Deforemers

9. نور و دوربین Lights & Camera

10. انیمیشن 1

11. انیمیشن 2

12. متریال

13. ولیوم بیلد و ولیوم مشر Volume Builder & Mesher

14. افکتور ها و فیلد ها 1 Effectors & Fields

15. افکتور ها و فیلد ها 2 Effectors & Fields

16. نکات تکمیلی

17. رندر Render

1 دیدگاه برای آموزش سینمافوردی

 1. فاطمه صادقی

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام شیوه ی تدریس استاد این دوره برای آموزش سینمافوردی به چه صورته؟ مباحث به صورت عملی و تمرین بیان شده یا صرفا یکسری توضیحات اصول کار و مفاهیم هست؟
  ممنون

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   درود بر شما در دوره آموزش سینمافوردی مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی تمام دوره ها به این صورت آماده شده اند که شما صرفا ناظر آموزش نباشید و بتوانید با استفاده از فایل های تمرینی که استاد در اختیار شما قرار میدهد همراه با وی به تمرین بپردازید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

89.000 تومان

امتیاز 2 از 1 رای
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

محمدمهدی ارجمندی

متخصص و مدرس سینمافوردی
قیمت دوره

89.000 تومان