آموزش طراحی کاور لوح فشرده

تصویر شاخص

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی کاور لوح فشرده

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش طراحی کاور لوح فشرده بهمراه تاریخچه ای مختصر از  آن و معرفی بازار کار،مدرس،مطالب مطرح شده،پیش نباز و خروجی کار می پردازیم.

 

در این قسمت از آموزش طراحی کاور لوح فشرده با معرفی ابعاد دقیق کاور دی وی دی و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد یک کاور مستند حیات وحش به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل دی وی دی ،یک لیبل بسیار زیبا برای  دیسک این محصول طارحی میکنیم.

هم چنین به معرفی اجزا مورد نیاز طراحی کاور محصولات فرهنگی پرداخته و مواردی ازقبیل billing block,barcode,  و film rating system را توضیح میدهیم.

در این قسمت از آموزش طراحی کاور لوح فشرده با معرفی ابعاد دقیق کاور بلو ری و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد یک کاور مستند کارخانه ماشین سازی ferrari به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل بلوری ،یک لیبل بسیار زیبا برای  دیسک این محصول طارحی میکنیم.billing block,barcode,  و film rating system را توضیح میدهیم.

در این قسمت از آموزش طراحی کاور لوح فشرده با معرفی ابعاد دقیق کاور سی دی  و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد کاور سریال یوسف پیامبر به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل سی دی  ،یک لیبل بسیار زیبا برای  دیسک این محصول طراحی میکنیم.و هم چنین تفاوت دیسک های hubبا non hub را در طراحی لیبل بیان کرده و از هر کدام یک لیبل مثال میزنیم.

در این قسمت از آموزش طراحی کاور لوح فشرده با معرفی ابعاد دقیق کاور بلوری و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد کاور بازی assassins odyssey به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل بلوری ،یک لیبل بسیار زیبا برای  دیسک این محصول طراحی میکنیم.

0/5 (0 Reviews)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی کاور لوح فشرده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سینا عسگری

گرافیست و مدرس فتوشاپ
قیمت دوره

رایگان