آموزش طراحی تقویم

معرفی طراحی تقویم

 

معرفی دوره جامع طراحی تقویم

 

 

 

تقویم ابزاری است که تمامی افراد جامعه از آن استفاده می کنند و به اشکال مختلفی در زندگی مردم وجود دارد که می توان به تقویم های رومیزی، دیواری، کامپیوتری و دیجیتال اشاره کرد. از آن جایی که تمامی افراد به نوعی از آن استفاده می کنند، می تواند به عنوان یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در نظر گرفته شود.  تقویم های دیواری به سه صورت تهیه می شوند. تقویم های یک صفحه ای، تقویم های فصلی و تقویم های ماهیانه، تقویم های رومیزی غالبا به صورت ماهیانه طراحی می شوند که به صورت فصلی نیز می توان طراحی کرد. تقویم رومیزی از بقیه تقویم ها محبوبیت و استقبال بیشتری دارد و در کمتر اداره ای را می توان یافت که یکی از این تقویم ها در آن موجود نباشد.

 

بازار کار طراحی تقویم

بازاز کار طراحی تقویم

 

 

موسسات و سازمان های زیادی در مناسبات مختلف به عنوان تبلیغات یک هدیه از نوع تقویم به مخاطبین و مشتریان خود ارائه می دهد که این کار بسیار عمومی شده است و بازار کار بسیار خوبی محسوب می شود. همچنین تقویم وسلیه تبلیغاتی است که به مدت یکسال کسب و کار شما را تبلیغ می کند، پس باید به صورت کامل حرفه ای، هدفمند و متمایز انجام شود. در چنین شرایطی تقویم هایی ماندگار هستند که با ظرافت های خاصی طراحی شده باشد و به دل مخاطبان بنشیند. این کار به هنر، تجربه و دانش طراح نیاز دارد که بتواند قالبی را طراحی کند که مخاطب جذب آن شود. علاوه بر جنبه تجاری، تقویم ها برای مناسبات مختلفی مانند جشن فارغ التحصیلی، سالگرد ازدواج، تولد، تعطیلات و یا جشن های ملی و … طراحی می شوند.

 

0
تا دلیل که باید به طراحی تقویم مسلط بشیم

آموزش طراحی تقویم رسانه آموزش مکتب تی وی

محصولات ما طبق آخرین متدها و استانداردهای آموزشی تهیه شده تا امکان هرچه بیشتر یادگیری سازنده برای شما میسر گردد. دوره های آموزشی ما به گونه ای طراحی و تنظیم شده که هر کسی با هر میزان دانشی توانایی تسلط به نرم افزارها را داشته باشد و از این بابت اصلا جای نگرانی نیست. ما با بکارگیری ساده ترین روش ها و تکنیک ها مطالب خود را آموزش می دهیم. در آموزش طراحی تقویم به شما یاد می دهیم که چگونه از تصاویر قدرتمند و جذاب استفاده کنید که موضوع بسیار مهم و حیاتی است زیرا اولین چیزی که در تقویم نظر مخاطب را جلب می کند، تصاویر و طرح های موجود در آن می باشد و این کیفیت تصاویر است که عیار تقویم را مشخص می کند. همچنین در آموزش طراحی تقویم یاد می گیرید که چگونه با رنگ ها کار کنید، چراکه نوع رنگ یکی از مهم ترین فاکتورها در طراحی یک تقویم حرفه ای می باشد.

 

 

مزایای اموزش دوره جامع طراحی تقویم

 

 

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی تقویم را ....

این شانس رو دارید بتونید طراحی تقویم رو در تمام 3 مدل مختلف آن و با تمام خصوصیت ها و کار هایی که باید برای طراحی تقویم انجام دهید رو تخصص و کامل یاد می گیرید تا بتوانید  وارد بازار کار طراحی تقویم شوید و شروع به فعالیت و کسب درآمد کنید.

بهترین فرصت رو برای یادگیری طراحی تقویم از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری این دوره پرداخت کنید. و احتمال دارد در مراجعه بعدی با هزینه های بالا رو به رو شوید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی تقویم

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

بخش اول : طراحی تقویم دسکتاپ

در این قسمت از آموزش طراحی تقویم  کلیت تقویم را طراحی میکنیم .برای اینکار از ابزار های شیپ استفاده میکنیم و به شما اموزش میدهیم چگونه انها را ویرایش کنید.

در این قسمت از آموزش طراحی تقویم داده های مورد نیاز را به پروژه ای که در آموزش قبل ساختیم اضافه میکنیم و تقویم را کامل میکنیم.

بخش دوم : طراحی تقویم دیواری

در این قسمت از آموزش طراحی تقویم به کارهای گرافیکی تقویم می پردازیم برای تقویم تصویر قرار میدهیم و در فوتر اطلاعات را قرار میدهیم.

در این قسمت از آموزش طراحی تقویم با سایز تقویم کار میکنیم . نحوه کار با grid  ها را یاد میگیریم و از آنها در طراحی خود استفاده میکنیم.

در این قسمت از آموزش طراحی تقویم،  تقویم مربوط به فروردین 99 را ایجاد میکنیم. از grid  ها shape ها استفاده میکنیم و به شما آموزش میدهیم چگونه به یک متن افکت بدهید.

در قسمت اخر آموزش طراحی تقویم  اموزش میدهیم که چگونه تقویم خود را درون یک موکاپ قرار دهیم.

بخش سوم : طراحی تقویم رومیزی

 در این قسمت از آموزش طراحی تقویم با نحوه گرید بندی و استفاده و ویرایش shape  ها آشنا میشویم.

در این قسمت از آموزش طراحی تقویم صفحه کلیت تقویم فروردین ماه 99 را طراحی میکنیم.صفحه را گرید بندی میکنیم و از شیپ ها استفاده میکنیم.

در این قسمت از آموزش طراحی تقویم،اعداد و مناسبت ها را از سایت time.ir  وارد داکیومنت میکنیم و طراحی را به اتمام میرسانیم.

در این بخش آموزش طراحی تقویم  به شما آموزش میدهیم چگونه طرح های خودتان را درون یک موکاپ قرار بدید و نتیجه  کار را بدون آنکه به مرحله چاپ برسد مشاهده کنید.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی تقویم

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی تقویم داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش طراحی تقویم دسترسی پیدا کنید.

در طی آموزش طراحی تقویم شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزش طراحی تقویم که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره  آموزش طراحی تقویم میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش طراحی تقویم مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش طراحی تقویم حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش طراحی تقویم متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این کار نیاز دارید در این دوره  آموزش طراحی تقویم گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی طراحی تقویم و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

حساسیتی که برای مدرس دوره آموزش طراحی تقویم وجود دارد این است که مدرس آموزش طراحی تقویم  باید فردی متخصص و در این زمینه حرفه ای باشد تا با استفاده از تجربیات خود بتواند به خوبی مطالب را به دانشجویی این دوره  منتقل نماید.

آموزش طراحی تقویم 1

مدرس این دوره : سارا رجایی

در دوره طراحی تقویم با تجربیات خانم رجایی در زمینه طراحی تقویم در مدل های مختلف و همینطور تمام استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزش طراحی تقویم تهیه و تدوین شد که به جرات کامل ترین منبع در زمینه طراحی تقویم به شمار می رود.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی تقویم 2

معرفی دورهنمایش رایگان

1.کلیت تقویمنمایش رایگان

2.اضافه کردن داده ها

3.کارهای گرافیکی تقویم

4.سایز تقویم کار

5.ساخت تقویم سال 99

6.قرار دادن تقویم در موکاپ

7.نحوه گرید بندی و استفاده و ویرایش shape ها

8.ساخت کلیت تقویم فروردین ماه 99

9. آوردن اعداد و مناسبت ها را از سایت time.ir

10.قرار دادن طرح ها در موکاپ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی تقویم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

49.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

1 ساعت و 30 دقیقه

حجم دوره:

300 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

10 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سارا رجایی

متخصص و مدرس طراحی تقویم
قیمت دوره

49.000 تومان