آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

Application Interface Design Tutorial

معرفی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

معرفی طراحی رابط کاربری موبایل

 

 

اگر شما هم به آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن علاقه دارید حتما با واژه رابط کاربری برخورد داشته اید. طراح رابط کاربری یا همان UI که مخفف عبارت User Interface می باشد، به طراح ظاهری گفته میشود که کاربر با آن در ارتباط است.

امروزه به علت گسترش اپلیکیشن های کاربردی موبایل و عجین شدن با زندگی مردم، سطح کاری این فضای آنلاین هم پیشرفت زیادی را داشته است. به همین دلیل است که طراحی رابط کاربری یا چیزی که مردم در ظاهر اپلیکیشن اهمیت زیادی پیدا کرد و امروزه یکی از مهارت های پرطرفدار برای مهندسین کامپیوتر، برنامه نویسان موبایل و همینطور طراحان گرافیک شده است.

 

طراح رابط کاربری اپلیکیشن های موبایل در ارتباط با برنامه نویسان سعی دارند تا علاوه بر طراحی رابط کاربری بسیار جذاب ساده تر کردن نحوه کار با اپلیکیشن را نیز در طی کار خود داشته باشند تا مخاطبین بیشتری را با اپلیکیشن مورد نظر همراه نمایند.

 

بازار کار طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن همانطور که در بالاتر بیان شد امکان انجام سمت برنامه نویسان موبایل و همینطور طراحان گرافیک را داشته و می توانند در این دوره آموزشی طراحی رابط کاربری اپلیکیشنی که انجام میشود را همراه با استاد به خوبی انجام دهند و با خلاقیت خود یک نمونه کار ایده آل را خلق نمایند. پس از از طریق رسانه های مختلفی مانند اینستاگرام و پروفایل پونیشا و … می توانند پروژه های طراحی رابط کاربری اپلیکیشن را بگیرند.

 

بازار کار طراحی رابط کاربری موبایل

 

 

همینطور در شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی که با برنامه نویسی اپلیکیشن سروکار دارند امکان استخدام با این مهارت فراهم است. که میتوانید با عنوان طراح واسط کاربری و یا طراح رابط کاربری در آن ها مشغول به کار شوید.

 

مشاهده فرصت های شغلی و پروژه های طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

برای اینکه ببینید پس از این دوره آموزشی چه بازارکاری در انتظار شماست میتوانید با سرچ عبارت ( لیست پروژه های طراحی تجربه کاربری ) در اولین نتیجه در سایت پونیشا لیست پروژه هایی که با این مهارت میتوانید آن ها را به انجام برسانید مشاهده کنید و همینطور در سایت های ( جابینجا و ایران استخدام ) هم با سرچ عبارت ( طراح رابط کاربری اپلیکیشن ) میتوانید فرصت های استخدامی که در انتظار شماست را مشاهده نمایید. فقط توصیه میکنیم که رابط کاربری اپلیکیشنی که در طی آموزش به آن پرداخته میشود را به صورت جدی انجام دهید تا با دست پر به استقبال این پروژه ها و فرصت های استخدامی بروید.

 
 
0
تا دلیل که باید به طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن مسلط بشیم

 

آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن در مکتب تی وی طبق استاندارد های مکتب تی وی ضبط شده است. مهم ترین نکته در یک آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن به صورت ایده آل این است که علاوه بر فضای تئوری که در باب مسائل تئوری رابط کاربری در اپلیکیشن های موبایل مطرح میشود، به فضای عملی و حرفه ای بپردازد. که این دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن با توجه به استاد با تجربه در این زمینه و همینطور استاندارد های مکتب تی وی در باب آموزش تعاملی به این مورد به خوبی پرداخته است. مهم ترین عامل یادگیری در رابط کاربری اپلیکیشن های موبایل کسب تجربه و پیاده سازی عملی آن میباشد که در این دوره آموزشی در قدم اول توجه زیادی به آن شده است.

 

 

آموزش طراحی رابط کاربری موبایل

 

آیا پرداخت هزینه دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن توجیه پذیر است؟

شما با پرداخت هزینه این دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن که کمتر از ۲ عدد پیتزا که احتمالا جزو خرید های روزانه شما میباشد میتوانید به بازار کار پررونق رابط کاربری اپلیکیشن راه پیدا کنید. همینطور از طریق راه هایی که گفته شد میتوانید مشاهده کنید که پس از کسب این مهارت با اولین پروژه و یا اولین حقوق دریافتی چندین برابر این مبلغ را بازگشت سرمایه خواهید داشت.

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن را ....

شانس این رو دارید این دوره که کامل ترین منبع برای رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن هست رو تخصصی یاد بگیرید و در حداقل زمان ممکن در عرصه طراحی رابط کاربری اپلیکیشن به بازار کار این صنعت پر درآمد ورود کرده و درآمد کسب کنید.

یکی از مهم ترین فرصتها رو  برای طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری جوانب مختلف طراحی رابط کاربری اپلیکیشن  پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی با افزایش نرخ آن مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از دوره جامع آموزش رابط کاربری موبایل به معرفی دوره و نرم افزار مورد استفاده ، طریقه‌ی نصب و سیستم مورد نیاز برای نرم افزار ، خواهیم پرداخت. در نهایت موارد آموزشی و سرفصل‌های هر قسمت معرفی می‌شوند.

 

در این قسمت از دوره جامع آموزش رابط کاربری موبایل تعریف کوتاهی از splash screen و اهمیت آن ارائه می‌شود. در طول آموزش ، با ابزار text  و سایر ابزار ابتدایی و کمکی برای طراحی استفاده خواهد شد.در نهایت طراحی یک نمونه splash screen  انجام میگیرد.

 

از دیگر نکاتی که در این قسمت به آن خواهیم پرداخت ، میتوان به آشنایی با اصطلاحات art board  و opacity  و چگونگی وارد کردن تصویر در صفحات اشاره کرد.

در این بخش از دوره جامع آموزش رابط کاربری موبایل با استفاده از ابزار rectangle  و سایر ابزار‌های کمکی به طراحی صفحات داخلی نرم افزار می‌پردازیم. آشنایی با اصطلاحات gradient  نحوه‌ی کپی گرفتن و استفاده از ابزار eyedropper  از موارد آموزشی این قسمت می‌باشد.

در این قسمت از از دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری موبایل طراحی صفحات داخلی ادامه می‌یابد. آشنایی با ابزار pen  که از پرکاربردترین ابزار برای طراحی ‌ست و همچنین توضیح کاملی برای طرز کار با این ابزار ، در این قسمت ارائه می‌شود.

در این قسمت از آموزش  طراحی رابط کاربری موبایل، توضیح کوتاهی در ارتباط با تکرار کننده ها و اهمیت استفاده از آنها در این قسمت ارائه شده و طرز کار با ابزار repeat grid  آموزش داده می‌شود. چگونگی سرعت بخشیدن به کار و صرفه جویی در زمان از نکاتی‌ است که در این قسمت به آن می پردازیم.

در این قسمت از از دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری موبایل به توضیح کوتاهی از UI kits  و نحوه‌ی دانلود و طرز استفاده از این کیت‌ها خواهیم پرداخت. در ادامه ، طراحی صفحات داخلی را به پایان رسانده و آنها را بهینه سازی میکنیم. از دیگر موارد آموزشی این قسمت آشنایی با آماده سازی صفحات طراحی شده برای صفحه نمایش‌های مختلف است.

این قسمت از دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری موبایل نحوه‌ی اجرای تکنیک mask with shape و مراحل انجام آن ، آموزش داده می‌شود. در ادامه به آموزش طرز استفاده و کار با ابزاری از قبیل polygon ،line  ،ellipse خواهیم پرداخت.

بعد از پایان طراحی صفحات داخلی و بهینه سازی آنها ، وارد مرحله‌ی تست prototype می‌شویم. در این قسمت از دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری موبایل، شما را با اصطلاح پروتوتایپ و استفاده از ابزار موجود در نرم افزار برای ایجاد پروتوتایپ آشنا میکند.

آشنایی با transition  و تست پروتوتایپ در دستگاه‌های مورد نظر از دیگر موارد آموزشی این قسمت می‌باشد. طراحی و تست پروتوتایپ رابط کاربری در این قسمت پایان می‌پذیرد.

در این قسمت از دوره طراحی رابط کاربری موبایل  ، نحوه‌ی اجرای تکنیک یک تکست نئونی آموزش داده می‌شود. این تکنیک روشی برای ایجاد جلوه‌های زیبا و خاص برای صفحات اپلیکیشن می‌باشد. از نکاتی که در این قسمت به آن اشاره می‌شود ، کار با ابزار shadow و object blur  و همچنین روشی دیگر برای کپی گرفتن ، می باشد.

در این قسمت از دوره طراحی رابط کاربری موبایل به آموزش تکنیکی دیگر برای ایجاد جلوه‌های زیبا در طراحی و استفاده از فضای پروتوتایپ برای انیمیت کردن می‌پردازیم. استفاده از شی راهنما و همچنین نکاتی برای طراحی UI خوب از موارد آموزش این دوره می‌باشد.

در این قسمت از آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن ، یک تکنیک دیگر برای زیباسازی صفحات آموزش داده‌ می‌شود. و در نهایت با استفاده از فضای پروتوتایپ به انیمیت کردن آن می‌پردازیم.

این بخش از آموزش طراحی رابط کاربری موبایل در مورد  Slide bar ها صبحت کنیم. Slide bar از مواردی هستند که اهمیت زیادی در طراحی دارند. در این قسمت از دوره موارد استفاده از slide bar  و نحوه‌ی طراحی آن و در نهایت اجرای آن ، آموزش داده می‌شود.

در این قسمت از دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری موبایل به طرز خروجی گرفتن و نکاتی که باید به آنها توجه شود، می‌پردازیم. در ادامه به توضیح ایمپورت کردن و چگونگی انجام آن می‌پردازیم.

نکات و موارد زیادی بر طراحی یک رابط کاربری خوب تاثیر گذارند. در آخرین قسمت از دوره‌ی آموزش جامع طراحی رابط کاربری به نکاتی که باید در طراحی رعایت شوند و همچنین توصیه‌هایی که برای یک طراحی بهینه مفید خواهند بود ، خواهیم پرداخت.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن داشته باشید

به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که پیش زمینه ای از نرم افزار ایکس دی ندارید ابتدا در دوره جامع آموزش ایکس دی که زمان کمی دارد و به راحتی میتوانید به صورت اصولی به این نرم افزار مسلط شوید را بگذرانید و سپس در این دوره آموزشی صرفا به ابزارها و تکنیک های مورد نیاز در رابط کاربری موبایل بپردازید.

در دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری موبایل شما در یک محیط کاملا عملی و علاوه بر آن تعاملی قرار دارید. یعنی اولا تمام تکنیک ها و ابزارها در قالب یک پروژه واقعی به شما ارائه شده است. ثانیا تمام موارد آن پروژه های واقعی مانند فوتیج ها و پروژه های نرم افزار ایکس دی را که استاد در حال کار روی آن ها میباشد را شما نیز در اختیار دارید.

به این صورت در راحتترین شکل ممکن هم میتوانید در طی دوره تمرینات مدنظر را همراه با استاد به انجام برسانید و همینطور پس از پایان دوره آموزشی نیز میتوانید به راحتی نمونه کارهای مورد نظر خود را از همین فایل ها تمرینی به راحتی آماده نمایید.

این دوره آموزشی در حین ضبط آن تمام دوره های آموزشی در این حوزه مورد بررسی قرار گرفتند ولی هیچ کدام به کاملی این دوره نبودند. این دوره آموزشی تمام نیاز های شما را برآورده خواهد کرد و میتوانید فهرست عناوین و همینطور توضیحات هر قسمت را بررسی نمایید.

این دوره هم مانند سایر دوره های ما در محیط استودیو ضبط شده وصرفا اسکرین کپچر نبوده و همینطور قسمتهای اسکرین کپچر نیز با استفاده از تجهیزات جرفه ای مخصوصا در قسمت صدا ضبط شده است. بنابراین پس از چند مرحله تدوین هم قطعا از این نظر دوره ی باکیفیتی را خواهید داشت. میتوانید خودتان در پیش نمایش های این دوره آموزشی مشاهده بفرمایید.

برای سوالات متداول میتوانید از طرق مرسوم یعنی تماس تلفنی و لایوچت و همینطور اکانت تلگرام با ما در ارتباط باشید. همینطور اگر سوال فنی دارید میتوانید به پشتیبانی اعلام نموده تا به گروه هایی در تلگرام هدایت شوید که پاسخگوی تمام سوالات شما در این زمینه باشند.

آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن 1

مدرس این دوره : صبا مقدم

خانم صبا مقدم به صورت آکادمیک در رشته مالتی مدیا تحصیل کردند و تمام تمرکز ایشان از زمان دانشجویی تا پروژه های متعددی که به انجام رسانده اند در زمینه طراحی رابط کابری صرفا اپلیکیشن بوده است. از این رو طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجارب ایشان سرفصل بسیار جامعی برای اولین بار در این زمینه پیاده سازی شد که منجر به ساخت یکی از بهترین مناسب در زمینه طراحی رابط کاربری اپلیکیشن گردید.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن 2

معرفی دورهنمایش رایگان

مقدمه: معرفی دوره جامع آموزش رابط کاربری موبایلنمایش رایگان

1.طراحی splash screen و آشنایی با ابزار textنمایش رایگان

2.آشنایی با ابزارهای rectangle و gradient

3.آشنایی با ابزار pen

4.آشنایی با repeat grid و تکرار کننده ها

5.آشنایی با UI Kits

6.آشنایی با سایر ابزار کمکی و تکنیک mask with shape

7.ایجاد و تست prototype

8.تکنیک تکست نئونی

9.تکنیک spinning wheele و انیمیت کردن

10.تکنیک water twist و انیمیت کردن آن

11.آموزش ساخت slide bar

12.نحوه ی خروجی گرفتن و ایمپورت کردن

13.توصیه ها و نکات کلی طراحی

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

54.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

3 ساعت و 35 دقیقه

حجم دوره:

699 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش XD

نرم افزار:

Adobe XD

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

14 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

صبا مقدم

متخصص و مدرس طراحی رابط کاربری اپلیکیشن
قیمت دوره

54.000 تومان